DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 69
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 69

 #624782  autor: samsungs3
 04 kwie 2013, 14:51
Veallentine pisze:Tak już na umowie jest zapisane, i trzeba się z tym pogodzić, tak czy inaczej zniżka przez Telesales jest na 6 mc-y w wybranych abonamentach, i nie ma nad czym dywagować. W umowie też nie masz zapisane ile kosztuje np. minuta połączenia za granice, a masz to załączone w regulaminie usług czy ew. w cenniku usług, do którego umowa bezpośrednio się odwołuje.
to ile mam minut mam zapisane w umowie-nazwa odpowiedniego abo to reguluje
sprawdzę czy się odwołuje i do jakiego konkretnie regulaminu bo one się zmieniają jeśli oczywiście dojdzie do skutku ponieważ po zwrocie cisza ze strony orange(2 dni) także prawdopodobnie zostanę u obecnego bo nie mam czasu na czekanie aż się łaskawie obudzą

 #624956  autor: Szlifiera
 05 kwie 2013, 09:44
Witam! Odebrałem od kuriera już umowę i telefon, wszystko wygląda raczej tak jak powinno, mam do was tylko jeszcze dwa pytania:)
1. Na umowie w rubryce Opcja dodatkowa, mam "e-rabat 30% na 24m na abonament" - jak rozumiem jest to zniżka na abonament obniżająca go o 30% przez 24 miesiące? :)
2. w tej samej rubryce mam " Pakiet TV " - co to jest ?:D

 #624992  autor: rob_sad
 05 kwie 2013, 12:15
Jest ten Nexus4 w telesales, czy go nie ma? Orange pisze na FB, że jest, a konsultant na telesales twierdzi, że nie ma i jeszcze nie było dla indywidualnych (jest dla firm).
Szlifiera - może dali Ci gratis ten pakiet ;) wydaje się fajny, ale nie znam nikogo kto w ogóle z tego korzystał.

 #624995  autor: Szlifiera
 05 kwie 2013, 12:41
Tak dali w gratisie, tylko zastanawiałem się co to :)

Chyba już jest nexus, ponieważ wczoraj dostałem go kurierem - jestem indywidualnym klientem :)

 #624998  autor: rob_sad
 05 kwie 2013, 12:48
Ale zamawiałeś przez telefon ? Może jest tylko dla wyższych abonamentów, ale mi mówią ogólnie, ze nie ma i nie było ?!?
Jaki masz abonament, pakiet TV dla abonamentów powyżej 89,9zł jest gratis.

 #625006  autor: zekori
 05 kwie 2013, 13:08
Oczywiście, że jest w ofercie Nexus 4.

Pozdrawiam

 #625148  autor: kszystof
 06 kwie 2013, 07:30
Ja też zrezygnowałem z umowy z Orange w ciągu 10 dni. Taki problem jest zrobić porządnie umowę i umieścić tam 6 miesięcy zamiast 3 miesiecy? Niejeden operator juz mnie w konia zrobil czy probowal zrobic więc takie na słowo 6 miesięcy mam gdzieś. Taka firma duza to powinna potrafić wstawić 6 zamiast 3 czy miec oddzielny regulamin dla takiego czegos.

 #625368  autor: swedenus
 06 kwie 2013, 22:27
kszystof pisze:Ja też zrezygnowałem z umowy z Orange w ciągu 10 dni. Taki problem jest zrobić porządnie umowę i umieścić tam 6 miesięcy zamiast 3 miesiecy? Niejeden operator juz mnie w konia zrobil czy probowal zrobic więc takie na słowo 6 miesięcy mam gdzieś. Taka firma duza to powinna potrafić wstawić 6 zamiast 3 czy miec oddzielny regulamin dla takiego czegos.
Też się o to srałem i złożyłem reklamacje, która została rozpatrzona pozytywnie (miły akcent, bo umowa jednak to umowa, a zawarte tam warunki to wyznacznik:) dodatkowo załatwiałem sprawę przeniesienia numeru z dwoma pośrednikami z telesales i pierwszy mi dał gorsze warunki niż drugi.
I w trakcie załatwienia całej sprawy dzwoniłem do orange żeby weszła mi ta druga korzystniejsza, niestety było inaczej, ale złożona reklamacja również została rozpatrzona pozytywie:)
Mimo wielu uwag co do orange zawartych w sieci jak i moich niemiłych doświadczeń związanych z neostradą, to jednak na ta chwilę z czystym sumieniem muszę stwierdzić, ze jest wszystko ok.

[ Dodano: 2013-04-06, 22:39 ]
Chcę jeszcze dodać, że forumowicz Veallentine mimo, że nie podpisałem umowy z nim uzgodnionej przesłał mi na maila warunki związane z 6msc upustem na maila co warto docenić w sytuacji w której na umowie są inne warunki niż były uzgodnione w czasie tel. zawierania umowy.
składając reklamacje dot. tego, że umowa nie odpowiadała warunkom uzgodnionym tel. nie musiałem podpierać się tym mailem, ale zawsze jest to argument mimo wszystko na, który zawsze można by się powołać przy wyjaśnianiu tej sprawy.
Notabene też uważam, ze na umowie powinno widnieć tyle msc. upustu ile się uzgadniało tel.

swedenus

 #625616  autor: Szlifiera
 07 kwie 2013, 22:25
ja mam abonament 129,9zł zamawiałem jakieś półtorej tygodnia temu ze strony orange. Po ok. dwóch dniach był kurier z papierami o przeniesienie numeru, po 3 dniach dostałem datę planowanego przeniesienia numeru i po około tygodniu od zamówienia na stronie orange miałem telefon i umowę w domu. W ofercie miałem raczej wszystko to co chciałem czyli głównie zależało mi na rabacie 30% na 24 miesiące na abonament :)

 #625638  autor: swedenus
 08 kwie 2013, 00:01
ups:)

swedenus

 #625673  autor: Veallentine
 08 kwie 2013, 10:12
Nexus 4 jest jak najbardziej na stanie ( póki co ) w Telesales, dla klienta indywidualnego.
Ponadto Samsung Galaxy SII jest w ab. 89zł za 79zł w promocji, przez Telesales ; )

Jeżeli chodzi o zapis w umowie ze zniżka na 6 mc-y, to przykro mi, że mój pracodawca, utrudnia mi prace a tym bardziej, korzystanie usług klientom, ale żaden doradca przy zdrowych zmysłach nie będzie okłamywał klienta, podczas gdy rozmowy są nagrywane, a sieć Orange, bardzo ochoczo podchodzi o składanych reklamacji przez klientów, więc jeżeli jest powiedziane, że jest na 6mc-y to najwyraźniej tak jest ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #625691  autor: swedenus
 08 kwie 2013, 11:29
Szlifiera pisze:ja mam abonament 129,9zł zamawiałem jakieś półtorej tygodnia temu ze strony orange. Po ok. dwóch dniach był kurier z papierami o przeniesienie numeru, po 3 dniach dostałem datę planowanego przeniesienia numeru i po około tygodniu od zamówienia na stronie orange miałem telefon i umowę w domu. W ofercie miałem raczej wszystko to co chciałem czyli głównie zależało mi na rabacie 30% na 24 miesiące na abonament :)
Ten 30% rabat to upust czy miałeś bon rabatowy?

swedenus
 #625807  autor: lukasz-stargard
 08 kwie 2013, 20:56
Witam,
Na stronie orange.pl, która sledze zresztą codziennie widze, że w ofercie jest Sony Xperia P jednakże cały czas jest przy nim adnotacja, że jest chwilowy brak tego telefonu. Czy wiadomo czy on w ogole bedzie jeszcze w ofefcie. Dzisiaj oddzwoniono do mnie z Telesales i konsultantka stwierdziła, ze raczej go juz nie bedzie. To samo dotyczy LG L9. Na ktoryms z tych dwoch mi zalezalo ponieważ chce abonament Plan Smart Multi 69,90 i te dwa telefony sa za 1 zł. Niedlugo konczy mi sie umowa z dotychczasowym operatorem dlatego troche zalezy mi na czasie.

 #625880  autor: Veallentine
 09 kwie 2013, 09:54
Xperi P już nie będzie, L9 pojawiło się kilka sztuk, jeżeli ktoś zainteresowany to kontakt do 16:00, bo jutro już przypuszczam nie będzie ; D

I Lumia 800 jest w Multi 69 za 1zł
Oraz Samsung Galaxy SII w Multi 89 za 79zł xD

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #625933  autor: kathumax
 09 kwie 2013, 13:59
Hej,
czy za pomocą Telesales można przenieść do Orange abonament numer z pre-paida innej sieci?

Pozdrawiam,

 #625938  autor: Veallentine
 09 kwie 2013, 14:44
Pre-paida ni można póki co :cry:

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #625939  autor: zekori
 09 kwie 2013, 14:54
Oczywiście, że można - numer pre-paid musi być zarejestrowany na jakąś osobę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na PM

 #625943  autor: Veallentine
 09 kwie 2013, 15:29
No ja nie mogę bo dostaje zwrot, że jest błąd danych rejestracyjnych xP Jak ktoś z pre-paidem zainteresowany to do kolegi na górze ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #625972  autor: Szlifiera
 09 kwie 2013, 19:01
swedenus pisze:
Szlifiera pisze:ja mam abonament 129,9zł zamawiałem jakieś półtorej tygodnia temu ze strony orange. Po ok. dwóch dniach był kurier z papierami o przeniesienie numeru, po 3 dniach dostałem datę planowanego przeniesienia numeru i po około tygodniu od zamówienia na stronie orange miałem telefon i umowę w domu. W ofercie miałem raczej wszystko to co chciałem czyli głównie zależało mi na rabacie 30% na 24 miesiące na abonament :)
Ten 30% rabat to upust czy miałeś bon rabatowy?
Bon rabatowy :)

 #625989  autor: swedenus
 09 kwie 2013, 20:03
Dostałem dzisiaj pocztą oficjalne potwierdzenie uznania zgłoszenia reklamacyjnego dot. okresu 6msc bez abo, który na umowie opiewał na 3msc.
Pismo bardzo uprzejme w swojej formie, a błąd podobno to wina systemu.
Jestem zadowolony, bo i drugą reklamacje, którą złożyłem rozpatrzono pozytywnie(dotyczy bonu na kwotę 100zł - załatwiałem przeniesienie z dwoma konsultantami i weszła mi ta mniej korzystna mimo zasygnalizowania wcześniej jak wygląda sytuacja i na, której umowie mi zależy).
Tak wiec "nic dodać nic ująć jestem bardzo zadowolony:)
Życzę wszystkim samych sukcesów negocjacyjnych.

swedenus
  • Strona 11 z 69
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 69
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 69