DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 115 z 675
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 675

 #738436  autor: Kostelek
 06 sie 2014, 21:32
ciekawy pisze:Kostelek, to może zadzwonią jeszcze raz, w końcu jak ktoś nie odbierze raz to powinni próbować w drugi dzień, trzeci
tez tak myslalem ale to juz bedzie z 2 tygodnie, wiem ze jest jeszcze czas no ale dziwnie tak troche. Nie wiem czy nie wyslac juz wypowiedzenia zeby zrobic dobry grunt pod rozmowe :D

 #738439  autor: ciekawy
 06 sie 2014, 21:58
Kostelek, oczywiście wysyłaj, byłem pewien, że wysłałeś

 #738440  autor: axidix
 06 sie 2014, 22:00
linttia Dobrze ze ty jesteś zadowolona bo dla mnie to jest śmieszna oferta przy takiej cenie abonamentu i stażu jaki masz

 #738446  autor: Makm11
 06 sie 2014, 22:21
Możecie ocenić po niższa ofertę, bo nie wiem czy mogę jeszcze negocjować. Wydaje mi się dobrą.
Za 38 zł wszystkie rozmowy i sms/MMS za free + 1 GB internetu. Czy play może dać coś więcej?

 #738476  autor: pp31
 07 sie 2014, 08:14
umowa mniej więcej do połowy listopada, zadzwoniła miła pani, która opowiedziała mi co mogę dostać w abo za 89 zł, a kiedy stwierdziłem, że chętnie go wezmę, tylko chciałbym rabat (choćby i te 20%) to stwierdziła, że nie ma takiej oferty i szybko się rozłączyła

 #738651  autor: Linttia
 07 sie 2014, 17:35
axidix pisze:linttia Dobrze ze ty jesteś zadowolona bo dla mnie to jest śmieszna oferta przy takiej cenie abonamentu i stażu jaki masz
Niestety ale staż w sieciach komórkowych kompletnie się nie liczy.
Ja jestem zadowolona bo i teraz mam podobny kwotowo abonament a poza tym podchodzę realnie do przedłużania umowy. Nikt mi nie da abonamentu za 50 zł i Z1 compact za 300 zł....
jesli ktoś liczy na lepsze warunki to niech próbuje :)

 #738854  autor: ciekawy
 08 sie 2014, 16:20
pp31, to po co dzwoniła, jakaś niepoważna, może to jakieś zewnętrzne call center, może lepiej sam zadzwoń i się dowiedz jaką mają oferte zamiast czekać na takie telefony

 #739061  autor: pp31
 09 sie 2014, 10:35
pewnie liczą na klienta, który nie wie co można utargować; a co do dzwonienia do bok to wydaje mi się, że nie ma sensu bo zaproponują mi to co ta pani, zostaje chyba tylko złożyć wypowiedzenie albo zrealizować groupon...

 #739071  autor: Kostelek
 09 sie 2014, 11:22
pp31 pisze:pewnie liczą na klienta, który nie wie co można utargować; a co do dzwonienia do bok to wydaje mi się, że nie ma sensu bo zaproponują mi to co ta pani, zostaje chyba tylko złożyć wypowiedzenie albo zrealizować groupon...
Dokladnie - wiele klientow jest nieswiadomych ze mozna cokolwiek utargowac, ja w pon biore kupon 20% i tyle.

 #739097  autor: leoniasty
 09 sie 2014, 13:46
czy jest na forum jakis konsultant u ktorego moglym dobrze przedłużyć umowe? prosze o wiadomosc tutaj lub na priv

 #739269  autor: yanger
 10 sie 2014, 13:48
Cześć,

w listopadzie kończy mi się umowa, chcę jutro zanieść do salonu wypowiedzenie umowy w momencie jej zakończenia, pomożecie Panowie dobrze napisać wypowiedzenie? nie chcę ponieść żadnych konsekwencji finansowych.


Czy takie pismo będzie odpowiednie w tym przypadku?
Kod: Zaznacz cały
miejscowość, dnia dzień.miesiąc.rok.


Numer telefonu: XXXXXXXXX.
Numer abonenta: X.XXXXXXXX.
Plan taryfowy: pełna nazwa planu taryfowego np. Orange Free Net 89,90.
Data zakończenia umowy: rok.miesiąc.dzień.
Imię Nazwisko: imię nazwisko.
Adres: ulica/aleja nr klatki/bloku / mieszkania, kod pocztowy miasto.


Do:
Orange Polska S.A
ADRES ODDZIAŁU


Wypowiedzenie umowy
Rezygnacja z usług mobilnych w firmie Orange


Niniejszym oświadczam, iż z zachowaniem ustawowego 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy, wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartych w umowie pierwotnej, zawartej na czas 24 miesięcy, dla numeru XXX XXX XXX ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego (wraz z końcem trwania umowy).




Z wyrazami szacunku
podpis odręczny, taki sam jak na umowie)
------------------------------------
imię nazwisko

Proszę o szybką odpowiedź, zależy mi na czasie.
Wielkie dizęki.

 #739298  autor: ciekawy
 10 sie 2014, 15:47
nie trzeba pisać nazwy taryfy, możesz to usunąć,

na środku piszesz tytuł wypowiedzenie umowy, tak by było lepiej zamiast,rezygnacja, rezygnacja skasuj, samo wypowiedzenie umowy wystarczy,

na końcu zrób bez nawiasu z końcem trwania umowy


bardziej tak

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam
umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru
XXX XXX XXX ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego z końcem trwania umowy.

skasuj 1 miesięczne wypowiedzenie bo kłóci się ono z rozwiązaniem umowy z końcem umowy,

reszta ok

 #739379  autor: yanger
 10 sie 2014, 22:10
Ok, dzięki :)

 #739423  autor: ajan
 11 sie 2014, 10:25
A wie ktoś co można "ugrać" przy przedłużaniu umowy na internet ? Umowę mam na rok i kończy mi się w listopadzie. W tej chwili płacę 59,90. Chciałbym zejść z ceny abonamentu powiedzmy o 20%, zostać przy podobnej ilości danych czyli 15GB i dostać router wifi za przysłowiową złotówkę. Umowę również chciałbym podpisać na rok.

Obrazek
Obrazek

 #739427  autor: yanger
 11 sie 2014, 10:38
Napisałem takie pisemko:
Kod: Zaznacz cały
Wypowiedzenie umowy

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru xxx yyy zzz ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego z końcem trwania umowy.
Oczywiście pomijam date, podpis i moje dane/dane orange.

Byłem dziś w salonie spytać czy okres w jakim można wypowiedzieć umowę u orange to 1 czy 3 miesiące, powiedział Pan że jeden. Pytam czy dając w tej chwili takie pismo - czy poniosę jakieś konsekwencje finansowe, Pan mi powiedział że 300zł (taka kwota też widnieje na orange.pl jeśli wejdę w odpowiednią podstronę więc nic nowego się nie dowiedziałem). Tak więc muszę czekać do 14 października? Umowa kończy mi się 14. listopada[/code]

 #739428  autor: Kostelek
 11 sie 2014, 10:40
yanger pisze:Napisałem takie pisemko:
Kod: Zaznacz cały
Wypowiedzenie umowy

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru xxx yyy zzz ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego z końcem trwania umowy.
Oczywiście pomijam date, podpis i moje dane/dane orange.

Byłem dziś w salonie spytać czy okres w jakim można wypowiedzieć umowę u orange to 1 czy 3 miesiące, powiedział Pan że jeden. Pytam czy dając w tej chwili takie pismo - czy poniosę jakieś konsekwencje finansowe, Pan mi powiedział że 300zł (taka kwota też widnieje na orange.pl jeśli wejdę w odpowiednią podstronę więc nic nowego się nie dowiedziałem). Tak więc muszę czekać do 14 października? Umowa kończy mi się 14. listopada[/code]
Wg mnie wypowiedzenie można złożyć w każdym czasie - ważne by było w nim zawarte że rozwiązujesz umowe PO wygaśnięciu obecnego zobowiązania. Można i 3 miesiące przed końcem.

Nie bawiłbym się w salony tylko wysłał wypowiedzenie na [email protected]

 #739437  autor: ajan
 11 sie 2014, 11:22
yanger pisze:Napisałem takie pisemko:
Kod: Zaznacz cały
Wypowiedzenie umowy

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru xxx yyy zzz ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego z końcem trwania umowy.
Oczywiście pomijam date, podpis i moje dane/dane orange.

Byłem dziś w salonie spytać czy okres w jakim można wypowiedzieć umowę u orange to 1 czy 3 miesiące, powiedział Pan że jeden. Pytam czy dając w tej chwili takie pismo - czy poniosę jakieś konsekwencje finansowe, Pan mi powiedział że 300zł (taka kwota też widnieje na orange.pl jeśli wejdę w odpowiednią podstronę więc nic nowego się nie dowiedziałem). Tak więc muszę czekać do 14 października? Umowa kończy mi się 14. listopada[/code]
w pliku masz wypowiedzenie jakie ja posyłałem. Umowę miałem do 19 Października a wypowiedzenie posłałem w połowie Czerwca.
wypowiedzenie

Obrazek
Obrazek
 #739513  autor: sara.wer
 11 sie 2014, 16:23
Witam,
Mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy Orange Free 79 na 24 miesięcy. Czy ktoś przedłużał? Jeśli tak co udało mu się wynegocjować? Dzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi taki sam abonament czyli niecałe 60 zł oraz tablet Alcatel OneTouche Pop 7 3G. Co wydaje mi się bardzo ubogą ofertą.

 #739516  autor: ciekawy
 11 sie 2014, 16:36
yanger, w salonie jak zwykle robią cyrk, bo nie chcą mieć statystyk odchodzących klientów, można składać wypowiedzenie na koniec umowy i żadnej kary za to nie ma, a facet z salonu pewnie podał karę gdybyś zerwał umowe przed końcem, to co napisałeś jest wystarczające i spokojnie możesz złożyć takie wypowiedzenie, jasno napisałeś, że z końcem umowy i tak mają deaktywować, nie ma miejsca na domysły kiedy chcesz skończyć umowe i tak jest ok, nie słuchaj konsultantów w salonie co do rozwiązania umowy, celowo wprowadzają w błąd żeby jak najmniej klientów odeszło, a jak już to nie w ich salonie,

możesz złożyć to pisemko, lepiej ominąć salon gdzie liczą się tylko aktywacje i wysłać fax albo polecony albo skan na maila, dział który się tym zajmuje w centrali pewnie nie będzie robił żadnych problemów i sprawa załatwiona

 #739565  autor: yanger
 11 sie 2014, 19:59
Ok dzięki,
swoją drogą - czy w każdym przypadku dostarczenia wypowiedzenia umowy, panowie z Działu Utrzymania Klienta się kontaktują? Czy czasem mogą wgl nie zadzwonić z lepszą ofertą?
  • Strona 115 z 675
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 675
  • 1
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 675