DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 187
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 187

 #469850  autor: rikitiki
 10 kwie 2011, 16:53
jaka jest standartowa ofera przedłużeniowa bez telefonu, najtańsze abo albo takie żeby wychodziło ok 100 minut

 #469915  autor: bp121
 10 kwie 2011, 23:43
Ogolnie ceny telefonow w kazdym salonie Plusa masz takie same.
A to, ze taka roznica cenowa u Twojej dziewczyny jakos nie wierze. Mozliwe,ze akurat cenniki sie zmienily.

 #470013  autor: rodriguez3
 11 kwie 2011, 15:03
No sam nie mogłem w to uwierzyć, a patrzyła chyba tylko w ciągu 1-2 tygodni nie dłużej. Jakbym do Łodzi miał nie daleko to bym podjechał i zapytał się z ciekawości, ale kawałek mam do tego salonu firmowego, więc cchyba nic mi innego nie zostaje jak zakupić w normalnym salonie jeżeli mówisz że nie ma większej różnicy :?

 #470988  autor: Bloo
 16 kwie 2011, 16:57
Ja mam pytanie. Mi umowa kończy się w sierpniu br, ale dostałem sms-a od Plusa, że już teraz mogę skorzystać i wymienić telefon w taryfie Bezlik. Jak to w końcu jest?. Z tego co pamiętam to kiedyś umowę można było przedłużyć na 3 m-ce przed jej zakończeniem. Ktoś mi to wyjaśni dokładnie?. Będę wdzięczny.

P.S:I jeszcze jedno, gdybym zdecydował się zakończyć przygodę z Plusem jaki jest okres wypowiedzenia 3-czny, czy m-czny?. I gdzie mogę znaleźć dokładny wzór wypowiedzenia.

Obrazek

 #472221  autor: muza_tv
 23 kwie 2011, 23:02
@rodriguez3: Zdarzają się przypadki różnicy cen telefonów między
- telefonicznym biurem sprzedaży
- autoryzowanym punktem sprzedaży
- salonem firmowym prowadzonym przez Polkomtel

 #473159  autor: showtime1902
 28 kwie 2011, 19:24
showtime1902 pisze:Witam,

Posiadam w Plus Gsm 4 telefony na abonament. 21 kwietnia będzie równo 3 miesiące od dnia gdy kończy się umowa na abonament . Dokladnie koniec umowy wypada na 21 lipca 2011.

Posiadam taryfę Elastyczna tą za 129zł brutto, w czym jest Pakiet 300 min i
Pakiet 120 min .

Jestem klientem plusa od przynajmniej 10 lat,dokładnie nie wiem ile. Nie dostałem nigdy żadnej lepszej oferty niż osoba która podpisuje nową umowę. Powiem więcej przy przedłużaniu umowy na innym numerze w lutym, żeby zatrzymać abonament,gdzie jest do wykorzystania 50zł i tym samym wziąć htc wildfire w niższej cenie,niż zmienić na taryfę elastyczną za 79.50 ,zostałem przy takiej samej taryfie jak 2 lata wczesniej przy podpisywaniu umowy.


Czy w przypadku tego 1 numeru mogę liczyć na jakąś ciekawą ofertę. Co mogę w tym przypadku wynegocjować z Plusem. Dodam,że obsługuje mnie przedstawiciel plus dla firm , który raczej nie przedstawia jakiś dodatkowych opcji tylko leci tak jak w przypadku standardowej procedury.

Jak rozwiązać tą sprawę ? Na pewno chciałbym uzyskać lepsze ceny za telefony i jakiś duży pakiet minut,bo poważnie rozważam przeniesienie numery do innej sieci.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Dodam,że dostałem jakąś specjalną ofertę dla stałych klientów plusa, taki list i mój konsultant ma mi to przedstawić. Podpowie ktoś na temat wcześniejszych pytań ?

 #474378  autor: maciek764
 05 maja 2011, 19:57
Dzisiaj do mnie dzwoniła babka, że jest oferta dla mnie przygotowana. Dziś jest 5 maja, umowa kończy mi się 17 sierpnia. Nieźle zdesperowani muszą być że prawie 4 miesiące wcześniej dzwonią... Niestety będą musieli oddać numer P4.

 #475716  autor: amwoy5
 14 maja 2011, 09:04
Witam wszystkich, głównie zdesperowanych jak ja. Jestem z Plusem od zawsze t.j ~ od 20 lat. Też dostałem w marcu 2011 list zapraszający do salonów Plusa(aktualna umowa kończy się w sierpniu) by przedstawiciel salonu zaproponował mi najlepsze propozycje operatora. Pomyślałem wobec takiej formy zaproszenia i stylu,że nareszcie lojalka będzie doceniona. Pierwsza wizyta i rozmowa w salonie ze specjalistą uświadomiła mi,że jestem naiwny bo nic się nie zmieniło. Zawierając wcześniej nową umowę na kolejny okres będzie ona w terminie dłuższa(w moim przypadku o 4 m-ce). Pomyślałem no trudno i wynagrodzę to sobie w propozycjach lepszych i nowszych generacji telefonów, może smartfona. Tu też okazałem się naiwny i łatwowierny. Propozycje owszem były ale w cenach z allegro. Czyli właściwie moja lojalka jest g.. warta a ja mogę w sierpniu np.zmienić operatora. I tak na dziś przeglądam propozycje innych operatorów u których w salonach są mili i nastawieni na łapanie klienta uśmiechnięci specjaliści. Kończąc, wyczekuję na coś :?, czytam posty równie zdesperowanych i rozczarowanych.

 #475805  autor: Loop
 14 maja 2011, 19:08
Witam,

Również zastanawiam się czy przedłużyć umowę z Plusem (kończy mi się 7. czerwca).

Dotąd korzystałem z taryfy Syberyjskiej 90, w ramach promocji (rok temu przedłużałem na 12 miesięcy bez nowego telefonu) miałem 5 numerów w Plusie za darmo, dodatkowo ok. 250 minut do wszystkich sieci (nie pamiętam ile dokładnie). Miałem również pakiet 1,5 GB transferu za 35 zł (aby zaspokoić apetyt mojego iPhone'a).

Byłem z ciekawości w salonie Ery - tam zaproponowano mi Taryfę Rodzinną 110 za 149 zł w umowie na 2 lata, w tym wliczone 2 GB transferu danych, oraz ofertę Sieci Rodzinnej; standardowo wliczone 440 minut do W3.

Policzyłem jednak, że bardziej mi się opłaca w Plusie pozostać (Playa i Orange w ogóle nie brałem pod uwagę - znacznie gorsza jakość usług i infrastruktury sieciowej). Zaproponowano mi nową taryfę za 79.90 zł - 300 minut do wszystkich sieci, do tego 75 minut "stażowego" i 5 numerów w Plusie za darmo. Znów muszę dokupić pakiet transferu 1,5 GB. Umowa bez telefonu na rok.
Wychodzi taniej od oferty Ery o jakies 30 zł/miesiąc, oczywiście numery z którymi najczęściej rozmawiam również są w Plusie (choć również w najbliższym czasie kończy im się umowa).

Co o tym sądzicie? Spróbować przejść do Ery czy przedłużyć umowę z Plusem i najwyżej za rok zobaczyć, co zaoferuje T-Mobile?

 #476586  autor: ziomel
 18 maja 2011, 19:43
Witam,

mam rachunki średnio na poziomie 130-160 zł miesięcznie, taryfa elastyczna za 105 netto w tym 420min + pakiet 300min dodany przy ostatnim przedłużeniu umowy + rabat na abonament w wysokości 20%. Czy istnieje możliwość przedłużenia umowy na podobnych warunkach? ew czy jest możliwość w tych najnowszych taryfach do usług(w szczególności do usług 90 albo 110) uzyskania rabatu na abonament, ew. wytargowanie jakiegoś dodatkowego pakietu minut bądź uzyskania jakiegoś rabatu na nokie n8?...sytuacja wygląda tak, że przy taryfie do usług 90 cena wynosi coś koło 500 natomiast do usług z internetem 90 wynosi 120. Interesowała by mnie ta druga cena, jeśli nie jest możliwa zniżka na abo czy ew dodatkowy pakiet?...czy ktoś z forumowiczów ma informację co konsultanci są w stanie przyznać na 2699??

pozdrawiam

 #477513  autor: michal8937
 23 maja 2011, 19:21
Wiecie coś o jakichś nowym promocjach w plusie? Gdzieś czytałem , że po 13 czerwca ma być coś nowego jako odpowiedź na T-Mobile...
Do tej pory korzystałem z taryfy syberyjskiej 90 i regularnie otrzymywałem rachunki na ok 150zl. Gdzię ok 100 sms na miesiąc plus dużo rozmów. Teraz ma rozkminę ,czy lepiej brać bezlik,czy taryfy do usług? W tych drugich brakuje fajnego pakietu sms,lecz jest duuużo minut. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy nie ma możliwości obniżenia ceny aparatu w taryfach do 79.90? Powiedziano mi, że dopiero w taryfie za 99.90 jest możliwość obniżenia ceny telefonu o 100zl?!

 #477859  autor: maciek764
 25 maja 2011, 14:41
Do mnie już dzwonią po raz 3 w odstępach jakichś dwutygodniowych może.

Dziś zadzwoniła babiczka z ofertą Bezlik 39.90 gdzie mam 90 minut chyba, ale to mnie za bardzo nie interesowało bo nie potrzebuję telefonu. Bez telefonu powiedziała, że jest 170 minut do wszystkich sieci i obniżona stawka za minutę do 39gr. Jutro będzie do mnie dzwonić drugi raz i chyba jej powiem że rezygnuję z usług Polkomtela.

Miałem 4 lata Syberyjską 40.

 #477868  autor: bp121
 25 maja 2011, 15:07
maciek764 pisze:Do mnie już dzwonią po raz 3 w odstępach jakichś dwutygodniowych może.

Dziś zadzwoniła babiczka z ofertą Bezlik 39.90 gdzie mam 90 minut chyba, ale to mnie za bardzo nie interesowało bo nie potrzebuję telefonu. Bez telefonu powiedziała, że jest 170 minut do wszystkich sieci i obniżona stawka za minutę do 39gr. Jutro będzie do mnie dzwonić drugi raz i chyba jej powiem że rezygnuję z usług Polkomtela.

Miałem 4 lata Syberyjską 40.
Przejdz na taryfy do usług, gdzie masz więcej minut do wszystkich sieci :)
I tanie pakiety sms :)

 #478810  autor: ziomel
 31 maja 2011, 08:33
mam pytanie czy można jeszcze przy przedłużeniu umowy uzyskać rabat na abonament?...ew jakiś dodatkowy pakiet minut gratis?....w taryfach do usług dla firm?

 #479383  autor: sq3cps
 02 cze 2011, 21:03
ziomel pisze:mam pytanie czy można jeszcze przy przedłużeniu umowy uzyskać rabat na abonament?...ew jakiś dodatkowy pakiet minut gratis?....w taryfach do usług dla firm?
Dołączam się do pytania, też mnie to aktualnie interesuje.

 #481301  autor: owp
 11 cze 2011, 13:35
Byłem ostatnio w salonie Plusa (przedłużyć umowę) - wrażenie mam takie, że nie proponują nic ciekawego, nie można nic ponegocjować, strasznie drętwo. Rachunki miesięczne 80zł netto, gość wyciągnął broszurkę reklamową i zaproponował abo za 90zł netto, w tym 500 minut chyba. Na stwierdzenie, że w Playu za 95zł jest 850 minut i 1Gb internetu pan się obraził i skończyła się rozmowa. czy oni nie mają żadnego pola manewru, nie mogą nic zaproponować więcej ? Telefon zaproponowany to Samsung Ace za 60zł, a w Playu Galaxy S(jedynka) za 1zł. No i jak tu zostać w Plusie....?

 #481372  autor: Kamil_K
 11 cze 2011, 18:18
Kilka dobrych lat temu udało mi się wynegocjować 90 min/450 SMS/450 MMS w abonamencie + 100 min do wszystkich za 27,50 zł/mies. Do dziś nie potrafią zaproponować nic równie interesującego. Teraz za 29,90 zł mogę mieć co najwyżej 95 min (umowa na 18 m-cy) i 55 SMS-ów, plus z łaski jeden darmowy numer. Że-na-da :).

[ Dodano: 2011-06-22, 21:02 ]
Ja naprawdę chciałem dać im szansę :). Zapytałem, czy w ramach oferty "Do usług 59,90" dostanę gratis do abonamentu choćby najmniejszy pakiet internetowy (100 MB wart 5 zł/m-c) i pakiet SMS-ów do wszystkich (250 SMS-ów warte 10 zł). Niestety, konsultantka stwierdziła, że nie ma takiej możliwości mimo złożonego wypowiedzenia, bo nie ma ofert lojalnościowych ani z Internetem, ani z SMS-ami do wszystkich i zaproponowała rabat 100 zł na telefon. Pa-paaaaa :).

 #484023  autor: saturnv
 22 cze 2011, 23:29
Hey
Ja mam to samo
Umowa konczy mi sie w sierpniu. Abonament dotychczasowy to Syberyjska 90 (150 do wszystkich) + 900 min DWIW + 400 min do plusa za 10zl.
Zaproponowali mi 500 minut do wszystkich + (100 min do wszystkich lub nielimitowane polaczenia z 5 numerami w Plusie) + Nokia N8 w cenie takiej jak dla nowych klientow czyli ponad 500zl??
Z czym do ludzi???
W piątek śle wypowiedzenie i przenosze sie do Playa.

 #484280  autor: owp
 24 cze 2011, 07:10
I dlatego w moim przypadku zakończyło się przeniesieniem do Play. Na dodatek okazało się, że za interet teściowie płacą 60zł za 1GB - skończyła się umowa na czas określony (rabat 50%), nikt się nie odezwał żeby złożyć nową ofertę, więc teściowie przepłacali pół roku. Teraz, gdy wypowiadają i tę umowę, pan z plusa łaskawie zaproponował 49zł za (chyba) 3gb, a na moje słowa, że przecież wcześniej mieli taniej (przez 3 lata 30zł), a wystarcza im 1gb, powiedział, że już nie ma takiej oferty i mamy się cieszyć bo i tak jest tanio. Więc nie pozostaje nic innego, tylko przenieść się do Orange free - na allegro 50zł za 50 miesięcy (6gb w sumie). Plus jedzie już tylko na klientach, którzy się nie orientują w rynku (mojej teściowej pan powiedział, żeby się nie przenosiła, bo plus ma dużo większy zasięg - lol), albo play jest dla nich 'obciachowy', pewnie jeszcze duży biznes (ale tu nie jestem w temacie). Może to się bardziej opłaca...

 #484611  autor: michal8937
 25 cze 2011, 13:38
saturnv pisze:Nie wiem, ale te nowe taryfy sa ukryte podwyzki i totalna porazka:

1) zabrali Darmowe Wieczory i Weekendy
2) Rozliczanie SMSow 1:1, a nie jak do tej pory 1:3 czy 1:4
3) niby pakiet do PLUSa w cenie 0,29zł za całą długść rozmowy,
co akurat przy moim profili dzwonienia powoduje to iż płaciłbym dużo więcej niż 10zł za 400 minut, bo 10zł to prawie 35 połączeń, czyli średnio jedno dziennie, a ja dzwonie po kilkanaśnie razy dziennie do plusa
4) oferta dla przedłużających umowę różni się tylko pakietem dodatkowych 100minut stażowych miesięcznie do wszystkich, co w tej chwili mogę osiągnąć wykupując pakiet 70 minut za 10zł + wykorzystać zgromadzone 7000 punktów na 5plus.

Jednym słowem zenua!!! Żegnaj PLUS!
Nie dostałeś żadnego rabatu na tel? To dziwne, bo w tych taryfach spokojnie można ugrać minimalnie 100zl na cenie tel.
  • Strona 16 z 187
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 187
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 187