DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 692
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 692

 #614488  autor: SlawekS
 17 lut 2013, 15:29
Z końcem lutego końcy mi się umowa. Planowałem ją przedłużyć z formule M za 44 zł z Samsungiem Galaxy Ace 2 za 159 ale jego cena podskoczyła o prawie 200 zł. Więc będę przedłużał bez telefonu. Czytałem wpisy, ale tak szczerze już mi się wszystko miesza od tego nadmiaru wpisów:-) i ofert przedstawianych przez konsultantów. Więc chciałbym podsumować co wybrałem i jeżeli jest coś do korekty to mnie poprawcie.
formuła M bez tel. z e-fakturą
-400 min do wszystkich
-nielimitowane połączenia/sms/mms do play
-nielimitowane sms/mms do wszystkich na zawsze (konsultantka proponowała smsy albo połączenia na stacjoarne)
-100min co miesiąc na 6m.
-umowa na 12 miesięcy
Ile wynosi abonament 24zł czy też 29 zł? to jest jedna z tych rzeczy których już nie jestem pewien.
Nie wiem czy wziąć pakiet internetu, ponieważ używam netu, ale raczej na innej karcie, bo smartfon przy moim korzystaniu nie wytrzymuje całego dnia i do rozmów mam "telefon". Więc napiszcie mi jak wygląda sytuacja z bezpiecznym internetem? Jeżeli wybiorę ofertę bez pakietu internetowego będę płacił za to co wykorzystam, ale nie więcej niż 20 zł dodatkowo za neta, tak?

 #614515  autor: sosen
 17 lut 2013, 18:19
Co to "Oferta na Kupon" w play przy przedłużeniu umowy? Są jakieś bonusy w tej sieci przy przedłużaniu umowy? Bo wchodzę na stronę, wybieram przedłużam umowę i ma ofertę taką samą jak nowy klient a gorszą niż klient przenoszący numer do play.

 #614570  autor: lukaszek1234
 17 lut 2013, 21:33
napisałem zgłoszenie z prośbą o umożliwienie przedłużenia umowy. płacę 75 zł chciałbym płacić 79 zł, zalałem telefon i chciałbym zmienić na galaxy tab 2 7.0. a oni mi że umowę mam do listopada i o przedłużeniu możemy porozmawiać w lipcu... nie obchodzi ich że chcę umowę z wyższym na kolejne dwa lata....chyba poszukam innej sieci która da mi telefon... 4 lata płacenia sporych pieniędzy- rachunki średnio 80 zł, a oni robią mo takie problemy...jestem staroświecki i bardzo cenię indywidualne podejście do klienta. kiedyś jak mi ukradli telefon to era mi pomogła...

Alcatel OT Club --> Motorola C350 --> Sony Ericsson T68i --> Siemens SL45i --> Siemens C75 --> Siemens AX75 --> Samsung X660 --> Nokia 6310i --> Motorola V3 --> Sony Ericsson K550i -- > Nokia E51

 #614577  autor: pakierhakierxd
 17 lut 2013, 21:56
W każdej sieci jest jakiś czas w którym można przedłużyć umowę,od tak w każdej chwili sobie tego nie zrobisz.Teraz w T-Mobile może być inaczej,to nie to co kiedyś.

Pozdrawiam :)

 #614589  autor: lukaszek1234
 17 lut 2013, 22:36
Skoro nie chcą abym im więcej płacił...w Orange już dziś dadzą mi nową słuchawkę, a nr przeniosą później ;)

Alcatel OT Club --> Motorola C350 --> Sony Ericsson T68i --> Siemens SL45i --> Siemens C75 --> Siemens AX75 --> Samsung X660 --> Nokia 6310i --> Motorola V3 --> Sony Ericsson K550i -- > Nokia E51

 #614597  autor: pakierhakierxd
 17 lut 2013, 23:12
Może spróbuj wysłać @ wypowiedzenie i dzięki temu uda się wcześniej :D,tylko zaznacz że z końcem umowy i możesz napisać czego oczekujesz ;D

Pozdrawiam :)

 #614686  autor: lazaj71
 18 lut 2013, 12:42
W regulaminie jest zapis o zmianie abonamentu , na wyższy jest za darmo, a na niższy to koszt 50zł jednorazowa opłata. Wystarczy aneks do umowy

 #614851  autor: Ranger
 18 lut 2013, 22:12
Cześć, oto pytanie - jak to jest w Formule Play? Opłata aktywacyjna 99 złotych do pierwszego rachunku jest pobierana każdorazowo bez względu na sytuację, czy tylko dla nowych klientów? Co z osobami, które decydują się przedłużyć umowę lub przejść z karty na abo - też płacą za "przyłączenie do sieci"? Czy są od tego jakieś wyjątki?

Dzięki za wieści.

Obrazek

 #614872  autor: BeCkS
 18 lut 2013, 23:03
Siemanko.
Powiedzcie mi czy oferta RePlay All Inclusive Max dla Firm SIM 12, która składa się z:

300 minut do wszystkich
1GB internetu
no limit do PLAY i stacjonarne
abonament 19,50zł netto

ma w sobie także nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 0zł przez CAŁY okres trwania umowy? Ostatnio coś takiego było - tydzień temu. Teraz tego nie widzę.
Szukam szczegółów tej oferty przy przedłużaniu poprzez internet i nie mogę znaleźć. Regulaminu tej oferty dla przedłużających też nie widzę :/

Mam do przedłużenia 2 numery jednocześnie w firmie.

 #614875  autor: Tompson
 18 lut 2013, 23:16
Na gorąco po rozmowie z konsultantem przy kolejnym przedłużeniu:

Formuła M

400 min do wszystkich
no limit play rozmowy/sms/mms
1.5 Gb
LG Swift L9 za 319 zł (cena ze strony)
standardowa kwota 69 zł - ugrałem 59

przy czym:

miałem opcje: nieograniczone na stacjonarne lub sms do wszystkich sieci i abo 64 zł, po negocjacjach rezygnacja z któregoś z tych pakietów dała kolejne 5 zł zniżki (3 min czekania konsultant pytał kierownika)

jako że będę przedłużać komuś kolejną aktywację zgodził się również na 10 zł zniżki wstępnie (nie miałem umocowania żeby zaklepać) w abo 69 :arrow: 59, i abo 79 :arrow: 69 na takich samych zasadach czyli rezygnacja z 1 z tych 2 pakietów co wyżej.

W formule L1000 za 89 zł powiedział że to oferta specjalna i nie przysługują zniżki (troszkę dziwne bo większa kwota i niby na chłopskie oko można więcej ugrać).

Co do ceny telefonu był nieugięty, nic nie dawało bajerowanie że np orange daje przy przeniesieniu 6 msc gratisa, cały czas powtarzał że nic więcej nie da się ugrać.

3 sprawa to PO, jako że płacę 24.5 za 8 Gb, 2 Mb prędkość na przedłużenie po krótkiej gadce zaproponował w podobnej cenie:

12 Gb, 2 Mb, 29.90 zł bez modemu 12 msc
i to samo na 18 msc z modemem e581 (?) tym z wifi w cenie modemu 129 zł (też nie chciał zejść z ceny)

Jak powiedziałem że czekam na ofertę która była w listopadzie 14.50 zł za 18Gb zdaje się i transfer nocny rzekł, że to było przez miesiąc i nie ma co się spodziewać czegoś podobnego w najbliższym czasie, i że sam nie zdążył wziąć dla siebie :oops:

I chyba tyle, przemaglowałem go za to 1 zł jak mogłem, chłop jak przyjął do siebie że co nieco wiem o ofertach (dzięki temu szanownemu forum :evil: ) gadał jak swój ze swoim. Jeszcze przy negocjacjach cenowych powiedziałem, że oczekuję tego co było wcześniej czyli AIMax 65 :arrow: 45 (podobny kwotowo rabat) powiedział że to była oferta pracownicza której już nie ma. Ogólnie sprawił na mnie dobre wrażenie i myślę że to max co da się wycisnąć, jednak play po utracie keszu za mtr czy zawirowania z tym związane nie może zaoferować nic więcej.

Tym samym raczej powoli się żegnam do następnego roku (kolejna przedłużka znajomi/rodzina) bo nic nowego nie napisze.

Ps. Mam kolejną przedłużke z mixa ze spłaconym zobowiązaniem na abo, pewnie te najmniejsze ale minuta 19gr a nie 29 jak coś ugram nie szczędząc w słowach opisze sytuację. Mam nadzieję, że co nieco rozświetliłem niektórym temat. Cya

 #614920  autor: bora1410
 19 lut 2013, 08:28
@Tompson ta oferta to z GU po wysłaniu wypowiedzenia, czy zwyczajnie dzwoniłeś na infolinie i oferta od szeregowego pracownika.

 #614937  autor: rtx
 19 lut 2013, 09:30
Tompson, czyli dobrze zrozumiałem, że nie dostałeś ani pakietu nieograniczonych smsów do wszystkich ani nieograniczonych na stacjonarne, a zamiast tego rabat 10zł na cały okres umowy? A dodatkowe 100 minut na 6 miesięcy dostałeś? I jeszcze czy pytałeś może o podobny rabat 10 złotowy na niższe abonamenty z mniejszym pakietem internetowym (czyli 59 za 49)?

 #614950  autor: Doctor79
 19 lut 2013, 10:42
10 zł zniżki dostaje się w taryfach M i L z max internetem. Po wysłaniu wypowiedzenia można dostać do tego darmowe sms-y lub połączenia stacjonarne ale trzeba być stanowczym.
Przy abonamentach bez internetu lub z małym pakietem maksymalnie co można ugrać to 5 zł zniżki.

 #614953  autor: ciekawy
 19 lut 2013, 11:09
Karlos20 pisze:Ciekawy: w Formule S jeśli wyłączysz 200 minut za 10 zł, nie będziesz mógł go ponownie aktywować. Zostaną darmówki w Play.
mi bardziej chodzi o to czy abonament w ofercie z telefonem wynosi 19 czy 29 zł ?

na stronie PLAY jest podane że 19 zł i są telefony do wyboru oczywiście nie za darmo ale nie do końca jestem pewien jak to jest z tym abonamentem 19 czy 29 zł ?

bo normalnie licząc 9 zł no limit w sieci + 10 zł 200 min do wszystkich to daje 19 zł tyle ile jest na stronie netowej bez pakietu netu,a jak jest oferta z telefonem to trzeba jeszcze oprócz ceny telefonu doliczyć kolejne 10 zł za opcje z telefonem czy nie ?
 #614986  autor: kammil999
 19 lut 2013, 12:40
Witam mi po złożeniu wniosku o rezygnacje z usług internetowych zaproponowano Play ONLINE na 36 mies w tym

5 GB mies plus darmowe noce i tablet:
Asus Google Nexus 7 3G lub Samsung Galaxy Tab 2 7.0 za 0zł przy abonamencie 59zł mies czy to dobra oferta?

 #615011  autor: neoobserwator
 19 lut 2013, 13:36
Przeglądając ten temat nasuwa się pytanie czy w ogóle opłaca się przedłużać umowę w play skoro nie można za dużo ugrać nawet po wypowiedzeniu. W porównywalnym zobowiązaniu miesięcznym w t-mobile dostajemy więcej i tańszy telefon(chyba, że mi się tylko tak wydaje) niż w naszej ukochanej sieci. porównywał to ktoś??

 #615015  autor: bora1410
 19 lut 2013, 13:44
W Orange już też zrobiło się przedłużenie bardziej atrakcyjne niż to w Play. Plus dla firm wczoraj też trochę "podkopał" Playa. Chyba powoli W4 się robi i trzeba się przyzwyczaić.

 #615016  autor: Doctor79
 19 lut 2013, 13:44
Jeżeli komuś zależy na dobrej ofercie z telefonem to wypadałoby co 2 lata zmieniać operatora. W obecnej chwili całkiem ciekawą ofertę, dla przenoszących numer z innych sieci, ma Plus. Natomiast bez telefonu Play jest bezkonkurencyjny.

 #615032  autor: ciekawy
 19 lut 2013, 14:41
neoobserwator pisze:Przeglądając ten temat nasuwa się pytanie czy w ogóle opłaca się przedłużać umowę w play skoro nie można za dużo ugrać nawet po wypowiedzeniu. W porównywalnym zobowiązaniu miesięcznym w t-mobile dostajemy więcej i tańszy telefon(chyba, że mi się tylko tak wydaje) niż w naszej ukochanej sieci. porównywał to ktoś??
według mnie się opłaca przedłużać umowę bo te taryfy które są mają w standardzie stan darmowy w każdej taryfie, minuty do wykorzystania tylko do innych sieci,ceny telefonów nie są takie źle dla ludzi którzy nie szukają telefonu za 1 zł, więc moim zdaniem PLAY ma całkiem dobrą ofertę,no i e taryfach bez telefonu wypada jeszcze lepiej.

[ Dodano: 2013-02-19, 14:44 ]
Doctor79 pisze:Jeżeli komuś zależy na dobrej ofercie z telefonem to wypadałoby co 2 lata zmieniać operatora. W obecnej chwili całkiem ciekawą ofertę, dla przenoszących numer z innych sieci, ma Plus. Natomiast bez telefonu Play jest bezkonkurencyjny.
zmiana sieci co dwa lata zakładając,że sieci będą miały podobną ofertę nie byłaby takim złym pomysłem tylko jeśli sieci zaczną się wymieniać abonentami to wyjdzie na to samo dla zrobku firm.

 #615036  autor: BeCkS
 19 lut 2013, 14:55
Przedłużał ktoś abonament w firmie RePlay All Inclusive Max TYLKO SIM? Chodzi mi o to, czy przedłużając przez internet otrzymuje się pakiet nielimitowanych smsów za 0 zł przez cały okres trwania umowy czy tylko przez 3 miesiące? Jeszcze niedawno było na cały okres za 0zł, nie wiem jak teraz :/.
  • Strona 16 z 692
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 692
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 692