DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 692
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 692

 #615041  autor: neoobserwator
 19 lut 2013, 15:09
ciekawy pisze:według mnie się opłaca przedłużać umowę bo te taryfy które są mają w standardzie stan darmowy w każdej taryfie, minuty do wykorzystania tylko do innych sieci,ceny telefonów nie są takie źle dla ludzi którzy nie szukają telefonu za 1 zł, więc moim zdaniem PLAY ma całkiem dobrą ofertę,no i e taryfach bez telefonu wypada jeszcze lepiej.
szczerze mówiąc stan darmowy to dobra rzecz, ale np dla mnie mało znacząca, bo nie zwracam uwagi do jakiej sieci dzwonię, raczej interesuje mnie ilość min do wszystkich i cena telefonu w danym abo

 #615042  autor: ciekawy
 19 lut 2013, 15:13
neoobserwator pisze:
ciekawy pisze:według mnie się opłaca przedłużać umowę bo te taryfy które są mają w standardzie stan darmowy w każdej taryfie, minuty do wykorzystania tylko do innych sieci,ceny telefonów nie są takie źle dla ludzi którzy nie szukają telefonu za 1 zł, więc moim zdaniem PLAY ma całkiem dobrą ofertę,no i e taryfach bez telefonu wypada jeszcze lepiej.
szczerze mówiąc stan darmowy to dobra rzecz, ale np dla mnie mało znacząca, bo nie zwracam uwagi do jakiej sieci dzwonię, raczej interesuje mnie ilość min do wszystkich i cena telefonu w danym abo
jak wykorzystujesz ponad 1000 mimut miesięcznie to możliwe,że bardziej opłaca się no limit do wszystkich.

 #615044  autor: zygikuleczka
 19 lut 2013, 15:16
ciekawy pisze:według mnie się opłaca przedłużać umowę
Dokładnie. Oferta dla przedłużających zawsze jest korzystniejsza. Przenosić numer oczywiście można, warto jednak policzyć ile dokładnie będzie zysku. Play ma mimo wszystko najkorzystniejsze oferty(tak suma sumarum). To, że już nie ma takich dysproporcji pomiędzy ofertami play a pozostałych nie oznacza, że oferta ich jest gorsza.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #615048  autor: ciekawy
 19 lut 2013, 15:24
zygikuleczka pisze:
ciekawy pisze:według mnie się opłaca przedłużać umowę
Dokładnie. Oferta dla przedłużających zawsze jest korzystniejsza. Przenosić numer oczywiście można, warto jednak policzyć ile dokładnie będzie zysku. Play ma mimo wszystko najkorzystniejsze oferty(tak suma sumarum). To, że już nie ma takich dysproporcji pomiędzy ofertami play a pozostałych nie oznacza, że oferta ich jest gorsza.
sama oferta standardowa jest korzystna,więc oferta przedłużeniowa powinna być lepsza co nie znaczy telefonu za 1 zł itp, taka jest konstrukcja taryf że jest stan darmowy w sieci i 19 gr po minutach z abonamentu więc te dwie rzeczy ograniczają koszty dzwonienia bo minuty są tylko do innych sieci,ogólnie dobra oferta.

 #615069  autor: Tompson
 19 lut 2013, 16:20
bora1410 pisze:@Tompson ta oferta to z GU po wysłaniu wypowiedzenia, czy zwyczajnie dzwoniłeś na infolinie i oferta od szeregowego pracownika.
oczywiście wypowiedzenie złożone.

rtx pisze:Tompson, czyli dobrze zrozumiałem, że nie dostałeś ani pakietu nieograniczonych smsów do wszystkich ani nieograniczonych na stacjonarne, a zamiast tego rabat 10zł na cały okres umowy? A dodatkowe 100 minut na 6 miesięcy dostałeś? I jeszcze czy pytałeś może o podobny rabat 10 złotowy na niższe abonamenty z mniejszym pakietem internetowym (czyli 59 za 49)?
dokładnie, w standardzie masz 1 z 2 do wyboru, ja zrezygnowałem z tego 1 do wyboru w zamian za dodatkowe 5 zł czyli w sumie 10zł na pełny okres 24 miesięcy.

gość zapierał się że w najniższych abo 0 zł zniżki.

Tak z innej beczki to i tak mi zależało na necie, 0.5 zbyt mało, a żeby dostać więcej trzeba wziąć większy pakiet minutowy łącznie taka małą pułapeczka (btw nie tylko u playa ale i u innych).

 #615081  autor: smolar007
 19 lut 2013, 16:49
Mam pytanie. Konsultant zaproponował mi takie warunki:
Formuła M Internet Max 69-5zł=64zł
nielimitowane smsy do wszystkich na cały okres umowy.

Dzisiaj przyszedł aneks, który mnie troche zmartwił, napisane jest w nim:

Abonament: 49zł (kwota nie uwzględnia rabatu za efakture)
Pakiet Smartfon 1,5GB:20zł

Jak dobrze rozumiem po rabacie będę pałcił te 64 zł ?
A gdzie mowa o nielimitowanych smsach? Mieliście w swoich umowach to zawarte ?
Proszę o pomoc

 #615129  autor: Przemek7
 19 lut 2013, 18:28
O! Następny klient (smolar) który dostał coś innego niż umówione przy aneksowaniu :( Mam podobnie... Moja reklamacja negatywnie rozpatrzona, nagranie odwołania wypowiedzenia i aneksowania - uwaga - zaginęło! przeglądałem forum forumplay.pl, dużo takich sytuacji w ostatnich miesiącach. Tzw. ściema...

 #615133  autor: Rezo
 19 lut 2013, 18:33
Nagrywajcie swoje rozmowy z konsultantami.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #615183  autor: tomulus
 19 lut 2013, 20:54
Poinformuję Was jak u mnie rozpatrzyli reklamacje.

Niech nikt mi nie wciska kitu/bajek o studentach pracujących w plej, skoro po drugiej stronie siedzą rodacy a nie Chinczyki to doskonale wiedzą co się do niech mówi i zdają sobie sprawę na jakich warunkach przedłużają Nam umowy, . Nie wierze w fioletowe gluty, smoki i bajki -Wychodzi na to że jest to celowe działanie.

@Rezo :) gdybym wiedział nagrałbym wszystko na starym kasprzaku" a kasetę z rozmową wysłabym gratis do BOKu czy gdzie tam można

 #615313  autor: emitar
 20 lut 2013, 10:58
Mam pytanie o Formule S (za 9zł). Wiem, że to najtańszy abonament i nie ma na co liczyć, ale czy ktoś przedłużał taki abonament i jednak coś ugrał ? Chodzi mi np o dodatkowy pakiet 50min, który kosztuje normalnie 5zł.

 #615315  autor: pakierhakierxd
 20 lut 2013, 11:16
Mój znajomy dostał taką ofertę po wypowiedzeniu

Pragniemy przekonać Pana do pozostania w naszej sieci. Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę. W ramach Abonamentu Formuła S oferujemy nawet 200 minut do wszystkich sieci krajowych bezpłatne przez pierwszy miesiąc. Koszt Abonamentu to jedyne 19 zł. Umowa, którą polecamy trwałaby 24 miesiące.
Dodatkowo:
-nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y w Play,
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne lub bezpłatne SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci,
Do powyższej promocji polecamy atrakcyjne telefony już od złotówki.
Zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta pod numerem *500 (z telefonu Play) w celu poznania szczegółów oferty oraz złożenia zamówienia.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 11:46 przez pakierhakierxd, łącznie zmieniany 4 razy.

Pozdrawiam :)

 #615316  autor: zygikuleczka
 20 lut 2013, 11:18
emitar, do tego pakietu przy ofercie bez telefonu możesz dostać :
pakierhakierxd pisze:nielimitowane połączenia na numery stacjonarne lub bezpłatne SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci,

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #615328  autor: tomulus
 20 lut 2013, 12:25
Zgadza się z tą ofertą, po wypowiedzeniu umowy ,identyczne pismo otrzymałem pocztą.

To jest umowa z telefonem, informacja podana na końcu "Do powyższej promocji polecamy atrakcyjne telefony już od złotówki."

 #615372  autor: kurek99
 20 lut 2013, 15:17
Zadzwoniono do mnie z oferta przedluzeniowa Play Online:

45zl z groszami abonament
Umowa 12miesiecy
15+3gb
4mb
Modem E3131 za 1zl
I uslugi: nocny transfer, pakiet spolecznosciowy i chyba formula www bo podobno jest dla wszystkich przedluzajacych ale o tym Pani nie wspomniala.


Obenie mam to samo co wyzej tylko ze bez modemu i formuly www za 59zl

 #615517  autor: ciekawy
 21 lut 2013, 00:42
pakierhakierxd pisze:Mój znajomy dostał taką ofertę po wypowiedzeniu

Pragniemy przekonać Pana do pozostania w naszej sieci. Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę. W ramach Abonamentu Formuła S oferujemy nawet 200 minut do wszystkich sieci krajowych bezpłatne przez pierwszy miesiąc. Koszt Abonamentu to jedyne 19 zł. Umowa, którą polecamy trwałaby 24 miesiące.
Dodatkowo:
-nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y w Play,
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne lub bezpłatne SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci,
Do powyższej promocji polecamy atrakcyjne telefony już od złotówki.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta pod numerem *500 (z telefonu Play) w celu poznania szczegółów oferty oraz złożenia zamówienia.

Oferta z telefonem raczej bo na 24 miesiące :)

[ Dodano: 2013-02-20, 11:17 ]
Rożnica to no limit sms do wszystkich lub no limit na stacjonarne za darmo na cały okres umowy :),ja na takich warunkach bym przedłużył tylko bym jeszcze dobrał do tego 1 gb :D,w sumie by mi wyszło 49zł miesięcznie,taniej o 10zl niż normalnie :D(koszt pakietu sms/stacjonarne).
oferta ciekawa dlatego

możesz zapytać znajomego czy ta oferta jest napewno z telefonem ?

i czy ten abonament w ofercie z telefonem wynosi 19 zł, a nie więcej ?

jeśli to oferta z telefonem to jaki telefon wybrał znajmy ? i czy dostał może jakąś zniżkę na telefon ? jak tak to jaką ?

oczywiście napisz na forum jak to jest z tą ofertą dokładnie w sensie odpowiedzi na te pytania.

 #615518  autor: djross
 21 lut 2013, 01:03
Witam
Uzupełniam info dotyczące mojej oferty (info na 19 str.).
Dostałem wszystko jak opisałem. mam to za 19 zł a jeśli nie wyłączę pakietu 200 minut to będę płacił 29. Internet mogę dokupić za 7zł - 250 MB, 10 - 750 MB a za 15zł 1,5 GB.
Pozdrawiam :-D

 #615523  autor: pakierhakierxd
 21 lut 2013, 07:31
Jak weźmie jakiś telefon to defy mini bo nic lepszego nie ma do sprzedaży jak ktoś weźmie paczkę 1gb, on chce cóż lepszego a nie będzie nie wiadomo ile płacić za fona.

Pozdrawiam :)

 #615528  autor: emitar
 21 lut 2013, 08:52
pakierhakierxd pisze:J...
Wielkie dzięki za informacje, a orientujesz się może co w przypadku chęci przedłużenia umowy, ale bez telefonu na 12 miesięcy ?

Do tego co napisałeś to pewnie 19zł bez pakietu 200min czy jednak nie ?

 #615534  autor: rtx
 21 lut 2013, 09:30
djross, dziwne z tymi pakietami, bo jeśli wziąłeś taryfę bez internetu to powinieneś mieć włączoną tylko opcję bezpiecznego internetu bez możliwości dokupowania dodatkowych pakietów.

 #615555  autor: pempuch
 21 lut 2013, 10:31
dj ross co do twojej oferty to naprawde dziwna. Ja aktualnie jestem w PLAY 6 lat, mam rowniez Play Online, wypowiedzenie wyslane tydz. temu. Wlasnie rozmawialem z GU i nie bylo mozliwosci uzyskania takiej oferty, czyli formula s za 19 zl, 200 min -pierwszy m-c za free, pozniej 10 zl, darmowe sms i min do play na caly okres, i darmowe sms-y do wszystkich przez caly okres. Niby nie mozna miec pakiety dodatkowego smsow do wszystkich czy stacjonarek przy tym abonamencie. Co do tego pakietu netu co mozesz niby dokupic- nie spytalem sie. Przedstawiono mi takie warunki:
Formuła S 19 zl (na 24 m-ce)
- 200 min do wszystkich (pierwszy miesiac za free- pozniej 10 zl/mc)- nie wymienne na sms/mms
- Play- sms i min za free przez caly okres
- telefon Huawei G300 za 139 zl (znizka z 299).
i to tyle, nic wiecej nie da rady.
Nie zdecydowalem sie jeszcze ale tak czy siak tak to wygladalo...
  • Strona 17 z 692
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 692
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 692