DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 175 z 624
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 624
 #794082  autor: i.slepy
 03 kwie 2015, 16:32
No mniejsza o wiekszosc. Slabo to wyszlo. Bede czekal, ale tesciu sie niecierpliwi na nowy telefon :)
 #794085  autor: SebAAA
 03 kwie 2015, 17:05
raczekz10 pisze:a ktoś może przedłużał umowę na firmę i byłby chętny podzielić się wiedzą? czy może nadal jest standardowo, czyli -10zł na abo i dodatkowo 100zł na telefon
ja dziś dostałem z3c, potwierdzam że przy przedłużeniu na firmę -10 i -100 ale chyba jeszcze +1Gb
 #794144  autor: kowalp5
 03 kwie 2015, 22:45
W SUK mi powiedzieli, że jeżeli cennik ulegnie zmianie zanim będą mieli telefony na stanie i będą mogli mi mój wysłać, to muszą zadzwonić i zapytać mnie o zgodę czy coś. Chyba że zniżki Ci nie przyznali jak trzeba. Tak czy inaczej - reklamowałbym.
 #794149  autor: bratmrok
 03 kwie 2015, 23:13
Z oferty zrezygnowałem, do przedłużenia umowy podejdę raz jeszcze tylko napewno z innym doradca. Max co mogę uzyskać na Z3 to 89 zł w abonamencie za 119 zeta (gdzieś to było na forum) ciekawe czy mają inne cenniki i już nie ma tej ceny
Próbował ktoś przedłużać w ciągu 3-4 dni?
 #794308  autor: wrangler
 04 kwie 2015, 22:47
Witam,

Czy któryś forumowicz przedłużał umowę z różowymi na firmę korzystając z oferty prywatnej, kupując nowy telefon. Moje pytanie to jak jest księgowany aparat, czy dostanę fv na całą wartość aparatu? Ponieważ ostatnio pamiętam, że na faktury wpisywali jakieś raty itd.
 #794370  autor: dudi_mati
 05 kwie 2015, 16:15
Witam,

Jak widzicie jestem tutaj nowy, jednak dzięki wam przedłużyłem umowę z T-mobile na dobrych warunkach :)
Kilka uwag z mojej strony, nie warto przedłużać umowy przed czasem, zawsze warto czekać do samego końca.... W moim wypadku umowa się kończyła w połowie marca, jak wiadomo wcześniejsze oferty były nie atrakcyjne, więc na tym tylko skorzystałem.
Więc co mi się udało wywalczyć?? Hmmm.... Pełny no limit w kraju, i Internet 4gb, czyli taryfa Relax+ w cenie 79,99 i do tego ubezpieczenie telefonu 19,99.
Telefon który dorwałem to Xperia Z3 w cenie 719zł (rabat 300zł) Cena cennikowa była/jest 1019zł...
Więc oferta dla mnie była lepsza niż przez Internet..., na której oszczędzam ponad 300zł w przeciągu całego zobowiązania...
Do tego oczywiście dostawa i aktywacja za free :)
 #794382  autor: jashooligans
 05 kwie 2015, 17:32
Panowie czyli z tego co wyczytałem: w abonamencie START+ standardowo jest 50 zł, czyli ze zniżką SUK 40zł? Ktoś pisał że zniżka na telefon w tym abo w SUK to 200 zł. Te 200 zł jest od ceny podanej w pdfie "Załącznik cenowy" czy od ceny podanej na stronie T-mobile przy wyborze telefonów.
Głownie chodzi mi o telefon LG G3s, który jest za 299zł, czyli po odjęciu tej zniżki wychodzi 99zł tak? Proszę o pomoc bo wydaje mi się to trochę zbyt tanio.
Jeszcze jedno pytanko: w tym pdfie "Załącznik cenowy „ Załącznik cenowy Promocyjne telefony dla taryf Jump" przy niektórych telefonach są 2 ceny oddzielone ukośnikiem, o co chodzi?
Proszę o wyjaśnienia, pozdrawiam
 #794391  autor: SACZI
 05 kwie 2015, 19:09
dudi_mati pisze:...
Do tego oczywiście dostawa i aktywacja za free :)
No nie jest to takie oczywiste ...
Mi nie udało się "wysępić" darmowej dostawy aneksu.
 #794392  autor: Lukash
 05 kwie 2015, 19:13
SACZI pisze:
dudi_mati pisze:...
Do tego oczywiście dostawa i aktywacja za free :)
No nie jest to takie oczywiste ...
Mi nie udało się "wysępić" darmowej dostawy aneksu.
SACZI - trzeba było powiedzieć, ze to absolutny warunek przedłużenia, podobno to działa ;)
 #794394  autor: SACZI
 05 kwie 2015, 19:30
A wiesz, ja miałem tym razem pecha.
Rozmowę z SUK odbyłem 1.04, a następnie 03,04.
Okazało się, że za pierwszym razem konsultantka nie wprowadziła kontraktu do systemu.
Więc przedłużyłem, ale nie przedłużyłem.
Drugim razem ponoć poszło, bo dostałem na maila link z dokumentami.
W ogóle rozmowa mi sie tym razem kompletnie nie kleiła z SUK.
Po za tym ciągle mnie korci Plus i przeniesienie numeru.
 #794400  autor: dudi_mati
 05 kwie 2015, 19:52
SACZI pisze: No nie jest to takie oczywiste ...
Mi nie udało się "wysępić" darmowej dostawy aneksu.
Nom, niestety..., ale ja nawet nie miałem przyjemności "sępienia" tego, ponieważ podczas podsumowywania oferty, konsultantka mnie poinformowała że właśnie dostała zgodę na bezpłatną aktywację i dostawę telefonu..., czym mnie zaskoczyła :)

Panie i Panowie,
zauważyłem że w negocjacjach z T-m bardziej od straszenia zerwaniem umowy pomaga... odpowiedź... "Ogólnie to oferta jest oki, i jestem gotów podpisać umowę, tylko..."
W moim wypadku owym "tylko..." było brak Xperii Z3 Compact..., bardzo chciałem ten telefon..., ale cóż przemiła pani konsultantka mnie przekonała do droższej Z3..., czego w sumie nie żałuję :)
 #794418  autor: i.slepy
 06 kwie 2015, 00:00
dudi_mati pisze: Kilka uwag z mojej strony, nie warto przedłużać umowy przed czasem, zawsze warto czekać do samego końca.... W moim wypadku umowa się kończyła w połowie marca, jak wiadomo wcześniejsze oferty były nie atrakcyjne, więc na tym tylko skorzystałem.
Więc co mi się udało wywalczyć?? Hmmm.... Pełny no limit w kraju, i Internet 4gb, czyli taryfa Relax+ w cenie 79,99 i do tego ubezpieczenie telefonu 19,99.
Do tego oczywiście dostawa i aktywacja za free :)
I tak i nie. W Twoim wypadku bylo warto czekac, bo chyba do polowy lutego oferty nawet z SUK byly nieatrakcyjne, w zasadzie nie bylo to nic innego niz dawali zwykli konsultanci. Byl to raczej swiadomy zabieg, zeby jeszcze ludzi ponaciagac na drogie taryfy.

Ja przedluzylem 20 marca majac koniec umowy 10 wrzesnie (czyli 6 mies przed) i dostalem maksymalnie, co moglem dostac z SUK, czyli tak jak Ty znizke 10 zl na abonament i znizke na telefon - przy mojej taryfie COmfort 250 PLN.

Takze, to co teraz dostales dostalby kazdy, wlacznie z wymiana karty i kurierem za free.
Co do tego ostatniego, to przedluzajac dwie umowy nie musialem sie wcale specjalnie wysilac, zeby odpuscili oplate za kuriera :)
 #794446  autor: dudi_mati
 06 kwie 2015, 12:04
i.slepy pisze: Takze, to co teraz dostales dostalby kazdy, wlacznie z wymiana karty i kurierem za free...
Tak, teraz każdy dostaje, co nie zmienia faktu że we wrześniu mogą być inne taryfy, ale... to wszystko od indywidualnego podejścia zależy, jaką miałeś wcześniej taryfę...
Ja wcześniej miałem 2GB Internetu i około ogólnie 1000 minut za 55,90..., więc ja to nazywałem takim moim "no limitem", bo nigdy tego nie przekraczałem, tylko z netem różnie bywało...
Więc widzisz, nie miałem ciśnienia na przedłużenia umowy :)
Jeśli jednak miał kiepską ofertę do tej pory to jednak warto było obecnie podpisać anex.
 #794452  autor: piotrzet
 06 kwie 2015, 12:31
@up
Od września będą na pewno nowe taryfy w regulaminach obecnych jest że promocja trwa do 31 sierpnia 2015 i nie dłużej

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #794457  autor: dudi_mati
 06 kwie 2015, 13:20
piotrzet pisze:@up
Od września będą na pewno nowe taryfy w regulaminach obecnych jest że promocja trwa do 31 sierpnia 2015 i nie dłużej
Równie dobrze we wrześniu mogą wprowadzić nowe promocje z kosmetycznymi zmianami, a znając życie to będą one gorsze od obecnych, wszak okres świąteczny się zbliża wtedy więc ludzie i tak kupują...
 #794461  autor: piotrzet
 06 kwie 2015, 13:28
Na pewno zmiana oferty do tej pory będzie na pewno albo i wcześniej bo teraz też tak było że regulaminy były do 31 marca a zmienili wcześniej. Natomiast patrząc obecnie na porównanie z konkurencją nie wypada najgorzej a niekiedy wypada najlepiej

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #794466  autor: dudi_mati
 06 kwie 2015, 14:08
W zależności kto czego oczekuje...
Mi osobiście oferta orange za 89 zeta nie pasuje, fakt jest pół roku abo za free..., ale pakiet infernetu jest zbyt mały jednak, więc suma sumarum wychodzi gorzej i do tego ubezpieczenie tylko wyświetlacza..., zdecydowanie więcej zapłacić więcej i mieć pełne ubezpieczenie...
Oferta plusa także jakoś nie powala moim zdaniem, a o play się nie wypowiadam, nie darzę ich sympatią, a miałem kiedyś u nich 2 abo..., ale to było lata świetlne temu... :)
  • Strona 175 z 624
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 624
  • 1
  • 173
  • 174
  • 175
  • 176
  • 177
  • 624