DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 177 z 182
  • 1
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 182

 #608134  autor: lazaj007
 16 sty 2013, 00:41
ja przedluzalem Play Online 9.1.2013 i nie bylo problemu. przedluzalem rowno 3 miesiace przed koncem. tyle ze na wstepie powiedzialem co chce i za ile i ok.
dostalem 18gb za 36,60 z modemem e586 za 1 zl i na 12 miesiecy.
przesylka juz dotarla i jestem zadowolony :)

 #608193  autor: ramzes
 16 sty 2013, 12:35
Sporo osób pisze o internecie więc dorzucę coś od siebie.
Zgodziłem się na aneks playnline w połowie listopada, przysłano mi inne warunki i do wczoraj walczyłem by to odkręcić...
Dzisiaj przedłużyłem umowę, chciałem to co kolega lazaj007, wczoraj po telefonie do GU konsultantka powiedziała że nie może mi dać takiej oferty Przy dzisiejszej rozmowie konsultantka z GU chyba źle mnie zrozumiała i szukała oferty j.w. tylko z prękością do 6, oznajmiła że nia mają takiej oferty ale zaproponowała mi:
15+3 GB z prędkością do 6 bez modemu, umowa na 12 m-cy, brutto miesięcznie 33,83 zł i na to się zgodziłem. :-D
Z modemem na tych warunkach płaciłbym około 55 złotych.
Pozdrawiam

 #608196  autor: numer1
 16 sty 2013, 12:45
@ramzes
Wydaje mi się, że będziesz miał limit prędkości do 4 Mbit/s. Jeżeli rzeczywiście dostałeś do 6 Mbit/s. to byłaby to swego rodzaju nowość, bo standardowo (nawet w GU) oferta to 18 GB + 4 Mbit/s.

 #608199  autor: cristoforo
 16 sty 2013, 12:51
Właśnie zadzwoniłem i dowiedziałem się, że wcześniejsze oferty były rzeczywiście korzystniejsze. ALE zmieniły się ok. tydzień temu (tak twierdziła pani konsultantka, podejrzewam, że z GU).

Więc całkiem prawdopodobne lazaj007, że załapałeś się jeszcze na korzystniejsze warunki :) Wydaje mi się, że po zmianie ofert, jeszcze przez krótki czas mogą oni zawierać umowy na warunkach z poprzednio obowiązującej oferty - tym bardziej, jeśli ktoś ją zna. Ale ten czas chyba nie przekracza kilku dni.

Tak samo mi dzisiaj zaproponowała jeszcze (nie bez oporu) tą ofertę, którą mi proponowali pod koniec zeszłego tygodnia (29,90 zł, 12 GB, 2Mbit + pakiety, 12 m-cy), z tym że jeszcze odmówiłem i powiedziałem, że przemyślę i zadzwonię po południu.

Nie wiem czy nie korzystniej będzie zostać na obecnych warunkach na czas nieokreślony i poczekać - może jeszcze coś zmienią za jakiś czas. Tylko to nic pewnego niestety, a od tej konsultantki też się nie dało wyciągnąć żadnych terminów obowiązywania ofert, itp. W sumie nic w tym dziwnego - jest to pewien rodzaj tajemnicy firmowej.

 #608205  autor: ramzes
 16 sty 2013, 13:13
Kolego numer1, 2 razy pytałem o prędkość, dokładnie przeczytam warunki umowy jak nie będę miał zadeklarowanego do 6 Mbit/s to po raz kolejny zrezygnuję z aneksu :wink:

 #608207  autor: numer1
 16 sty 2013, 13:37
Sprawdź dokładnie. W umowie prędkości nie ma, jest nazwa promocji. Dostaniesz regulamin, ale z tym też różnie bywa. Ja przedłużając w GU dostałem regulaminy "zwykłego" replaya.

Jeżeli coś nie będzie się zgadzało możesz próbować reklamacji, czasami udaje się coś ugrać.
miałem podobną sytuację z przedłużeniem abo na telefon. Konsultantka przedstawiła mi mega ofertę (podobnie jak w twoim przypadku nieznaną nikomu na forum). Też pytałem o wszystko 3 razy, ale jak przyszła umowa i regulaminy okazało się, że dostałem zupełnie co innego niż obiecywała konsultantka (m. in. umowa na 12 mies. zamiast na czas nieokreślony i mniej minut). Złożyłem reklamację w ramach zadośćuczynienia dostałem dodatkowy rabat i oferta wyszła mi lepsza niż z GU.

 #608209  autor: ramzes
 16 sty 2013, 13:49
Wszystko dokładnie przeanalizuję i opiszę na forum

 #608218  autor: Tompson
 16 sty 2013, 14:37
cristoforo pisze:Właśnie zadzwoniłem i dowiedziałem się, że wcześniejsze oferty były rzeczywiście korzystniejsze. ALE zmieniły się ok. tydzień temu (tak twierdziła pani konsultantka, podejrzewam, że z GU). ...
Kolego powiem tak, przy przedłużaniu (oferty głosowej ale to chyba nie ważne) dopiero po 3 tel do play dostałem ofertę która była przedstawiona na stronie forum, 1 konsultant tez bredził że oferty nie ma, 2 konsultantka że w ogóle nie było i ona nie widzi w systemie, dopiero 3 koleś dał mi to czego potrzebowałem. Widać jak na dłoni schemat, są tacy co nie dają (bo nie mają stażu, uprawnień, może te oferty są limitowane np 20 szt na miesiąc na gębę konsultanta) i są tacy co dają. Trzeba odżałować tę złotówkę na połączenie i próbować. Ja gadkę przy 3 konsultancie zacząłem że jestem zdecydowany na to co usłyszałem w zeszłym tyg (fikcja) i koleś od razu powiedział że ok.

ps. 18.01 nowa oferta play (jeszcze nie wiadomo o co kaman) więc 2 dni lepiej poczekać i zobaczyć co dają w standardzie, i pewnie szansa jest też ze zmienią oferty GU np wyższy abonament w cenie niższego (a nowe abonamenciki mogą nam bardziej przypaść do gustu). pozdrawiam.

 #608251  autor: cristoforo
 16 sty 2013, 17:16
Tompson dzięki za odpowiedź i zainteresowanie moim "problemem" :) A można zapytać skąd masz informacje nt. nowej oferty?
Oferta się może zmienić, ale nie jest powiedziane, że na lepszą. Zwłaszcza, że Play utracił w 2013 uprzywilejowaną pozycję wśród "wielkiej czwórki", więc może zacząć podkręcać sobie swoją ofertę. Chociaż to może dotyczyć głównie ofert głosowych. Tak sobie tylko głośno myślę...
Poczekam do piątku i zadzwonię tam trzeci raz. Dzięki za info :) Jeśli ktoś miałby jeszcze więcej jakichś informacji na ten temat, to będę wdzięczny.

 #608261  autor: RM.Harry
 16 sty 2013, 18:20
A można zapytać skąd masz informacje nt. nowej oferty?
zagladnij na główną strone telepolis ;)

 #608265  autor: cristoforo
 16 sty 2013, 18:38
Ups, racja. Sorry ;) Ciekawe co wykombinują z tymi zmianami, ale nie spodziewałbym się raczej jakichś mega ofert.

 #608297  autor: RM.Harry
 16 sty 2013, 20:00
No nawet niemów tak, bo ja na nie czekam :/ 28.01 zaczynam bezterminowe testowanie neta w play w iP 5 i jak narazie to nie napawa mnie to optymizmem :/ 1Mb/s toż to bedzie msakra

 #608317  autor: proxx
 16 sty 2013, 21:19
Ich oferty są prawie niezmienne od 1,5 roku. Liczę na taką mini rewolucję. AI i AIMax były dobre 2 lata temu. Teraz przegrywają z ofertami dla przedłużających i rabatami, które można ugrać.

Nie ukrywam, że liczę na ciekawe oferty i fajne telefony w promocji.

 #608335  autor: cristoforo
 16 sty 2013, 22:24
Też liczę na to, że skoro robią szum wokół tego, to może rzeczywiście coś sensownego zaproponują. Mam zamiar przenieść się od różowych do Playa i dobrze by było, żeby przygotowali coś atrakcyjnego.

 #608341  autor: lesny66
 16 sty 2013, 22:35
Witam wszystkich. Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o przedłużenie umowy z P4, ponieważ zbliża się pierwsza taka okazja. Posiadam longplay II 49 bez tel czyli 29 zł na msc. bez stanu darmowego, e-paczki tylko rozmowy i nic więcej. Widzę na p24 tylko ofertę identyczną jak dla nowych. Stąd pytanie, czy istnieje możliwość wynegocjowania czegoś więcej. np. stanu darmowego na 18 msc za free , 200mb e-paczkę za free lub coś podobnego??? Czy muszę przedłużyć przez stronę play, czy ktoś zadzwoni, czy trzeba wysłać wypowiedzenie jak w cyfrze, czy coś napisać? Wiem jak było w orange i plusie. Czy tutaj jest tak samo?? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Ps umowa tylko bez telefonu

[ Dodano: 2013-01-17, 22:26 ]
co robić?? przy przedłużeniu czekać na telefon z play czy wypowiadać umowę czy brać to co dają na stronie play??

 #608423  autor: anduril
 18 sty 2013, 01:22
Wypowiedzenie + strona 127 niniejszego wątku + telefon do BOKu.

 #608426  autor: sote
 18 sty 2013, 08:33
i jak tam?
jest juz nowa oferta play?
niestety nie moge w robocie wejsc na play.pl zeby sprawdzic :(
na szczescie telepolis dziala :)

 #608429  autor: wiklef
 18 sty 2013, 08:58
sote pisze:i jak tam?
jest juz nowa oferta play?
niestety nie moge w robocie wejsc na play.pl zeby sprawdzic :(
na szczescie telepolis dziala :)
Telepolis działa. Oferta play będzie znana po 10:30 (tak pisał WitekT) ;)

-------------------------------------------------
http://dudziakm.blogspot.com

 #608444  autor: sote
 18 sty 2013, 12:35
wiklef pisze: Oferta play będzie znana po 10:30 (tak pisał WitekT) ;)
cos juz wiadomo?

 #608445  autor: pomaranczowy
 18 sty 2013, 12:39
sote pisze:
wiklef pisze: Oferta play będzie znana po 10:30 (tak pisał WitekT) ;)
cos juz wiadomo?
Na stronce głównej telepolis masz wrzucone ;)
  • Strona 177 z 182
  • 1
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 182
  • 1
  • 175
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 182