DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 692
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 692

 #615892  autor: tomulus
 22 lut 2013, 13:07
Respol wygląda to następująco , mając Formuła M - 400 min. mam tak rozpisane na początku okresu rozliczeniowego

Minuty w abonamencie 257:00 min.
Minuty do wszystkich 143:00 min. (ważne do xx.03.2013)
Promocyjne MB (nielimitowane) 0 MB
- wybrałem bezpieczny internet i stąd 0MB, przypuszczam że z 0,5GB będzie widniała tam cyfra 500 MB

no i czekam na reklamację co do dodatkowych 100 min. dam znać jak to rozwiązali na tak ( co zaproponowali) lub na nie - jeśli wkręciło im taśmę od kasety magnetofonowej z przeprowadzonej rozmowy i nic nie ma :)

Pijo, pomoc PalonegoLolka była nieoceniona, przypuszczam że sprawa ma podłoże pracownicze z racji tego że sporo osób z PLAY śledzi fora (tak przypuszczam moje subiekltywne odczucie) ,więc dziwne byłoby żeby Palony" skarżył się na przełożonych, lepiej zgonić winę na adminów czy premiera :) :)

@pakierhakierxd faktycznie 90% jego postów to jakiś bełkot myślowy nie związany z informacją co do taryf, upustów których tu wszyscy szukają.

 #615898  autor: PalonyLolek
 22 lut 2013, 13:34
tomulus pisze:przypuszczam że z 0,5GB będzie widniała tam cyfra 500 MB
Masz rację tak to powinno być zapisane.
Pijo pisze:Ze od przełożonych i kumpli z roboty, że prowizje mniejsze przez to mają.
To ja im te prowizje zwykle podliczam i przyznaje lub nie, więc chyba jednak niekoniecznie :wink:

Stan magazynowy z dzisiaj wysłany do Kowcia, więc powinien niedługo wylądować w temacie.

 #615904  autor: radzik9102
 22 lut 2013, 13:55
dobrze Cię widzieć na forum PalonyLolku :)

skoro już się zjawiłeś to proszę o Twoją pomoc :)

obecnie mam taryfę na firmę, mniejsza o to jaką, chodzi o to że planuję ją przedłużyć na dniach. Chcę umowę bez telefonu z pakietem internetowym. Widziałem na stronie ofertę Firma 25, cenna netto po rabacie ok 19 zł, i teraz czy to jest kwota już z pakietem internetowym? zdaje się że to był 1 GB za ok 5 zł netto, czy też muszę doliczyc to do abonamentu?

 #615908  autor: PalonyLolek
 22 lut 2013, 14:08
radzik9102 pisze:Widziałem na stronie ofertę Firma 25, cenna netto po rabacie ok 19 zł, i teraz czy to jest kwota już z pakietem internetowym? zdaje się że to był 1 GB za ok 5 zł netto, czy też muszę doliczyc to do abonamentu?
Ta oferta będzie wyglądała tak:

Firma 25 (12msc.) - darmowe i nielimitowane rozmowy w Play i na stacjonarne, 300 min. do wszystkich sieci, 1Gb internetu, 19,50zł (23,99zł z VAT) + 3 msc.pakiet sms do wszystkich sieci.

Jest to pakiet internetowy w ramach abonamentu, ale płacisz za niego 7zł (8,61zł z VAT).
d. pakiet „Pakiet Internet dla Firm” w wysokości i na zasadach opisanych w pkt 9
niniejszego regulaminu;
a. Opłata abonamentowa za korzystanie z Pakietu Internet dla Firm 1 GB MB – oferta bez telefonu w każdym Okresie Rozliczeniowym wynosi 7 PLN (8,61 PLN z VAT).

 #615910  autor: kowcio
 22 lut 2013, 14:12
Pierwszy post został uzupełniony o nową listę dostępnych urządzeń.

 #615914  autor: radzik9102
 22 lut 2013, 14:15
hmm nie jest w zasadzie źle 32 zł tyle mogę płacić w szczególności że teraz mi wychodzi 100 zł

rozumiem że jeszcze mam do wykorzystania pakiet złotówek, 57 zł na sms/mms/rozmowy ?

i ten pakiet sms do wszystkich 3 m-c za 0 zł można wynegocjować na całą umowę?

 #615915  autor: infernovip
 22 lut 2013, 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=xos2MnVxe-c
PalonyLoleu witamy ponownie na forum :]
Liczymy,że mimo narzekań administracji nadal będziesz służyć pomocą w sprawie ofert.
Może jakoś naokoło. Np jeśli zapytamy się ciebie czy zaproponowana przez konsultanta oferta X na warunkach Y jest optymalną ofertą jaką można otrzymać? To chyba będziesz mógł odpowiedzieć symboliczne tak lub nie :]

 #615920  autor: pempuch
 22 lut 2013, 14:31
Palony Lolek, w takim razie moze Ty powiesz cos wiecej na temat oferty ktora niby dostal djross, czyli:
Formula S -19 zl- umowa 24 mce z telefonem
- Play- sms,mms,rozmowy za free przez caly okres trwania umowy
- 200 min- pierwszy miesiac za free, pozniej dodatkowo 10 zl
- smsy do wszystkich sieci za free przez caly okres trwania umowy
-telefon Huawei G300 za 139 zl

Wyslalem wypowiedzenie tydz temu, rozmawialem z GU wczoraj i dzis i caly czas informacja ze nie ma opcji dostac tych dodatkowych smsow do wszystkich sieci za darmo w tej umowie.
Prawda to czy nie? Jak to wyglada?

 #615925  autor: impreza
 22 lut 2013, 15:02
PalonyLolku - interesuje mnie LG L9 oraz abonament w stylu formuły M z jakimkolwiek pakietem internetu, jaka maksymalna zniżkę mogę ugrać na ten telefon i na abonament? Proszę o odpowiedz bo mam zamiar dzis wysłać wypowiedzenie.

 #615941  autor: Doctor79
 22 lut 2013, 15:49
Od dziś znowu podwyżka cen telefonów. Takie rzeczy tylko w Play.

 #615954  autor: Precelos
 22 lut 2013, 16:46
Doctor79 pisze:Takie rzeczy tylko w Play.
zebys sie nie zdziwil :mrgreen:

Obrazek

 #615972  autor: proxx
 22 lut 2013, 18:37
Zamawiałem przez neta 11 lutego ale nie było telefonu. Wczoraj dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia, a dziś, że przekazano do realizacji

Formuła L 1000 + Lg 4x HD. Wiem, że telefonu nie ma, więc zastanawiam się czy kolejne 2 tyg. będę czekać na kuriera? Czy jeżeli przekazali do realizacji tzn., że telefon jest już zarezerwowany ?

 #615973  autor: PalonyLolek
 22 lut 2013, 18:46
proxx pisze:Czy jeżeli przekazali do realizacji tzn., że telefon jest już zarezerwowany ?
Jeśli jest informacja w systemie "aneks w trakcie realizacji" to znaczy, że telefon jest juz zarezerwowany i nie ma właściwie opcji żebyś go nie dostał. Jeśli chcesz to możesz podesłać mi swój numer w prywatnej wiadomości i zerknę co tam się u Ciebie na koncie dzieje.

Panowie, jeśli chodzi o oferty GU poczekajcie do poniedziałku. Tych nowych nie znam na pamięć, a szczegóły sprawdzę kiedy już będę w firmie.

 #615999  autor: tomulus
 22 lut 2013, 20:47
@PalonyLolku

Czy mógłbyś sprawdzić dodatkową usługę/bonus 100min co miesiąc na pół roku przyznawaną przy przedłużeniu umowy. Obowiązuję czy też nie?!
Ktoś wspominał niedawno na forum że nie udzielają dodatkowych minut.
U mnie sprawa wygląda tak, że ją otrzymałem z Formula M (wg. rozmowy z konsultantem ,który uwzględnił ją do aneksu) natomiast nie została "uruchomiona". Złożyłem reklamację ,w tej chwili czekam.... na rozpatrzenie.

 #616005  autor: patrix-83
 22 lut 2013, 21:28
UWAGA WSZYSCY!

Każdy kto zdecydował się na przedłużenie przez GU na ofertę FORMUŁA S 19zł z telefonem na 24 m-ce niech sprawdzi dokładnie aneks przed podpisaniem ponieważ konsultanci wprowadzają w błąd w sprawie wyboru dodatkowego bezpłatnego 1 z 2 pakietów tj. PAKIETU NO LIMIT SMS DO WSZYSTKICH lub NIELIMITOWANYCH POŁĄCZEŃ DO STACJONARNYCH ponieważ nie można wybrać w tej taryfie bezpłatnie jednego z tych 2 dodatkowych pakietów i wogóle nie istnieje taka oferta. Oba te pakiety są dodatkowo płatne po 10zł za jeden do abonamentu w taryfie FORMUŁA S z telefonem.

Jeżeli konsultant twierdzi że może włączyć za darmo na cały okres umowy 1 z tych 2 pakietów wyżej to znaczy że kłamie i ja już wiem napewno że kuriera w poniedziałek odeślę z kwitkiem gdyż w załączniku do e-maila który dostałem od telesales wraz z informacją "zamówienie wysłane" otrzymałem wzór umowy jaki dostanę do podpisania i nie ma tam zaznaczonego pakietu NIELIMITOWANYCH POŁĄCZEŃ DO STACJONARNYCH jaki miałem dostać dodatkowo bezpłatnie od działu GU na cały okres 24-miesięcznej umowy.

Gratulacje PalonyLolku dla waszego działu który notorycznie wprowadza klientów w błąd i przedstawia nieistniejące oferty a potem ktoś podpisuje taki aneks i są same problemy z odkręceniem tego :twisted:

 #616024  autor: tomulus
 22 lut 2013, 23:18
@Patryk83żółwik, miałem dzisiaj przyjemność porozmawiać z osobą z bok zajmującą się kontrolowaniem jakości, rzetelności etc etc , ponieważ wystawiłem ocenę ndst za rozmowę.
Do rzeczy," kobitka powiedzmy, ujmijmy to tak" przyznała że jest jakby to mały problem z informacjami przekazywanymi kanałem telesales a regulaminami.
Tylko jak Kowalski ma znać wszystkie nowe regulaminy skoro ufa osobie po drugiej stronie słuchawki i wierzy że tak jest, ponieważ gwarantują to konsultanci
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 02:04 przez tomulus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #616110  autor: ryrybak
 23 lut 2013, 18:19
Czesc,
Mam abonament w play od kilku juz lat i teraz chcialbym dokupic jeszcze dwa abonamenty (w sumie mialbym juz 3) za okolo 30zl i 60 zl. Interesuje mnie w sumie tylko jeden telefon, orientujecie sie na co moge liczyc?

Pozdrawiam

 #616141  autor: zygikuleczka
 23 lut 2013, 19:33
ryrybak pisze:orientujecie sie na co moge liczyc?
mamy dostęp do strony play to się orientujemy. http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-pl ... abonament/
tomulus pisze:osobą z bok zajmującą się kontrolowaniem jakości, rzetelności etc etc , ponieważ wystawiłem ocenę ndst za rozmowę.
To są te same bałwany co odpowiadają na maile czy siędzą na infolinii. Kiedyś z takim gagatkiem rozmawiałem i zapytał mnie co było nie w porządku w źle ocenionej rozmowie. Po wymienieniu wszystkich uchybień powiedział-aha to dziękuję.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #616149  autor: ryrybak
 23 lut 2013, 20:06
No tak ale chodzi mi tutaj o jakas specjalna oferte przy 3 abonamentach np. na galaxy note II lub xperie Z

 #616154  autor: zygikuleczka
 23 lut 2013, 20:28
ryrybak pisze:jakas specjalna oferte przy 3 abonamentach
Nie ma raczej takiej. Ofertę można negocjować jak przedłużasz daną umowę. Aczkolwiek w sumie możesz napisać maila z zapytaniem co zaproponują jako, że chcesz zawrzeć dwie nowe umowy.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play
  • Strona 19 z 692
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 692
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 692