DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 35
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 35
 #839784  autor: irzi
 11 gru 2015, 19:15
To jak już Zielony71 nic nie wie o kuponach 30% to bardzo niedobrze .... A to dobre źródełko :-)
 #839858  autor: kotziriomote
 12 gru 2015, 11:38
Leo pisze:"Przenieś numer do Orange" jest dla tych co mają jeszcze do 6 miesięcy umowy w innej sieci. Wtedy dostajesz od Orange numer tymczasowy z abonamentem zerowym do 6 miesięcy i nowy telefon bez simlocka. Możesz używać nowy telefon zakupiony w Orange w innej sieci do 6 miesięcy a dopiero po zakończeniu umowy w innej sieci numer zostanie przeniesiony do Orange.

"100 % rabatu przez 6 miesięcy" to promocja kuponowa przeznaczona w zasadzie dla tych co nie mają umowy w innej sieci i przechodzą z dnia na dzień do Orange. Numer jest przenoszony do Orange w dwa dni i od razu masz pełny zakres usług zgodnie z umową i właściwy numer już w Orange. Jeśli skorzystasz z pierwszej i drugiej promocji to miesiące nie połączą się (będzie nadal 6 miesięcy bez abonamentu część na numerze tymczasowym a część na stałym) i na numerze tymczasowym od razy zostaną włączone pełne usługi zgodnie z umową.
Czy to ozn., że w wersji przeniesienia nr do oragne np. jeśli ma się miesiąc do końca umowy, to 100 % rabatu ma się tylko na ten jeden miesiąc? Czy 6 mies., ale w tym 1 mies. i tak trzeba płacić u innego operatora, a pozostałe 5 rabatuje orange?

Tylko raz jeden, aż do końca świata!
 #839987  autor: Leo
 13 gru 2015, 00:09
Jeśli skorzystasz tylko z pierwszej promocji to będziesz miał tylko miesiąc abonamentu zerowego na numerze tymczasowym. Potem zmieniasz kartę i już płacisz 23 pełne miesiące w Orange.

Jeśli skorzystasz również z drugiej promocji (musisz mieć kupon) to będziesz miał tak jak piszesz 1 miesiąc za darmo na tymczasowym i 5 na przeniesionym. W tym wypadku na tymczasowym numerze będziesz miał uruchomione pełne usługi.
 #840399  autor: pyp
 14 gru 2015, 23:17
Witajcie,
Mam pytanko odnośnie oferty przedłużeniowej w Orange. Posiadam do przedłużenia umowę oraz na tym samym koncie posiadam telefon stacjonarny. Bez rezygnacji z oferty proponują mi standardowy Smart Plan Open ( 89.99-30 zł=59,99 zł) lub ( 69,99-30 zł = 39,99 zł ) oraz rabat na telefon -200 zł. Pytanko mam czy zdziałam coś więcej gdy złożę rezygnację lub zrobię wniosek o przeniesienie numeru do innego opa. ? Posiadam również kod rabatowy -20% za przedłużenie innej umowy... Może warto coś takiego wykombinować i połączyć jakieś rabaty ?
Jakiś czas temu również dzwoniła do mnie jakaś babka z ofertą i z tego co kojarzę proponowała mi warunki takie jakie w abo 59,99 po rabatach w cenie 39,99... Ale ni jak mi ta oferta pasuje do standardowych promocji.
P.S
Jeżeli jacyś konsultancie się kontaktują w ww. sprawach to zaprasza na priv. Mam również do przeniesienia 2 numery oraz możliwy jakiś internet mobilny... Wszystko kwestia ustalenia.

Z góry wielkie dzięki za pomoc i poradę :)

Pozdrawiam - pYp
 #840431  autor: zielony71
 15 gru 2015, 08:40
Po złożeniu wypowiedzenia rabat na telefon powinien wzrosnąć do 300 zł.
Nie słyszałem żeby komukolwiek dali jakiekolwiek rabat na plan open. Jeżeli Ci się coś takiego uda osiągnąć to koniecznie daj znać.
 #840463  autor: pyp
 15 gru 2015, 10:12
zielony - dzięki za info... poczytałem sobie już trochę forum i wyczytałem że po złożeniu reklamacji mogę wyrwać plan wspólny 99,99 z rabatem 30% na abo i rabat na telefon 300 zł. To by mi bardziej pasowało... do tego dorzucam sobie 2 karty i za około 69 zł mam 3 karty ( wszystko No limit ) i np. Iphona 6s 16GB za 1300 zł. Bajkaaa :)

Pozdrawiam - pYp
 #840517  autor: pumba
 15 gru 2015, 16:02
Przy przedłużeniu dorzucają gratis i pakiet europa również ;-)
 #840524  autor: raphal
 15 gru 2015, 16:33
witam.w tym abo 10gb+10gb?bo mi proponuja razem 15gb,staz prawie 2lata.czy korzystajac z przedluzenia w duk,mozna skorzystac z mokazji 80zl?czy z orange finanse to musze zlozyc konto przed przedluzeniem umowy?

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
 #840526  autor: pyp
 15 gru 2015, 16:36
pumba... powiedz mi proszę, w tej opcji wspólnej mam normalnie możliwość doboru dwóch kart gratis ? Jak lepiej działać... ? rezygnację wysłałem dziś rano, dostałem potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia na @. Mogę już dzwonić i negocjować ofertę, czy lepiej czekać jak oni zadzwonią ?

Pozdrawiam - pYp
 #840536  autor: pumba
 15 gru 2015, 16:59
raphal pisze:witam.w tym abo 10gb+10gb?bo mi proponuja razem 15gb,staz prawie 2lata.czy korzystajac z przedluzenia w duk,mozna skorzystac z mokazji 80zl?czy z orange finanse to musze zlozyc konto przed przedluzeniem umowy?
10GB+10GB to przy stażu powyżej 8 lat
mOkazja to tylko przy przedłużaniu przez www
pyp pisze:pumba... powiedz mi proszę, w tej opcji wspólnej mam normalnie możliwość doboru dwóch kart gratis ?
Za 2 dodatkowe karty na rozmowy/sms/mms/internet abonament wynosi 0zł za każdą kolejną max 8 płaci się 15zł/m-c, za każdą trzeba zapłacić jednorazowo 50zł aktywacji przy nowym numerze lub zmigrowanym z oferty na kartę lub 30zł przy przeniesieniu z innej sieci. Na te dodatkowe kart podpisuje się normalną umowę na okres 12, 20 lub 24 miesiące w salonie lub przez www i najlepiej zrobić to dopiero wtedy kiedy na numerze głównym będzie już aktywny Smart Plan LTE Wspólny bo w przeciwnym razie na nr dodatkowe mogą naliczyć abonament 40zł bez rabatu + dodatkowo za każde połączenie i wiadomość zgodnie z cennikiem.
Oprócz kart na rozmowy dostaje się bez żadnych opłat 1 Dodatkową kartę SIM tylko do internetu korzystającą ze wspólnego pakietu danych, każda kolejna płatna 5zł/m-c + jednorazowo 5zł aktywacji.
pyp pisze:Jak lepiej działać... ? rezygnację wysłałem dziś rano, dostałem potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia na @. Mogę już dzwonić i negocjować ofertę, czy lepiej czekać jak oni zadzwonią ?
U mnie to wyglądało tak: w środę wieczorem wysłąłem mailem rezygnacje, w piątek rano dostałem odpowiedź o przyjęciu rezygnacji, a w poniedziałek popołudniu dzwoniono już do mnie z DUK więc polecałbym wstrzymać się te parę dni bo powinni oni zadzwonić. A kiedy umowa Ci się kończy?
Sprawę polecam kontynuować w temacie[Orange] Przedłużenie umowy - cd.2. tam też szczegółowo były opisywane negocjacje w tym abonamencie więc możesz się tam dowiedzieć wiele przydatnych informacji.
 #840608  autor: pyp
 15 gru 2015, 22:12
pumba pisze:U mnie to wyglądało tak: w środę wieczorem wysłąłem mailem rezygnacje, w piątek rano dostałem odpowiedź o przyjęciu rezygnacji, a w poniedziałek popołudniu dzwoniono już do mnie z DUK więc polecałbym wstrzymać się te parę dni bo powinni oni zadzwonić. A kiedy umowa Ci się kończy?
Sprawę polecam kontynuować w temacie[Orange] Przedłużenie umowy - cd.2. tam też szczegółowo były opisywane negocjacje w tym abonamencie więc możesz się tam dowiedzieć wiele przydatnych informacji.
Ale miałeś z tym jakiś duży problem żeby wynegocjować warunki... ? Stażowe w Orange mam mega długie... stacjonarny na tym koncie jest już bardzo bardzo długo... Powiem ci że mam dostęp do oferty rodzinnej - pracowniczej w PLAY ale ta oferta wcale nie jest aż tak atrakcyjna jak tutaj... Qrcze żeby mi się to udało wyrwać :)

Pozdrawiam - pYp
  • Strona 20 z 35
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 35
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 35