DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69

 #610473  autor: Veallentine
 28 sty 2013, 10:54
Dokładnie tak. Do czasu przeniesienia numeru telefonu, będziesz płacić rachunki na poczet obecnego operatora, w tym czasie, realizowana będzie dla Ciebie usługa w sieci Orange, możesz oczywiście dzwonić z nr w sieci Orange, ale jak nie wykorzystasz minut to Ci przejdą na kolejny okres rozliczeniowy ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610535  autor: wojtekrzysiek
 28 sty 2013, 16:47
A czy istnieje możlwiość że SGII lub HTC one S pojawią się w najbliższym czasie? Czy jest jakiś cennik dotyczący telefonów dla przenoszących numer do orange? Pozdrawiam.

 #610547  autor: Veallentine
 28 sty 2013, 17:18
Gdzieś jest...na internecie xP Jeżeli chodzi o SGS II jest w ab. 129zł za 49 O_o A HTC One S, raczej nie sądzę.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, 10:49 przez Veallentine, łącznie zmieniany 1 raz.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610550  autor: wojtekrzysiek
 28 sty 2013, 17:28
Veallentine pisze:Gdzieś jest...na internecie xP Jeżeli chodzi o SGS II jest w ab. 49zł za 129 O_o A HTC One S, raczej nie sądzę.
Samsung Galaxy SII za 129 zł w abonamencie 49 zł miesiecznie??? Czy ja dobrze to rozumiem?

[ Dodano: 2013-01-28, 17:38 ]
abonament 129 zł :) Niestety, takie warunki są nie do przyjęcia. Troche zawodzi mnie Orange. Umawiałem się na telefon z Telesales kilka dni temu. Miła Pani Konsultantka miała się skontaktować w poniedziałek do godziny 16stej. Zobaczymy czy ktokolwiek w ogóle dzisiaj zadzwoni. Jeżeli nie to trudno, zostaje w T-mobile :)

 #610570  autor: BarthezzLodz
 28 sty 2013, 19:27
Veallentine, a kiedy może pojawić się Nokia Lumia 800? Bo w sklepie internetowym jest dostępna, na Telesales niestety nie...

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #610642  autor: orson_dzi
 28 sty 2013, 23:22
Veallentine pisze:jak nie wykorzystasz minut to Ci przejdą na kolejny okres rozliczeniowy ; )
Jeden kolejny okres rozliczeniowy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #610644  autor: raphal
 28 sty 2013, 23:34
i z tego co sie orientuje wykorzystywane sa po tych przyslugujacych w danym okresie rozliczeniowym,tzn.jako ost.

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis

 #610693  autor: Veallentine
 29 sty 2013, 10:54
orson_dzi pisze:
Veallentine pisze:jak nie wykorzystasz minut to Ci przejdą na kolejny okres rozliczeniowy ; )
Jeden kolejny okres rozliczeniowy.
Napisałem, okres więc oczywiste jest, że na jeden xP
wojtekrzysiek pisze:
Veallentine pisze:Gdzieś jest...na internecie xP Jeżeli chodzi o SGS II jest w ab. 49zł za 129 O_o A HTC One S, raczej nie sądzę.
Samsung Galaxy SII za 129 zł w abonamencie 49 zł miesiecznie??? Czy ja dobrze to rozumiem?
Mój błąd ; )
BarthezzLodz pisze:Veallentine, a kiedy może pojawić się Nokia Lumia 800? Bo w sklepie internetowym jest dostępna, na Telesales niestety nie...
Jeszcze w piątek była, pewnie nie długo się pojawi? Jeżeli jesteś zainteresowany to zostaw nr na pw. jak się pojawi to dryndnę ; D

Aktualnie jest w promocji telefon Samsung Galaxy Mini III za 199zł w ab. 89zł. Przypominam o promocji na HTC 8s która wchodzi na dniach, w ab 89zł - HTC 8s za 1zł + bon do Media Markt o wartości 100zł.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610703  autor: numer1
 29 sty 2013, 11:22
@Veallentine Czy informacja, że promocja 100% zniżki na 6 mies. obowiązuje tylko do 31 stycznia jest aktualna?

 #610720  autor: Veallentine
 29 sty 2013, 12:21
numer1 pisze:@Veallentine Czy informacja, że promocja 100% zniżki na 6 mies. obowiązuje tylko do 31 stycznia jest aktualna?
Jak najbardziej, chociaż Orange przedłużyło promocje w kwestii ab. powyżej kwoty 59zł włącznie do okolic kwietnia, ab. 39 i 49 i poniżej nie będą w promocji 100% przez 6 mcy, jak się pojawi jakaś inna promocja na te najniższe ab. to dam taką informacje ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610725  autor: numer1
 29 sty 2013, 12:34
Super. Interesuje mnie abo 69,9. Czy pozostałe warunki promocji zostaną bez zmian? Np. czy zostaje 20% więcej minut, zdjęcie simlocka itp.?

 #610726  autor: Veallentine
 29 sty 2013, 12:43
numer1, Tak, ale takie pytanie proszę na PW albo na Maila, żeby nie zaśmiecać tematu ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610757  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 14:51
Veallentine pisze:Jeżeli chodzi o tą sytuacje jaką opisał kolega wyżej, to proszę nie mieć żalu do koleżanki konsultantki, prywatnie jest to moja znajoma i wiem ile trudu wkłada podczas realizacji zamówienia, żeby wszystko przeszło pomyślnie, nie wiem jak można mieć pretensje do kogokolwiek o to, że promocja się skończyła, albo ktoś na promocję się nie załapał, jest to totalna bzdura, to tak jak iść do kierownika zmiany do Tesco i płakać o to, iż papier toaletowy który był kiedyś w promocji teraz już nie jest :smt005 niewiarygodne
No chyba nie doczytałeś do końca ... Nie mam żalu do Konsultantki, a prywatnie Twojej koleżanki ale nikt mi nie potrafi wytłumaczyć jak to możliwe że 10 minut po złożeniu tego feralnego zamówienia dzwoni następny Konsultant i zachęca mnie do zakupu tego samego telefonu i zostało mu jeszcze 10 sztuk. Może Ty mi to potrafisz wytłumaczyć skoro jesteś niejako "na miejscu", bo ja tych tłumaczeń z Orange "nie kupuję" ? Przyjąłem do wiadomości, iż promocja jest do wyczerpania zapasów ale przecież: 1) nie dało się zarezerwować aparatu do późniejszej sprzedaży jeżeli nie było go na stanie; 2) w momencie realizowania mojego zamówienia było jeszcze 20 sztuk tych tel., a jeszcze później (przy drugim kontakcie) 10 tel.

Oczywiście tragedii nie ma, żyje się dalej ale niesmak pozostał i jak się okazuje, obserwując inne fora dot. sieci komórkowych czy profil FB Orange Polska, a nawet Blog Rzecznika Orange nie byłem sam. Opis mojej sytuacji to za to świetny materiał nt. tego jak nie robić promocji, bo można stracić na wiarygodności.

To co Veallentine ? Podejmujesz się wyjaśnienia mojej sytuacji ?

 #610758  autor: BW06
 29 sty 2013, 14:56
ile trzeba czekać na telefon i umowe po podpisaniu Wniosku o przeniesieniu numeru?
Bo był kurier lecz bez telefonu.
Pierwszy raz przenoszę numer wiec jestem w tym trochę zielony.

 #610771  autor: Veallentine
 29 sty 2013, 15:56
BW06 pisze:ile trzeba czekać na telefon i umowe po podpisaniu Wniosku o przeniesieniu numeru?
Bo był kurier lecz bez telefonu.
Pierwszy raz przenoszę numer wiec jestem w tym trochę zielony.
Od 2 do 5 dni.


pmkuba pisze:
Veallentine pisze:Jeżeli chodzi o tą sytuacje jaką opisał kolega wyżej, to proszę nie mieć żalu do koleżanki konsultantki, prywatnie jest to moja znajoma i wiem ile trudu wkłada podczas realizacji zamówienia, żeby wszystko przeszło pomyślnie, nie wiem jak można mieć pretensje do kogokolwiek o to, że promocja się skończyła, albo ktoś na promocję się nie załapał, jest to totalna bzdura, to tak jak iść do kierownika zmiany do Tesco i płakać o to, iż papier toaletowy który był kiedyś w promocji teraz już nie jest :smt005 niewiarygodne
No chyba nie doczytałeś do końca ... Nie mam żalu do Konsultantki, a prywatnie Twojej koleżanki ale nikt mi nie potrafi wytłumaczyć jak to możliwe że 10 minut po złożeniu tego feralnego zamówienia dzwoni następny Konsultant i zachęca mnie do zakupu tego samego telefonu i zostało mu jeszcze 10 sztuk. Może Ty mi to potrafisz wytłumaczyć skoro jesteś niejako "na miejscu", bo ja tych tłumaczeń z Orange "nie kupuję" ? Przyjąłem do wiadomości, iż promocja jest do wyczerpania zapasów ale przecież: 1) nie dało się zarezerwować aparatu do późniejszej sprzedaży jeżeli nie było go na stanie; 2) w momencie realizowania mojego zamówienia było jeszcze 20 sztuk tych tel., a jeszcze później (przy drugim kontakcie) 10 tel.

Oczywiście tragedii nie ma, żyje się dalej ale niesmak pozostał i jak się okazuje, obserwując inne fora dot. sieci komórkowych czy profil FB Orange Polska, a nawet Blog Rzecznika Orange nie byłem sam. Opis mojej sytuacji to za to świetny materiał nt. tego jak nie robić promocji, bo można stracić na wiarygodności.

To co Veallentine ? Podejmujesz się wyjaśnienia mojej sytuacji ?
Już wszystko tłumacze pieniaczu. Kwestia jest tego typu, że konsultant który dzwonił z zamówieniem i mówił, że jest 10 telefonów na stanie miał stany magazynowe z przed 10ciu min. które nie były aktualne, stany magazynowe odświeżają się dopiero po ponownym uruchomieniu naszego programu z którego korzystamy, co jest dość pracochłonne. Dokładnie pamiętam ten dzień kiedy doładowali ok. 20-30 sztuk, bo też chciałem zrealizować zamówienie dla klienta, ale to była kwestia 5min. i już telefonu nie było, więc to nie jest niczyja wina, że ktoś je wykupił. Druga kwestia jest taka, że jest to promocja a nie oferta standardowa, więc trzeba się liczyć z tym, że kto pierwszy, ten lepszy w myśl starego przysłowia ; )
Ostatnio zmieniony 01 lut 2013, 20:37 przez Veallentine, łącznie zmieniany 1 raz.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610775  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 16:15
To może warto na przyszłość znaleźć rozwiązanie, które by takich sytuacji nie powodowało a ludzie jak piszesz się nie pienili.

Dzięki za wytłumaczenie.

 #610777  autor: BW06
 29 sty 2013, 16:26
Veallentine pisze:BW06 napisał/a:
ile trzeba czekać na telefon i umowe po podpisaniu Wniosku o przeniesieniu numeru?
Bo był kurier lecz bez telefonu.
Pierwszy raz przenoszę numer wiec jestem w tym trochę zielony.


Od 2 do 5 dni.
dopiero wtedy bedzie umowa wraz z telefonem po ktorej podpisaniu bede mial mozliwosc odstapienia od umowy w ciagu 10dni?

 #610805  autor: Veallentine
 29 sty 2013, 18:52
Tak ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610811  autor: gdynia007
 29 sty 2013, 19:12
@Veallentine
Chciałbym przenieść numer do Orange na abo Multi za 69.90zł.
Jednak na telesales zaoferowali mi 3 m-ce zniżki na ten abonament (a nie 6 m-cy), czyli tak jak w esklepie.
Czyli jak to w końcu jest?

 #610813  autor: adrinm
 29 sty 2013, 19:38
Jakie telefony są teraz przy przenoszenie z abonamentu w T do Orange w takiej ofercie aby abonament nie przekraczał 59zł.
  • Strona 3 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69