DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 675
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 675

 #620558  autor: spinka
 16 mar 2013, 19:46
Witam,
21 czerwca kończy mi się umowa abonamentowa dla firm.
Z tego co się dowiedziałam lada dzień mogę ją przedłużyć. Chciałabym płacić abo na poziomie 55-80 zl . Myślałam o więcej za mniej lub firma bez ograniczeń. Czy można dostać SG S2 w jakimś wariancie w atrakcyjnej cenie? Albo dobry inny model ?

 #620967  autor: Dilo81
 18 mar 2013, 12:06
Jestem po wizytach w trzech salonach Orange, rozmowie z konsultantem pod *400 i wszędzie ta sama śpiewka, konsultanci z salonów partnerskich odsyłają mnie do salonu firmowego, w salonie firmowym każą dzwonić na infolinię, wszyscy jak jeden mąż twierdzą, że rabat na abo mi nie przysługuje. Czy na prawdę jedynym sposobem na zdobycie większych korzyści jest zerwanie umowy? Dziś składam wypowiedzenie, jeśli się nie odezwą z konkretną, satysfakcjonującą ofertą trudno, po 10 latach przyjdzie rozstać się z pomarańczowymi. Nie mam ochoty na dalszą zabawę w kotka i myszkę. Dziwi mnie to, że jedni dostają rabat praktycznie od ręki, a tacy jak ja tracą czas i nerwy na bezowocne negocjacje.

 #621135  autor: Mr_Lu
 18 mar 2013, 21:11
Nie ma ktoś jeszcze tego kodu? Wielkie dzięki z góry

 #621263  autor: Orange Ekspert
 19 mar 2013, 13:11
Dilo81 pisze:Jestem po wizytach w trzech salonach Orange, rozmowie z konsultantem pod *400 i wszędzie ta sama śpiewka, konsultanci z salonów partnerskich odsyłają mnie do salonu firmowego, w salonie firmowym każą dzwonić na infolinię, wszyscy jak jeden mąż twierdzą, że rabat na abo mi nie przysługuje. Czy na prawdę jedynym sposobem na zdobycie większych korzyści jest zerwanie umowy? Dziś składam wypowiedzenie, jeśli się nie odezwą z konkretną, satysfakcjonującą ofertą trudno, po 10 latach przyjdzie rozstać się z pomarańczowymi. Nie mam ochoty na dalszą zabawę w kotka i myszkę. Dziwi mnie to, że jedni dostają rabat praktycznie od ręki, a tacy jak ja tracą czas i nerwy na bezowocne negocjacje.
Z jakiej obecnie oferty korzystasz? Napisz do mnie korzystając z formularza Pomoc Orange dostępnego na naszym profilu na Facebooku http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 Może będę mógł coś zaproponować.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #621298  autor: kedar
 19 mar 2013, 16:25
Witam.
Tak jak wspominałem powoli zbliżam się do momentu kiedy będę mógł przedłużyć umowę (tj 05.04).

Ostatnio oprócz telefonów od konsultantów, którzy proponują mi na razie przedłużenie umowy w firma bez ograniczeń, dostałem dziwny telefon także z orange. Pani dzwonila w sprawie oferty dotyczącej tego numeru. Nie proponowała żadnej nowej aktywacji, ale zapytała się jedynie czy planuje przejscie do innej sieci. Powiedziałem jej, że póki co jeszcze nie ma oferty od orange i to czy przejdę do innej sieci zależy od tego, jaką ofertę otrzymam od nich. Myślałem, że w tym momecie coś mi zaproponuje. Tutaj moje zdziwienie, bo pani grzecznie mi oznajmiła, że skoro nie zamierzam przechodzić do innej sieci, to ona dziękuje mi za rozmowę i życzy miłego dnia:)

Do was też dzwonią z taką sondą?:)

Pozdrawiam
Radek

 #621497  autor: Dilo81
 20 mar 2013, 12:32
Dzięki za zainteresowanie Tomek , ale jestem już po wizycie w salonie. Dostałem 30 procent rabatu na abonament, nielimitowane SMS do wszystkich sieci i 1000 minut do wszystkich :D
Byłem na prawdę zdecydowany rozwiązać umowę, ale wystarczyło trafić na kompetentną osobę w salonie, natychmiastowy telefon do działu utrzymania klienta i wyszedłem stamtąd zadowolony.[/b]

 #621500  autor: Ruben
 20 mar 2013, 12:36
Dilo81, no i o to chodziło. Szkoda, że za pierwszym razem się nie udało ale dlatego uważam, że jeżeli podczas rozmowy nie uda się osiągnąć celu, to należy zostawić w salonie wypowiedzenie a wtedy DUK sam się skontaktuje. W ten sposób oszczędzamy swój czas. Najważniejsze, że jesteś zadowolony. Czy mógłbyś napisać jaki to abonament i w jakiej cenie otrzymałeś?

 #621510  autor: Dilo81
 20 mar 2013, 13:11
Jasne Ruben, ale przede wszystkim należą Ci się ogromne podziękowania za bezinteresowną i rzeczową pomoc. Abonament to smart plan multi 69,90, z rabatem wychodzi ok. 49 zł.
Wypowiedzenia nawet nie zdążyłem złożyć, wystarczyło że wyraziłem chęć zerwania umowy no i się ułożyło po mojemu. Pewnie gdybym bardziej pozrzędził to utargowałbym jeszcze więcej, ale po pierwsze nie chciało mi się już, a po drugie i tak tego co dostałem wystarczy mi aż nadto...
Ciekawostką jest, że mój rozmówca poinformował, że w salonach i na infolinii częstokroć pracownicy po prostu nie wiedzą że istnieją możliwości negocjacji rabatu na abo, dlatego radzę wszystkim, żeby najlepiej samemu w salonie upominać się o połączenie z DUT.

 #621529  autor: Orange Ekspert
 20 mar 2013, 14:53
Dilo81 pisze:Dzięki za zainteresowanie Tomek , ale jestem już po wizycie w salonie. Dostałem 30 procent rabatu na abonament, nielimitowane SMS do wszystkich sieci i 1000 minut do wszystkich :D
Byłem na prawdę zdecydowany rozwiązać umowę, ale wystarczyło trafić na kompetentną osobę w salonie, natychmiastowy telefon do działu utrzymania klienta i wyszedłem stamtąd zadowolony.[/b]
Cieszę się, że udało Ci się uzyskać ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #621538  autor: kras299
 20 mar 2013, 15:38
Witam chciałbym przedłużyć umowę z orange. Aktualnie mam abonament Pelikan II w kwocie 79.90 i chciałbym podpisać umowę na abonament smart plan multi w kwocie 89.90 wraz z telefonem ale niestety po 7 latach w orange jestem traktowany jak uzytkownik który dopiero wchodzi do sieci, a gorzej niż osoby przenoszące numer. Najlepszy byłby smartfon z wyświetlaczem przynajmniej 4.3 cala. Pozdrawiam

 #621540  autor: M a r c i n
 20 mar 2013, 15:46
Wypowiedzenie otwiera inne ścieżki ;)

Obrazek

 #621541  autor: kras299
 20 mar 2013, 15:52
tak tylko ja mam do konca jeszcze niecałe 8 miesięcy a chciałem skorzystać z możliwości wczesniejszego przedłużenia umowy ale okolo 10 maja maja zadzwonić z play z propozycja dla mnie więc jak orange do tego czasu nie zaproponuje nic ciekawego to pewnie będzie zmiana operatora;)

 #621544  autor: M a r c i n
 20 mar 2013, 15:55
Ja z kodem w poniedziałek przedłużyłem rok wcześniej

Obrazek

 #621546  autor: kras299
 20 mar 2013, 15:57
ogólnie moge przedłużyć ale trochę chore są ceny telefonów wolałbym mniej minut czy bez tych dodatkowych a dobry smartfon za dobra cene. Co do kuponów niestety nie posiadam żadnego
 #621868  autor: arcyjtap
 21 mar 2013, 20:02
witajcie,
ja mam również problem z Orange. Umowa kończy się za 2 miesiące, w sieci jestem ponad 3 lata a konsultanci milczą. Ostatnio jak dzwonili nie udało mi się odebrać, jak prosiłam o kontakt to się nie odezwali. Dzwoniłam już 3 razy pod *400 i warunki jakie tam proponują są identyczne jak te dostępne przez internet. Chodzi mi o jakiś abonament do 49zł z internetem i duża ilością smsów+ telefon. Nie wiem już jak mam z nimi rozmawiać, czy pójście do salonu coś da? Chociaż wątpię, bo umowa formalnie jest na mamę, wiec i tak w salonie nie mogę jej podpisać. Dodam jeszcze ze prosiłam o połączenie z DUT jak dzwoniłam pod *400 to Pan stwierdził, że jest właśnie z tego działu. Ciekawe, bo nic nie zaproponował ponad to co mogę wyczytać na stronie orange. Ostatnio dzwonił inny Pan z czymś ciekawszym, ale rozłączyło go w połowie zdania, i od 2 tygodni nie odezwał się ponownie. (!) Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego bo chciałam tą sprawę załatwić przed świętami :D Z góry dziękuję za wszystkie rady i przepraszam, że tak się rozpisałam...

 #621935  autor: Ruben
 22 mar 2013, 07:57
arcyjtap, na poprzedniej stronie tego tematu jest post kolegi Vieslav, który po złożeniu wypowiedzenia otrzymał Smart Plan Multi 69,90 z rabatem -30% czyli za ~49pln a w tym:
Dostałem:
- Smart Plan Multi 69,90 z umową na 30 miesięcy
- rabat 30%, czyli abonament wynosi 48,93zł przez całą umowę
- nielimitowane do Orange przez pół roku
- 1000 minut do wszystkich sieci
- PlayStation3 + MovePack + gra Księga czarów za 104,01zł
Natomiast kolega Dilo81 opisał na tej stronie otrzymaną ofertę, która spełnia także twoje wymagania.
Dostałem 30 procent rabatu na abonament, nielimitowane SMS do wszystkich sieci i 1000 minut do wszystkich
- to też abo Smart Plan Multi (po zniżce 49pln) czyli z pakietem 1GB na transmisję danych.
Odpowiadając na twoje pytanie, wyślij poleconym priorytetem wypowiedzenie, jeżeli zależy Ci na czasie i czekaj na kontakt z DUK.

 #622022  autor: arcyjtap
 22 mar 2013, 16:14
jeśli do poniedziałku sie nie odezwą, to najprawdopodobniej tak zrobie.. dziekuje! :)

 #622035  autor: kras299
 22 mar 2013, 17:19
jc w kwietniu nowe telefony sie pojawią ;)

 #622171  autor: arcyjtap
 23 mar 2013, 12:24
hmm no to moze jeszcze poczekam :)

 #622209  autor: coronat
 23 mar 2013, 15:01
Witam
Mi umowa kończy się w czerwcu(abonament 100zł już od kilku lat) i miałem trzy telefony z propozycją przedłużenia.Pierwasza zadzwoniła pani i zaproponowała to samo co nastronie abonament 130 i jakiś tel.Drugi był pan i to samo 130 zł i note 2 za 1150zł,po targach obniżył abonament o 10zł.Trzecia była pani i 130 abonament i note 2 za 1100zł,gdy powiedziałem,że byłem w salonie play i tam za 119 zł mam note 2 za 550zł obniżyła cenę na 600zł,tylko abonamentu nie chciała i podziękowałem.Zobaczymy co bedzie za czwartym razem.
  • Strona 21 z 675
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 675
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 675