DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 692
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 692

 #616539  autor: pempuch
 25 lut 2013, 14:40
No to moim zdaniem powinno sie odbyc zebranie wszystkich konsultantow i ustalenie jednej, autentycznej wersji... ale mniejsza o to.
Mozesz mi w takim razie dac jakas ciekawa propozycje GU dla zalozen:
Abonnament do 50 zl, umowa z telefonem, cena telefonu do 180 zl?
chodzi mi o warunki maksymalne GU, wypowiedzenie wyslalem z terminem wypowiedzenia koniec lutego, czyli czwartek

 #616541  autor: abes99
 25 lut 2013, 15:02
PalonyLolek: To i ja zapytam ;). Interesowałby mnie firmowy AIM Firma25. Przy przedłużaniu na 24mce z telefonem LG L9 jest 250 minut do wszystkich, 0,5GB paczka danych, stan darmowy Play i stacjonarne, telefon za 469zł (chyba netto, strasznie nieczytelne macie w eshopie podawanie cen, abonament 30,50zł i dopiero w podsumowaniu widać na różowo, że to netto, ale cenę telefonu widać tylko 469zł - w punkcie dopiero mi powiedzieli, że to też netto).
Interesowałoby mnie 300 minut, 1GB paczka danych stan darmowy Play i stacjonarne oraz najlepiej LG L9 w niższej cenie. Teraz mam AIM Firma 55 + 1GB. Jest szansa na takie coś? I jak jest teraz z paczką danych? Kiedyś było tak, że w abo prywatnych działała tylko w zasięgu Playa, a w firmowych również na nadajnikach innych operatorów. Teraz też tak jest? Dzięki za info, bo nie wiem czy słać wypowiedzenie (umowa kończy mi się jakoś w maju, ale mam już ofertę przedłużeniową na Play24) ;)...

Narka i pozdruffka - abes99 ;)

 #616546  autor: tomulus
 25 lut 2013, 15:33
PalonyLolek: również podepnę się i zapytam co może mi zaproponować Play na firmę w najniższym abonamencie z telefonem - przeniesienie nr z innej sieci i jaki mógłbym otrzymać telefon do kwoty 59zł?

Czy przenosząc nr mógłbym skorzystać z Firma 25 - 300 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne ? jak to mają przy przedłużeniu bez telefonu.

Dzięki.

 #616549  autor: PalonyLolek
 25 lut 2013, 15:55
pempuch pisze:Mozesz mi w takim razie dac jakas ciekawa propozycje GU dla zalozen:
Abonnament do 50 zl, umowa z telefonem, cena telefonu do 180 zl?
Formuła M za 44zł? Warunki jak przy zwykłej M, ale płacisz za abo 5zł mniej i bierzesz pod uwagę w cennikach telefony z oferty Super Formuła internet max M.
abes99 pisze: Interesowałby mnie firmowy AIM Firma25.
Firmowe z telefonem dopiero dostanę w najbliższym czasie.
abes99 pisze:I jak jest teraz z paczką danych? Kiedyś było tak, że w abo prywatnych działała tylko w zasięgu Playa, a w firmowych również na nadajnikach innych operatorów.
Możesz korzystać z roamingu wszystkich partnerów Play (Orange i Plus) także jeśli chodzi o paczki danych. Jest to bezpłatne niezależnie od wybieranego rachunku, czy jest on indywidualny czy firmowy.
tomulus pisze:PalonyLolek: również podepnę się i zapytam co może mi zaproponować Play na firmę w najniższym abonamencie z telefonem - przeniesienie nr z innej sieci i jaki mógłbym otrzymać telefon do kwoty 59zł?
Patrz odpowiedź, której udzieliłem wyżej.
tomulus pisze:Czy przenosząc nr mógłbym skorzystać z Firma 25 - 300 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne ? jak to mają przy przedłużeniu bez telefonu.
Kiedy przenosisz numer nie masz możliwośći korzystania z ofert tzw. GU.

 #616553  autor: pempuch
 25 lut 2013, 16:06
OK dzieki za info.
I jeszcze kilka pytan:
1.Czy wtedy do tej M obnizonej o 5 zl, z telefonem jak przy M z intenet MAX jest mozliwosc dorzucenia pakietu internetowego?
2. Jakie pakiety (i czy wogole sa) mozliwe do dokupienia przy Formula S (oprocz standardowej opcji- Bezpieczny internet).

 #616555  autor: sql
 25 lut 2013, 16:21
Rozumiem że przedstawione firmowe taryfy Play GU bez telefonu są na okres 12 miesięcy?
Pytam ponieważ w ofercie macie także replay na 18 miesięcy(strona Play)

 #616562  autor: abes99
 25 lut 2013, 16:43
PalonyLolek: Dzięki za info i czekamy na dalsze informacje odnośnie oferty dla firm ;)...

Narka i pozdruffka - abes99 ;)

 #616564  autor: PalonyLolek
 25 lut 2013, 16:45
pempuch pisze:1.Czy wtedy do tej M obnizonej o 5 zl, z telefonem jak przy M z intenet MAX jest mozliwosc dorzucenia pakietu internetowego?
Nie.
pempuch pisze:2. Jakie pakiety (i czy wogole sa) mozliwe do dokupienia przy Formula S (oprocz standardowej opcji- Bezpieczny internet).
Nielimitowane smsy do wszystkich, nielimitowane połączenia na stacjonarne, pakiet 100 min. pakiet 50 min. pakiet 500 smsów, pakiet 250 smsów - te mogą Cię chyba najbardziej interesować.
sql pisze:Rozumiem że przedstawione firmowe taryfy Play GU bez telefonu są na okres 12 miesięcy?
Tak.

 #616565  autor: impreza
 25 lut 2013, 16:51
Ponawiam swoje pytanie - czy jest możliwość negocjacji ceny telefonu dla przedłużenia w taryfie formuła M?

 #616566  autor: patrix-83
 25 lut 2013, 16:55
PalonyLolek

Dlaczego konsultanci z działu GU wprowadzają w błąd osoby przedłużające umowę z telefonem w FORMULE S na 24 m-ce - dlaczego proponują na cały okres umowy bezpłatny pakiet nielimitowanych połączeń do stacjonarnych lub bezpłatny na cały okres umowy pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich sieci??? Potem umowa przychodzi i trzeba kuriera pożegnać mówiąc że aneks jest błędny ponieważ nie zawiera jednego wybranego z tych dwóch pakietów. Dlaczego GU wprowadza w błąd w tej taryfie FORMUŁA S???

 #616572  autor: PalonyLolek
 25 lut 2013, 17:06
Patryk83żółwik pisze:Dlaczego GU wprowadza w błąd w tej taryfie FORMUŁA S???
Więc tak: podałem Wam tutaj, że nie mogą tego pakietu dorzucać. Oficjalnie MOGĄ to robić, ale to wymaga kliknięcia jednego 'okienka' więcej, większość o tym zapomina stąd pojawiają się zwroty i reklamacje. Poza tym oferta z tą formułą S ulegała zmianom i na dzień dzisiejszy konsultanci raczej nie proponują tych pakietów dodatkowych.
impreza pisze:Ponawiam swoje pytanie - czy jest możliwość negocjacji ceny telefonu dla przedłużenia w taryfie formuła M?
Przeczytaj kilka postów wcześniej to poznasz odpowiedź.

 #616575  autor: impreza
 25 lut 2013, 17:14
PalonyLolek pisze: Przeczytaj kilka postów wcześniej to poznasz odpowiedź.
Jednoznacznej odpowiedzi nie widzę. Rozumiem że chodzi Ci o to że ceny tel biorę z najwyższej opcji w cenniku? Takie pytanie - czy po wysłaniu wypowiedzenia mogę ugrać Formułę M z 0,5 GB ze zniżką 10 zł na cały abo czyli za 49 zł oraz z telefonem z najwyższej opcji w cenniku(LG L9 za 319)?

 #616576  autor: pakierhakierxd
 25 lut 2013, 17:16
Ceny telefonów nie są przypadkiem jak tu
http://www.play.pl/telefony/Telefony_upsell/
nie chodzi przypadkiem o to że tylko cena abonamentu np. zmienia się na mniejszą.

Pozdrawiam :)

 #616584  autor: Luks
 25 lut 2013, 17:45
PalonyLolku - prosiłbym jeszcze o oferty RePLay Online. Najlepiej z modemem i bez, pozdrawiam :D

 #616587  autor: PalonyLolek
 25 lut 2013, 17:46
impreza pisze:Takie pytanie - czy po wysłaniu wypowiedzenia mogę ugrać Formułę M z 0,5 GB ze zniżką 10 zł na cały abo czyli za 49 zł
Nie. Rabat na abonament to 5zł.
impreza pisze:oraz z telefonem z najwyższej opcji w cenniku(LG L9 za 319)?
Przy tej ofercie telefon będzie kosztował 319zł - dokładnie tak jak napisałeś.

 #616591  autor: impreza
 25 lut 2013, 17:52
A czy da radę ugrać no limit sms na całą umowę do wszystkich sieci do tego?

 #616597  autor: Roobertt
 25 lut 2013, 18:07
Witam
Czy formuła s z małym pakietem 0,5gb ma upust na abonament 5zł i telefon z formuły s max

 #616611  autor: pempuch
 25 lut 2013, 18:48
Palony Lolek, napisales tak: Więc tak: podałem Wam tutaj, że nie mogą tego pakietu dorzucać. Oficjalnie MOGĄ to robić, ale to wymaga kliknięcia jednego 'okienka' więcej, większość o tym zapomina stąd pojawiają się zwroty i reklamacje. Poza tym oferta z tą formułą S ulegała zmianom i na dzień dzisiejszy konsultanci raczej nie proponują tych pakietów dodatkowych.
Czyli mam to rozumiec ze jesli ktos sie postara (konsultant) to taka mozliwosc jest zeby dostac pakiet sms przy formula S tak???

 #616612  autor: PalonyLolek
 25 lut 2013, 18:51
pempuch pisze:Czyli mam to rozumiec ze jesli ktos sie postara (konsultant) to taka mozliwosc jest zeby dostac pakiet sms przy formula S tak???
Tak.
Roobertt pisze:Czy formuła s z małym pakietem 0,5gb ma upust na abonament 5zł i telefon z formuły s max
Upustu nie ma. Cena telefonu z formuły s max obowiązuje w tej sytuacji.

 #616618  autor: pempuch
 25 lut 2013, 19:10
lolek, a ty jestes z gu z play? jesli tak to moze skontaktujesz sie ze mna w tej sprawie, lub napisz jakie opcje po kolei powinien wlaczac konsultant aby otrzymac te warunki:
formula S -19 zl, umowa 24 mce z telefonem
-play - mms, sms, min za free-caly okres umowy
-200 min do wszystkich- 1 mc za free pozniej dodatkowo 10 zl
- darmowe sms do wszystkich sieci przez caly okres trwania umowy
-telefon huawei g300 za 169 zl
  • Strona 21 z 692
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 692
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 692