DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 675
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 675

 #622300  autor: alex1155
 23 mar 2013, 23:25
Da się może otrzymać te 30 procent zniżki na abonament mając jeszcze aż 11 miesięcy do końca umowy? Na orange.pl jest już propozycja, a chyba na wysłanie rezygnacji dużo za wcześnie.

 #622326  autor: M a r c i n
 24 mar 2013, 08:13
Dostaniesz 24 miesiące licząc od teraz, czyli później 11 miesięcy będziesz musiał płacić standardowe ceny, pewnie wybierzesz wyższy, więc się nie opłaca za bardzo.

Obrazek

 #622361  autor: alex1155
 24 mar 2013, 11:21
No to faktycznie się nie opłaca.

 #622573  autor: Krzysieek
 25 mar 2013, 01:37
Za nieco miesiąc kończy mi się umowa, dzwonili do mnie 2 razy i dawali jakieś gówniane oferty. Interesuje mnie Smart Plan Multi za 69,99 albo 89,90 i konsola PS3. Jakie mogę wynegocjować najlepsze warunki? I kiedy ewentualnie mogę złożyć wymówienie?

 #622581  autor: Ruben
 25 mar 2013, 08:59
Krzysieek, przed zadaniem pytania warto przeczytać przynajmniej ostatnie 10 stron tematu.
Poczytaj tutaj

 #622592  autor: slawito
 25 mar 2013, 10:43
witam,
to mój perwszy post na forum,
przejżałem kilka stron interesujacego mnie tematu i poczytałem kilka tematów i odpowiedzi ale nie znalazłem tego co w 100% by mnie interesowało.
otóż mam 4 abonamenty (3 * optymalny 250 po jakieś 75 zł/netto i 1* optymalny 450/ koło 120 netto, miesiecznie za całość wychodzi ok. 500zł) do tego internet. umowa kończy się w licu i pod koniec kwietnia na stronie pojawi się nowa oferta.
i właśnie mam pytanie. w tych abonamentach kumpel zrobił mi opcje do wszystkich w Orange za darmo. w związku z tym że cała familia w Orange to zostaje mi dużo niewykorzystanych środków. z internetu rezygnuje na 100%. teraz chcę wziąć 3X więcej za mniej 55 netto i 1 wzm 95 netto. chciałbym 2 smartfony w dobrej cenie do tego dostać i 2 nie muszą być super ekstra. w necie w ofercie jest że smartfony taniej wychodzą niż w salonie. mam dobrego znajomka w salonie i chcę do niego podejść i podpisać nowe umowy. nie wiem czy mogę to zrobić 3 miesiące przed czasem przechodząc na niższy abonament.?? czy w salonie dostanę lepszą ofertę niż przez internet czy infolinie(generalnie chodzi o lepsze ceny smartfonow)? czy w salonie też będę mógł wcześniej o 150 dni przedłużyć umowę? domyślam się z tego co czytałem to w ofercie dla firm żadne zniżkowe kody w grę nie wchodzą - szczególnie zniżki na zakup tel?
dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 mar 2013, 14:22 przez slawito, łącznie zmieniany 2 razy.

 #622609  autor: rob_sad
 25 mar 2013, 13:37
Umowa kończy się w połowie maja, po za tym numerem z abonamentem 79zł mam jeszcze 2 inne z abonamentami około 3ozł i 55zł.
Telefony z orange z propozycjami poniżej tego co daje sklep internetowy, w ogóle nie było o czym rozmawiać, w zasadzie po nich powiedziałem konsultantom, że zmieniam operatora. Kontakt z *400 nic nie dał, wszystko znacznie poniżej oferty konkurencji.
Ponieważ zdobycie kodu 30% jest obecnie proste liczę, że dostanę zniżkę na abonament 30%.
Co do telefonu chciałbym zniżkę min 300zł przy abonamencie 89zł i pasuje mi tylko Nexus 4 (chyba, że z Note 2 zejdą do 500-600zł ale to chyba nierealne).
Czy to realne, czy od razu iść do konkurencji ?

Dopiero od niedawna staram się świadomie przedłużać umowy, wcześniej brałem co proponowali, nikt mi nawet nie powiedział, że przy kolejnych telefonach należy się 10zł zniżki, więc odejście z Orange mnie nie rusza, nie rusza mnie tez utrata numeru.
W salonie nie byłem, nie lubię teatrzyków (czytałem ten wątek), po prostu wysłać wypowiedzenie ? Trochę żenujące się propozycje od dzwoniących konsultantów.

 #622614  autor: kocim
 25 mar 2013, 14:22
Tutaj wątek jest dla świadomych czyli dla mniejszości. Mnie to też nie podoba się, że konsultanci dzwonią z propozycjami nawet czasem gorszymi niż dla nowych. A większość i tak bierze co proponują.

Odnośnie tego Nexusa 4 w Orange to pojawiły się informacje w internecie na forach, że w Orange jest wersja 8GB Nexusa 4. W Play mają na pewno 16 GB. Na stronie Orange brakuje tej ważnej informacji jaką wersję mają Nexusa. Dzwoniłem do nich i osoba z którą rozmawiałem nie wiedziała jaka wersja. Dla mnie to bardzo ważne jest czy 8 GB czy 16 GB.
Ktoś powinien tego dowiedzieć się. A na pewno samo Orange powinno taką ważną informację na stronie zamieścić.

 #622616  autor: multivitamine
 25 mar 2013, 14:29
Witam, mam pytanie odnośnie przeniesienia się z karty na abonament. od 10 lat mam ten sam numer w ofercie zetafon, jednak chciałabym przejść na abonament smart plan multi z iphonem 5. dzwoniłam pod numer *400 w sprawie zniżek i dowiedziałam się, że przy przejsciu z karty na abonament nie mogę liczyć na dodatkowe ulgi. Stąd też moje pytanie czy próbować dalej? czy rzeczywiście nie ma na co liczyć? :)
czytałam wcześniejsze posty i ktoś podał kod na -30% z tym że nie obowiązywał on na przeniesienie numeru z karty na abonament. stąd moje drugie pytanie: czy w ogóle jakiekolwiek kody mnie obowiązują? :)

 #622696  autor: rob_sad
 25 mar 2013, 20:16
Udalo mi sie wynegocjowac te 30% znizki, ale okazalo sie ze nie ma w ofercie telesprzedazy Nexusa 4, a nic innego z ekranem min 4,7'' w moich cenach nie ma, do samsunga sII doplacac sie nie oplaca, a note 2 juz za drogi. Facet ma oddzwonic jak Nexus sie pojawi, ale czuje niedosyt, bo po tych wszystkich dlugich negocjacjach de facto nie mam nic i ciagle nie wiem czy jednak pisac wypowiedzenie, czy czekac, czy negocjowac dalej z konkurencja.

 #622903  autor: Vieslav
 26 mar 2013, 20:03
Nie no takie rzeczy to tylko w Orange. Z usług, które dostałem:
- Smart Plan Multi 69,90 z umową na 30 miesięcy
- rabat 30%, czyli abonament wynosi 48,93zł przez całą umowę
- nielimitowane do Orange przez pół roku
- 1000 minut do wszystkich sieci
- PlayStation3 + MovePack + gra Księga czarów za 104,01zł
W systemie widnieje tylko: smart plan multi 69,90zł na 30 miesięcy i nielimitowane rozmowy w Orange przez 6 miesięcy. Ślad po rabacie 30% i 100% więcej minut zaginął :evil: . Oczywiście poszła reklamacja, bo mam na aneksie czarno na białym napisane to, co zacytowałem. Zobaczymy, co z tego będzie... :|

 #622935  autor: aga1982
 26 mar 2013, 22:49
Z uwagi, że dopiero zarejestrowałam się na forum w pierwszej kolejności witam wszystkich forumowiczów.

Czytając ten i inne tematy zauważyłam, że jest na forum kilka osób które mogą mi udzielić podpowiedzi odnośnie przedłużenia umowy jaką od kilku lat (5-6 lat) jestem związana z siecią Orange. Przez ostatnie dwa lata posiadałam taryfę Delfin z kwotą zobowiązania 59 zł i mniej więcej udaje mi się w tym wyrobić. Obecnie jestem jednak zmuszona do przedłużenia umowy i chciałabym byście doradzili mi czy ostatnia oferta złożona mi przez konsultanta DUK:

- abonament Smart Plan Halo 79 zł - 20% zniżki czyli 63,20 zł,
- umowa na 36 m-cy w tym 980 min do wszystkich i nieograniczone do Orange na czym mi najbardziej zależy bo miesięcznie w sieci wykorzystuje ok. 1600 - 2200 min.
- Samsung Galaxy S II za 299,00 PLN,

jest korzystna i wyczerpuje wszystkie możliwe do wynegocjowania bonusy ze strony Orange, czy też można jeszcze coś "ugrać"??
Dodam, że zależy mi na wskazanym wyżej smartfonie, a w abonamencie na 24 m-ce jego cena została mi przez DUK określona na 699 PLN na co się na pewno nie zdecyduje :(
Proszę o Wasze opinie na temat powyższej oferty i pozdrawiam.

 #622962  autor: Vieslav
 27 mar 2013, 07:42
aga1982, wystarczy poczytać temat wstecz i będziesz wiedziała, że to marna oferta, oraz co zrobić, żeby dostać lepszą.

 #623082  autor: maxe
 27 mar 2013, 14:48
Witam.
Interesuje mnie przedłużenie umowy z Orange ale to co proponują mi po kilku rozmowach tel to troszkę za mało.

Od 7 lat jestem z Orange.
Teraz mam mixa - abonament za 35 zł. I jakieś 2 prezenty chyba 2x400 smsów do Orange za free.

Co mnie interesuje:
Oferta abo z telefonem. Kwota 39 lub 49 lub 59 (zależy od zniżki jaką można dostać)
Darmowe smsy w okolicach od 600-2000 do orange lub do wszystkich sieci na cały okres umowy
Darmowe rozmowy do Orange np. 3 numerow
Telefon hm, na telefonach sie nie znam. ale czy jest szansa wynegocjować coś do kwoty 500-600 zł .. jakiś smartphone .. Sony Xperia.. moze nie jakiś naj naj najlepszy ale nie tez z najnizeszej pułki
a moze coś polecicie Wy? o co mozna pyytac konsultanta ? inna sprawa co konsultant bedzie oferowal..

 #623088  autor: arasel
 27 mar 2013, 15:31
To ja też dorzucę swoje 3 grosze. Od blisko tygodnia dzwonią konsultanci ze słabą ofertą, raz telefony droższe, innym razem nieco tańsze, ale nie ma mowy o jakimkolwiek rabacie na abonament. Wydzwaniają po kilka razy dziennie i ciągle jest to drogi abonament, drogi telefon i jedynie 40% więcej minut. Nie wiem jak to jest, że inni mogą dostać taki rabat na abo od ręki a ja muszę się szarpać. Jak ktoś wcześniej wspomniał, szkoda czasu i nerwów na zabawę w kotka i myszkę, umowa się skończy i do widzenia.

 #623193  autor: aga1982
 27 mar 2013, 23:55
Vieslav pisze:aga1982, wystarczy poczytać temat wstecz i będziesz wiedziała, że to marna oferta, oraz co zrobić, żeby dostać lepszą.
Witam.

Jak rozumiem masz na myśli złożenie wypowiedzenia umowy?? Nie wiem tylko jaki to odniesie skutek bo rzekomo oferta którą wyżej opisałam została mi przedstawiona przez pracownika działu utrzymania klienta (czy jak to się tam nazywa), po tym jak w trakcie rozmowy z którymś z kolei konsultantem zapowiedziałam złożenie rezygnacji.
Czy wg Ciebie wypowiedzenie może w jakiś znaczący sposób wpłynąć na oferowane mi warunki?? A może ktoś ostatnio przedłużał umowę i może podzielić się uzyskanymi warunkami w przybliżonym pułapie cenowym abonamentu tj. 79 PLN.

Pozdrawiam.

 #623217  autor: Ruben
 28 mar 2013, 08:03
aga1982, generalnie zasada jest taka, że złożenie wypowiedzenia przeważnie otwiera możliwość uzyskania rabatu -30%, dodatkowo do 100% więcej minut (to zależy od stażu ale przy 6latach myślę, że 100% więcej jest do uzyskania) oraz SMSy do wszystkich.
Tobie zależy na konkretnym telefonie. Nie wiem jak wpłynie na jego cenę uzyskanie maksymalnej oferty pod względem minut. Jedno jest pewne, że trzeba próbować wyrwać maksymalnie, co się da.

 #623220  autor: Vieslav
 28 mar 2013, 08:25
Na poprzednich stronach ktoś napisał, co dostał w abo za 79zł. Generalnie zasada jest taka, że im większe abo tym większe bonusy się należą. Np ja przedłużałem w Multi 69, ale konsultantka namawiała mnie na Multi 89 albo Halo 79 ponieważ mógłbym więcej dostać (np chciałem niekończącą się minutę i w 69 nie mogłem dostać tej usługi, ale już w 89 mogłem dostać niekończącą się minutę do wszystkich sieci). Mój staż to 2 lata a też dostałem 100% więcej minut :P .

 #623232  autor: rob_sad
 28 mar 2013, 09:40
Wiecie może, czy Nexus 4 jest już dostępny w telesprzedaży ?

 #623331  autor: Darth Vader
 28 mar 2013, 18:44
Niebawem kończy mi się Pantera z abonamentem 49 zł (po rabacie 30%). Zadzwoniłem pod *400 w sprawie przedłużenia umowy. Zaproponowali mi to co na stronie internetowej. Nie mają ponoć możliwości zaproponowania rabatu 30%. Kazałem więc im spadać na drzewo i wybrałem się do salonu. Oświadczyłem że w związku z olaniem mnie przez *400 chcę rozwiązać umowę. Miły pan konsultant połączył więc mniue z bardzo miłą panią z DUK. I bez problemu dostałem 30% rabatu na Smart Multi 69,90. Czyli do zapłaty tak jak miałem 49 zł. Do tego 100% więcej minut do wszystkich czyli razem 1000 minut. Dodatkowo nielimitowane SMS do wszystkich sieci za darmo. Wszystko to na całą 12 miesięczną umowę bez telefonu. Reszta tak jak w taryfie czyli nielimitowane rozmowy w sieci na 6 miesięcy i 1 GB internetu.
Radzę więc nie tracić czasu na rozmowy z *400 tylko od razu iść do salonu i powiedzieć że się chce rozwiązać umowę.
  • Strona 22 z 675
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 675
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 675