DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 227 z 624
  • 1
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • 624
 #822854  autor: mostom
 12 wrz 2015, 18:00
Adamgl pisze:Jeżeli ktoś korzysta z usługi "Internet Connect" i podziału internetu na wiecej numerów to zwróćcie uwagę że nowe taryfy pomimo tego że są taryfami JUMP mają tą usługę nieaktywną gdyż są taryfami Rodzina, niestety właśnie się o tym przekonałem robiąc aneks i otrzymujac SMS na numerach o dezaktywacji usługi.
Pojawia się informacja "Taryfy posiadają wykluczające sie usługi"
Ja między innymi z tego powodu nie zmieniam taryfy - chociaż już mogę (6 miechów przed końcem). Na szczęście dowiedziałem się o tym, że nie można dzielić netu w nowych taryfach przed podpisaniem aneksu.
Swoją drogą ciekawe, czy jak skończy mi się już umowa to mogę zostać na dotychczasowych warunkach łącznie z podziałem internetu, czy automatycznie usługę wyłączą przystosowując do nowych taryf?
 #822877  autor: SACZI
 12 wrz 2015, 20:10
Do tej pory TM nie zmieniał warunków umowy po wygaśnięciu aneksów, więc o ile nie namieszali w regulaminach, masz szansę, że tak Ci przejdzie na bezterminową.

Swoją drogą też mogę już podpisać aneks na jeden numer.
I teraz tak, w iBOA mam rabat -10PLN za aneks.
Czytając wątek, spodziewać się mogę 250PLN rabatu na telefon od wyższej ceny z cennika.
Czy z SUK poza dwoma wyżej wymienionymi da się jeszcze dodatkową dyszkę na abonament ugrać?
No i pakiet internetowy. Celuję w taryfę Multi. Jest tam 5GB pakiet.
Przy tej cenie to mało!
Plus oferuje w podobnej cenie korzystniejsze taryfy.


EDIT
Czy teraz TM wymusza przy aneksach zgody marketingowe?
 #822888  autor: mostom
 12 wrz 2015, 21:56
SACZI pisze:Do tej pory TM nie zmieniał warunków umowy po wygaśnięciu aneksów, więc o ile nie namieszali w regulaminach, masz szansę, że tak Ci przejdzie na bezterminową.
Gdyby mi tak wszystko zostawili to nie będę zmieniał, bo oprócz udostępniania netu mam warunki dużo lepsze niże teraźniejsze abonamenty.
SACZI pisze: Czy teraz TM wymusza przy aneksach zgody marketingowe?
Z tego co wiem to nie wymusza. Ale nawet gdyby wymuszali - to tego samego dnia wchodzisz na I-Boa i wyłączasz zgody - jeszcze ci muszą wtedy przysłać listownie informacje, że przyjęli twój sprzeciw wobec zgód. Mi ostatnio wymusili zgody ale tylko dlatego, że mam powiązany numer z kontem bankowym i dzięki temu mam 50 zł zwrotu co miesiąc za płatności kartą. Ale tu wyraźnie w regulaminie zaznaczyli, że nie mogę wyłączyć zgód bo tracę przywileje.
 #822890  autor: szati
 12 wrz 2015, 22:26
Można zostać przy obecnej taryfie jaką się posiada. Pytałam o to ostatnio dwóch konsultanów bo obecnie tez posiadam lepszą ofertę niż te co mi teraz proponują. Umowa przejdzie na czas nieokreślony a później można zrezygnować bądź podpisać nowa umowę czy aneks.
 #823009  autor: anonim69
 13 wrz 2015, 17:32
Czy ktoś się orientuje , jak wygląda sprawa z dostawą, czekam już ponad tydzień na kuriera z dokumentami i telefonem, niestety cisza ze strony T-M, nie chce mi do nich dzwonić, ostatnio czekałem ok 40 min na połączenie z konsultantem.
 #823027  autor: piotras
 13 wrz 2015, 18:43
anonim69 pisze:Czy ktoś się orientuje , jak wygląda sprawa z dostawą, czekam już ponad tydzień na kuriera z dokumentami i telefonem, niestety cisza ze strony T-M, nie chce mi do nich dzwonić, ostatnio czekałem ok 40 min na połączenie z konsultantem.
Czwartek rozmowa z suk, wtorek był kurier. Z ostatniego tygodnia.
 #823076  autor: Adamgl
 13 wrz 2015, 22:10
Euronymous pisze:Gdzieś jakieś ptaszki już ćwierkają n/t nowej oferty, co we wrześniu się miała pojawić?
Aktualna oferta jest według regulaminów ważna od 02.09.2015 do 31.12.2015 więc niestety obawiam się że tym co obiecali są te rabaty 10zł za kolejne abonamenty.
mostom pisze:Ja między innymi z tego powodu nie zmieniam taryfy...
Ja właśnie nie wiedziałem i zmieniłem, teraz mam dwie umowy z 250mb i jedną z 3GB. Szkoda tylko że na stronie przy informacji o usłudze dalej jest informacja "Dla taryf JUMP!" co nie jest prawdą. Szkoda mi tylko nerwów bo mam teraz piękny podział internetu na jednym wszystko na reszcie nic.
 #823091  autor: Alkowski
 14 wrz 2015, 00:27
SACZI pisze:Do tej pory TM nie zmieniał warunków umowy po wygaśnięciu aneksów, więc o ile nie namieszali w regulaminach, masz szansę, że tak Ci przejdzie na bezterminową.

Swoją drogą też mogę już podpisać aneks na jeden numer.
I teraz tak, w iBOA mam rabat -10PLN za aneks.
Czytając wątek, spodziewać się mogę 250PLN rabatu na telefon od wyższej ceny z cennika.
Czy z SUK poza dwoma wyżej wymienionymi da się jeszcze dodatkową dyszkę na abonament ugrać?
No i pakiet internetowy. Celuję w taryfę Multi. Jest tam 5GB pakiet.
Przy tej cenie to mało!
Plus oferuje w podobnej cenie korzystniejsze taryfy.


EDIT
Czy teraz TM wymusza przy aneksach zgody marketingowe?
Nie da rady wywalczyć większego rabatu.

Jak bierzę się ofertę sukowską , to od tego nie można odjąć -10 za dodatkowe usługi których można mieć i 10 i to nawet od czasów ery , -20 od ceny standardowej jest przy taryfie comfort. Natomiast przy relaxie -10 , rabaty -20 są przy wyższych abonamentach gdzie cena standardowa oscyluje wokół 100 zł miesięcznie.

Z kurierami trochę się poopóźniało , bo faktycznie nawet do tygodnia paczki jadą do Klienta.

Co do EIH , jak bierze się ofertę SUK ale na 24 msc , to zgody handlowe nie są koniecznością , natomiast przy wariantach bez tel na 18 msc oraz ofertach standardowych , już tak.
 #823124  autor: Euronymous
 14 wrz 2015, 11:18
Adamgl pisze:
Euronymous pisze:Gdzieś jakieś ptaszki już ćwierkają n/t nowej oferty, co we wrześniu się miała pojawić?
Aktualna oferta jest według regulaminów ważna od 02.09.2015 do 31.12.2015 więc niestety obawiam się że tym co obiecali są te rabaty 10zł za kolejne abonamenty.
Miejmy nadzieję, że jednak słowa Prezesa T-M wypowiedziane 2 mieś. temu nie zostały rzucone na wiatr, bo przynajmniej jeśli idzie o ceny rozmów i pakietów internetowych, T-M nie istnieje:
Adam Sawicki-Prezes T-M pisze:Będą lepsze oferty dla przedłużających umowę?
Nie mogę zdradzać szczegółów. Chcemy zaskoczyć rynek. Mamy kilka pomysłów. Od września wchodzimy w 20 rok naszego istnienia w Polsce. Myślę, że będzie to rok podsumowań. Chcemy wyciągnąć wnioski z tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 19 lat.

Będzie wrześniowe nowe otwarcie?
Absolutnie tak.
 #823144  autor: tarinQ
 14 wrz 2015, 13:24
Witam,

W dniu 14.10 kończy mi się umowa z T-mobile.
W tej chwili płacę 39,90 zł za 250 min(wymienne na sms/mms) oraz 500mb internetu. Do tego był telefon za grosz.

Co w tej chwili mogę uzyskać w SUK? Chodzi mi o przysłowiowego MAXA.
Najlepiej aby abo pozostało na tym samym poziomie, albo nieznacznie wyższym.

Dodatkowo czy wysyłka kurierem odbywa się za darmo? Oraz wymiana karty? np taki play wymienia za darmo od ręki.

Mógłbym prosić jeszcze cennik telefonów w SUK?

Pozdrawiam!
 #823158  autor: denz01
 14 wrz 2015, 14:16
- abonament z rabatem - 49,99 zł brutto,
- nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych,
- połączenia do operatorów stacjonarnych 6 zł,
- pakiet 100 000 SMS/MMS na numery krajowe,
- 2GB Internetu w technologii LTE,
- umowa na 24 miesiące.
- Telefony np. P8Lite za 0,03 grosze Idol 3 5.5 za 69 ( w tym kurier), czasami da się bez kuriera za 49
-wymiana karty SIM za darmo
 #823180  autor: tarinQ
 14 wrz 2015, 16:48
A czy np zamiast takiej dużej paczki netu da się załatwić stacjonarne w cenie? i mniejszy net?
Jaka jest zniżka na telefon? Myślałem coś o Samsungu. Ma ktoś cennik?
 #823188  autor: crux
 14 wrz 2015, 17:14
Euronymous pisze:
Adamgl pisze:
Euronymous pisze:Gdzieś jakieś ptaszki już ćwierkają n/t nowej oferty, co we wrześniu się miała pojawić?
Aktualna oferta jest według regulaminów ważna od 02.09.2015 do 31.12.2015 więc niestety obawiam się że tym co obiecali są te rabaty 10zł za kolejne abonamenty.
Miejmy nadzieję, że jednak słowa Prezesa T-M wypowiedziane 2 mieś. temu nie zostały rzucone na wiatr, bo przynajmniej jeśli idzie o ceny rozmów i pakietów internetowych, T-M nie istnieje:
Adam Sawicki-Prezes T-M pisze:Będą lepsze oferty dla przedłużających umowę?
Nie mogę zdradzać szczegółów. Chcemy zaskoczyć rynek. Mamy kilka pomysłów. Od września wchodzimy w 20 rok naszego istnienia w Polsce. Myślę, że będzie to rok podsumowań. Chcemy wyciągnąć wnioski z tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 19 lat.

Będzie wrześniowe nowe otwarcie?
Absolutnie tak.
Podobnie zrozumiałem Prezesa T-M więc czekam. W razie słabego "nowego otwarcia", alternatywę już znalazłem dla 4 rodzinnych numerów.
 #823200  autor: SACZI
 14 wrz 2015, 17:48
Alkowski pisze:...
Nie da rady wywalczyć większego rabatu.

Jak bierzę się ofertę sukowską , to od tego nie można odjąć -10 za dodatkowe usługi których można mieć i 10 i to nawet od czasów ery , -20 od ceny standardowej jest przy taryfie comfort. Natomiast przy relaxie -10 , rabaty -20 są przy wyższych abonamentach gdzie cena standardowa oscyluje wokół 100 zł miesięcznie.

Z kurierami trochę się poopóźniało , bo faktycznie nawet do tygodnia paczki jadą do Klienta.

Co do EIH , jak bierze się ofertę SUK ale na 24 msc , to zgody handlowe nie są koniecznością , natomiast przy wariantach bez tel na 18 msc oraz ofertach standardowych , już tak.
Taryfa Multi to 99PLN cennikowo.
 #823232  autor: szati
 14 wrz 2015, 20:15
denz01 pisze:- abonament z rabatem - 49,99 zł brutto,
- nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych,
- połączenia do operatorów stacjonarnych 6 zł,
- pakiet 100 000 SMS/MMS na numery krajowe,
- 2GB Internetu w technologii LTE,
- umowa na 24 miesiące.
- Telefony np. P8Lite za 0,03 grosze Idol 3 5.5 za 69 ( w tym kurier), czasami da się bez kuriera za 49
-wymiana karty SIM za darmo

Dzisiaj o tą samą taryfę pytałam i zaoferowali mi to samo z tym że pytałam o inny telefon.
Do tego usłyszałam że na rynku nie ma lepszej oferty niż ta :)
 #823498  autor: tarinQ
 16 wrz 2015, 11:16
Witam.
Chciałem przedłużyć umowę na ofertę za 49.99 z telefonem samsung j5 a konsultant mówi mi ze w tym abo jest niedostępny. Czy to możliwe?
 #823518  autor: Wozik
 16 wrz 2015, 12:58
[*]
denz01 pisze:- abonament z rabatem - 49,99 zł brutto,
- nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych,
- połączenia do operatorów stacjonarnych 6 zł,
- pakiet 100 000 SMS/MMS na numery krajowe,
- 2GB Internetu w technologii LTE,
- umowa na 24 miesiące.
- Telefony np. P8Lite za 0,03 grosze Idol 3 5.5 za 69 ( w tym kurier), czasami da się bez kuriera za 49
-wymiana karty SIM za darmo
Potwierdzam, właśnie przedłużyłem umowę wcześniej składając wypowiedzenie. P8 Lite za 3 grosze.
 #823522  autor: Horacy
 16 wrz 2015, 13:23
No telefonik całkiem całkiem, ten P8 Lite... Fajne graty w środku, fajna cena zakupu i niezły abo... A ja jeszcze roczek na umowie...
 #823582  autor: druteron
 16 wrz 2015, 18:49
- abonament z rabatem - 49,99 zł brutto,
- nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych,
- połączenia do operatorów stacjonarnych 6 zł,
- pakiet 100 000 SMS/MMS na numery krajowe,
- 2GB Internetu w technologii LTE,
- umowa na 24 miesiące.
- Telefony np. P8Lite za 0,03 grosze Idol 3 5.5 za 69 ( w tym kurier), czasami da się bez kuriera za 49
-wymiana karty SIM za darmo
Mam pytanie odnośnie tej oferty. Wy również na umowie mieliście miesięczną opłatę 69,90? Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i dowiedziałem się, że na fakturze są odliczane rabaty. Czy to prawda?
  • Strona 227 z 624
  • 1
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • 624
  • 1
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • 624