DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 237 z 675
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 675
 #821854  autor: sspioszek
 07 wrz 2015, 11:53
Witam, umowa kończy mi się 29.11. pod koniec sierpnia sama dzwoniłam do Orange ale nic ciekawego nie mieli do zaoferowania.
Dzisiaj dzwonili sami (albo im każą albo nie wiem) Pan mówił, że odchodzą od oferty z małą dopłatą, że tylko raty na tel.
Mimo tego, że chcę obniżyć abonament (do tej pory Multi 89,99 z lekkimi przekroczeniami max 10 zł za sms płatne) zaproponował mi coś takiego:
nielimitowane rozmowy, sms, mmsy, 4gb internetu - czyli abonament 54,99 według standardu ze strony- z S6 110 zł/msc, z HTC M8s 105,98zł/msc, z Galaxy Note 4 109 zł/msc. Bez szaleństw to samo praktycznie wychodzi po sprawdzeniu oferty na orange.pl. Czy może jednak coś się opłaca? Ma zadzwonić w nast tygodniu.
Chciałam usłyszeć jakieś propozycje na małą jednorazową dopłatę ale słyszałam tylko, że już tego nie robią, a S5 i Z3 to stare telefony i już ich nie mają.

Myślicie, że niedługo będą jakieś fajne promocje dla przedłużających umowę? (ponad 8 lat w sieci)
Dopiero niedawno trafiłam na wasze forum i żałuję, że tak późno bo w maju przedłużałam umowę na mame i zeszli z tel ok 300 zł ale nie wiedziałam, że mogę zyskać zniżkę na abo :/
Pozdrawiam.
 #821857  autor: zielony71
 07 wrz 2015, 12:03
Jeżeli nie złożysz wypowiedzenia to raczej nic ciekawego Ci nie zaproponują. A co będzie i kiedy - tego nawet nastarsi górale nie wiedzą;-)
 #821872  autor: SJa08
 07 wrz 2015, 13:00
Pytanko, jeżeli w niedziele wyłaczą sygnał a w poniedziałek bede u innego operatora to najpóźniej w środe musiał by być u mnie kurier z umową a dziś, max jutru oferta od orange żeby weszła w życie?
 #822004  autor: pumba
 08 wrz 2015, 06:07
sucharrr pisze:A propos rezygnacji, mam pytanie. Przekalkulowałem sobie, że decydując się na przedłużenie z Xperia Z3 w ofercie ratalnej, z rabatem 30% (przyznawanym przez DUK w ratach bez najmniejszego problemu) wyjdzie mi oferta, która w zupełności mnie satysfakcjonuje. Problem leży w tym, że jest bardzo ciężko z dostępnością tej słuchawki, jeśli chodzi o sprzedaż telefoniczną. Jeżeli pójdę do salonu z zamiarem złożenia wypowiedzenia, zostanę pewnie połączony z DUK. Załóżmy, że przyjmę ich ofertę. Czy pracownik salonu wyda mi wtedy Z3 z magazynu salonowego, czy też będę musiał czekać na kontakt ze strony DUK i aneksy przyjadą kurierem dopiero wtedy, gdy Z3 pojawi się w magazynie DUKu?
Jeśli w salonie połączą Cię z DUK i wynegocjujesz satysfakcjonujące Cię warunki oraz będą mieli na stanie w salonie telefon który Cię interesuje, to możesz na miejscu w salonie podpisać umowę i odebrać telefon. Jednak takie rozwiązanie niechętnie jest praktykowane przez pracowników w salonach bo nie mają chyba żadnej prowizji za podpisanie takiej umowy i oddając telefon tracą możliwość pozyskania klienta na niego klienta za którego mogliby otrzymać prowizje. Najlepiej najpierw upewnij się czy faktycznie mają na stanie interesujący Cię telefon a dopiero później zacznij rozmowę na temat przedłużenia. Ja osobiście miałem taką sytuację że zadzwoniłem do salonu czy mają interesujący mnie model, na co dostałem twierdzącą odpowiedź po czym udałem się do salonu gdzie jak powiedziałem że chce negocjować warunku z DUK to się okazało że "nie mają" tego modelu na stanie. Mądrzejszy o te doświadczenie przedłużyłem umowę w innym salonie najpierw sprawdzając czy faktycznie mają na stanie interesujący model a dopiero później zacząłem rozmowę negocjując warunki z DUK.
 #822008  autor: JohnyCage
 08 wrz 2015, 08:48
Hej,
na początku witam wszystkich abonamentowców z Orange.
Z góry przepraszam za moje pytania, pewnie powtarzają się one bardzo często, ale wybaczcie bo termin nagli.

Umowa kończy mi się 28.10.2015, okres rozliczeniowy to 13-14 każdego miesiąca. Dobrze rozumiem, że wypowiedzenie muszę złożyć do 13 września, żeby wypowiedzenie miało skutek na koniec umowy? W związku z tym, że zostało kilka dni chyba najlepiej złożyć wypowiedzenie w oddziale? Jaki typ wypowiedzenia najlepiej złożyć? Z przejściem na kartę do innego operatora np. Play?

Obecnie mam Smart Plan, który dwa lata temu był za 119,90 bazowo, z kodem 30% płacę 90,83, jako że przenosiłem numer to mogłem wziąć XperieZ1 za 1zł, po jej sprzedaniu miesięczny koszt abonamentu miałem jakieś 12 zł, za rozmowy i smsy no limit i 2GB neta. Nie ukrywam, że interesuje mnie oferta, gdzie po wszystkich rabatach i ewentualnej sprzedaży telefonu miesięczne koszty będą na podobnym poziomie, no powiedzmy do 20 zł miesięcznie, jest to do osiągnięcia? Nie mam żadnych innych usług od Orange.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, będę dawał znać co Orange mi zaproponuje i czy z nimi zostanę.
 #822014  autor: zielony71
 08 wrz 2015, 09:27
Myślisz prawidłowo:-) Wypowiedzenie możesz złożyć zwykłe albo z przeniesieniem do innego operatora. Jeżeli złożysz zwykłe a nie dostaniesz dobrej oferty z DUK to będziesz musiał je wycofać żeby nie stracić numeru, a to przedłuży umowę co najmniej o miesiąc. Dlatego lepiej złożyć od razu z przeniesieniem. Może być do play (dają 60 zł na początek;-) ).
 #822022  autor: Leo
 08 wrz 2015, 10:50
Na czym polega aktualna promocja "0 zł do 6 miesięcy" przy przeniesieniu numeru ? Chyba chodzi o numer tymczasowy za darmo do czasu przeniesienia. Jest jakiś regulamin tej promocji ?
 #822025  autor: radzinald
 08 wrz 2015, 10:53
witam! z racji że niedługo kończy mi sie umową zdecydowałem się na założenie tutaj konta i napisanie tego posta gdyż mam nadzieje że mogę tu liczyć na pomoc prawdziwych wyjadaczy :) aktualnie mam abonament w orange. płacę ok. 65 zł już z vatem. w tej ofercie mam 300 minut do orange, płatne sms(50gr!!!) i 1GB internetu. dodatkowo dostałem za chyba 200 zł nokie lumie 625 którą wtedy sprzedałem za 550zł... jak można sie domyśleć nie satysfakcjonuje mnie to i myślę że dałem się totalnie sfrajerować ale wtedy jeszcze nie byłem świadomy że to nie jest za dobra oferta... chciałbym teraz przedłużyć umowę ale żeby nie dać się zrobić znowu w konia. interesują mnie najbardziej internet i rozmowy. sms to dla mnie sprawa podrzędna. chciałbym również dostać jakiś telefon który mógłbym sprzedać za jakąś przyzwoitą cenę. najlepiej jak najwyższą ;) abonament powiedzmy tak 75 zł z vat-em max! jak mam się do tego zabrać? pozdrawiam :)
 #822028  autor: zielony71
 08 wrz 2015, 11:09
Leo pisze:Na czym polega aktualna promocja "0 zł do 6 miesięcy" przy przeniesieniu numeru ? Chyba chodzi o numer tymczasowy za darmo do czasu przeniesienia. Jest jakiś regulamin tej promocji ?
Do czasu przeniesienia masz abonament zerowy, każda rozmowa, sms itd. płatne wg. cennika.
radzinald pisze:witam! z racji że niedługo kończy mi sie umową zdecydowałem się na założenie tutaj konta i napisanie tego posta gdyż mam nadzieje że mogę tu liczyć na pomoc prawdziwych wyjadaczy :) aktualnie mam abonament w orange. płacę ok. 65 zł już z vatem. w tej ofercie mam 300 minut do orange, płatne sms(50gr!!!) i 1GB internetu. dodatkowo dostałem za chyba 200 zł nokie lumie 625 którą wtedy sprzedałem za 550zł... jak można sie domyśleć nie satysfakcjonuje mnie to i myślę że dałem się totalnie sfrajerować ale wtedy jeszcze nie byłem świadomy że to nie jest za dobra oferta... chciałbym teraz przedłużyć umowę ale żeby nie dać się zrobić znowu w konia. interesują mnie najbardziej internet i rozmowy. sms to dla mnie sprawa podrzędna. chciałbym również dostać jakiś telefon który mógłbym sprzedać za jakąś przyzwoitą cenę. najlepiej jak najwyższą ;) abonament powiedzmy tak 75 zł z vat-em max! jak mam się do tego zabrać? pozdrawiam :)
Masz abonament firmowy, ze tak ciągle o tym VAT?
 #822031  autor: zielony71
 08 wrz 2015, 11:25
Lepszą ofertę dają w ofercie indywidualnej ale pewnie ze zmianą wiązałyby się pewne niedogodności.
Na pewno musisz złożyć wypowiedzenie umowy i poczekać jaką ofertę przedstawią żeby Cię zatrzymać:-)
 #822043  autor: SJa08
 08 wrz 2015, 13:51
Właśnie sam zadzwoniłem na *100 i połaczyli mnie z duk. Chca dać abo 89 i rabat 20% czyli 69 zł i tel s5 neo za 239zł. Za godzine ma oddzwonić. Słabo to widze. Lub A5 na raty za 57zł i tez wszystko bez limitu. Odmówić? Pomożecie?
Czy może poczekać do piatku, poszukać tych telefonów w salonach, iść do salonu i prosić o połaczenie z duk? Przypominam że w poniedziałek numer ma być przeniesiony na karte do innego operatora.
 #822050  autor: zielony71
 08 wrz 2015, 14:04
Do wywalczenia jest 30% zamiast 20% rabatu. To około 10 zł/m-c. 240 w skali całej umowy. Sam musisz zdecydować czy chcesz o to zawalczyć czy brać to co dają;-) Zawsze możesz też wrócić do Orange w czasie szalonych dni. Jest szansa, że wtedy cena telefonu będzie znacznie niższa.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2015, 14:08 przez zielony71, łącznie zmieniany 1 raz.
 #822052  autor: zielony71
 08 wrz 2015, 14:11
Mów twardo, że w takim razie nie przedłużysz umowy. W sumie po podliczeniu 24x69+239=1900 zł
Nie bardzo się to opłaca bo ten telefon chodzi koło 1400 zł.
  • Strona 237 z 675
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 675
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 675