DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 692
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 692

 #618112  autor: ciekawy
 04 mar 2013, 22:13
jakie macie propozycje cen za smartfony i w jakich abonamentach ?

 #618137  autor: rtx
 04 mar 2013, 23:46
tupta oferta na czas nieokreślony przedstawiona jest tylko w tym regulaminie (na stronie internetowej nic o niej nie ma) i jak mnie zapewniono (m. in. Play4You z forum Playa) jest dostępna w każdym salonie oraz przez telefon, gdzie należy powołać się na ofertę "FORMUŁA na czas nieokreślony".

 #618155  autor: Ruben
 05 mar 2013, 08:24
Powoli zaczynam analizować oferty GU dla firm bez telefonu i dochodzę do wniosku, że obecne nie wyglądają tak atrakcyjnie na tle ofert GU dla indywidualnych. Oferty podstawowe dla indywidualnych poprawiono a GU dla firm uległy pogorszeniu.
Przykład:
Indywidualni- Formuła L GU; 34 pln: 800 min, nielimitowane SMSy, SD w Play, 100 min na 6m-cy.
Firma: Firma 55 GU; 27,60 pln: 700 min, SD w Play i na stacjonarne, nielimitowane na SMSy na 3m-ce a później 7 pln czyli łączny koszt 35 pln.

 #618158  autor: QuadraFX
 05 mar 2013, 08:47
karden pisze:Ponieważ jednak jestem z natury leniwy (...)Jeśli otrzymam atrakcyjny rabat uznam, że pomimo wpadki jesteście państwo solidnym partnerem dbającym o dobro klienta i wizerunek firmy.(...) reszta rodziny (6 abonentów) dołączę do sporego grona państwa klientów wk*****nych za takie traktowanie.(...)
Twoje propozycje/uwagi: Żeby nie zostawić tego pola pustego, mogę tu zasugerować rozwiązanie. Nie oczekuję dożywotniego rabatu 100% na państwa usługi i co roku gratis topowego modelu telefonu z państwa oferty (choć było by miło) ale rozsądnym i niewygórowanym rozwiązaniem byłoby przyznanie dużego rabatu na połowę czasu trwania umowy albo nieco mniejszego na cały czas trwania umowy albo gratis internet 1GB w ramach umowy. Ale to tylko mała sugestia :)

Pytanie do was: czy te reklamacje w ogóle mają sens? nie ukrywam, że głównie chciałem odreagować ale będzie fajnie jeśli to zgłoszenie rozpatrzą pozytywnie. Inaczej to chcyba faktycznie pożegnam się z Playem
1. Nie dość że leniwy to jeszcze burak,
2. Nie dość że burak to jeszcze chamski,
3. Najpierw zadbaj o swój wizerunek i styl prowadzenia konwersacji a potem oczekuj tego od innych,
4. Rozumiem że gdyby do ciebie przyszedł ktoś z takimi tekstami to najpierw byś go ozłocił a potem zapytał czego jeszcze sobie życzy ?

Ręce opadają. Co za społeczeństwo.... Zero poziomu ale ŻĄDAM ! WYMAGAM ! RABAT i PILNIE TELEFON !!!

 #618159  autor: pakierhakierxd
 05 mar 2013, 08:49
Też mi się nie podoba taka rozmowa,ja tam wszystko na spokojnie załatwiam i udaje się :)

Pozdrawiam :)

 #618202  autor: Sk_uter
 05 mar 2013, 12:34
na tej 29 stronie patrzylem, ale tylko oferty bez telefonow, a gdzie znajde z telefonami?

 #618239  autor: respol
 05 mar 2013, 16:31
pakierhakierxd JAK ZWYKLE TWÓJ KOLEJNY POST NIC NIE WNOSZĄCY DO TEMATU!!

QuadraFX ubliżasz komuś za to że napisał co myśli o operatorze i współpracy z nim?- soro tak komuś ubliżasz to znaczy że sam reprezentujesz dużo gorszy poziom intelektualny.
Jeżeli ktoś płaci to ma prawo ŻĄDAĆ i WYMAGAĆ. To zasrany obowiązek operatora dbać o swój wizerunek i klase a klient jest panem bo może decydować i przebierać w ofertach jak w tych wspomnianych przez ciebie "burakach". A może jesteś kimś z play i głupio ci się zrobiło że tak tu na was jadą?? haha
Ja też od tak sobie napisałem zgłoszenie do play i w ciula grają bo po 12 dniach raczyli odpisać. Aż 12 dni zajęło im napisanie dwóch zdań! ŻAŁOSNE.
zgłoszenie

 #618241  autor: pakierhakierxd
 05 mar 2013, 16:32
Jak inni piszą to na innych nie zwracie uwagi a jak ja to wiecznie coś nie pasuje,chłopie ogarnij się !!

Pozdrawiam :)

 #618283  autor: ciekawy
 05 mar 2013, 18:07
lepiej napiszcie jakie macie oferty na przedłużenie umowy.

 #618290  autor: zygikuleczka
 05 mar 2013, 18:18
respol, temat dotyczy przedłużania umów w play, więc Twoj wpis także nic nie wnosi.
respol pisze:Jeżeli ktoś płaci to ma prawo ŻĄDAĆ i WYMAGAĆ. To zasrany obowiązek operatora dbać o swój wizerunek i klase a klient jest panem bo może decydować i przebierać w ofertach jak w tych wspomnianych przez ciebie "burakach".
Tego rodzaju wrzutki nie świadczą najlepiej o autorze-zapewniam Cię.
Ps. ja średnio na odpowiedź z playa czekam 1 dzień. A zapewniam Cię, że nie kontaktuję się w takich prostych sprawach jak przedłużenie umowy:) Tak, więc chyba Twoja teoria wedle której klient to Pan i władca wcale taka mądra nie jest.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #618325  autor: respol
 05 mar 2013, 20:43
Jak nie wnosi?- pokazuje jak play traktuje rękę która ją karmi przy przedłużaniu umów, ile każe czekać na odpowiedź!!!(oraz rozpoczyna moją przygodę z przedłużaniem;) ) I to nie są wrzutki, bo jeżeli płacisz za coś to masz prawo/obowiązek ŻĄDAĆ I WYMAGAĆ!- no może wg ciebie lepiej skulić ogon pod siebie a głowę włożyć w piasek. Trudno- masz takie prawo.
Co do przedłuzenia dzwonił konsultant- nie miałem czasu negocjować ceny słuchawki a proponował:
1. opcja z lg l9 379zł
59zł abo/24mies, SD Play
800min
bez pakietu bg
jeszcze jakiś pakiet minut na 3 mieś dawał


2. opcja bez tela/12mies
formuła M za 29zł
400min,
SD Play
bez pakietu gb,

dodał że obie opcje mają włączoną e-fakture i nic już nie zejdzie.
Czyli nie wysłałem wypowiedzenia to dał standard ze strony.

Jak już się wygadał powiedziałem mu że oczekuję:
opcji nr 2 za 24zł + pakiet smsów do wszystkich na cały okres umowy 12 mieś.
lub
do opcji nr 2 jeszcze 0,5gb internetu (nie wiedziałem jaką kwotę palnąć bo zapomniałem)

Konsultant zawiesił się na kilka sekund i powiedział że jak najbardziej jest to do zrobienia.
Potwierdził że za 24zł dostanę to czego chce a jeżeli wezmę jeszcze 0,5gb, to muszę 10zł dołożyć. Trzy razy powtarzał że pakiet smsów jest na cały okres umowy.

Jutro ma dzwonić jeszcze raz. Myślę że bez tele to już w formule M więcej nie ugram? Zastanawiam się ile mu palnąć za telefon jakbym wziął opcję z telem?
Lolku jakieś propozycje?

 #618342  autor: Loka
 05 mar 2013, 22:45
respol pisze:Zastanawiam się ile mu palnąć za telefon jakbym wziął opcję z telem?
Lolku jakieś propozycje?
to Ty nie wiesz przecież sam powiedziałeś
respol pisze:prawo/obowiązek ŻĄDAĆ I WYMAGAĆ!
więc wal śmiało że chcesz tel za 1zł obojętnie jaki tel przecież płacisz masz prawo żądać i wymagać :)
sry za off-topa ale rozbawia mnie takie teksty, Czy tak ciężko przeczytać trochę stron wstecz podane są ceny tele itp. masz cenniki na stronie

 #618375  autor: broodzio
 06 mar 2013, 09:00
Witam,
mam pytanie: czy w ofercie przedłużeniowej dla firm AIMax dla firm Firma 55 jest szansa na obniżenie ceny słuchawki LG L9 (standardowo 289+vat)? Chcę od razu przedłużyć umowę dla 3 numerów na tych samych warunkach i właśnie z tymi telefonami i cena trochę boli...

 #618381  autor: mick86
 06 mar 2013, 10:38
Witam
Mam pytanie czy wiecie moze czy uda mi sie ugrac taka opcje abonamentu.
Na ta chwile mam ALL INCLUSIVE MAX 29 tylko sim na czas nie okreslony od wrzesnia, migracja z karty.
A chcialbym to zmienic na FORMULA S za 9zl (umowa 12m) no i moje pytanie czy jesli zloze rezygnacje uda mi sie ugrac darmowy pakiet internet 500mb do tego abonamentu?
Bo normalnie wtedy taki abonament kosztuje 19zl.
Nie wiem czy bawic sie w rozwiazywanie umowy czy jednak dac sobie spokoj. Z gory dzieki za odpowiedz

 #618533  autor: radzik9102
 07 mar 2013, 10:15
Siemka wszystkim,

wczoraj przedłużyłem umowe na firmę na takich warunkach (oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia)

taryfa Firma 25

1GB danych do wykorzystania, po wykorzystaniu transfer zwalnia ale nie nalicza dodatkowych opłat
oczywiście nielimitowane połączenia do Play i na stacjonarne
fo tego pakiet złotówek, 72 zł do wyszkorzystania na SMS/MSM/rozmowy (rozmów wychodzi 300 minut)
pakiet nielimitowanych SMS do wszystkich na 3 m-c 0 zł, potem 7 zł (z tego nie jestem za bardzo zadowolony ;/)
oczywiście umowa na 12 m-c
podane ceny są brutto
cena abomentu 19,50 netto brutto wychodzi coś ok 24 zł

 #618540  autor: abes99
 07 mar 2013, 11:17
Czyli jeżeli wziąłeś to bez telefonu (a tak wynika z faktu, że umowa na 12-mcy) to jest to standardowa oferta ze strony. Trochę kiepsko, bo też właśnie wysłałem wypowiedzenie i na razie dostałem to co na www (Firma 55 na 12-mcy bez telefonu za jakieś 27,50 netto), może się jeszcze GU odezwie...

PalonyLolek: są może jakieś nowe wieści odnośnie taryf dla firmy przy przedłużaniu umowy? Bo wygląda to powoli nieciekawie :(...

Narka i pozdruffka - abes99 ;)

 #618549  autor: pjon
 07 mar 2013, 12:06
Witam wszystkich,
Ty abes99 to pewnie jeszcze porszaka najlepiej z kratką w ratach po 24zł na 10 lat byś zażądał.

Uważam, że to co dostał radzik9102 jest całkiem dobrą ofertą za nieduże pieniądze i porównywalne a nawet leprze (1GB danych) z tym co dostać mogą prywatni za tą kasę.

Ja tak jak klika osób wcześniej w ofercie prywatnej na 12 m-cy dostałem za 24zł: RePlay Ekstra FORMUŁA + a w niej:
- 400min do wszystkich, nielimitowane do PLAY i na stacjonarne, więcej nic nie potrzebuje wiec nie naciskałem bo za taka kasę myślę, że nie jest źle. Nie wysyłałem też żadnego wypowiedzenia tylko powiedziałem co i za ile dostają znajomi, konsultant wprowadził zmiany i na drugi dzień warunki weszły w życie, chociaż zdziwiło mnie to że zostały aktywowane bez mojego podpisu na aneksie. Umowa przedłużona prawie 3 miesiące przed końcem starej więc dochodzi jeszcze realny zysk z obniżenia abo z 59 na 24.
Żeby nie było tak różowo zanim dostałem tą ofertę przez miesiąc użerałem się z BOK i GU bo nie mogli dojść kiedy mogę przedłużyć umowę bez tel. Oczywiście ile rozmów tyle wersji a efekt był taki, że rzekomo w systemie był błąd, który nie dopuszczał do rozpoczęcia realizacji oferty na 12m-cy, bo ciągle była informacja, że możliwe przedłużenia tylko na 18 m-cy.
Jeśli kogoś interesują szczegóły regulaminu dla "RePlay Ekstra FORMUŁA +" to mogę wrzucić pdf tylko nie wiem czy można na forum.

 #618555  autor: radzik9102
 07 mar 2013, 12:41
abes99 pisze:Czyli jeżeli wziąłeś to bez telefonu (a tak wynika z faktu, że umowa na 12-mcy) to jest to standardowa oferta ze strony. Trochę kiepsko, bo też właśnie wysłałem wypowiedzenie i na razie dostałem to co na www (Firma 55 na 12-mcy bez telefonu za jakieś 27,50 netto), może się jeszcze GU odezwie...

PalonyLolek: są może jakieś nowe wieści odnośnie taryf dla firmy przy przedłużaniu umowy? Bo wygląda to powoli nieciekawie :(...

to nie jest to co ze strony, ponieważ na stronie jest oferta taka że za ten 1 GB musisz płacić ok 7 zł do abonamentu, a tu wg zapewnien konsultantki jest już to wliczone w te 24 zł.
do tego jeszcze jest większy pakiet złotówek, normalnie wynosi ok 57 zł z tego co się orientuje.
co do umowy to masz rację, wziąłem bez tel ponieważ nic ciekawego nie mają i ceny sa wysokie

 #618558  autor: abes99
 07 mar 2013, 12:46
pjon pisze:Witam wszystkich,
Ty abes99 to pewnie jeszcze porszaka najlepiej z kratką w ratach po 24zł na 10 lat byś zażądał.
pjon: :shock: o mamo, cóż za frustracja bije z tej wypowiedzi :mrgreen:. Czy ja gdzieś twierdzę, że to zła oferta? Jest całkiem ok i możliwe, że sam z niej skorzystam, jak nie uda mi się czegoś ciekawszego ugrać z telefonem, bo jak na razie to korzystniej jest wziąć abo na 12-mcy + telefon z wolnego rynku. Wątek jest o możliwościach wynegocjowania czegoś "powyżej" oficjalnej oferty - i do tego się odnoszę. Porównywać ofert indywidualnych do firmowych też nie można wprost, chociażby cena minuty połączenia jest różna (19gr indywidualni, 29gr firmy) itd. A jak zazdrościsz oferty dla firm, to załóż działalność - jedno wyjście do UM i załatwione. Polecam, a poznasz realia prowadzenia własnej firmy. EOT :smt006...

radzik9102: Jak klikniesz zamawiam i dasz zakładkę, gdzie przedłużasz umowę, to dostaniesz właśnie takie warunki jak dostałeś (1GB + 300minut + SD Play i stacjonarne), to samo jest zapisane w regulaminie promocji RePlay Extra All Inclusive MAX dla Firm...

Narka i pozdruffka - abes99 ;)
  • Strona 25 z 692
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 692
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 692