DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 249 z 675
  • 1
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 675
 #824678  autor: arekarkadius
 22 wrz 2015, 15:03
Marioosz pisze:
arekarkadius pisze:Klient ze stażem ponad 8 lat, wypowiedzenie złożone w salonie w piatek 18.09, dzisiaj telefon z DUK ofertą:
Abonament 45,61 zł brutto
Nielimitowane minuty do komórkowych
Nielimitowane minuty do stacjonarnych
Nielimitowane SMS
Nielimitowane MMS
6GB Internetu
50minut w Roamingu
50MB Internetu w Roamingu
LG G4c za 19,00 zł brutto

Pozdrawiam
Pewnie dali Ci zniżki 20 % z abonamentu za 69.99 minus 10 zł Orange Open i wychodzi właśnie coś koło 45 zł.Do mnie dzwonił wczoraj pan z Biura Obsługi.Na razie nie mogę nic wybrać poza ofertą na stronie Orange,bo musi być co najmniej 4 miesiące do końca umowy,żebym miał wszystkie opcje przy przedłużaniu umowy dostępne.Na stronie Orange, w tej chwili ,to wyjątkowo mogę przedłużyć już teraz ale musiałbym wybrać to co tam jest.Mam dzwonić do nich po 10 października,albo napisać do nich żeby oddzwonili i wtedy mogą mi coś zaproponować ciekawszego :wink:
Dostałem ofertę Smart Plan LTE 69,99
Ale nie wiem dlaczego zniżki zaczynają się od
85,98 to niby kwota bazowa tego abonamentu tak tłumaczył konsultant z DUK
- 4,99 za przedłużenie umowy = 80,99
-30% od pracownika = 56,69
- 5,01 za faktury elektroniczne na maila
- 5,99 za zgodę marketingową = 45,69
 #824681  autor: Marioosz
 22 wrz 2015, 15:19
Kwota bazowa 85,99 - 4,99 za przedłużenie umowy -5,01 za fakturę elektroniczną - 5,99 za zgody marketingowe = 69,99 właśnie.Tylko ciekawe,że nowi klienci też mają taki sam abo,a odpada im przecież rabat za przedłużenie umowy,więc oni pewnie mają inną kwotę bazową :D
 #824683  autor: Psotmejker
 22 wrz 2015, 15:39
Mojemu ojcu kończy się umowa. Miał wysłać wypowiedzenie (za moją radą, nie wiem czy to zrobił) by uzyskać lepsze warunki. Jest już abonentem od ponad 8 lat. Dziś do mnie zadzwonił, że dostał ofertę z DUK:
Smart Plan LTE główny za 80zł na 36msc + LG G3 za 19zł,
dodatkowe dwie karty SIM (MNP) po 15zł od jednej.
Z tym, że konsultant poinformował ojca, że jest to jedynie opłata jednorazowa w co nijak nie wierzę po zapoznaniu się z ofertą na stronie. Jako, że ustalam z nim wszystko "zdalnie" to wolę się Was zapytać jako wyjadaczy czy zlać taką propozycję i czekać na coś lepszego czy brać?
 #824685  autor: tMati
 22 wrz 2015, 15:52
Marioosz pisze:Kwota bazowa 85,99 - 4,99 za przedłużenie umowy -5,01 za fakturę elektroniczną - 5,99 za zgody marketingowe = 69,99 właśnie.Tylko ciekawe,że nowi klienci też mają taki sam abo,a odpada im przecież rabat za przedłużenie umowy,więc oni pewnie mają inną kwotę bazową :D
Jest jeszcze rabat za podpisanie nowej umowy, oraz za przeniesienie... w kwocie 4,99 zł

Marketing pełną gębą :evil:
Jedyny plus, że podstawa rabatu 30% jest wyższa (około mniej do zapłacenia 50 zł przez całą umowę)
Dziwi mnie tylko liczenie tych rabatów przed rabatem 30%, a zgody liczy po staremu.

Xperia Z5, Xperia M2, Galaxy Ace 2, SE Elm, SE K550i, Nokia 1600, Nokia 3330
 #824687  autor: pawello009
 22 wrz 2015, 15:59
    tMati pisze:
    Marioosz pisze:Kwota bazowa 85,99 - 4,99 za przedłużenie umowy -5,01 za fakturę elektroniczną - 5,99 za zgody marketingowe = 69,99 właśnie.Tylko ciekawe,że nowi klienci też mają taki sam abo,a odpada im przecież rabat za przedłużenie umowy,więc oni pewnie mają inną kwotę bazową :D
    Jest jeszcze rabat za podpisanie nowej umowy, oraz za przeniesienie... w kwocie 4,99 zł

    Marketing pełną gębą :evil:
    Jedyny plus, że podstawa rabatu 30% jest wyższa (około mniej do zapłacenia 50 zł przez całą umowę)
    Dziwi mnie tylko liczenie tych rabatów przed rabatem 30%, a zgody liczy po staremu.
    Kwota bazowa jest taka sama dla wszystkich. Takie same zniżki też przysługują
    W regulaminie

    Rabat za zawarcie Umowy na czas oznaczony (dotyczy tylko nowych Abonentów
    wybierających nowy numer telefonu) - 4,99
    Rabat za przeniesienie numeru do Orange z innej sieci - 4,99
    Rabat za zawarcie aneksu do Umowy - 4,99

    Pozdrawiam,
    Paweł
     #824688  autor: Roburtek
     22 wrz 2015, 16:04
    Roburtek pisze:
    szymihej pisze:
    Roburtek pisze:Tak wiem,
    Niestety warunki obecnie zaproponowane przez Orange przy przedłużaniu są gorsze niż dla nowych klientów...
    Zobaczymy czy uda się dogadać po złożeniu wypowiedzenia...
    Bo najpierw musisz złożyć wypowiedzenie umowy. Aktualnie według mnie orange ma najlepsze warunki dla przedłużających, bo -30% na abo.
    Dokładnie, ale jak złożę wypowiedzenie umowy w Orange bez przeniesienia numeru to: albo stracę numer bo nikt się nie odezwie, albo będę musiał przyjąć warunki jakie mi zaproponują aby nie stracić numeru.
    Przy przenoszeniu przynajmniej na stracę numeru jak się nie dogadam z Orange...

    Chyba, że jest jeszcze inna ściażka aby dostać dobre warunki...

    A można zrobić tak:
    Złożyć wypowiedzenie w Orange i za parę dni iść do innego operatora i złożyć dyspozycję o przeniesienie numeru?

    -=Roburtek=-
     #824704  autor: Adixm
     22 wrz 2015, 17:44
    Pierwszy kontakt z Orange w sprawie przedluzenia umowy i calkiem dobrze to wyglada biorac pod uwage ze wypowiedzenie umowy nie zostalo jeszcze wyslane:
    -nl polaczenia komorkowe, stacjonarne i smsy oraz 1,5 GB internetu(abonament jakos 41zl) do tego Samsung Galaxy Grand Prime za 1zl. Co mnie natomiast interesuje to jest to samo tylko z Samsungiem Galaxy A3 badz Sony Xperia M4 Aqua
     #824710  autor: GRHU
     22 wrz 2015, 18:11
    Poprzednia oferta: Smart Plan 159.90 - 30% rabatu
    Wypowiedzenie wysłane na [email protected] 18.09.15, telefon dzisiaj z 22 592 27 00 (nie wiem czy to DUK). Na początek powiedziałem, że interesuje mnie Smart Plan na raty za 54,99, 30 % rabatu i Galaxy S6, Pan nie był zbyt chętny na 30% i oferował 20%, ale w końcu się ugiął. Niższej raty nie udało mi się ugrać, więc zgodziłem się na 89 zł miesięcznie. Dodatkowo dostałem 1gb internetu, więc razem mam 5gb. Ogólny koszt miesięczny ma wyjść 124.19 zł.

    Oferta niezła, nie chciało mi się dalej kombinować.
     #824712  autor: PeterK
     22 wrz 2015, 18:16
    Dzisiaj zniknął też s6 EDGE, dziwne to jednak toż to dosyć nowy model a niedostępny od dobrych kilku tygodni. Pod względem dostępności jak i różnorodności telefonów Orange zaczyna wyglądać bardzo blado przy np. Tmobile. Z5 tańsze niż Z3+ w Orange. Noteów brak jakichkolwiek.
     #824714  autor: GRHU
     22 wrz 2015, 18:28
    Przy okazji - czy biorąc telefon na raty będę musiał przedstawić kurierowi jakieś dodatkowe dokumenty jak np. zaświadczenie o zarobkach, czy muszę podpisać po prostu zwykły aneks jak przy przedłużeniu umowy? Konsultant nie wspominał o żadnych dodatkowych dokumentach.
     #824715  autor: PeterK
     22 wrz 2015, 18:34
    W T-Mobile, też są niby raty nie jest to aż tak jawne, ale są i tam nie potrzeba żadnego zaświadczenia. Tutaj też nie sądzę aby było to konieczne.
     #824716  autor: Adixm
     22 wrz 2015, 18:40
    W T-Mobile, też są niby raty nie jest to aż tak jawne, ale są i tam nie potrzeba żadnego zaświadczenia. Tutaj też nie sądzę aby było to konieczne.
    W Orange zawsze kurier wymaga kseropie jakiegos dowodu tozsamosci np. dowodu osobistego.
     #824738  autor: P1otr_PL
     22 wrz 2015, 21:29
    Wszystkie ptaszki na drzewach ćwierkają, że premiera iPhone 6S będzie u nas 26 września. (jedna z sieci sklepów rtv ma zamówione sztuki demo na ten dzień) Jeśli ktoś się nosi z przedłużeniem z szóstką, lub czeka na obniżkę (tak jak ja)- radzę się wstrzymać tę parę dni. Wtedy weźmie albo 6S, albo taniej zwykłą 6-kę. Póki co - jedyny w ofercie jest iP5S. Innych nie ma. Coś się jednak kroi na dniach...
    Ostatnio zmieniony 23 wrz 2015, 07:50 przez P1otr_PL, łącznie zmieniany 1 raz.
     #824759  autor: szymihej
     23 wrz 2015, 00:38
    Roburtek pisze:
    Roburtek pisze:
    szymihej pisze:
    Bo najpierw musisz złożyć wypowiedzenie umowy. Aktualnie według mnie orange ma najlepsze warunki dla przedłużających, bo -30% na abo.
    Dokładnie, ale jak złożę wypowiedzenie umowy w Orange bez przeniesienia numeru to: albo stracę numer bo nikt się nie odezwie, albo będę musiał przyjąć warunki jakie mi zaproponują aby nie stracić numeru.
    Przy przenoszeniu przynajmniej na stracę numeru jak się nie dogadam z Orange...

    Chyba, że jest jeszcze inna ściażka aby dostać dobre warunki...

    A można zrobić tak:
    Złożyć wypowiedzenie w Orange i za parę dni iść do innego operatora i złożyć dyspozycję o przeniesienie numeru?
    A skąd ci się to wzięło, że stracisz numer? Z tego co wiem zostanie przeniesiony na kartę.
     #824769  autor: Roburtek
     23 wrz 2015, 08:25
    Z tego co ja wiem to w przypadku rozwiązania umowy po okresie zastrzeżonym bez przeniesienia numeru do innego operatora lub na kartę numer zostanie wyłączony.
    Ale oczywiście mogę się mylić...

    -=Roburtek=-
     #824778  autor: Symulant
     23 wrz 2015, 09:21
    szymihej pisze: A skąd ci się to wzięło, że stracisz numer? Z tego co wiem zostanie przeniesiony na kartę.
    Jest tak jak mówi Roburtek. Nie ma czegoś takiego jak bezpośrednie przeniesienie numeru na kartę jeśli złożył wypowiedzenie. Do przeniesienia niezbędne jest wydanie dyspozycji w postaci aneksu do umowy na abonament mówiącym, że po okresie abo nr ma być aktywny na kartę. Bez tego numer zostanie zwyczajnie wygaszony.
     #824795  autor: Adixm
     23 wrz 2015, 11:37
    pierwsza oferta ze strony DUK Orange - 200zl rabatu na A3 i 20% rabatu na abonament...poczekamy conajmniej na 30% rabatu na abo badz 400zl na tel.
    • Strona 249 z 675
    • 1
    • 247
    • 248
    • 249
    • 250
    • 251
    • 675
    • 1
    • 247
    • 248
    • 249
    • 250
    • 251
    • 675