DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 253 z 675
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 675
 #825268  autor: petrydz
 25 wrz 2015, 20:01
Jak już przedłużasz umowę to najlepiej brać takie telefony, które są tego warte. LG G4C spoko opcja, ale to jednak słabsza wersja G4. Jeśli Ci zależy na Z3C to poczekaj, być może się pojawią, chociaż od dłuższego czasu ich nie ma dostępnych, podobnie jest teraz z Z3.
Spytaj konsultanta czy nie lepiej zrabatować abonament 89,99 - 30%, wtedy masz 5 GB i na drugi numer wejdzie Open - 10 zł, czyli byś miał 61,49 + 51,49 i lepsze warunki i ceny telefonów (flagowców) mniejsze.
 #825277  autor: cfirek
 25 wrz 2015, 20:46
No tak, ale lacznie da mi to 112,98 zl, czyli az o 59,6 zl wiecej miesiecznie za 5 GB internetu i ciut lepsza oferte w cenach telefonow...chyba nie bedzie mi sie to kalkulowalo.
Z3C juz raczej nie bedzie z tego co mi powiedziano, no chyba, ze ktos ma jakies inne informacje?
Ja bardziej rozgladam sie za tym co moglbym dostac w dobrej cenie i potem dobrze sprzedac, zeby kupic Z3C...
Czy orientuje sie ktos o co chodzi z tymi promocjami w MediaMarkt, bo chcialem kupic tez PS4 i ponoc mozna dostac tam jakies znizki? Czy rozmawiajac z DUK mozna cos w ta stone ugrac?
 #825289  autor: iPlus
 26 wrz 2015, 01:04
Symulant pisze:
kru pisze:Wypowiedzenie złożone, telefonicznie duk oferuje maksymalnie 20% rabatu i 200zł na telefon.
Możliwe, że znaczenie ma historia klienta i w oparciu o to jedni mogą uzyskać 30% a inni muszą walczyć ;)
jaka historia, płatności czy dzwonienia czy odbierania połączeń ?
 #825319  autor: Davidvia0
 26 wrz 2015, 11:35
Ja się wstrzymuję na abonamencie na czas nieokreślony aż pojawi się coś nowego, może LG G4 albo jak wrócą Xperie Z3/Z3C w dobrej cenie. Już te oferty nie są tak dobre.
 #825406  autor: P1otr_PL
 26 wrz 2015, 18:22
Egzo pisze:Wczoraj przedłużałem umowę z DUK i weszła jeszcze jedna promocja. Biorąc abonament na raty otrzymujemy -30% abonamentu i jeszcze do tego 6 miesięcy gratis na ten abonament :). Płacimy przez te 6 miesięcy tylko ratę za telefon. Więc następna oszczędność .
Tyle że z oferty na raty poznikała większość telefonów i zostały ot, takie sobie...
 #825425  autor: Egzo
 26 wrz 2015, 19:20
P1otr_PL pisze:
Egzo pisze:Wczoraj przedłużałem umowę z DUK i weszła jeszcze jedna promocja. Biorąc abonament na raty otrzymujemy -30% abonamentu i jeszcze do tego 6 miesięcy gratis na ten abonament :). Płacimy przez te 6 miesięcy tylko ratę za telefon. Więc następna oszczędność .
Tyle że z oferty na raty poznikała większość telefonów i zostały ot, takie sobie...
Udało mi się wyrwać HTC M8S :)
 #825428  autor: Leo
 26 wrz 2015, 19:31
Nie ma żadnej oficjalnej promocji 30 % zniżki ani też 6 miesięcy rabatu na abonament w ofercie z telefonem. To już coraz bardziej przypomina targ a nie sprzedaż telefonów komórkowych - ile by Pan dał za telefon a dam tyle, no to daj Pan jeszcze trochę i się dogadamy. :lol:

Jaki abonament dostałeś i jaka rata ?
 #825454  autor: P1otr_PL
 26 wrz 2015, 21:49
Egzo pisze:
P1otr_PL pisze:
Egzo pisze:Wczoraj przedłużałem umowę z DUK i weszła jeszcze jedna promocja. Biorąc abonament na raty otrzymujemy -30% abonamentu i jeszcze do tego 6 miesięcy gratis na ten abonament :). Płacimy przez te 6 miesięcy tylko ratę za telefon. Więc następna oszczędność .
Tyle że z oferty na raty poznikała większość telefonów i zostały ot, takie sobie...
Udało mi się wyrwać HTC M8S :)
Ten akurat jest dostępny cały czas. Zniknęły za to Note 4, Galaxy Edge, czy iPhone 6 (wszystkie modele), więc póki co- nie przedłużam, albo w przy najbliższej okazji i dobrej ofercie od konkurencji czekają mnie przenosiny jeśli się nie doczekam jakiejś zmiany. A cierpliwość mi się pomału kończy...
 #825598  autor: Symulant
 28 wrz 2015, 09:42
W razie gdyby ktoś się zastanawiał jak napisać wypowiedzenie i czy wysłać listem czy w salonie zostawić.
Jest jeszcze możliwość przesłania pisma na adres [email protected].
Ja wysłałem w piątek dziś rano dostałem maila że potwierdzają przyjęcie dyspozycji rozwiązania umowy. Oraz informację, że numer zostanie wyłączony na koniec kolejnego okresu bilingowego. U mnie ostatni dzień października.

Treść pisma:
"Niniejszym oświadczam, iż chciałbym rozwiązać umowę abonamentową dla numeru xxx xxx xxx z dniem zakończenia kolejnego okresu rozliczeniowego"
To wystarczyło. w nagłówku do tego moje dane i numer konta abonenta.
Obowiązkowo własnoręczny podpis poniżej.
Wydruk, skan i poszło ;)
 #825632  autor: Symulant
 28 wrz 2015, 12:37
aldam pisze:a jeżeli nie chcę stracic nr tel ;) ?
Wówczas najlepiej udać się do salonu PLAY np i złożyć dyspozycję przeniesienia nr do oferty na kartę np. Wtedy w systemie Orange pojawia się informacja, że po zakończeniu umowy nr będzie aktywny ale obsługiwany przez inną sieć.

Zadziała tak samo jak wypowiedzenie w kontekście negocjacji przedłużenia umowy.
 #825635  autor: Marcelina88
 28 wrz 2015, 13:14
Cześć wszystkim, tak Was nieśmiało czytam, bo składam dziś wypowiedzenie i chciałam się czegoś dowiedzieć od bardziej doświadczonych ode mnie :-) mam nadzieję, że się nie powtarzam, ale chciałabym się upewnić: czy jeśli złoże dziś wypowiedzenie umowy i nikt z Orange się nie odezwie, mogę w przyszłym tygodniu pójść do play z prośbą o przeniesienie numeru, czy muszę to zrobić przed złożeniem wypowiedzenia w Orange? Z góry dziękuję za odpowiedź
 #825640  autor: Vieslav
 28 wrz 2015, 13:50
Chytry dwa razy traci... Proponowano mi -20% na abo i -200zl na telefon, nie chciałem, złożyłem wypowiedzenie. Obecnie żaden konsultant bie chce dać nic innego niż abo z telefonem na raty. Zostałem z wysokim, niekorzystnym abo bez rabatów i dodatkowych pakietów (zniżki z poprzedniej umowy już wygasły).
 #825643  autor: Symulant
 28 wrz 2015, 14:39
Marcelina88 pisze:czy jeśli złoże dziś wypowiedzenie umowy i nikt z Orange się nie odezwie, mogę w przyszłym tygodniu pójść do play z prośbą o przeniesienie numeru, czy muszę to zrobić przed złożeniem wypowiedzenia w Orange?
Jeśli składasz wypowiedzenie w salonie, wtedy zawsze jesteś proszona o powód rezygnacji i konsultant/ka łączy Cię z DUK w celu przedstawienia Ci oferty na przedłużenie. Najczęściej będzie to jak pisano wcześniej -20% zniżki na abonament i jakaś zniżka do tego na telefon.
Możesz na to przystać choć nie musisz.
Gdybyś składała zdalnie wypowiedzenie tj. listem, faxem mailem i nikt nie zadzwoni to możesz też sama zadzwonić na infolinię i zapytać czy Twoje wypowiedzenie jest w mocy, wówczas też powinni Cię przełączyć do DUK lub chociażby do działu ProPozycja Orange.
 #825650  autor: klimasz
 28 wrz 2015, 15:07
Vieslav pisze:Chytry dwa razy traci... Proponowano mi -20% na abo i -200zl na telefon, nie chciałem, złożyłem wypowiedzenie. Obecnie żaden konsultant bie chce dać nic innego niż abo z telefonem na raty. Zostałem z wysokim, niekorzystnym abo bez rabatów i dodatkowych pakietów (zniżki z poprzedniej umowy już wygasły).
Albo szukasz kogoś kto ma kupony z rabatami, albo szukasz oferty w Plusie, gdzie masz pół roku za darmo (jeżeli sama sieć i telefony w jej ofercie będą odpowiadały)
 #825658  autor: iPlus
 28 wrz 2015, 15:59
Vieslav pisze:Chytry dwa razy traci... Proponowano mi -20% na abo i -200zl na telefon, nie chciałem, złożyłem wypowiedzenie. Obecnie żaden konsultant bie chce dać nic innego niż abo z telefonem na raty. Zostałem z wysokim, niekorzystnym abo bez rabatów i dodatkowych pakietów (zniżki z poprzedniej umowy już wygasły).
od jakiego abonamentu miałeś propozycje na -20% ?

może zmienili zasady i bez wypowiedzenia mogą dać więcej, a z wypowiedzeniem mniej ?
  • Strona 253 z 675
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 675
  • 1
  • 251
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 675