DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 254 z 675
  • 1
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 675
 #825677  autor: PeterK
 28 wrz 2015, 17:36
Symulant pisze:
aldam pisze:a jeżeli nie chcę stracic nr tel ;) ?
Wówczas najlepiej udać się do salonu PLAY np i złożyć dyspozycję przeniesienia nr do oferty na kartę np. Wtedy w systemie Orange pojawia się informacja, że po zakończeniu umowy nr będzie aktywny ale obsługiwany przez inną sieć.

Zadziała tak samo jak wypowiedzenie w kontekście negocjacji przedłużenia umowy.
Przy wypowiedzeniu można wybrać opcje z abonamentem zerowym, płaci się tylko za to co się zużyje. Czyli równie dobrze aktywna karta sim może leżeć nieużywana za darmo.
 #825683  autor: Vieslav
 28 wrz 2015, 17:57
iPlus pisze:
Vieslav pisze:Chytry dwa razy traci... Proponowano mi -20% na abo i -200zl na telefon, nie chciałem, złożyłem wypowiedzenie. Obecnie żaden konsultant bie chce dać nic innego niż abo z telefonem na raty. Zostałem z wysokim, niekorzystnym abo bez rabatów i dodatkowych pakietów (zniżki z poprzedniej umowy już wygasły).
od jakiego abonamentu miałeś propozycje na -20% ?

może zmienili zasady i bez wypowiedzenia mogą dać więcej, a z wypowiedzeniem mniej ?
Od 69,90zł. Tylko kolego drogi, spójrz kilkanaście postów wstecz. Ponad miesiąc temu przedłużyłem umowę, negocjowałem ponad godzinę, czekałem tydzień na kuriera i co się okazało? Żadnego przedłużenia nie było w systemie...
Mam nowe informacje, że moje wypowiedzenie nie zostało przyjęte, ponieważ chciałem przenieść numer na kartę, a to jeszcze za wcześnie, no i niestety nadal ta sama śpiewka, że nie mogą dać telefonu za gotówkę, tylko opcja ratalna. Przynajmniej wiem, że numeru mi nie wyłączą :-) .
Umowy przedłużyć nie mogę, neostradę włączali mi trzy miesiące.... Mam po prostu pecha. :smt006
 #825701  autor: cfirek
 28 wrz 2015, 20:41
Dzisiaj juz podpisana umowa, otrzymalem: 2 abonamenty za laczna sume 53,38zł, a w nich: darmowe rozmowy na komorki i stacjonarne, darmowe smsy, na jednym telefonie 2GB internetu, na drugim darmowe MMSy i 1,5GB internetu. Dodatkowo za 2x19zl telefony HTC Desire 620. Ja w sumie jestem zadowolony :)
 #825737  autor: iPlus
 29 wrz 2015, 00:31
PeterK,

jak działa ta opcja z abonamentem zerowym ?

że składasz wypowiedzenie i piszesz w tym wypowiedzeniu żeby numer znalazł się w opcji zerowego abonamentu i sieć tak zwyczajnie daje tą ofertę na numer bez walki o tą ofertę ?

jak numer znajdzie się w tym abonamencie zerowym to tak jest na zawsze póki się tego nie zmieni czy np trwa to rok, a później zaczyna się naliczać abonament wyższy niż zerowy ?


do wszystkich,

dostajecie w przedłużeniu umowy -20% albo -30% do abonamentu wynoszącego normalnie 50 zł w ofercie z telefonem ?
 #825745  autor: PeterK
 29 wrz 2015, 02:34
U mnie wyglądało to w taki sposób, że składałem wypowiedzenie w salonie i po kontakcie z DUKiem, zostałem poinformowany o możliwości podpisania abonamentu zerowego. Z ciekawości wstępnie poprosiłem o pokazanie oferty i faktycznie, miałbym pozostawić ten numer w Orange a warunki takie, że numer jest aktywny ja płacę jedynie za użycie, sam nie będę wykonywał połączeń wychodzących to rachunki na 0 zł. Argumentowali tę ofertę tym, że być może zechcę do nich wrócić jak i do starego numeru więc wtedy będę mógł go przedłużać jako stały klient a nie nowy.
A oferta faktycznie bez walki, tzn. zostało to przedstawione po tym jak odmówiłem na rabaty w postaci 20% rabatu na abonament i 200 zł na telefon przy wyjściowej kwocie abonamentu 105.98zł (czyli tej za 89.99 zł :-) )
 #825762  autor: Marcelina88
 29 wrz 2015, 08:40
Symulant pisze:
Marcelina88 pisze:czy jeśli złoże dziś wypowiedzenie umowy i nikt z Orange się nie odezwie, mogę w przyszłym tygodniu pójść do play z prośbą o przeniesienie numeru, czy muszę to zrobić przed złożeniem wypowiedzenia w Orange?
Jeśli składasz wypowiedzenie w salonie, wtedy zawsze jesteś proszona o powód rezygnacji i konsultant/ka łączy Cię z DUK w celu przedstawienia Ci oferty na przedłużenie. Najczęściej będzie to jak pisano wcześniej -20% zniżki na abonament i jakaś zniżka do tego na telefon.
Możesz na to przystać choć nie musisz.
Gdybyś składała zdalnie wypowiedzenie tj. listem, faxem mailem i nikt nie zadzwoni to możesz też sama zadzwonić na infolinię i zapytać czy Twoje wypowiedzenie jest w mocy, wówczas też powinni Cię przełączyć do DUK lub chociażby do działu ProPozycja Orange.
Dzięki za info :) a czy po złożeniu rezygnacji nie będzie problemu z przeniesieniem numeru do innej sieci? Wolę się upewnić, żeby nie zostać z niczym, bo zależy mi na obecnym numerze :|pzdr
 #825801  autor: Killzonek
 29 wrz 2015, 13:44
Cześć, macie może jakieś przecieki co od dostępności Sony Z3 i Z3 compact w orange?

Przy okazji podzielę się z wami moimi negocjacjami z orange. Są one dosyć osobliwe więc może komuś się to przyda.

Umowa kończy mi się z końcem października. Kilka dni przed upływem miesięcznego terminu udałem się więc do salonu celem wypowiedzenia umowy. Tam od razu połączono mnie z DUK. Propozycja była ciekawa ale nie idealna. Poprosiłem więc o czas do namysłu i by zadzwonili do mnie następnego dnia. Wypowiedzenie nie zostało złożone tego dnia. Po upływie kilku dni i braku jakiegokolwiek kontaktu z orange udałem się do salonu i złożyłem wypowiedzenie. Następnego dnia zadzwoniła do mnie miła Pani z DUK, przeprosiła za brak telefonu (zwaliła to na problemy z systemem) i zaproponowała mi bardzo fajne warunki:

- połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne bez limitu
- SMS i MMS bez limitu
- internet 10,5 GB (standardowe 5GB + 3GB za przedłużenie umowy + 2,5GB ekstra od DUK)
- 100 mb i 400 min w roamingu
- abonament 59,69 zł. + 4,99 zł. (ubezpieczenie wyświetlacza).
- umowa na 30 miesięcy i telefon Z3 za ok 339 zł. (przy umowie na 24 miesiące telefon kosztowałby 519 zł.).

Zaskoczony hojnością orange zgodziłem się na te warunki, które zostały w systemie przypisane do mojego konta. Konsultantka DUK powiedziała, że obecnie nie mają tych telefonów w magazynie, ale jak tylko się pojawią to mi go prześlą razem z umową. Powiedziała również, że mogę na własną rękę szukać telefonu w salonach. Gdybym znalazł salon z tym telefonem to mogę umowę na miejscu podpisać i zabrać telefon. Niestety dzwoniłem już do kilku salonów i telefonu brak.
 #825810  autor: petrydz
 29 wrz 2015, 14:25
Mamy takie informacje i niestety telefonów w dużej mierze nie ma dostępnych nigdzie, a o Z3 i Z3C można na ten moment zapomnieć. Atakuj po 5 października.
 #825811  autor: Symulant
 29 wrz 2015, 14:32
Killzonek pisze: Pani z DUK, przeprosiła za brak telefonu (zwaliła to na problemy z systemem) i zaproponowała mi bardzo fajne warunki:

- połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne bez limitu
- SMS i MMS bez limitu
- internet 10,5 GB (standardowe 5GB + 3GB za przedłużenie umowy + 2,5GB ekstra od DUK)
- 100 mb i 400 min w roamingu
- abonament 59,69 zł. + 4,99 zł. (ubezpieczenie wyświetlacza).
- umowa na 30 miesięcy i telefon Z3 za ok 339 zł. (przy umowie na 24 miesiące telefon kosztowałby 519 zł.).
Jak dla mnie warunki super. Sam liczę na podobną ofertę. Na chwilę obecną mam po dzisiejszej kolejnej już rozmowie wciąż 20% zniżki na abo i 200zł na telefon A5. Czekam mam czas umowa do 21.10
 #825812  autor: kardeusz
 29 wrz 2015, 14:38
My mamy dwie sztuki Z3 na magazynie , ale niestety w DUK słyszałem, że są problemy z tym modelem. Tak jak mówi petrydz atakuj po 5 października ;)
 #825828  autor: iPure
 29 wrz 2015, 15:32
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Galaxy Note 4? W zeszłym tygodniu Pani z DUK powiedziała, że w poniedziałek miała być dostawa. Jak na razie ni widu ni słychu. :/
 #825949  autor: Marioosz
 30 wrz 2015, 12:22
Pisałem w innym temacie,ale zapytam tutaj.Jak można uprawnić numer do wcześniejszego przedłużenia umowy?Ale nie na warunkowych zasadach,tylko normalnie,żeby można było przedłużyć poprzez kontakt z infolinią.Bo podobno jest taka możliwość.
 #825955  autor: kardeusz
 30 wrz 2015, 12:45
iPure pisze:Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Galaxy Note 4? W zeszłym tygodniu Pani z DUK powiedziała, że w poniedziałek miała być dostawa. Jak na razie ni widu ni słychu. :/
W ogóle jest problem z telefonami ostatnio... może na początku miesiąca będzie lepiej. Note całkowicie zniknął ze sprzedaży przez e-sklep, więc nie wiadomo czy wróci.
 #826021  autor: Leo
 30 wrz 2015, 17:36
A kody zniżkowe 20 % lub 30 % kiedy będą dostępne ? Ostatnio jakaś susza nastała. Może dopiero na święta.
 #826063  autor: klimasz
 30 wrz 2015, 22:12
szymihej pisze:zielony71 pisał, że ma 6 mies. za 0, czyli 25% na 2 lata, ale może na 30% też ma.
Ale chyba tylko 6 miesięcy za friko przy przeniesieniu? Przedłużenie tego nie obejmuje?

Jak w końcu jest liczona ta zniżka?
Np. abo (69,99zł)
Które z obliczeń jest poprawne:
(85,98-4,99)*0,8-4,99-5,99=53,81zł, czy
85,98*0,8-4,99-5,99-4,99=52,79zł ?
  • Strona 254 z 675
  • 1
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 675
  • 1
  • 252
  • 253
  • 254
  • 255
  • 256
  • 675