DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
 #1172585  autor: Vieslav
 02 cze 2024, 11:07
asdaf pisze:
02 cze 2024, 10:40
To był billing papierowy? W aplikacji w wykazie połączeń takiego wyróżnienia nie widzę.
Billing pobrany z aplikacji. Może raczej "rachunek szczegółowy".
 #1174678  autor: KC-KARLOS
 08 lip 2024, 16:18
Vectra przygotowała tańszą ofertę głosową na czas nieokreślony. Jej parametry to:
> bez limitu rozmowy/sms/mms w PL i UE
> 10 GB (również w 5G Playa) - po ich wykorzystaniu spadek prędkości do 1 mbps pobierania i 0,38 mbps wysyłania)
> 7,81 GB limitu w UE
> umowa bezterminowa, zamiast umowy na 2 lata

Cena? 14,99/mc. Aktywacja to jedyne 5 zł. Czas promocji do 31 lipca 2024.
Więcej info: https://www.vectra.pl/oferta/9025/?utm_ ... 5cb49b0e96
regulamin: https://tvo-8-1.e.blueonline.tv/s/vectr ... -0.pdf?211

Kto chce więcej gigabajtów na pełnej prędkości, nadal może wybrać ofertę za 19,99/mc również bezterminową, z 3x większą ilością GB, aktywacja tylko za 1 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174774  autor: reset89
 10 lip 2024, 02:16
Podobno prędkość pobierania w 5G jest obcinana do 70 Mbit/s - tak przeczytałem.

Druga sprawa, czy technicznie są takie same priorytety w zasięgu jak w przypadku Fakt Mobile? Jak to technicznie wygląda w przeciwieństwie do Play i taryfy Fakt?
 #1174784  autor: KC-KARLOS
 10 lip 2024, 10:06
reset89: to 70 mbps nie jest stałe, ja informuje o obciętych osiągach w 5G (szczególnie w n78), prędkości idą w przedziale między 60 a 100 mbps. Jedni mogą mieć szybszy transfer, a inni nieco wolniejszy. Ważne, że jest stabilnie i niedrogo. Coś za coś. Skądś się bierze ta niska cena z bogactwem możliwości, jak na oferty na łączach Play.

Vectra niczym się nie różni od submarek/taryf czy innych MVNO'sów Playa - ale zauważalne są lekkie różnice, jeśli MVNO ma dobrą umowę z Play, to mają dostęp do wszystkiego. W Vectrze działają kody USSD, ale dodatkowo masz obsługę konta w Strefie Klienta. Możesz zalogować się do roamingu krajowego Orange. No i masz 1 mbps lejek poza pakietami na szybszego neta (niespotykane w abonamentach czy prepaidach fioletowych - i to w tak niskiej cenie).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1174910  autor: zielo53
 12 lip 2024, 08:51
KC-KARLOS pisze:
08 lip 2024, 16:18
Vectra przygotowała tańszą ofertę głosową na czas nieokreślony. Jej parametry to:
> bez limitu rozmowy/sms/mms w PL i UE
> 10 GB (również w 5G Playa) - po ich wykorzystaniu spadek prędkości do 1 mbps pobierania i 0,38 mbps wysyłania)
> 7,81 GB limitu w UE
> umowa bezterminowa, zamiast umowy na 2 lata

Cena? 14,99/mc. Aktywacja to jedyne 5 zł. Czas promocji do 31 lipca 2024.
Więcej info: https://www.vectra.pl/oferta/9025/?utm_ ... 5cb49b0e96
regulamin: https://tvo-8-1.e.blueonline.tv/s/vectr ... -0.pdf?211

Kto chce więcej gigabajtów na pełnej prędkości, nadal może wybrać ofertę za 19,99/mc również bezterminową, z 3x większą ilością GB, aktywacja tylko za 1 zł.
Próbowałem przenieść numer z Faktu Mobile do tej oferty i po wypełnieniu całego wniosku i kliknięciu żółtego przycisku "Wyślij zgodę i przejdź dalej " formularz przesuwa mi się na samą górę strony :shock: i nic więcej się nie dzieje, brak też komunikatów o błędach :roll: ktoś miał podobny problem ?
 #1175125  autor: bige93
 16 lip 2024, 00:08
Da się zablokować płatną transmisję danych w roamingu, jak to można zrobić np. w Heyah 01? Chodzi mi oto żeby internet poza UE się nie łączył nawet, a dzwonić było można. Za "wyłącz roaming w ustawieniach telefonu" z góry dziękuję.
 #1175126  autor: KC-KARLOS
 16 lip 2024, 00:25
bige93: skontaktuj się z BOK, aby móc ustalić limit wydatków w roamingu poza limitem GB wliczonych w abonament, a ich masz najwięcej z ofert na zasięgu Playa. Nie mam informacji czy limit wydatków abonamentowych obowiązuje też w roamingu (domyślny limit poza abonamentem wynosi 100 zł/mc).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175139  autor: KC-KARLOS
 16 lip 2024, 10:04
Remington: co masz na myśli? W cennikach i RŚUM nie ma mowy na ten temat, jest mowa o limicie wydatków abonamentowych. Domyślny limit to 100 zł, po których usługi będą zablokowane, chroniąc przed wysokimi fakturami - moim zdaniem fajna sprawa. Limit można w BOK zwiększyć do 500 zł mies. lub jednorazowo na najbliższy jeden mies. rozlicz. w kwocie 10, 50 lub 100 zł. Oferta jest niskokosztowa i tak musi być - kłopotem może być działanie w roamingu m/n, trzeba skontaktować się z BOK, aby odblokować wstęp do wszystkich sieci roamingowych, niż tylko do jednej (tak ma Play).
W razie co daje linki do aktualnego regulaminu szczegółowy świadczenia usług oraz cennika usług mobilnych:
> cennik: https://tvo-28-7.e.blueonline.tv/s/vect ... 16.pdf?211
> RSŚUM: https://tvo-28-4.e.blueonline.tv/s/vect ... 15.pdf?211

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1175148  autor: Remington
 16 lip 2024, 11:04
KC-KARLOS pisze:
16 lip 2024, 10:04
jest mowa o limicie wydatków abonamentowych. Domyślny limit to 100 zł, po których usługi będą zablokowane, chroniąc przed wysokimi fakturami - moim zdaniem fajna sprawa.

Coś takiego jest u chyba wszystkich operatorów abonamentowych (a przynajmniej u największych) i to od ćwierć wieku. Sprawdzałeś jak to działa? Bynajmniej to nie limit wyłączający usługi, tylko taki, po którym operator może je wyłączyć. W praktyce jedni go stosują, a inni nie - wystarczy przypomnieć horrendalne rachunki za internet gdy nie było pakietów (to wcale nie było tak dawno), moja koleżanka nabiła sobie tak ponad 3 tys. zł w Orange.

Ale ja pisałem o limicie wydatków roamingowych - to jest byt wprowadzony wraz z euroroamingiem i tylko jego kosztów dodatkowych on dotyczy. Poza UE+EOG nie działa, o ile operator nie wprowadzi własnego „bezpiecznika” jak np. Orange (ostatnie automatyczne pakiety roamingowe lub to co jest od 5 lat we Flex).
 #1175269  autor: KC-KARLOS
 19 lip 2024, 12:25
Drodzy, czy możecie potwierdzić informacje o otrzymaniu oferty BEZLIMIT 10 GB za 9,99/mc z umową na czas nieokreślony? Obdzwoniłem utrzymanie klienta (mam koniec umowy w sierpniu) jak i pytałem na infolinii sprzedażowej - proponują albo to samo co w Strefie Klienta (drożej i z gwarancją ceny na 2 lata) albo tak jak na stronie internetowej dla nowego klienta. Jeśli ktoś ma takie info, zapraszam na PW.

Moje dotychczasowe parametry: no-limity + 10 GB (potem lejek 1 mbps), 8,28 GB w UE, za 14,99/mc. Umowa do 31.08.2024, wg regulaminu cena się nie zmieni, ale w okresie bezterminowym cena może się zmienić (potwierdzili to konsultanci).
Pikanterii dodaje fakt, że identyczne parametry, ale bez umowy terminowej są teraz sprzedawane nowym klientom, co krzywdzi obecnych (to niestety standard).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 28 z 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28