DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #637140  autor: miki4g
 03 cze 2013, 10:33
Jakoś w lutym, gdy po zakończonych umowach dla mojej rodziny w Play przeniosłem wszystkich na kartę w tejże sieci zdecydowałem się całą rodzinę przenieść do Orange. Nie myślałem, że będzie to tak długotrwały i ciężki proces. Póki co na 4 numery mam jeden abonament smart plan multi 159,9 na jeden numer pesel, po prostu zamówiłem nowy numer, ZERO PROBLEMÓW. Teraz na drugi numer pesel założyłem kolejne zamówienie, smart plan multi 89,9, również nowy numer i zero problemów, tylko z kurierem nie mogę się umówić, bo on nie może w godzinach popołudniowych przyjechać. A ten przepis, że można jedną umowę podpisać na 40 dni to nie wiem kto wymyślił. Na pierwszy numer pesel muszę wpłacić depozyt, wyjaśniło się że trzeba to zrobić w wybranych salonach z kasą. A co do skarg, to napewno złożę na ten salon w którym byłem dwukrotnie i powiedziano mi takie brednie jakich świat nie słyszał. Jak widzę ile osób nic niewiedzących tam nabrali to mnie krew zalewa...

 #639122  autor: user_delete56
 12 cze 2013, 18:14
Widzę, że moi poprzednicy już wyczerpali temat...ale do znudzenia napiszę to samo.

Jeżeli trafisz na depozyt na orange.pl to oznacza to właściwie tylko jedno: niska klasa kredytowa. Nikt dokładnie nie wyjawi Wam, w jaki sposób dokładnie jest ona liczona, ale z doświadczenia mogę wskazać kilka warunków:

- Wiek ( roczniki 92 - wysoka aktywacja nie ma opcji / 94, 95 depozyt 100%)
- Warunki dostępu (zaświadczenie z umowy o pracę, legitymacja służbowa, ZUS/KRUS)
- Weryfikacja w BIG oraz u innych operatorów komórkowych.
- ilość "kont" oraz historia ich w systemie. Wszelkie nieuregulowane wpłaty z przeszłości (TAK - IDEA to też było PTK) mają wpływ.

PTK nie robi tutaj niczego "więcej" względem innych firm telekomunikacyjnych w polsce. Każdy operator wylicza ryzyko na podstawie wielu czynników.

Prosta rada: depozyt na orange.pl? Zbierz najwięcej dokumentów potwierdzających dochody i wybierz się do salonu. Tam na pewno ktoś Ci pomoże o ile faktycznie chcesz USŁUGĘ, a nie telefon.