DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 675
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 675

 #642586  autor: pomaranczowy
 27 cze 2013, 00:06
tomus261 pisze:No widzę, że na pewno można tu liczyć na pomoc :mrgreen:
Każdy z pracowników będzie obiecywał i zapraszał na PW. A tam ..............
Choć raz nie powiem jeden kolega bardzo pomógł.
Oczywiście każdy ma jakieś tajemnice, ale proponować komuś np. 2 tygodnie przed wejściem nowości jakiś shit to lekka przesada. :P
Niech każdy robi wg swojego uznania.

Do "madziakal" :
Chciałabyś mieć takiego znajomego, on bynajmniej nie wprowadza mnie w żadne krzaki z ofertami. Mówi co i jak a jeżeli mi jego oferta nie wystarcza to szukam wyżej.
Tomus, w stopce masz wpisane, że jesteś "Partnerem Technicznym Orange". To Ty nie masz dostępu do tego typu informacji i jakichś znajomości wśród innych pracowników? Czym się konkretnie zajmujesz?

 #642680  autor: kedar
 27 cze 2013, 13:40
Hej.
Ja w końcu przedłużyłem umowę. Warunki raczej standardowe z DUK, ale już mi się nie chciało negocjować.
50 zł netto na 24 miesiące
655 minut
darmowe orange i stacjonarne
1 gb internetu
100 smsów do wszystkich (podobno też działają za granicą)

telefon ntc one s z520 za 274,52 zł brutto

Aha, zostałem poinformowany, że po wysłaniu darmowego smsa można aktywować darmową usługę - zrównane stawki. To znaczy, że stwka do playa jest taka sama jak do innych sieci, a przez to minuty są wymienne w stosunku 1:1.

http://www.orange.pl/kid,4000378054,id, ... ticle.html

Bardzo miło, że orange NIE INFORMOWAŁO o takiej możliwości. Dowiedziałem się dopiero dzięki uprzejmości konsultantki, choć promocja jest już od kwietnia.


Pozdr.
Radek

 #642741  autor: klimczakowie
 27 cze 2013, 18:00
Orange Ekspert pisze:
Witaj,

Zachęcam do kontaktu ze mną za pomocą formularza Orange Pomoc na naszym profilu na Facebooku http://on.fb.me/UJKVB9. Pomogę w wyborze ciekawej oferty.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert
Witam
Zrobiłem jak wyżej.
21.06.2013 napisałem przez FB i 24.06.2013 dostałem tylko potwierdzenie:"Witaj,
Jeśli chodzi o przedłużenie umowy - w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą specjalista z działu sprzedaży, który przedstawi Ci najkorzystniejszą na daną chwilę ofertę.
Dodatkowo zachęcam do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego na stronie orange.pl.

Pozdrawiam
Katarzyna Żądło
Pomoc Orange"


Dalej cisza. Nic się nie dzieje. Brak jakiegokolwiek odzewu.
Szkoda bo umowa konczy się 3 sierpnia. Jeśli nikt nie zadzwoni do 1 lipca przenoszę nr do PLAY.

Tylko teraz będzie ciężej bo jestem od dzisiaj mało dostępny przy fonie.

Szkoda kasy na telefon z jabłkiem :D.

 #642764  autor: Orange Ekspert
 27 cze 2013, 19:44
klimczakowie pisze:
Orange Ekspert pisze:
Witaj,

Zachęcam do kontaktu ze mną za pomocą formularza Orange Pomoc na naszym profilu na Facebooku http://on.fb.me/UJKVB9. Pomogę w wyborze ciekawej oferty.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert
Witam
Zrobiłem jak wyżej.
21.06.2013 napisałem przez FB i 24.06.2013 dostałem tylko potwierdzenie:"Witaj,
Jeśli chodzi o przedłużenie umowy - w ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą specjalista z działu sprzedaży, który przedstawi Ci najkorzystniejszą na daną chwilę ofertę.
Dodatkowo zachęcam do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego na stronie orange.pl.

Pozdrawiam
Katarzyna Żądło
Pomoc Orange"


Dalej cisza. Nic się nie dzieje. Brak jakiegokolwiek odzewu.
Szkoda bo umowa konczy się 3 sierpnia. Jeśli nikt nie zadzwoni do 1 lipca przenoszę nr do PLAY.

Tylko teraz będzie ciężej bo jestem od dzisiaj mało dostępny przy fonie.
Mamy Twoje zgłoszenie. Sprawdzimy to i odezwiemy się do Ciebie. Prośba jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam
Tomek

 #642841  autor: tomus261
 27 cze 2013, 23:26
pomaranczowy pisze:
Tomus, w stopce masz wpisane, że jesteś "Partnerem Technicznym Orange". To Ty nie masz dostępu do tego typu informacji i jakichś znajomości wśród innych pracowników? Czym się konkretnie zajmujesz?
Zajmuję się instalacją i naprawą łączy transmisji danych dla TP.
Obecnie również instalacją i naprawą neo w technologii VDSL.

Co do znajomych to mam naprawdę dużo właśnie ze względu na wykonywaną pracę. Dziś miałem okazję rozmawiać z niezależną osobą z Orange podczas instalacji usługi i potwierdziła ona że niebawem pojawią się jakieś zmiany. Jednak i ona nie wiedziała lub nie mogła przekazać więcej informacji. Więc cos będzie tylko to kwestia czasu i jak skowronki ćwierkają to niedługo.
Niestety jako PT Orange nie mam dostępu do danych odnośnie ofert tej firmy w usługach stacjonarnych a tym bardziej w komórkach.

B

 #642844  autor: Euronymous
 28 cze 2013, 00:02
tomus261 pisze:Powiedział że to jest planowane na przełom czerwiec /lipiec. Poprzednio było to na święta grudzień/styczeń
Może jest to związane z nowymi MTRami - 8,26 gr. od stycznia 2013 roku, 4,29 gr. od lipca 2013r.

 #643531  autor: bartek1985
 30 cze 2013, 14:32
Witam! \ Podobno jakies nowe promocje maja wyjsc od 1 lipca w orange jesli chodzi o telefonie komorkowa. Nie wiem abonamenty, moze przeceny telefonow......ktos cos wie? Znajomemu przypadkowo konsultantka sie wygadala :)

Dodam ze obecnie jestem w PLAY, ale planuje przeniesc numer do orange ze wzgledu na nizsze ceny telefonow. Interesuje mnie HTC ONE S przy abonamencie 69zl. Cena jednak ze niego jest za wysoka(ok 350), ale licze ze z czasem cos szpuszcza z ceny albo zrobia akcje typu szalone dni.
Pozdrawiam.

 #643551  autor: tomus261
 30 cze 2013, 15:28
bartek1985 pisze:Witam! \ Podobno jakies nowe promocje maja wyjsc od 1 lipca w orange jesli chodzi o telefonie komorkowa. Nie wiem abonamenty, moze przeceny telefonow......ktos cos wie? Znajomemu przypadkowo konsultantka sie wygadala :)
Tego się nie dowiesz niestety do dnia wejścia oferty. Ja nawet zostałem "zlugany" za to że powiedziałem o tym nie przedstawiając szczegółów.
Jednak cieszy mnie fakt, że miałem racje :lol:

B

 #643557  autor: bartek1985
 30 cze 2013, 15:47
No to pozostaje czekac do godziny 12 w nocy :)

EDIT: No i sie doczekalismy :/ Nic na stronie sie nie zmienilo, cena mojego htc one s rowniez bez zmian.....szkoda, szkoda.....

 #643723  autor: Adamos88
 01 lip 2013, 09:38
Witam.

Juz kilka razy, dzięki forum, przedłużyłem ofertę z oragne na bardzo ciekawych warunkach.
Dziś mi Pani zaproponowała +200min jak mi się należy +250 za sam staż :-D

Dalej można coś ciekawego przez forum wywalczyć ? Czy jak będę mial ostatni rachunek wyższy od poprzednich (akurat jadę za granicę) to czy dostanę ciekawszą ofertę?

 #643826  autor: Marens
 01 lip 2013, 15:23
Przerabiał może ktoś w ostatnim czasie przedłużenie Orange Free bez modemu?
Dział rezygnacji oraz propozycja proponuje:

:arrow: 4,5GB - 23,01zł (12m)
:arrow: 13GB - 40,12zł (12m)
:arrow: 13GB - 29,50zł (24m)

 #643928  autor: klimczakowie
 01 lip 2013, 23:57
Smart Multi abonament za 49,90 zł + 20 % rabat na abonament przez cały okres umowy, czyli 39,90 zł co miesiąc
+ 280 minut do wszystkich
+ 1 darmowy numer (do wszystkich) bez limitu
+ nieograniczone rozmowy do Orange
+ nieograniczone SMS
+ pakiet internetowy 0,5 GB (z lejkiem po wykorzystaniu)


Właśnie dziś dostali ostatnią szansę. Brak kontaktu przez FB mimo zgłoszenia 2 razy :(.
No nic zadzwoniłem sam.
I dostałem to co wyżej do tego "alcatel one touch idol" za 99 zł :)
Myślę ze całkiem nieżle :)

Szkoda kasy na telefon z jabłkiem :D.

 #643953  autor: impreza
 02 lip 2013, 08:37
Kolego na jaki numer dzwoniłeś aby dostać te warunki? Jakie jeszcze telefony miałeś do wyboru? Interesowałby mnie jakiś smartfon ok 4 cali w opcji przedłużenia umowy, na abonament jestem w stanie wydać do 60 zł.

 #644129  autor: klimczakowie
 02 lip 2013, 16:44
Dzwoniłem na *400 zostałem następnie 5 razy przełączony do pana który spokojnym głosem spytał się czego oczekuję i powiedział że oczywiście może mi to dać :). Dodał następnie że może jeszcze dać 200 zł na telefon. Więc wypadło na alcatela :D

Szkoda kasy na telefon z jabłkiem :D.

 #644290  autor: impreza
 03 lip 2013, 09:44
Czyli od każdego telefonu z oferty można zbić 200 zł? Jakie miałeś jeszcze telefony do wyboru? Mówiłeś żeby Cię przełączyli do działu utrzymania czy nieporadność konsultantów powodowała te przełączenia?

 #644714  autor: klimczakowie
 04 lip 2013, 22:39
Interesowały mnie tylko telefony z androidem do max 200 zł.
Spytałem tylko się konsultanta jak by była cena tego smatfona a on mi ją podał następnie dał zniżkę 200 zł.

Przełączali mnie bo nikt z nich nie miał uprawnień dać zniżki na abonament :)
Wszyscy byli mili :)

Szkoda kasy na telefon z jabłkiem :D.

 #645517  autor: kedar
 08 lip 2013, 12:07
Witam
Info dla przedłużających umowy, jak to orange robi ludzi w balona.

1. Nowy abonament miał obowiązywać od 00:00 4 lipca. W abonamencie mam 1 gb internetu. Patrze teraz na wykaz połączeń - o godz. oo:12 zostałem skasowany za przesył danych ...
2. Poprzednio miałem usługę 5 darmowych nr w orange. Obecnie mam nielimitowane rozmowy do orange. Jednakże orange nie omieszkało skasować mnie za 5 bezpłatnych nr opłatą 5 zł.


także uważajcie.

Pozdr.

 #645561  autor: pfranki
 08 lip 2013, 14:15
Witam, posiada ktoś kody rabatowe 30% na abonament albo 200 zł na telefon? Bardzo mi zależy i byłbym bardzo wdzięczny. Kontakt na PW albo mail [email protected]

 #645565  autor: cyder
 08 lip 2013, 14:52
W wcześniejszej edycji tego tematu była cenna wskazówka. Niestety ja również ją za późno przeczytałem. Do rzeczy. Przeniosłem numer do nju mobile - nie chciałem nowego telefonu, chciałem niższe rachunki, minut mi zawsze zostawało. Konsultanci którzy sie do mnie dobijali jedynie co chcieli mi zaoferowac to jedynie krótsza umowe (na 12 mcy). Dzis kurier podjechal z nowa umowa z nju, po 2 godzinach zadzwonila konsultatka z orange z dzialu wypowiedzen. Gdybym wczesniej otrzymal od niej telefon na pewno bym sie zastanowil - abonament za 20 pln (nigdzie o takim nie ma wspomniane), 240 minut do wszystkich, nielimitowane rozmowy w orange, umowa na 12 mcy. Juz za pozno chyba by skorzystac. Dlatego negocjujcie dzwoniąc sami do nich na numer *400.

[ Dodano: 2013-07-08, 15:07 ]
klimczakowie pisze:Smart Multi abonament za 49,90 zł + 20 % rabat na abonament przez cały okres umowy, czyli 39,90 zł co miesiąc
+ 280 minut do wszystkich
+ 1 darmowy numer (do wszystkich) bez limitu
+ nieograniczone rozmowy do Orange
+ nieograniczone SMS
+ pakiet internetowy 0,5 GB (z lejkiem po wykorzystaniu)


Właśnie dziś dostali ostatnią szansę. Brak kontaktu przez FB mimo zgłoszenia 2 razy :(.
No nic zadzwoniłem sam.
I dostałem to co wyżej do tego "alcatel one touch idol" za 99 zł :)
Myślę ze całkiem nieżle :)
Tez mysle ze niezle - probowalem jak Ty ale nic z tego nie wyszlo. Pan powiedzial ze nic nie moze zaproponowac, ani znizki na abonament ani nic ponadto co juz jest na orange online. One touch idol za 299 pln.

Czernienie

 #645792  autor: kamilosck
 09 lip 2013, 13:24
Witam
Jakby ktoś uprzejmy miał i mógł się podzielić kodem rabatowym 30% na zakup abonamentu Orange to będę wdzięczny. Proszę o informację na priv.
  • Strona 36 z 675
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 675
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 675