DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 353 z 675
  • 1
  • 351
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 675
 #844971  autor: klimasz
 13 sty 2016, 14:37
Jeżeli ktoś posiada Neostradę, jeden numer w mixie, drugi normalny abonament, to czy może skorzystać z tej promocji, że abonament zostaje obniżony z 69,99zł do 39,99zł na obu numerach (2 przedłużenia), czy tylko na jednym? Dokładnie nazywa to się bodajże SmartPlan LTE Open?
 #844972  autor: panryjeq
 13 sty 2016, 14:40
Witam,
dzisiaj dotarł do mnie telefon wraz z aneksem.

Miałem złożone wypowiedzenie via email,
Pani z DUK zadzwoniła po tygodniu z propozycją:
SMART PLAN LTE 89,99 zł z rabatem 30%,
do tego P8 z powerbankiem za 88 zł (sama P8 99 zł
ale przy zakupie powerbanku doszedł jakiś rabat
że finalnie zapłaciłem 88 zł).

Teraz wątpliwości:
w aneksie mam informację że abonament wynosi 105,98 zł,
do tego rabat od orange 4,99 zł oraz
rabat 30% z DUK.
W aneksie jest napisane że koszt okresu rozliczeniowego 70,69 zł,
natomiast poniżej informacja że kwota ta nie uwzględnia ewentualnych
rabatów z efaktury (5,01 zł) oraz zgody marketingowej (5,99 zł).
Rozumiem że skoro potwierdziłem efakturę i marketing,
to powinienem płacić 59,70zł oraz jako że to drugi
numer w orange -10zł za Orange Open.
Czy dobrze rozumiem że koszt miesięczny to 49,70 zł ?
Skąd w ogole taka dziwna kwota za SMART PLAN LTE 105,98 zł ?
 #844974  autor: MaxQuake
 13 sty 2016, 14:45
Bo tyle kosztuje ten abonament bez domyślnych rabatów jak e-faktura, zgoda marketingowa itp. tak samo abonament 69.99 to 85.99 bez rabatu. Kilka stron wcześniej był link do cennika.
 #844975  autor: klimasz
 13 sty 2016, 14:47
panryjeq pisze:Teraz wątpliwości:
w aneksie mam informację że abonament wynosi 105,98 zł,
do tego rabat od orange 4,99 zł oraz
rabat 30% z DUK.
W aneksie jest napisane że koszt okresu rozliczeniowego 70,69 zł,
natomiast poniżej informacja że kwota ta nie uwzględnia ewentualnych
rabatów z efaktury (5,01 zł) oraz zgody marketingowej (5,99 zł).
Rozumiem że skoro potwierdziłem efakturę i marketing,
to powinienem płacić 59,70zł oraz jako że to drugi
numer w orange -10zł za Orange Open.
Czy dobrze rozumiem że koszt miesięczny to 49,70 zł ?
Skąd w ogole taka dziwna kwota za SMART PLAN LTE 105,98 zł ?
Tak powinno być ostatecznie 59,7zł/miesięcznie po wszystkich rabatach oprócz orange open.
105,98 - to jest kwota wynikająca z regulaminu oferty od niej zaczynają być liczone wszystkie rabaty, zniżki itd. :-)
 #844982  autor: zielony71
 13 sty 2016, 15:12
klimasz pisze:Jeżeli ktoś posiada Neostradę, jeden numer w mixie, drugi normalny abonament, to czy może skorzystać z tej promocji, że abonament zostaje obniżony z 69,99zł do 39,99zł na obu numerach (2 przedłużenia), czy tylko na jednym? Dokładnie nazywa to się bodajże SmartPlan LTE Open?
Niestety tylko na jednym.
Dlatego w takiej sytuacji lepiej zrezygnować z planu open bo wyklucza on inne rabaty na abonament a jest tylko o 10 zł niższy niż abonamenty ze zwykłym rabatem open.
 #844988  autor: Leo
 13 sty 2016, 16:12
Zielony71: z tego co wiem to planów Open można mieć ile się chce na jednej usłudze stacjonarnej przy czym wszystkie usługi stacjonarne i plany Open stanowią tak jakby jedną usługę i nie nalicza się od poszczególnych usług dodatkowego rabatu Open. Fragment info ze strony Orange:

Ile planów mogę kupić w promocji?
Możesz kupić dowolną ilość planów w promocji, ważne aby wszystkie były na tym samym koncie abonenckim (jedna wspólna faktura dla wszystkich usług mobilnych).
Pamiętaj, że zawsze możesz połączyć posiadane usługi mobilne na jedno konto abonenckie składając zlecenie poprzez formularz w sekcji Mój Orange.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, 16:18 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
 #844990  autor: tomeck
 13 sty 2016, 16:17
Witam,

Wiecie może coś nt. tego kiedy w Orange będą Samsungi A3 i A5 w nowej wersji (2016)?
Mam do przedłużenia dwie umowy zastanawiam się czy poczekać spokojnie (do lipca) czy już się zacząć rozglądać za przedłużeniem?
 #844995  autor: zielony71
 13 sty 2016, 16:39
Leo pisze:Zielony71: z tego co wiem to planów Open można mieć ile się chce na jednej usłudze stacjonarnej przy czym wszystkie usługi stacjonarne i plany Open stanowią tak jakby jedną usługę i nie nalicza się od poszczególnych usług dodatkowego rabatu Open. Fragment info ze strony Orange:

Ile planów mogę kupić w promocji?
Możesz kupić dowolną ilość planów w promocji, ważne aby wszystkie były na tym samym koncie abonenckim (jedna wspólna faktura dla wszystkich usług mobilnych).
Pamiętaj, że zawsze możesz połączyć posiadane usługi mobilne na jedno konto abonenckie składając zlecenie poprzez formularz w sekcji Mój Orange.
Hmm, konsultant mówił mi co innego. Niewykluczone, że gadał bzdury;-)
Ktoś to sprawdzał empirycznie?
 #845003  autor: leszczak23
 13 sty 2016, 16:53
mago112 pisze:Witam , mam takie pytanie czy jak posiadam W orange tel komórkowy i opcje funpack czyli net tv tel stac. to mam złożyć wypowiedzenie na wszystkie usługi czy tylko na tel by coś zyskać ? Choć słyszałem że w przypadku usług stacjonarnych nic nie można ugrać .....jednak zawsze to wiecej usług :D
 #845005  autor: leszczak23
 13 sty 2016, 17:02
leszczak23 pisze:
mago112 pisze:Witam , mam takie pytanie czy jak posiadam W orange tel komórkowy i opcje funpack czyli net tv tel stac. to mam złożyć wypowiedzenie na wszystkie usługi czy tylko na tel by coś zyskać ? Choć słyszałem że w przypadku usług stacjonarnych nic nie można ugrać .....jednak zawsze to wiecej usług :D

Ja posiadam w Orange Funpack'a tj.
Internet do 10M.
Tv z satelitą
Telefon stacjonarny Voip.
1.Chciałbym dodatkowo 2 abonamenty komórkowe
2.Chciałbym zrezygnować z Telewizji bo kanałów tyle co ze zwykłej antenówki z dekodera MP3 (więcej nie potrzebuję zresztą)
3.Chciałbym ewentualne
z powrotem posiadać starą linie telefoniczną na telefon stacjonarny- nie VOIP.
Reasumując:
Wystarczyłby Internet ,Telefon stacjonarny najlepiej bez Voip i dwa jakieś korzystne abonamenty komórkowe o pakiecie rzedu 250 minut rozmów względnie z telefonami do odsprzedaży.

Umowa kończy sie 6 marca 2016
Okres rozliczeniowy to: 18 każdego miesiąca.

1.Czy z telewizji i Voipa można zrezygnować ?
2.Czy mam złożyć wypowiedzenie na posiadane usługi tak. żeby uzyskać jakieś rabaty na abonamenty komórkowe ? Kiedy składać ? Prosze o odpowiedź.
 #845017  autor: Orange Ekspert
 13 sty 2016, 18:03
abaddon18 pisze:Czy jakiś pracownik orange tutaj zagląda? Moje zamówienie na p8 z 6 miechami za free zostało odrzucone, Pani na infolinii sklepu nie wie dlaczego i odsyła mnie do BOA aby tam podpisac gorszą umowę. Mówi tylko że wybrałem za dobre warunki itp :o

Szok kurde.
Decyzja dotycząca realizacji zamówienia podejmowana jest przez niezależny dział e-sklepu. Oczywiście możemy ustalić powód odrzucenia, w tym celu prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem https://pomoc.orange.pl/(podaj w nim numer zamówienia).
 #845024  autor: mate10
 13 sty 2016, 18:27
Nie wiem czy jest w ogóle sens rezygnować,jeśli przejdziesz na stacjonarkę w najtańszym abo to nie będziesz miał darmowych rozmów w Polsce.
Chcesz wziąć dwa abonamenty więc będzie przysługiwał ci rabat Orange Open-przy funpack+2 abo=35,01zł natomiast opcja druga stacjonarny+neo+2 abo=25,01, tak naprawdę dużo nie zaoszczędzisz-jakieś 8zł miesięcznie:)
No i pamiętaj ze migracja z Funpack na neostradę + stacjonarny nie działa tak samo jak w pierwszą stronę :)
 #845026  autor: mate10
 13 sty 2016, 18:33
abaddon18 pisze:
abaddon18 pisze:Czy jakiś pracownik orange tutaj zagląda? Moje zamówienie na p8 z 6 miechami za free zostało odrzucone, Pani na infolinii sklepu nie wie dlaczego i odsyła mnie do BOA aby tam podpisac gorszą umowę. Mówi tylko że wybrałem za dobre warunki itp :o

Szok kurde.
Ponawiam pytanie, jest ktoś kto pracuje w orange i pomoże?
Pewnie wybrałeś abo 89,99zł z P8 a nie posiadasz żadnych usług mobilnych w Orange :)
Więc nie jesteś dla nich wiarygodny. Znajomy miał taką samą sytuację-odsyłali do salonu ale tam warunki sporo gorsze.
Jedynie co Ci zostaje to wziąć niższy abonament z tym kodem i powinno przejść :)
 #845033  autor: anita8503
 13 sty 2016, 18:58
Czy sprawdzał ktoś czy Huawei P8 otrzymany w ramach przedłużenie umowy w Orange posiada sim-locka? Czy można fizycznie to sprawdzić samemu nie mając karty nano sim "obcej" sieci?

Edit: dobra, właśnie sam sprawdziłem pożyczającej kartę T-Mobile. Mimo zapewnień konsula i zapisów na aneksie do umowy uroczyście oświadczam, że mój Huawei nie posiada blokady sim-lock :smt006
Ostatnio zmieniony 14 sty 2016, 08:19 przez anita8503, łącznie zmieniany 1 raz.
 #845040  autor: barek16
 13 sty 2016, 19:27
mate10 pisze:
abaddon18 pisze:
abaddon18 pisze:Czy jakiś pracownik orange tutaj zagląda? Moje zamówienie na p8 z 6 miechami za free zostało odrzucone, Pani na infolinii sklepu nie wie dlaczego i odsyła mnie do BOA aby tam podpisac gorszą umowę. Mówi tylko że wybrałem za dobre warunki itp :o

Szok kurde.
Ponawiam pytanie, jest ktoś kto pracuje w orange i pomoże?
Pewnie wybrałeś abo 89,99zł z P8 a nie posiadasz żadnych usług mobilnych w Orange :)
Więc nie jesteś dla nich wiarygodny. Znajomy miał taką samą sytuację-odsyłali do salonu ale tam warunki sporo gorsze.
Jedynie co Ci zostaje to wziąć niższy abonament z tym kodem i powinno przejść :)
U mnie P8 w Smart Plan LTE 69,99 z kuponem 6mc/0zł i dołączeniem do jednej faktury z Orange FreeNet SIMO 59,99 w celu rabatu Orange Open również zostało dziś odrzucone bez konkretnej przyczyny...
 #845093  autor: irzi
 14 sty 2016, 08:46
Ktoś od wtorku przedłużał umowe przez DUK ? Chodzi mi o to czy ma informacje czy mają Huawei P8, P8 Lite alvo LG G3. Bo w poniedziałek nie mieli, czekali na dostawe ....
 #845098  autor: irzi
 14 sty 2016, 09:04
zielony71 pisze:Wczoraj nie było.
A na orange.pl są dostępne :-(

A ciekawe czy by mieli w DUK nowego Huawei - Shot X ....
Była ostatnio w necie informacja ze Orange wprowadza go u siebie do oferty
  • Strona 353 z 675
  • 1
  • 351
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 675
  • 1
  • 351
  • 352
  • 353
  • 354
  • 355
  • 675