DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 384 z 692
  • 1
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 692
 #816550  autor: szymihej
 09 sie 2015, 22:12
Mr. Allen pisze:Wypowiedzenie w salonie złożone - 3 miesiące do końca umowy - Pani w salonie powiedziała, że na miesiąc przed można coś wymyśleć, ale to po prostu będzie niższy abonament - podobny do oferty pracownicznej, a ceny telefonów bez zmian. Dzwonić samemu, czy czekać? Kiedy to zrobić i pod który numer?
Przecież jasno tutaj jest napisane na forum, że w salonach mają tylko standardowe oferty. Musisz dryndać.
 #816553  autor: Mr. Allen
 09 sie 2015, 22:43
szymihej pisze:Musisz dryndać.
Oferta dla mnie będzie już gotowa, jeśli zadzwonię np. jutro a wypowiedzenie złożone dziś? Zależy mi żeby dostać już ten nowy telefon :-)
 #816573  autor: Singularity
 10 sie 2015, 09:18
Witam, skończyła mi się już jakiś czas temu umowa na tel, złożone wypowiedzenie, 1 oferta to jakiś żart chyba: unlimit połączeń +1.5GB net za 39,99 :O

można jakoś przyspieszyć cały ten proces i od razu dostać ofertę 19.50? :D
 #816588  autor: szymihej
 10 sie 2015, 11:39
Singularity pisze:Witam, skończyła mi się już jakiś czas temu umowa na tel, złożone wypowiedzenie, 1 oferta to jakiś żart chyba: unlimit połączeń +1.5GB net za 39,99 :O

można jakoś przyspieszyć cały ten proces i od razu dostać ofertę 19.50? :D
A czego się spodziewałeś, że od razu będą sypać oferty za 5zł? Trzeba trochę ogłady i szczęścia.
 #816736  autor: ymek
 11 sie 2015, 09:40
Na ostatnich stronach mowa jest w 99% o ofercie przedłużeniowej bez telefonu. Czy byłby ktoś w stanie napisać co można ugrać przy przedłożeniu z telefonem?
 #816808  autor: neziwa
 11 sie 2015, 15:37
ymek pisze:Na ostatnich stronach mowa jest w 99% o ofercie przedłużeniowej bez telefonu. Czy byłby ktoś w stanie napisać co można ugrać przy przedłożeniu z telefonem?
Podłączam się pod pytanie...
Jest szansa na lepszą ofertę przy wysłaniu wypowiedzenia - umowa kończy się 30.09, konsultant oczywiście proponuje to samo co można sobie zamówić na stronie - więc nic ciekawego....jeszcze dodatkowo próbuje wmówić "coś " - nie znoszę takiego wciskania na siłę
W salonie Pani powiedziała żeby przyjść na początku września wtedy coś pokombinuje - zakładam,że pewnie tylko obniży cenę telefonu.
Mi zależy tylko żeby nie płacić więcej jak 50zł i było w tym połączenie do wszystkich sieci kom. i smsy w abo. już.
 #816815  autor: bamilek
 11 sie 2015, 16:44
Ja dzisiaj miałem telefon z Play - chciałem przedłużyć umowę żony (teraz ma abo 70 zł). Wypowiedzenie złożone, umowa kończy się za 3 miesiące.
Jestem zainteresowany tym abo za 70 zł z telefonem. Najchętniej htc 820 (cena na stronie w tym abo 399 zł) - pani z Play zaproponowała za 279 zł, ewentualnie M4v Aqua za 79 zł ale mnie Sony nie interesuje a htc w takiej cenie nie wezmę bo oczekiwałem większego rabatu.
Rabatu na abo nie chciała dać większego, niż 5 zł na miesiąc, darmowych miesięcy absolutnie.
Podziękowałem za taką ofertę, albo poczekam jeszcze chwilę na jakąś sensowną z Play lub będzie trzeba przenieść numer.
 #816829  autor: KrawieC
 11 sie 2015, 18:01
Cześć,

Dzisiaj dostałem telefon z ofertą po złożeniu wypowiedzenia. Czy oferta 54,99 (gdzie do wszystkich sieci darmowe, 4GB internetu) + cena telefonu to dobra oferta? Jeśli tak, to jaki tel polecacie? Telefon do normalnego użytkowania, bardzo rzadko jakaś gra, często próbuje sobie jakieś aplikacje etc. Pani proponuje Samusnga Galaxy Grand Prime, też słysząłem od znajomej, że Huaweii G620s jest OK. Co sądzicie?
 #816830  autor: Singularity
 11 sie 2015, 18:04
szymihej pisze:
Singularity pisze:Witam, skończyła mi się już jakiś czas temu umowa na tel, złożone wypowiedzenie, 1 oferta to jakiś żart chyba: unlimit połączeń +1.5GB net za 39,99 :O

można jakoś przyspieszyć cały ten proces i od razu dostać ofertę 19.50? :D
A czego się spodziewałeś, że od razu będą sypać oferty za 5zł? Trzeba trochę ogłady i szczęścia.
spodziewałem się tego, że nie będą robić z klienta debila i nie będą proponować gorszej oferty "specjalnej" od tego co jest na stronie...
 #816839  autor: 0vidx0
 11 sie 2015, 19:35
najemnik pisze:Czy jest jeszcze dostępna oferta za 19.50 po wypowiedzeniu umowy? Pytam bo Ponoc od dzisiaj cos sie zmieniło
Dzisiaj przedłużyłem - więc jak najbardziej ;-)
Oczywiście najpierw jakieś propozycje za 39,90 potem pare chwil rozmowy i moja sugestia, że byłbym skłonny płacić około 20zł za no-limit. Ponieważ moja sugestia nie spotkała się z aprobatą - nie ma abo. no-limit w tej cenie, spytałem wprost o oferty utrzymaniowe za 19,50 i 19,99. Następnie chwila konsternacji, pytanie gdzie słyszalem o takich ofertach i prosze poczekac. Po paru minutach ciszy w sluchawce pani wrocila i oznajmila, ze owszem moze mi zaproponowac taka oferte.

Wszystkim przedluzajacym zycze powodzenia
 #816845  autor: neziwa
 11 sie 2015, 20:03
KrawieC pisze:Cześć,

Dzisiaj dostałem telefon z ofertą po złożeniu wypowiedzenia. Czy oferta 54,99 (gdzie do wszystkich sieci darmowe, 4GB internetu) + cena telefonu to dobra oferta? Jeśli tak, to jaki tel polecacie? Telefon do normalnego użytkowania, bardzo rzadko jakaś gra, często próbuje sobie jakieś aplikacje etc. Pani proponuje Samusnga Galaxy Grand Prime, też słysząłem od znajomej, że Huaweii G620s jest OK. Co sądzicie?
No limit do wszystkich sieci i sms darmowe ? A stacjonarne jak ?
Za ile zaproponowali Ci tego Samsunga - za 69zł ?
Tego Szajsunga to chyba teraz wszystkim proponują ...nie wiem czemu - jak ja zapytałam dlaczego ten telefon Pan mi proponuje to powiedział,że teraz wszyscy o samsungi pytają dlatego proponuje taki ;) Ja będę brała Lumie jakaś (pewnie 735) w tym przedziale cenowym.
Jeśli za 69zł ten Samsung to wygląda na to,że to jest abo za 59.99zł z jakimś rabatem (5zł)
No ciekawa jestem czy to jest najlepszy rabat jaki mogą dać czy jeszcze coś ciekawszego może być....? Ktoś jest zorientowany ??
 #816865  autor: KrawieC
 11 sie 2015, 22:09
neziwa pisze:
KrawieC pisze:Cześć,

Dzisiaj dostałem telefon z ofertą po złożeniu wypowiedzenia. Czy oferta 54,99 (gdzie do wszystkich sieci darmowe, 4GB internetu) + cena telefonu to dobra oferta? Jeśli tak, to jaki tel polecacie? Telefon do normalnego użytkowania, bardzo rzadko jakaś gra, często próbuje sobie jakieś aplikacje etc. Pani proponuje Samusnga Galaxy Grand Prime, też słysząłem od znajomej, że Huaweii G620s jest OK. Co sądzicie?
No limit do wszystkich sieci i sms darmowe ? A stacjonarne jak ?
Za ile zaproponowali Ci tego Samsunga - za 69zł ?
Tego Szajsunga to chyba teraz wszystkim proponują ...nie wiem czemu - jak ja zapytałam dlaczego ten telefon Pan mi proponuje to powiedział,że teraz wszyscy o samsungi pytają dlatego proponuje taki ;) Ja będę brała Lumie jakaś (pewnie 735) w tym przedziale cenowym.
Jeśli za 69zł ten Samsung to wygląda na to,że to jest abo za 59.99zł z jakimś rabatem (5zł)
No ciekawa jestem czy to jest najlepszy rabat jaki mogą dać czy jeszcze coś ciekawszego może być....? Ktoś jest zorientowany ??
Nie pamiętam, coś wspominała, ale nie miałem czasu rozmawiać, pewnie 29gr.

Huaweii, i Samsung za 1zł chyba, HTC 620 za 69zł, LG G4c za coś ponad 100.

No właśnie też mnie to interesuje, czy to już wszystko, czy można jeszcze coś ugrać.
 #817011  autor: Mr. Allen
 12 sie 2015, 22:01
Podbijam prośbę o podanie numerów, gdzie ktoś zaproponuje mi lepszą ofertę (czyli DUK).
 #817095  autor: neziwa
 13 sie 2015, 12:26
ymek pisze:Na ostatnich stronach mowa jest w 99% o ofercie przedłużeniowej bez telefonu. Czy byłby ktoś w stanie napisać co można ugrać przy przedłożeniu z telefonem?

Naprawdę nikt nic nie wie ?
Nikt nic nie podpowie ?
To co oni proponują przedłużającym umowę teraz to jest jakaś żenada... i tylko słyszysz
-"rozumiem Panią",
-"to nie moja wina,że nie mogę zaproponować nic innego",
- "tak, to jest taka oferta jak na stronie internetowej, nic więcej nie mogę zaproponować"

i jeszcze ta mega ograniczona propozycja telefonów - to jest jakiś żart nie sieć.
A inne wcale nie są lepsze z tego co widzę - analizowałam propozycje innych sieci to powiem szczerze-nie wiem gdzie miła bym przejść...wolałabym zostać w Play ale nie na takich warunkach co teraz proponują...
 #817120  autor: KC-KARLOS
 13 sie 2015, 14:23
neziwa: złóż wypowiedzenie, a przy kontakcie z DUK postrasz konkurencją i poinformuj o trwającym wypowiedzeniu. Oferta się na bank znajdzie, albo: zapłać za kod pracowniczy i z nim przedłuż umowę ze stałym rabatem na abonament.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #817126  autor: bamilek
 13 sie 2015, 14:59
Mi w lutym się udało na super warunkach przedłużyć, teraz drugi numer pomimo wypowiedzenia proponowane warunki są słabe. Analizując konkurencję niestety wszystko podobnie. Chyba zostawię numer w Play i przedłużę z kodem pracowniczym (abo 55 zamiast 70 zł). Denerwujące jest tylko to, że Play w zasadzie nic mi nie daje za pozostanie w sieci bo kod to przecież moja inicjatywa. Niestety jak się przedłuża z kodem i dostaje rabat na abo to już na telefo w ramach przedłużenia umowy rabatu nieb dadzą.
 #817207  autor: najemnik
 13 sie 2015, 23:45
znajoma wzięła 2 abonamentu jeden za 60 parę zl zł a drugi coś za 40 z hakiem dla corki normalnie w salonie to byla jakąś oferta VIP i dostala samsunga s5 za 60zł umowa na 2lata, wszystko wlacznie z netem no limit. córka rozmowie i smsy/mmsy no limit i net chyba 2giga
  • Strona 384 z 692
  • 1
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 692
  • 1
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 692