DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 396 z 692
  • 1
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 692
 #822781  autor: wucash
 12 wrz 2015, 12:46
Wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Konsultant nic nie wiedział o żadnej ofercie 19,99 , 19,50, 35 zł.
Abonament z tel dawał za 69,99
 #822795  autor: elrond
 12 wrz 2015, 13:36
Witam po przerwie, jako że ostatnio miałem na tapecie przedłużenie jednej z umów w rodzinie.

Wysłałem wypowiedzenie w tym tyg. e-mailem, nie wiem czy minęły 2-3 dni jak dostałem telefon.
"Od drzwi" oferta bodajże za 19,99zł/6m. Bez limitu komórki, stacjonarne, sms/mms + 250MB. Podobno po okresie umowy warunki się nie zmieniają. Także oferta cały czas jest.

Dodam, że ofertę dostałem mimo, że do końca umowy zostało 1,5 miesiąca.
 #822826  autor: Robertdg
 12 wrz 2015, 15:55
elrond pisze:Witam po przerwie, jako że ostatnio miałem na tapecie przedłużenie jednej z umów w rodzinie.

Wysłałem wypowiedzenie w tym tyg. e-mailem, nie wiem czy minęły 2-3 dni jak dostałem telefon.
"Od drzwi" oferta bodajże za 19,99zł/6m. Bez limitu komórki, stacjonarne, sms/mms + 250MB. Podobno po okresie umowy warunki się nie zmieniają. Także oferta cały czas jest.

Dodam, że ofertę dostałem mimo, że do końca umowy zostało 1,5 miesiąca.
To jest jedna z ofert no-limit bez telefonu, którą daje Play, jest jeszcze za 19,50zł na 15 miesięcy z możliwością dokupienia pakietów internetu w dość atrakcyjnych cenach.
PS. Sprawdź sobie czy masz włączone zgody marketingowe ponieważ przy przedłużeniu Play wyłącza je i potem dolicza 5,99zł do pierwszej faktury i tłumaczy się tym że to system zawalił.
 #822839  autor: elrond
 12 wrz 2015, 17:13
Tak, zgody są. Pytałem nawet o to konsultanta. Do tego dochodzi zniżka za e-fakturę i terminowość opłat, ale to już było przy dotychczasowej umowie.

Jako że wypadłem z obiegu to właśnie z tego wątku wiedziałem o ofertach za 20zł i na takie też liczyłem. Jednak nie spodziewałem się, że pójdzie tak łatwo :wink:
 #822843  autor: Robertdg
 12 wrz 2015, 17:30
elrond pisze:Tak, zgody są. Pytałem nawet o to konsultanta. Do tego dochodzi zniżka za e-fakturę i terminowość opłat, ale to już było przy dotychczasowej umowie.

Jako że wypadłem z obiegu to właśnie z tego wątku wiedziałem o ofertach za 20zł i na takie też liczyłem. Jednak nie spodziewałem się, że pójdzie tak łatwo :wink:
A pytałeś o zgody marketingowe już po podpisaniu umowy czy w trakcie przedłużania, Mnie też konsultant przy przedłużaniu powiedział że zgody mam a w rzeczywistości były wyłączone i muszę teraz większy abo zapłacić a dopiero za miesiąc dostanę mniejszy abo.
 #822848  autor: elrond
 12 wrz 2015, 17:43
Robertdg pisze:A pytałeś o zgody marketingowe już po podpisaniu umowy czy w trakcie przedłużania, Mnie też konsultant przy przedłużaniu powiedział że zgody mam a w rzeczywistości były wyłączone i muszę teraz większy abo zapłacić a dopiero za miesiąc dostanę mniejszy abo.
Konsultant pytał mnie w trakcie rozmowy o zgody zaznaczając, które z nich są wymagane do zachowania zniżek, a które nie. Myślę, że po prostu zobaczę na pierwszym rachunku jak w rzeczywistości jest, ale na tej umowie nigdy żadnych sprzeciwów nie było.
 #822947  autor: Mr. Allen
 13 wrz 2015, 13:14
Mam taką samą sytuację z wyższym rachunkiem. Dostałem pierwszą fakturę za przedłużenie umowy i mam + 5,99 za brak zgody, którą przy przedłużaniu wyraziłem. Sam na stronie PLAY 24 musiałem kliknąć po raz kolejny, że wyrażam zgodę. Zgłoszę to jako reklamację i zobaczymy - to trochę nie fair :-)
 #822949  autor: iPlus
 13 wrz 2015, 13:24
Mr.Pelisa pisze:@up
Telefon tańszy o 250zł. od ceny na www więc większego rabatu chyba nie uzyskasz...
W tym abo na stronie dają 5GB, a Tobie zaproponowali 2GB ale jest promocja, że kto kupi telefon LG otrzyma nielimitowany internet na zawsze http://www.blogplay.pl/2015/09/lg-i-nie ... na-zawsze/
Dobra opcja z tym 6 m-cy abo za free - na 100%? Spróbuj wywalczyć darmowe stacjonarne bo ceny tel. raczej nie obniżysz ;)
Daj znać jak poszły negocjacje.
dają tą ofertę bez problemu czy trzeba marudzić żeby dali ?
 #822950  autor: lukass
 13 wrz 2015, 13:31
Mr. Allen pisze:Mam taką samą sytuację z wyższym rachunkiem. Dostałem pierwszą fakturę za przedłużenie umowy i mam + 5,99 za brak zgody, którą przy przedłużaniu wyraziłem. Sam na stronie PLAY 24 musiałem kliknąć po raz kolejny, że wyrażam zgodę. Zgłoszę to jako reklamację i zobaczymy - to trochę nie fair :-)
Ja napisałem zgłoszenie przez Play24 i dali rabat 18 zł przy następnej fakturze. Nie dość, że źle naliczyli 1 niepełny miesiąc to jeszcze próbowali mnie oszukać na następnym płatnym z góry. Widać, że to ich nowa praktyka i takie numery robią wszystkim, tylko nie wszystkim chce się to sprawdzić i z nimi walczyć.( Umowę przedłużyłem za 19.99zł)
 #822986  autor: wucash
 13 wrz 2015, 15:43
czy ktoś z was widział faktycznie na fakturze kwotę 19,99 lub 19,50 do zapłaty? Bo co chwilę tu czytam o jakichś kwiatkach na fakturach co zniechęca mnie do podpisywania takiego abonamentu,
 #822995  autor: iPlus
 13 wrz 2015, 16:03
wucash pisze:czy ktoś z was widział faktycznie na fakturze kwotę 19,99 lub 19,50 do zapłaty? Bo co chwilę tu czytam o jakichś kwiatkach na fakturach co zniechęca mnie do podpisywania takiego abonamentu,
tak, ja, mam tą ofertę na jednym z numerów i jest poprawnie naliczona opłata co miesiąc, pierwsza faktura tylko była wyższa bo pewnie naliczyli za dwa miesiące max czyli jeden miesiąc z góry i obecny i ten pierwszy rachunek był wyższy, a potem od drugiego rachunku już wszystko poprawnie naliczane
 #823001  autor: goral2099
 13 wrz 2015, 16:49
Heh, mi po przedłużeniu na jednym z numerów, doliczali za brak zgód chyba z pół roku, zanim udało im się te zgody włączyć. Co miesiąc telefon do BOK i co miesiąc rabat 10 lub 15 PLN. :)
 #823008  autor: iPlus
 13 wrz 2015, 17:24
ponawiam swoje wcześniejsze pytanie,

chodzi o tą ofertę z telefonem gratis 6 miesięcy z abonamentem 59 zł no limit net,

dają od razu tą ofertę czy trudno tą ofertę dostać ?
 #823040  autor: Mr. Allen
 13 wrz 2015, 20:06
lukass pisze:
Mr. Allen pisze:Mam taką samą sytuację z wyższym rachunkiem. Dostałem pierwszą fakturę za przedłużenie umowy i mam + 5,99 za brak zgody, którą przy przedłużaniu wyraziłem. Sam na stronie PLAY 24 musiałem kliknąć po raz kolejny, że wyrażam zgodę. Zgłoszę to jako reklamację i zobaczymy - to trochę nie fair :-)
Ja napisałem zgłoszenie przez Play24 i dali rabat 18 zł przy następnej fakturze. Nie dość, że źle naliczyli 1 niepełny miesiąc to jeszcze próbowali mnie oszukać na następnym płatnym z góry. Widać, że to ich nowa praktyka i takie numery robią wszystkim, tylko nie wszystkim chce się to sprawdzić i z nimi walczyć.( Umowę przedłużyłem za 19.99zł)
U mnie się chyba zgadza, od. 04.09 do 09.09, czyli za okres od podpisania do końca okresu rozliczeniowego mam 21,67zł, a całe abo stówka, więc tutaj raczej bez oszukaństwa. Zgłosiłem sprawę na Play24 i zobaczymy jak to będzie rozwiązane. Pierwszy abonament jest nieprzyjemny, bo dostałem opłatę proporcjonalną, abonament z góry już też wyższy i jeszcze z poprzedniego poszalałem z internetem i dopłata :lol:
 #823126  autor: niechcekonta
 14 wrz 2015, 11:26
iPlus pisze:ponawiam swoje wcześniejsze pytanie,

chodzi o tą ofertę z telefonem gratis 6 miesięcy z abonamentem 59 zł no limit net,

dają od razu tą ofertę czy trudno tą ofertę dostać ?
Ja dostałem taka propozycję, tyle,że 2 Gb net. Nielimitowany internet dla telefonów LG jest ponoc dostępny tylko w salonie. Mi tam 2Gb w zupełności styka.
 #823161  autor: bartek1111
 14 wrz 2015, 15:10
Witam, otrzymałem dzisiaj ofertę za 19.50 na 15 miesięcy. Wypowiedzenie złożone, umowa kończyła się 30 września. Mam pytanie po tym jak powiedziałem ze w virgin miałbym za 30zl nielimitowane do wszystkich +5gb internetu, Pani powiedziała ze rowniez moze mi taka oferte zaproponowac na czas nieokreslony. Slyszal ktos o takiej ofercie?
 #823219  autor: Singularity
 14 wrz 2015, 19:16
właśnie przedłużyłem na jednym z numerów umowę...
wszystko w unlimited (komórki/sms/mms/stacjonarne!)
5GB net a to wszystko za... 29.99 bez terminowa umowa :D

do tej pory na tym numerze była stara oferta sprzed lat jeszcze LongPlay II 29 (19zl bo rabat jakis -10 PLN) + 25PLN za net co msc - oczywiście wypowiedzenie umowy było ale na tel się nie doczekałem i na 2 tyg przed końcem zadzwoniłem
bardziej wybadać ofertę ale tu się nie było nad czym zastanawiać już
  • Strona 396 z 692
  • 1
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 692
  • 1
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 692