DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 187
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 187

 #381413  autor: Maq
 18 sty 2010, 17:43
Orientuje się ktoś jaka była oferta rok temu po zakończeniu tych całych wyprzedaży? Interesują mnie szczególnie ceny telefonów (chodź nie pogardziłbym jakimś pakietem minut do Plusa i na stacjonarne), czy lepiej poczekać jeszcze z miesiąc czasu (do 26 lutego mam umowę), czy już teraz przyjąć ich ofertę.
Dodam że dostałem po dzisiejszym złożeniu wypowiedzenia w salonie, sms z prośbą o pilny kontakt pod numer 2699, ale jeszcze nie dzwoniłem, nie chcę wyjść na desperata :D

Na godzinę przed wizytą w salonie, zadzwoniłem na infolinię ogólną (2601) i zaproponowali mi tam ceny aparatów dokładnie jak osobie z ulicy (wyraziłem chęć zmiany taryfy na Syberyjskie 40 z Kubali 40), a dodatkowe minuty to tylko bez telefonu.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #381593  autor: Tony Soprano
 19 sty 2010, 18:51
Wiadomo może tak dokładniej kiedy wejdą nowe taryfy?

Spodziewać się można tego już w lutym, czy może bardziej marzec?

Ericsson S868, T28s | Siemens S25, S40 | Motorola K1 | SPV E650 | LG Cookie KP500 | Nokia 7650, 3330, 3310, 6210, 3510i, 6100, 6610i, 6310i, N95 8GB, E66 | Sony-Ericson T230, K700i, W200i, K750i, K800i, C702, C902

 #381610  autor: dt
 19 sty 2010, 20:17
Witam.
Dzisiaj konsultant z 2699 oddzwonil do mnie i zaproponowal Godziny 25 + pakiet za 1zł czyli razem 26zł i wtedy bede mial 105 min do wszystkich przez 9 m-cy a przez ostatnie 3 m-ce 75 min do wszystkich. Umowa na rok. Idzie juz w dobrym kierunku ale jeszcze rabat na abo by sie przydal...Nie wiem czy meczyc ich dalej.
looxmo - masz taryfe godziny. Czy tam nadal mozna dodawac pakiety minut? Na stronie Plusa nie znalazlem spisu pakietów mozliwych do dodania w tej taryfie.

 #381631  autor: Maq
 19 sty 2010, 21:04
Mi dzisiaj proponowali Kubali 40 za 27,5zł miesięcznie + 40 minut do wszystkich, umowa na 12 miesięcy.

Ale i tak bardziej interesuje mnie aparat, ogólnie to dawali mniej więcej 150zł zniżki względem oferty dla nowych (Syberyjskie 40) + wybrany pakiet minut na 12 miesięcy za darmo. Jeszcze mam trochę czasu, poczekam aż zejdą przy telefonach do cen z wyższego abo (Syberyjskie 55).

Oczywiście dzwonili do mnie z 2699, po wczorajszym złożeniu w salonie wypowiedzenia.

-edit-
Co do telefonów w drugiej opcji, to pytałem się o Nokia 5530 (236zł) i o E66 (349zł).
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 06:41 przez Maq, łącznie zmieniany 1 raz.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #381659  autor: mmdl
 19 sty 2010, 22:03
Witam, mam takie pytanie. Bo dziś postanowiłem przenieść numer z Plusa do Play'a. No i z Play'em podpisałem umowę o przeniesienie, dali mi jakiś tam tymczasowy numer, telefonik e52:) i to w taryfie OnePlay Pro 40 (przez 6 miesięcy abo za 20zł później 40). No i zaraz po tym dzwonią z Plusa i tam gada dlaczego zdecydowałem się przenieść itp. No i ostatecznie powiedzieli że jeżeli zrezygnował bym z przeniesienia numeru do Play to dadzą mi za abonament 12,5 miesięcznie 130minut do wszystkich :). No i chcę tam zostać tylko co mam powiedzieć w Play (oczywiście tak czy siak Playa też chcę wziąć). Bo Pan z Plusa powiedział że oni cofają to pozwolenie na przeniesienie a Play mi daje jakiś inny numer. Tylko że ja z Playem mam umowę podpisaną ale właśnie na przeniesienie, i nie wiem czy np. nie dałoby się tej umowy jakoś "aneksować" żeby była np. jako dla nowego klienta.

wiec może ktoś mi doradzi:)

 #381665  autor: skawin
 19 sty 2010, 22:15
Mnie dziś zaproponowano w taryfie syberyjskiej 55:
- nokia e66 za 190 zeta
- dodatkowe 200 min do wykorzystania na cały rok
- 500 zamiast 400 min do 5 numerów w plus lub stacjonarnych
Jak myślicie można cos jeszcze targować :mrgreen:

 #381680  autor: smurf
 19 sty 2010, 23:15
Mi zaproponowano dwie opcje:

1. Syberyjska 55
- Nokia E66 za 90zł
- 130 minut do wszystkich przez 18 miesięcy.
- Umowa na 24 miesiące.

2. Syberyjska 55
- rabat 50% na abonament na całą umowę
- 130 minut do wszystkich
- umowa na 12 miesięcy.

 #381690  autor: skawin
 20 sty 2010, 07:27
Smurf to całkiem fajna oferta, złożyłeś wcześniej wypowiedzenie czy dzwoniłeś na infolinie

 #381694  autor: smurf
 20 sty 2010, 08:36
Skawin złożyłem wypowiedzenie z prośbą o przeniesienie numeru do simplusa.
Szybko oddzwonili. Generalnie jak dla mnie oferta super. Znacząco abonamentu nie przekraczam, a w abonamencie wychodzi mi 21 gr za minutę.

 #381697  autor: skawin
 20 sty 2010, 09:00
No niezła niezła, tą którą mnie zaproponowali też nie najgorsza, przed chwilką jeszcze gadałem z infolinią i mają zejsć troche z ceny telefonu - zobaczymy jak będzie :)
Pozdrawiam

 #381795  autor: djduzy
 20 sty 2010, 17:24
Dostal ktos oferte przedluzenia z samsungiem i900? Jak tak to w jakiej cenie mniej wiecej przy abo 55zl? Wypowiedzenie skladaliscie od razu po otrzymaniu pierwszej oferty ?? Pozdrawiam

 #382405  autor: ŁB
 23 sty 2010, 16:49
Dla zainteresowanych opiszę warunki, jakie udało mi się ostatnio wynegocjować.

Korzystałem z oferty Umowa od nowa (bez telefonu, umowa na 18 miesięcy), taryfa Kubala40 + ok. 6 godzin DWiW + darmowy nr za 10zl/mies. Moje miesięczne rachunki oscylowały wokół 55zł.

Wraz z końcem umowy, pod koniec grudnia, w salonie firmowym złożyłem wypowiedzenie umowy z przejściem do Simplusa.
Zaraz następnego dnia odebrałem telefon z 2699 i trzeba przyznać, że dość dobrze zorientowana pani (w tym w ofertach konkurencji) zaczęła mnie przekonywać o zaletach pozostania w Plusie przy abonamencie. Ponieważ zależało mi przede wszystkim na NIELIMITOWANYM darmowym numerze, więc po zbiciu licznych prób przekonania mnie, że ileśtam setek czy tysięcy miniut z jednym numerem na pewno mi wystarczy, doszliśmy do wniosku, że obecne oferty (taryfy) nie pozwalają na spełnienie mojego kryterium. Okazało się jednak, że możliwe jest przygotowanie dla mnie oferty bazującej na starej promocji (z taryfami Kubali), gdzie darmowy nr był rzeczywiście nielimitowany. Normalnie nie ma już tej taryfy w żadnej aktualnie dostępnej ofercie.
Ostatecznie zdecydowałem, że najlepszą opcją (spośród oferowanych) będzie:
- taryfa Kubala 25 (30 minut do wszystkich wymiennie w stosunku 1:5 na sms lub mms, przychodzą na 3 kolejne okresy rozliczeniowe), zmiana taryfy była bezpłatna i musiała być dokonana przed podpisaniem nowej umowy,
- pakiet 1000 minut, po 100 minut przez 10 miesięcy - do wszystkich (w tym Play), niewymienne, zużywane niestety dopiero po 30min z Kubali25, przechodzą na 1 kolejny okres rozliczeniowy,
- co miesiąc 175min DWiW (Plus i stacjonarne, w tygodniu po 18, całe weekendy i święta),
- możliwość dalszego korzystania z nielimitowanego darmowego numeru za 10zl/mies (nie pomniejsza żadnych innych pakietów minut),
- umowa na 12 miesięcy,
- miesięczna opłata 25zł + 10zł za darmowy nr (opcjonalnie).

Podsumowując można wynegocjować efektywną stawkę ok. 21gr za min do wszystkich sieci + np. DWiW pozostając przy stosunkowo niskiej opłacie miesięcznej.

Inne uwagi:
Wygląda na to, że naszej sprawie przydzielany jest jeden konsultant i zawsze z tą osobą negocjujemy. Dzwoniąc na 2699 zawsze byłem łączony z osobą zajmującą się moją sprawą, a jeśli była nieobecna, to można było zostawić wiadomość z prośbą o kontakt (i rzeczywiście działało to poprawnie, w ciągu kilku godzin konsultant oddzwaniał).

 #382569  autor: radiowiec_wawa
 23 sty 2010, 23:30
ŁB pisze: Inne uwagi:
Wygląda na to, że naszej sprawie przydzielany jest jeden konsultant i zawsze z tą osobą negocjujemy. Dzwoniąc na 2699 zawsze byłem łączony z osobą zajmującą się moją sprawą, a jeśli była nieobecna, to można było zostawić wiadomość z prośbą o kontakt (i rzeczywiście działało to poprawnie, w ciągu kilku godzin konsultant oddzwaniał).
Potwierdzam, tez to zauwazylem. Na zakonczenie mojej rozmowy konsultantka powiedziala, ze jesli cos tam przemysle i bede chcial sie z nia polaczyc to wystarczy zadzwonic na 2699 z tego numeru o ktory negocjujemy i polaczy bezposrednio z nia...

 #382802  autor: klono
 24 sty 2010, 23:11
Mam pytanie a propos przedluzania w taryfach biznesowych. Obecnie posiadam Elastyczna 75 przy srednich rachunkach na poziomie ok 110-120 zl/mc. Od dobrych kilku miesiecy mam umowe na czas nieokreslony, jakos nie mialem kiedy zalatwiac odnowienia umowy, zreszta to akurat nie jest chyba wazne.. Bede chcial przedluzyc z + umowe i tu moje pytanie: czy lepiej napisac ogolne wypowiedzenie, w ktorym rozwiaze umowe bez podawania przyczyn czy moze lepiej wypowiedziec umowe i przeniesc nr do simplusa jak to niektorzy wczesniej sugerowali? Zalezy mi na jakiejs dobrej ofercie, ostatnio przedluzalem umowy w salonach (wiem, podobno niekorzystnie..), raz bodajze skorzystalem z przyslanej mi oferty i odeslalem umowe. Numer jest regularnie oplacany od ok. 10 lat. Kiedys byly 2 numery na koncie, teraz juz jest tylko jeden.
Ostrze sobie zeby na HD2, ktory wlasnie wszedl do oferty, ale przy Taniorozmownej 180 jego cena to ok 1200 zl, przy 300 cena spada o jakies 200 zl. Inne telefony mnie raczej nie interesuja, ostatecznie touch 2, ale cena juz i tak jest dosc przystepna. Ile moglbym potencjalnie 'ugrac' z ceny oferowanej dla nowych klientow? W niektorych postach jest sugestia, ze przewaznie sie udaje uzyskac cene z wyzszego abonamentu. Jesli bym przedluzal umowe z Taniorozmowna 300 to cena z 600 mnie w sumie satysfakcjonuje, gorzej gdybym chcial pozostac przy analogicznej do mojej elastycznej - Taniorozmownej 180. Cena ponad 1000 zl odpada. Jest jakas szansa na 600-800 przy tej taryfie za ten telefon, czyli jakies 400-500 zl taniej niz oferta na stronie? To pewnie bez sensu, ale Vodafone sprzedaje go za ok 120 funtow w UK przy taryfie za 25 funtow miesiecznie. Przy 30 funtach/mc jest juz bezplatny. Oczywiscie przy 18 miesiecznej umowie. Pokazuje to, wydaje mi sie, potencjalne mozliwosci cenowe. Jakie sa Wasze przemyslenia na ten temat? Jak jest z mozliwoscia realizacji specjalnego zamowienia telefonu? Ktos pisal, ze moga zaoferowac cos co nie jest w ofercie na zyczenie. Przy jednej aktywacji z moimi rachunkami moge na co takiego liczyc?

 #382944  autor: killuminati
 25 sty 2010, 16:42
witam, czy przy przedłużania umowy w iplusie nadal można uzyskać taryfe 75 za połowę kwoty tj. 37.5zl? Umowa na rok i bez wymiany modemu. Pytam bo jeszcze niedawno tak było :?:

 #383360  autor: Maq
 26 sty 2010, 23:43
Obrazek

Wczoraj dostałem takie pismo (tydzień po złożeniu wypowiedzenia, bez przejścia na Simplus), co ciekawe na dole jest informacja że jeśli nie zdecyduję się wycofać wypowiedzenia/przedłużyć umowy mam 30 dni od czasu wygaśnięcia numeru na jego aktywacje w ramach Simplusa. Tak więc nie trzeba się bać utraty numeru jeśli negocjacje źle pójdą, a jednak chyba wypowiadając umowę bez przejścia na Simplus można więcej utargować.
Co do reszty informacji to niestety brak konkretów, wszędzie przyimek "nawet".

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #383512  autor: fabrizzio007
 27 sty 2010, 17:34
Witam,

jestem posiadaczem iplusa 60 - chcialbym zmienic iplusa na telefon. Otoz umowa konczy mi sie w kwietniu.
Dzis zadzwonil do mnie konsultatn i zaproponowal przy najnizszym abonamecie 40 zl - 140 min. + 30 min za przedluzenie umowy. Oczywiscie jakis kiepski telefon nokia x3 za 99zl. Prosze mi powiedziec czy to jest dobra oferta i jak moge z nimi rozmawiac zeby cos ugrac np wiecej minut lub lepszy telefon. ILe moge jeszcze negocjowac , prosze o jakies rady.


dzieki
nowy user BARTEK :)

 #383513  autor: osachorzow
 27 sty 2010, 17:38
fabrizzio007, u góry masz temat nt przedłużenia umowy w plusie. Poczytaj ten wątek a dopiero jak nie znajdziesz tam odpowiedzi to pytaj w tamtym temacie ;)

 #383515  autor: klono
 27 sty 2010, 17:59
Dzieki za info Maq!
Bede probowal wtedy bez przechodzenia. Lada dzien skladam wypowiedzenie. Zobaczymy jak pojdzie ;)
O rezultacie poinformuje w tym watku.. Co do HD2 to wlasnie wszedl, w dobrej cenie, do Orange, wiec pozycja negocjacyjna chyba wzrosla ;)
 #383625  autor: fabrizzio007
 28 sty 2010, 11:29
fabrizzio007 pisze:Witam,

jestem posiadaczem iplusa 60 - chcialbym zmienic iplusa na telefon. Otoz umowa konczy mi sie w kwietniu.
Dzis zadzwonil do mnie konsultatn i zaproponowal przy najnizszym abonamecie 40 zl - 140 min. + 30 min za przedluzenie umowy. Oczywiscie jakis kiepski telefon nokia x3 za 99zl. Prosze mi powiedziec czy to jest dobra oferta i jak moge z nimi rozmawiac zeby cos ugrac np wiecej minut lub lepszy telefon. ILe moge jeszcze negocjowac , prosze o jakies rady.


dzieki
nowy user BARTEK :)
Czesc !
co sadzicie o ofercie i jakies porade na ugranie czegos ????
  • Strona 5 z 187
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 187
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 187