DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #894001  autor: Ramirez
 01 lis 2016, 19:51
Może i ktoś składał reklamacje ale jako że to jest zgodne z regulaminem to nikt z tym nie wygra. Najprościej zrezygnować z takiej firmy. Jest alternatywa całe szczęście.
 #894003  autor: emarti
 01 lis 2016, 20:05
Tylko żeby jeszcze można było w prosty sposób stwierdzić jakie - już popularne strony - używają tego protokołu to byłoby łatwiej dla przeciętnego abonenta.
 #894005  autor: Ramirez
 01 lis 2016, 20:19
Na stronach masz pasek adresu i początek http. Jak będzie w tym miejscu rtsp to wiadomo co i jak. Grzej z aplikacjami, tam nigdy nie wiesz jak to działa. Mozna zawsze zmienić też punkt dostępu w telefonie z APN Plus na APN Internet ale blokując zasięg LTE. Ale nie po to mam telefon z LTE aby tego nie używać.
 #894007  autor: Realista72
 01 lis 2016, 21:09
Z tego co sie orientuję to plus juz naprawil wideostreming moze po prostu kolega ma zle skonfigurowana karte albo stara oferte lub cos w telefonie do konfiguracji sam korzystam z tych stron czy slucham radia i jeszcze mi nic nie przyszlo dodatkowo dodam tylko ze oferte przedłużałem w lutym karta jest 3 letnia a telefon to LG G4
 #894008  autor: Ramirez
 01 lis 2016, 21:26
Ale kiedy naprawił?? Tam nie było co naprawiać tylko to było celowe działanie. Jak chcesz potestować to zainstaluj z ze sklepu google play program Audio republika i zobaczysz czy już jest normalnie, czy tez policzy 49 groszy za minute połaczenia z internetem przez taki program uzywajacy protokołu RTSP.
 #907370  autor: habish
 26 sty 2017, 16:49
Panie i Panowie.
W końcu nastąpił dzień na który zapewne wielu z was czekało.

Plus zmienił politykę odnośnie rozliczania danych po protokole RTSP poza pakietem danych.
Aktualnie, w ramach APN Plus, wszelka transmisja po RTSP jest rozliczana z posiadanego pakietu.


Już od wczoraj, wraz z użytkownikiem @SACZI testowaliśmy transmisję danych po RTSP za pomocą aplikacji Audio Republika, dane zostały pobrane z pakietu, żadne dodatkowe opłaty nie zostały wygenerowane.

Zapraszam do testowania i dzielenia się wynikami testów.
 #907416  autor: SACZI
 26 sty 2017, 19:48
Potwierdzam, nie widzę żadnych dodatkowych opłat po uruchomieniu audio republiki.
Natomiast jeżeli chodzi o Plusa, to szczerze powiedziawszy, nie mam do nich w ogóle zaufania.
 #907722  autor: Ramirez
 27 sty 2017, 23:40
A może zwyczajnie Audio Republika nie uzywa już RTSP?? Warto by było poczeać na zmianę regulaminów lub na czymś dodatkowym sprawdzić.
 #907754  autor: habish
 28 sty 2017, 09:01
Mam tą informacje prosto od Plusa.
Zmienili konfigurację APN Plus, teraz 100% transmisji leci z pakietu danych.