DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 483 z 675
  • 1
  • 481
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 675
 #896590  autor: piotrek168
 21 lis 2016, 19:25
Mam obecnie umowę na Smart Plan Multi II zrabatowany kodem na 30 % do kwoty 61,49. Umowa końxzy mi się 22.01.2017, wypowiedzenie mam złożone I zarejestrowane na początku listopada. Rozmawiałem już 3 razy z DUK ( tak mi się wydaje ). Dwa razy dzwoniłem sam na * 220 i 2 razy zaproponowali mi to co na stronie. Po tym napisałem też maila, że warunki jakie mi proponują zupełnie mi nie odpowiadają. Wtedy dostałem telefon z BOK i przełączyli mnie do działu, który niby miał mi zaproponować lepsze warunki. Nic z tego, cały czas proponują to, co na stronie. Jak myślicie czemu nie chcą mi dać rabatu? Jaką przyjąć strategię - dzwonić jeszcze raz czy czekać na telefon od nich? Czy jest jakiś minimalny okres przed końcem umowy, kiedy mogą proponować rabaty?
 #896591  autor: gamesinfo
 21 lis 2016, 19:29
Mi raz dali 20%, a raz bez rabatu, za trzecim razem też było 20%, ale powiedziałem, że interesuje mnie tylko 30% tak jak ostatnio miałem i udało się.
 #896593  autor: malin_f1
 21 lis 2016, 19:58
Ja właśnie rozmawiałem z DUK 30% rabatu bez wypowiedzenia nie dostałem niestety, natomiast cenna informacja jest taka że podobno od dziś zmienił się regulamin OOE i kupony łączą się z rabatem OOE
 #896598  autor: bolojang
 21 lis 2016, 20:35
Witam. Umowa mi kończy się 24.11.2016, wypowiedzenie złożyłem kilka dni temu i dostałem SMS że numer wyłączą mi 23.12.2016 ( zachowany musi być 30-to dniowy okres wypowiedzenia). Czy za ten miesiąc będę płacił jak za normalny abonament ? Czy jest jeszcze szansa na rabat 30% ? Ostatnie pytanie czy mogę wycofać po 24.11.2016 wypowiedzenie i wtedy przenieść numer do innej sieci ?
 #896627  autor: JFK2016
 21 lis 2016, 23:42
Jarowo pisze: Telefon stacjonarny posiadam w UPC i płacę 4.99 zł w tym mam 60 minut do wszystkich, więc dziękuję za propozycję.
Nr stacjonarne to posiadam nawet 2 (jeden za free w PLFON, a drugi za opłatę 1zł/rok w Halonet), chcesz taniej to kup sobie ofertę komórkową w UPC. :roll: Takie czasy tańsze oferty sprzedaje się w pakietach.
Jarowo pisze:Szukając lepszej oferty kliknąłem na baner znajdujący się na tej stronie i zostałem przekierowany na stronę nju Mobile i chyba pomarańcza może się chować z twoja propozycją.
Na telefonie mi nie zależy potrzebuję 2 numery i dużo internetu. Za numer główny w Nju płacę 39 zł, za drugi numer 9 zł, dokupuję internet mobilny żeby zwiększyć ilość internetu. Za kwotę 67 zł dostaję wszystko no limit, internet do podziału w pierwszych 6 miesiącach 33 GB po sześciu 66 GB, a największy plus to chyba to że w każdej chwili mogę zmienić operatora.
Więc jak widzisz nie muszę jechać na Marsa :)
A jeszcze jedno, jak nie będę używał telefonu to przez pierwsze trzy miesiące najmniejszy rachunek w wysokości 9 zł, później zero zł.
Witamy ponownie w Orange, :) (NJU- to wirtualny operator Orange). Oferta faktycznie ciekawa jeżeli ktoś chce 2 nr w pakiecie, a nie ma możliwości skorzystania z innych opcji, oferta internetowa również bardzo ciekawa, z tym że nie w Twojej wersji (nie połączysz tych 3 nr w ramach jednej opłaty abonamentowej ze wspólnym pakietem danych), jeżeli jest inaczej daj linki do regulaminów. Jedyną tanią i transparentną opcją przy tak szczególnej konstrukcji oferty-gdzie to ma być praktycznie internet mobilny z opcją tanich rozmów jest zaopatrzenie się w telefon dual-sim i użycie do tego celu karty RBM z darmowym internetem 100GB/m-c za cenę 5zł.
bolojang pisze:Czy za ten miesiąc będę płacił jak za normalny abonament ? Czy jest jeszcze szansa na rabat 30% ?
Będziesz płacił pełny abonament bez rabatu.
bolojang pisze: Ostatnie pytanie czy mogę wycofać po 24.11.2016 wypowiedzenie i wtedy przenieść numer do innej sieci ?
Możesz, lecz z zachowanie okresu wypowiedzenia (to nie prepaid, gdzie przerzucamy sobie nr kiedy chcemy).
 #896645  autor: Jarowo
 22 lis 2016, 08:33
JFK2016 pisze: Witamy ponownie w Orange, :) (NJU- to wirtualny operator Orange). Oferta faktycznie ciekawa jeżeli ktoś chce 2 nr w pakiecie, a nie ma możliwości skorzystania z innych opcji, oferta internetowa również bardzo ciekawa, z tym że nie w Twojej wersji (nie połączysz tych 3 nr w ramach jednej opłaty abonamentowej ze wspólnym pakietem danych), jeżeli jest inaczej daj linki do regulaminów. Jedyną tanią i transparentną opcją przy tak szczególnej konstrukcji oferty-gdzie to ma być praktycznie internet mobilny z opcją tanich rozmów jest zaopatrzenie się w telefon dual-sim i użycie do tego celu karty RBM z darmowym internetem 100GB/m-c za cenę 5zł.
Dlatego zaproponowałem jako przykład tego operatora, ktoś kto ma numer w orange i zastanawia się nad przedłużeniem to widocznie jest zadowolony z zasięgu a Nju korzysta z nadajników pomarańczy.
Co do łączenia pakietu internetowego to nie znam linka do regulaminu, jedynie mam potwierdzenie z czatu z konsultantem który zapewnił ze pakiet internetowy jet wspólny dla trzech numerów.
A więc podsumowując za kwotę 67 zł mam dwa numery plus internet mobilny, przez pierwsze pół roku mam internet 33 GB a po 6 miesiącach 66 GB.
Szkoda że orange nie może czegoś takiego zaproponować. :(
Ale ja nikogo nie namawiam.
 #896654  autor: JFK2016
 22 lis 2016, 10:11
Jarowo pisze: Co do łączenia pakietu internetowego to nie znam linka do regulaminu, jedynie mam potwierdzenie z czatu z konsultantem który zapewnił ze pakiet internetowy jet wspólny dla trzech numerów.
A więc podsumowując za kwotę 67 zł mam dwa numery plus internet mobilny, przez pierwsze pół roku mam internet 33 GB a po 6 miesiącach 66 GB.
Szkoda że orange nie może czegoś takiego zaproponować. :(
Z tego co przejrzałem to taką opcję możesz zrobić z 1 nr głównym, ryzyko nie jest duże bo tylko m-c wypowiedzenie umowy. Tu nie ma co wybrzydzać bo oferta Orange w pakietach jest miażdżąca w porównaniu z konkurencją (z rabatami 20-30%), osobiście jestem mega zadowolony (zwłaszcza że korzystam z rozmów międzynarodowych na komórki i roaming). :) P.S Oferty z iPhone7 łącznie tańsze niż sam telefon w sklepach/aukcjach.
 #896665  autor: light7
 22 lis 2016, 11:18
bolojang pisze:Witam. Umowa mi kończy się 24.11.2016, wypowiedzenie złożyłem kilka dni temu i dostałem SMS że numer wyłączą mi 23.12.2016 ( zachowany musi być 30-to dniowy okres wypowiedzenia). Czy za ten miesiąc będę płacił jak za normalny abonament ? Czy jest jeszcze szansa na rabat 30% ? Ostatnie pytanie czy mogę wycofać po 24.11.2016 wypowiedzenie i wtedy przenieść numer do innej sieci ?
Za ten miesiąc będziesz płacił normalny abonament. Szansa na 30% rabat jest ale musisz mieć szczęście i trafić na odpowiedniego konsultanta. Po 24.11.2016 możesz wycofać wypowiedzenie ale wtedy wracasz do punktu wyjścia i traktowane jest to tak jakby wypowiedzenie nigdy nie było złożone. Gdybyś po wycofaniu wypowiedzenia chciał przenieść numer do innego operatora to obowiązywał by Cię nowy 30 dniowy okres wypowiedzenia.
 #896670  autor: Peter_24
 22 lis 2016, 11:23
Czy przy przedłużeniu umowy przez DUK na abonament wspólny muszę koniecznie wziąść przynajmniej jeden dodatkowy numer? Chcę dołaczyc dodatkowy nr ale dopiero w styczniu a umowe na swój nr musze przedłużyć do 18 grudnia...
 #896705  autor: Shande
 22 lis 2016, 14:09
Zastanawiam się nad tym planem wspólnym ale szukam dwóch "wspólników" czyli na dodatkowe numery wiec chciałbym zapytać czy mogę dodać jako numer dodatkowy, któremu kończy się np umowa za miesiąc? Czy mogę to zrobić jeszcze w trakcie trwania abonamentu tam cxy najpierw musi skończyć się tam abo i przejść numer na kartę? Rozumiem że wtedy będzie to jako przedłużenie umowy i nie będzie opłaty aktywacyjnej? Jedynie jeśli dolaczylbym numer na kartę?
 #896710  autor: zielony71
 22 lis 2016, 14:44
Możesz przedłużyć abonament jako numer dodatkowy, na miesiąc przed końcem umowy powinno to już być możliwe. Co do aktywacji rozumujesz prawidłowo.
 #896752  autor: pferd
 22 lis 2016, 19:22
wypowiedzenie złożyłem tydzień temu na [email protected], zostało zarejestrowane i wyłącza numer 31sytcznia, interesuje mnie oferta bez telefonu za 59,99 zrabatowana 30% do 38,69, mam jeszcze neostradę, więc by dobra cena wyszła na koniec, dzwoniłem do duk i żadnych szans na jakikolwiek rabat nie ma, udało się komuś ostatnio dostać rabat 30% na ten abonament? i jeszcze pytanko: dzwonić do nich, czy raczej czekać, aż oni zadzwonią? czytam ten wątek na bieżąco i widzę, że to ruletka z tymi konsultantami, jedni dają odrazu, drudzy wogóle, a 2 lata temu rabacik dostałem za pierwszą rozmową.
 #896758  autor: maciekk4d
 22 lis 2016, 20:00
No i udało się przedłużyć przy pomocy @zielony71, (za co jeszcze raz gorąco dziękuję!).

Ale do rzeczy,:

-Umowa na 24msc.
-iPhone 7 32GB
-Abonament wspólny (zgodnie z poradnikiem kolegi zielony 71)
-Rabat -30% od DUK i -50% rabatu Orange Open Extra (dzięki LTE dla domu - tutaj również polecam skontaktować się z użytkownikiem @zielony71 który pomoże uzyskać dodatkowy rabat na tą ofertę)
-Abo w wysokości 83,7zł
-Opłata początkowa 749zł

Jeszcze raz dziękuje Zielony za pomoc i przeprowadzenie krok po kroku!
Polecam również poczytanie bloga Zielonego gdzie można uzyskać informację na wiele pytań które tutaj się powtarzają.

Przypominam też, że mi czasami proponowano rabat w wysokości 10%, następnie 20%, aż wreszcie doczekałem się 30%, więc proszę nie wierzyć konsultantom, że jest to niemożliwe, tylko cierpliwie czekać!
Rzeczywiście nie ma jednak możliwości zrabatowania ceny telefonu
 #896779  autor: kolonh
 22 lis 2016, 22:37
Jeśli posiadam 2 abonamenty I chce dobrać LTE dla domu.czy przy przedłużeniu dostane Orange Open extra oraz Orange open 20zl czy jedno wyklucza drugie
 #896796  autor: danioo
 23 lis 2016, 00:51
witam
mam pytanko co do ofert na przedluzenie
obecnie posiadam smart plan sprzed dwoch lat po rabacie w oplacie okolo 60zl( brany z tel)
dodatkowo funpack powyzej 100zl

interesowaloby mnie przedluzenie ze sprzetem

z tego co wyczytalem po wypowiedzeniu mozna liczyc na rabat 30% z duk na abo ( ewentualnie 25% bo chyba jakies problemy sa z otrzymaniem 30%)
+ standardowe 50% z open extra
bo na ten moment odpowiadalby mi ten pakiet max ze spotify + tel na raty
pytanka mam odnosnie calej konfiguracji jak otrzymac najlepsza oferte, czy dalej jakos trzeba mieszac z dodawaniem numeru zeby cos extra wyszarpac?
jest aktualnie mozliwosc dostania rabatu na tel w mniejszej cenie niz na www?
albo czy ma ktos jakies info od boga czy beda jakies nowe tel w ofercie? (typu moto z)

dzieki z gory za odp
 #896834  autor: Symulant
 23 lis 2016, 12:08
Masterjam77 pisze:Co wy z tymi Iphonami ?? :)
Wszyscy pytają i pytają . Wartość niewspółmierna do możliwości.
Do tej pory iPhone to telefon najlepiej "przechowujący" swoją wartość, co najlepiej widać po cenach 6 i 6s za ile można takowe obecnie kupić. Dlatego też sporo osób pewnie je wybiera. Do tego patrząc np na takie oferty po negocjacjach:
maciekk4d pisze:No i udało się przedłużyć przy pomocy @zielony71, (za co jeszcze raz gorąco dziękuję!).
-Umowa na 24msc.
-iPhone 7 32GB
-Abonament wspólny (zgodnie z poradnikiem kolegi zielony 71)
-Rabat -30% od DUK
-Abo w wysokości 83,7zł
-Opłata początkowa 749zł
.....
Przypominam też, że mi czasami proponowano rabat w wysokości 10%, następnie 20%, aż wreszcie doczekałem się 30%, więc proszę nie wierzyć konsultantom, że jest to niemożliwe, tylko cierpliwie czekać!
Okazuje się, że 24*83.70+749=2757.80 PLN chyba, że coś źle liczę. Podczas gdy sam iPhone 7 to sporo ponad 3000 PLN.
  • Strona 483 z 675
  • 1
  • 481
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 675
  • 1
  • 481
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 675