DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 492 z 624
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 624
 #969217  autor: MikiQQ
 31 gru 2017, 13:49
Karty prepaid się rejestruje a numery abonamentowe są już zarejestrowane na dane z umowy. Wracając do tematu jak wymieniałam jakiś czas temu kartę to przyszła ona kurierem. Ze starej karty trzeba było wysłać sms i po kilku minutach stara karta przestała być aktywna a uprawnienia przeszly na nową sim. Fakt że robiłem to tym samym telefonem więc możliwe że tak jest.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #969227  autor: Dawid12121313
 31 gru 2017, 14:26
Zastanawiające jest jeszcze to, że na tych nowych "czystych" kartach sim kod który trzeba było wysłać (ten który blokuje kartę) był taki sam na obu, czyli jakiś sygnał inny musi być, może faktycznie ten telefon.
Fajnie by było jak by jakiś pracownik sieci się wypowiedział jak to działa ;)
 #969258  autor: kokos-
 31 gru 2017, 16:45
andrewzc pisze:Czy ktoś się orientuje jaka jest oferta utrzymaniowa bez telefonu po złożeniu wypowiedzenia?
Taka sama jak przed złożeniem wypowoedzenia. ;-)
 #969273  autor: piter410
 31 gru 2017, 18:01
Dawid12121313 pisze:Mam takie pytanko, Przedłużenie umowy na firmę, nowy telefon, dostałem nową kartę (pracownik) i szef wziął sobie telefon. Dostałem czystą kartę, z kodem w środku, który mam wysłać ze starej karty. Wysłałem sms, kartę wyłączyłem, włożyłem nową kartę w swój stary telefon, czekałem. I sie nie doczekałem. Po miesiącu wysłałem szefa aby rozwiązał sytuacje, w salonie pan powiedział że w systemie jest ok, ale dali nową kartę.
Szef mi przywiózł, no ale jak mam wysłać kod ze starej karty, skoro ona jest już wyłączona...
Pomyślałem, że sam zadzwonię do bok i spróbuje rozwiązać sprawę.
Opisałem sytuację, i pan na infolinii powiedział, że nowa karta (czysta) musi być wsadzona w telefon który brałem do umowy, bo oni wysyłąją jakiś sygnał czy coś do tego telefonu, czyli jeżeli mój szef wziął numer 123 z telefonem X to karta która ma mieć numer 123 musi być wsadzona do telefonu X a nie mojego starego Y.

Czy to tak jest? Myślałem, że normą jest branie telefonów i sprzedawanie ich na allegro itp. Co gdyby ktoś nie brał telefonu? Proszę o potwierdzenie czy to prawda.
witam ja w tym roku w listopadzie wymieniałem karę żonie z telefonem tylko że telefon dostała córka a karta poszła do starego telefonu i wszystko zadziałało w kilka minut
 #969277  autor: andrewzc
 31 gru 2017, 18:21
kokos- pisze:
andrewzc pisze:Czy ktoś się orientuje jaka jest oferta utrzymaniowa bez telefonu po złożeniu wypowiedzenia?
Taka sama jak przed złożeniem wypowoedzenia. ;-)
Ale konkretnie cenowo jaka?
 #969289  autor: MikiQQ
 31 gru 2017, 19:29
andrewzc pisze:
kokos- pisze:
andrewzc pisze:Czy ktoś się orientuje jaka jest oferta utrzymaniowa bez telefonu po złożeniu wypowiedzenia?
Taka sama jak przed złożeniem wypowoedzenia. ;-)
Ale konkretnie cenowo jaka?
A czytałeś kilkadziesiąt postów wyżej?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #969290  autor: andrewzc
 31 gru 2017, 19:33
Ale konkretnie cenowo jaka?[/quote]A czytałeś kilkadziesiąt postów wyżej?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka[/quote]
To oświeć mnie... łaskawco :mrgreen:
 #969297  autor: MikiQQ
 31 gru 2017, 21:00
andrewzc pisze:Ale konkretnie cenowo jaka?
A czytałeś kilkadziesiąt postów wyżej?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka[/quote]
To oświeć mnie... łaskawco :mrgreen:[/quote]Nie mam zamiaru jak nawet nie masz ochoty poświęcić chwilę czasu na przeczytanie kilka postów. Tam jest wszystko napisane. Nawet ja pisałem ile można ugrać rabatu na abo i telefon.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #969364  autor: piotrzet
 01 sty 2018, 14:47
Nie ma albo limit 10 GB i 1 Mb/s albo 20 GB i 1 Mb/s

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #969449  autor: light7
 02 sty 2018, 10:18
kowal186 pisze:Witam. Orientuje się ktoś może po jakim czasie TMobile daje odpowiedź po zwrocie umowy i telefonu w ciągu 14 dni?
Ja odstąpiłem od umowy (przeniesienie numeru) i odesłałem telefon w dniu 13.12.2017. Na drugi dzień paczka została odebrana przez operatora. Nie dostałem żadnego potwierdzenia od T-Mobile a numer tymczasowy przestał działać w dniu 19.12.2017. Do tej pory nie dostałem zwrotu pieniędzy za telefon.
 #969500  autor: arasel
 02 sty 2018, 14:12
TheBesciak78 pisze:Powiedzcie czy jest taka taryfa od jakiej kwoty za abo jest faktyczny nieograniczony internet bez lejków? I czy jest w ofercie bez telefonu?
piotrzet pisze:Nie ma albo limit 10 GB i 1 Mb/s albo 20 GB i 1 Mb/s
Ale jest pewien sposób, by tak się właśnie stało, choć to lekka kombinacja bym powiedział, bo trzeba mieć telefon z dual SIM i podpisać dwie umowy. Jedna to np. przedłużenie bez telefonu, no limit wszystko + 10GB Internetu za 29,99 (choć nikt nie broni wziąć usługę na kartę za 25PLN lub inną jeszcze tańszą) oraz drugą z oferty "Internet Domowy", która jest rzeczywiście nielimitowana jeśli chodzi o ilość pobranych danych, kwestia tylko prędkości - do 20Mbit za 45PLN, do 60Mbit za 55PLN. Wsadzając obie te karty do jednego telefonu ma się totalny no limit za cenę 75PLN lub 85PLN (70-80 w wariancie "na kartę"). Nie jest to do końca wygodne rozwiązanie, ale jeśli komuś zależy na tym, by to wszystko mieć to jest to jakiś sposób ;)
 #969535  autor: BALENCIAGA
 02 sty 2018, 16:25
Warto brać abonament T-mobile 1 na 36 miesiecy za 80zł wszystko na stronie jest napisane że wszystko bez limitu z iPhone 7 32 GB za 1668.99 ? Czy poczekac do kwietnia bo wtedy konczy mi sie umowa i czekać na lepszą ofertę ?
 #969580  autor: arasel
 02 sty 2018, 18:52
Nie warto brać, po odliczeniu wartości telefonu wychodzi ponad 50PLN za same usługi i to przez 3 lata. Oferta nieopłacalna i słaba. Natomiast to co warto, to połączyć się z SUK i negocjować warunki przedłużenia, bo można je otrzymać dużo lepsze i to na 24 miesiące. Warto też prześledzić ten temat, ostatnie 10-20 stron, żeby się dowiedzieć na jakie upusty można liczyć, w jakiej taryfie, co można a co nie można, co ma a co nie ma znaczenia przy negocjacjach, itd.
 #969635  autor: Robak85
 02 sty 2018, 20:52
Przed końcem roku pisaliście żeby poczekać do nowego roku z przedłużeniem. Myślicie, że już można dzwonić i pytać o ofertę? Jakieś przecieki kiedy nowy cennik tel będzie?
 #969656  autor: kaleidgalaxy
 02 sty 2018, 21:57
Dziś rozmawiałem z SUK. Dwie umowy kończę mi się w lutym. W domu są flagowe telefony więc szukam oferty z telefonami które sprzedam na wolnym rynku.

Oferta z dziś: Mate 10 Lite za 1 zł przy umowie 80 zł.(czyli tak jak teraz) jedyna zmiana w abo to net "no limit" czyli 20gb plus lejek. Razem 160 zł za dwie umowy i dwa Mate 10 Lite do sprzedania (pewnie że 2400 wezmę na alledrogo). Chciałem zejść z ceny abo na 70 zł ale wtedy Mate drożeje.

Z drugiej strony korci Play - duet razem za dwie umowy 100 zł i też pełny no limit, tylko net 10gb i lejek. I słabsze telefony chyba P9 Lite mini, czy coś, na alledrogo za 500 zł za sztukę bym mógł sprzedać. Do tego Tidal i show Max. Panowie co robić :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 #969696  autor: MikiQQ
 03 sty 2018, 06:29
Ja się też dość poważnie zastanawiałem na Playem ale ceny abonamentów mają takie same albo nawet droższe i urządzenia też. A do tego roaming czterech operatorów i ciągle problemy z rozmowami jak się dużo przemieszczasz.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #969716  autor: light7
 03 sty 2018, 08:53
kaleidgalaxy pisze:Z drugiej strony korci Play
Jeżeli rozważasz przeniesienie do Play to w pierwszej kolejności sprawdź zasięg w miejscach, w których najczęściej przebywasz. W miastach zasięg jest w miarę dobry ale poza miastami już niestety nie.

W jednej z miejscowości gdzie często bywam nie ma zasięgu Play i wtedy trzeba korzystać z roamingu (z prędkością internetu 3 Mbit/s). Sprawdzałem kilkanaście razy prędkości internetu w tym miejscu przypadku innych operatorów i wahają się pomiędzy 15 Mbit/s a 55 Mbit/s. Nigdy nie miałem niższej prędkości niż 15 Mbit/s.
  • Strona 492 z 624
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 624
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 624