DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

 #393597  autor: kubik
 16 mar 2010, 21:14
Pijo pisze: Dlatego uważam ze migracja średnio sie opłaca.
podobnie jak przy LongPlay bez telefonu - nie dostaniesz SD. na głównej stronie powinna być gwiazdka - nie dotyczy oferty abonamentowej bez telefonu ;o) heh

dla Playa bardziej liczy się klient, który kupi telefon, niż ten który już posiada i jednak chce wybrać ich ofertę abonamentową. zawsze myślałem, że mieć, a nie mieć, to różnica ;o)

 #393598  autor: Marens
 16 mar 2010, 21:21
Regulaminy pakietów:
:arrow: Wieczory i Weekendy
http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/wiec ... index.html

:arrow: Nowy Pakiet SMS do wszystkich
http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/nowy ... index.html

:arrow: Nowy Pakiet minut do wszystkich
http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/nowy ... index.html

:arrow: Nowy Pakiet 100 minut do Play
http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/nowy ... index.html

:arrow: Nielimitowane połączenia w Play
http://www.playmobile.pl/pl/uslugi/niel ... index.html

Komentarz = żal
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 21:25 przez Marens, łącznie zmieniany 1 raz.

 #393599  autor: Pijo
 16 mar 2010, 21:21
kubik pisze:podobnie jak przy LongPlay bez telefonu - nie dostaniesz SD. na głównej stronie powinna być gwiazdka - nie dotyczy oferty abonamentowej bez telefonu ;o) heh
LP 69 = 34,50 = 350 min = Koszt minuty 10 groszy do wszystkich i serio liczyłeś ze dostaniesz jeszcze SD za free ?

 #393600  autor: kubik
 16 mar 2010, 21:24
Pijo pisze:LP 69 = 34,50 = 350 min = Koszt minuty 10 groszy do wszystkich i serio liczyłeś ze dostaniesz jeszcze SD za free ?
w głębi duszy tak, ale aż tak naiwny nie byłem - mogli chociaż dla LP99 dać SD.
brakuje Premium bez telefonu na 12 miesięcy 50% ;o)
tak, wiem, czepiam się ;oP

 #393601  autor: Pijo
 16 mar 2010, 21:26
Marens pisze:Komentarz = żal
Dlaczemu ?

 #393602  autor: Marens
 16 mar 2010, 21:28
Pijo pisze:Dlaczemu ?
1000SMS za 15zł oraz 200min za 15zł jest dopiero od abo 69zl

Pomyśl, że masz Fresha i doładujesz go za 2x30zł.
Masz tutaj kombinatorykę do wyboru do koloru.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 21:31 przez Marens, łącznie zmieniany 3 razy.

 #393603  autor: merigaw
 16 mar 2010, 21:28
No dobrze ,a co z osobami ,które maja teraz taryfy bez telefonu np abo
65 zł i chciały by zmigrować na LP bez telefonu za 69?
Też nie dostaną tych dodatkowych minut do wszystkich? Już o SD mi nie chodzi.

 #393604  autor: Pijo
 16 mar 2010, 21:34
merigaw pisze:bez telefonu np abo
65 zł i chciały by zmigrować na LP bez telefonu za 69?
Nie można zmigrowac do oferty promocyjnej. Mozna zmigrować tylko na cennik podstawowy LP.

W twoim przypadku na gołe LP 69 z 237 minutami i abonamentem 69 zl / msc.

[ Dodano: 2010-03-16, 21:39 ]

Na parterze hałasuje EastWest Rockers a ja spieszę poinformować, że Klienci posiadający taryfy:

* Play Abonament
* Play Lajt
* Nowy Play Abonament
* Rozmawiaj i pisz
* Rozmawiaj bez końca
* One Play
* One Play PRO

, którzy zdecydują się zmienić swoją dotychczasową taryfę na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzymają benefity przysługujące dla Klienta w przypadku zakupu kolejnej aktywacji w promocji Stan Darmowy w LongPlay.

Oznacza to, że każdy Klient, który dokona zmiany taryfy na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzyma:

* Stan Darmowy na zawsze
* oraz Pakiet minut do wszystkich.

na więcej pytań odpowie już jutro Julia.
źródło: blogplay.pl

Robi się ciekawie

I wszystkie moje wyliczenia szlak trafił ;)

 #393607  autor: wwojtaszek
 16 mar 2010, 21:42
A czy jest jeszcze w ofercie One Play Pro? Bo na stronie juz zniknal a chcialem sobie wziac Pro 40 z upustem 50% na 6 miechow a nie chce bulic za Longa 49...

 #393611  autor: Marens
 16 mar 2010, 21:48
Pijo pisze:I wszystkie moje wyliczenia szlak trafił ;)
Moje też, ale to chyba dobrze?
Będzie trzeba poważnie się zastanowić nad nową taryfą od Soboty.

 #393617  autor: Sławek
 16 mar 2010, 21:53
Zapomnij o OnePlayPro. Umarlo. A raczej zabili.

Dla mnie to jest kpina, jak tak czytam kolejne komentarze. Stopien zagmatwania i udziwnienia oferty pobil wszelkie rekordy. W dodatku ta oferta jest oplacalna tylko dla bardzo wysokich abonamentow. Moim zdaniem przejada sie na tej taryfie. Mialem brac druga aktywacje, ale za to, co przedstawili, dziekuje, postoje :)
Pora przeprosic sie z PlayFresh.

 #393622  autor: invadersmustdie
 16 mar 2010, 22:00
Mnie najbardziej interesuje abonament LP69 bez telefonu i SD. Czy nie uważacie, że tu też obowiązuje Stan Darmowy. Przecież to "normalny" abonament LP69, tylko za pół ceny?

 #393627  autor: Pijo
 16 mar 2010, 22:06
invadersmustdie pisze:Mnie najbardziej interesuje abonament LP69 bez telefonu i SD. Czy nie uważacie, że tu też obowiązuje Stan Darmowy. Przecież to "normalny" abonament LP69, tylko za pół ceny?
To jest inna promocja i tu SD jest za 19 zl.

 #393649  autor: invadersmustdie
 16 mar 2010, 22:26
Pijo pisze:
invadersmustdie pisze:Mnie najbardziej interesuje abonament LP69 bez telefonu i SD. Czy nie uważacie, że tu też obowiązuje Stan Darmowy. Przecież to "normalny" abonament LP69, tylko za pół ceny?
To jest inna promocja i tu SD jest za 19 zl.
Racja, doczytałem to teraz. To straszna kiszka, bo biorąc LP69 bez telefonu + SD wychodzi nam 53,5 miesięcznie czyli 15,5 złotego mniej miesięcznie, niż oferta z telefonem. W ciągu 2 lat oszczędzamy 15,5*24=372 złote. To już bardziej opłaca się wziąć telefon i go sprzedać. Nie biorąc tu pod uwagę ofert MNP, to wychodzi na to, że umowa bez terminalowa nadal jest mniej opłacalna niż Fresh.

 #393709  autor: play4you2
 17 mar 2010, 11:06
emarcin pisze:Cytat:
5. Abonent, który przeniesie swój numer z wcześniej obowiązującej Oferty Abonamentowej One Play, One Play PRO, Nowy Play Abonament, Play Abonament, Rozmawiaj i pisz, Rozmawiaj bez końca, na Ofertę LongPlay traci prawo do korzystania z dotychczasowych warunków Oferty Promocyjnej, oraz nie moŜe korzystać z dodatkowych usług oraz pakietów przyznawanych w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej.
Drodzy Państwo, już tłumaczę.

Osoba, która będzie migrować z taryfy wymienionej w tym Regulaminie na Long Play bez telefonu, NIE OTRZYMA Pakietów lub upustów, które by standardowo otrzymała, jak przy zawieraniu nowej Umowy. Otrzyma "czysty" Abonament. Oczywiście traci też promocję, jaką uzyskała w ramach dotychczasowego Planu Taryfowego. Jednak, bedzie mogła skorzystać z innych promocji dostępnych w Long Play. Oznacza to, że może wykupić np. Pakiety dostępne w Ofercie (te, na które są Regulaminy, chyba że dany Regulamin Pakietu stanowi inaczej), ale będzie ponosić za nie opłatę zgodną z danym Regulaminem Pakietu lub Cennikiem (np. Stan Darmowy - 20 PLN).

Uff, chyba udało mi się to jakoś jasno wytłumaczyć 8).

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393710  autor: Worczynski
 17 mar 2010, 11:13
Czyli Kolego Play4You2 stawiacie na ludzi, którzy biorą telefon w umowie? Bo to tak trochę wygląda. Jeśli dobrze rozumiem to w sytuacji jak biorę umowę bez telefonu to dostaje golasa bez stanu darmowego, mówię o LongPlay69? Powiem Ci, że strasznie skomplikowana ta oferta i trochę jej brakuje do pierwotnej przejrzystości...

Jazz do łez:)

 #393714  autor: emarcin
 17 mar 2010, 11:27
Ok a jak play4you2 ustosunkujesz się do tego co napisał rzecznik na swoim blogu?
Na parterze hałasuje EastWest Rockers a ja spieszę poinformować, że Klienci posiadający taryfy:

Play Abonament
Play Lajt
Nowy Play Abonament
Rozmawiaj i pisz
Rozmawiaj bez końca
One Play
One Play PRO
, którzy zdecydują się zmienić swoją dotychczasową taryfę na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzymają benefity przysługujące dla Klienta w przypadku zakupu kolejnej aktywacji w promocji Stan Darmowy w LongPlay.

Oznacza to, że każdy Klient, który dokona zmiany taryfy na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzyma:

Stan Darmowy na zawsze
oraz Pakiet minut do wszystkich.
na więcej pytań odpowie już jutro Julia.

 #393716  autor: lukaszek1234
 17 mar 2010, 11:29
a czy replay bez telefonu jest nowe?
ewentualnie do kiedy mozna brac replay z upustem 50 % na abo?

Alcatel OT Club --> Motorola C350 --> Sony Ericsson T68i --> Siemens SL45i --> Siemens C75 --> Siemens AX75 --> Samsung X660 --> Nokia 6310i --> Motorola V3 --> Sony Ericsson K550i -- > Nokia E51

 #393718  autor: Rezo
 17 mar 2010, 11:37
play4you2 Dzięki za odpowiedź :wink: Rozumiem że, przy przełużeniu umowy (podpisanie aneksu) na opcję Long bez telefonu pakiety i upusty są dostępne?

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #393721  autor: Marens
 17 mar 2010, 11:50
lukaszek1234 pisze:Ok a jak play4you2 ustosunkujesz się do tego co napisał rzecznik na swoim blogu?
Będzie to pewnie akcja promocyjna i na promocyjnych zasadach będzie można dokonać migracji. Czyli reasumując, zmieniając na standardowych warunkach PRO40 na LP49zł mamy?
:arrow: 169min / 245SMS
:arrow: SD + 19zł
:arrow: pakiety dodatkowo płatne
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8