DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 #393723  autor: majkel2020
 17 mar 2010, 12:04
jezeli poczytacie komentarze pod tamtym wpisem to okazuje sie ze rzecznik sie chyba jednak zagalopowal. Wobec czego chyba dalej nikt nie wie jak naprawde wyglada sprawa migracji :| osobiscie wyslalem zapytanie czy w moim przypadku bedzie mozliwe uzyskanie takiego stanu: migracja z One Play 65 do Long Play 69 + pakiet sms 300 za 9 zł + Play Online 100 mb za 5 zł + Stan Darmowy = abo 83 zł. jak sie da to przechodze :D

 #393727  autor: Worczynski
 17 mar 2010, 12:32
Chyba Ci się Marens nie opłaca migrować, w dotychczasowej ofercie jest w miarę podobna liczba minut, a stan darmowy to drożyzna tutaj? Sam posiadam OPP40 i nie widzę sensu migracji, nic się po prawdzie nie zmieniło. Rozbiła mnie oferta Longplay telefon, stawki tam są koszmarnie wysokie.

Jazz do łez:)

 #393746  autor: play4you2
 17 mar 2010, 13:26
Worczynski pisze:Czyli Kolego Play4You2 stawiacie na ludzi, którzy biorą telefon w umowie? Bo to tak trochę wygląda. Jeśli dobrze rozumiem to w sytuacji jak biorę umowę bez telefonu to dostaje golasa bez stanu darmowego, mówię o LongPlay69? Powiem Ci, że strasznie skomplikowana ta oferta i trochę jej brakuje do pierwotnej przejrzystości...
Wybór jest dowolny, nie stawiamy na konkretnego Klienta (chodzi o to czy z telefonem, czy bez), daliśmy mozliwość wyboru, co w Play jest bardzo ważne. Natomiast proszę zwróć uwagę na to, że to co napisałem, dotyczy obecnych Klientów, z aktualną Umową, którzy by chcieli zmienić na LongPlay. Jeżeli podpisujesz nową aktywację, wszystkie Pakiety i promocje są dostępne, w zależności od wybranej Oferty.
Rezo pisze:play4you2 Dzięki za odpowiedź Rozumiem że, przy przełużeniu umowy (podpisanie aneksu) na opcję Long bez telefonu pakiety i upusty są dostępne?
Jeżeli kończy Ci się kontrakt, to teoretycznie jest dostępna Oferta ze wszystkimi jej komponentami, ale to zależy też od tego, ajki obecnie masz Plan taryfowy. Generalnie nie jest powiedziane, że komuś, kto kończy kontrakt, musi przypadać koniecznie dana Oferta. Mozliwe że będzie lepsza, albo zbliżona do obecnej, którą posiada. Wszystko zależy od wielu czynników, które są brane pod uwagę przy tworzeniu Oferty Replay. Pamiętaj, że jest to indywidualnie tworzona Oferta dla poszczególnego Abonenta.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393749  autor: TomekO
 17 mar 2010, 13:40
Polecam Nowy pakiet minut do wszystkich . Działa też w taryfach OP i w promocji Sprawdź i kup aktywujemy go np. 2 kwietnia i mamy za darmo prawie dwa miesiące ;) odpowiedni pakiet dla naszej taryfy.

 #393758  autor: ~R
 17 mar 2010, 14:22
Klienci posiadający taryfy: "Play Abonament, Play Lajt, Nowy Play Abonament,Rozmawiaj i pisz, Rozmawiaj bez końca, One Play, One Play PRO"
i zdecydują się zmienić swoją taryfę na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzymają benefity przysługujące dla Klienta w przypadku zakupu promocji Stan Darmowy w LongPlay.

Oznacza to, że każdy Klient, który dokona zmiany taryfy na LongPlay 69 lub LongPlay 99 otrzyma: "Stan Darmowy na zawsze oraz Pakiet minut do wszystkich. :smt005

Rozwialiśmy już niektóre wątpliwości ?

_______________________
Pozdrawiam. Rafał.

 #393760  autor: play4you2
 17 mar 2010, 14:33
emarcin pisze:play4you2, cały czas czekam na udzielenie odpowiedzi http://telepolis.pl/forum...p=393714#393714
Wybacz, zapomniałem od razu odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o wypowiedź naszego rzecznika, proponuję zapytać go o to osobiście. Ja udzieliłem informacji w oparciu o analizę prawną z działu prawnego. Pozwólcie, że nie bedę komentował wypowiedzi naszego rzecznika, gdyż nie chcę ingerować w jego kompetencje.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393761  autor: Worczynski
 17 mar 2010, 14:35
No już prawie. Ale musicie przyznać, że dość pokomplikowana jest ta oferta i za dużo pakietów, pakiecików, to już nie prosty play, taki jak był na wejściu...

Jazz do łez:)

 #393762  autor: htrz
 17 mar 2010, 14:35
play4you2 pisze:[...]
Czyli jak zwykle w Playu total burdel i każdy ma swoją wersję ;).

 #393764  autor: play4you2
 17 mar 2010, 14:36
Dodam tylko jeszcze, że wyjątkiem jest tu migracja na taryfy LongPlay 69 i 99. W tym przypadku, osoby migrujące na te taryfy przysługują benefity wynikające z Oferty Promocyjnej Stan Darmowy w LongPlay, czyli Stan Darmowy na zawsze oraz Pakiet minut do wszystkich. Sorry, zapomniałem to dodać.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393770  autor: emarcin
 17 mar 2010, 14:49
Ok czyli rozumiem, że z One Play 45 mogę swobodnie migrować na LongPlay 69 i będę miał dostępny stan darmowy oraz 350 minut wymienne z sms/mms?
A czy telefonicznie można złożyć chęć migracji do LongPlay69? Czy muszę udać się do salonu?

 #393774  autor: TomekO
 17 mar 2010, 15:01
play4you2 pisze:Dodam tylko jeszcze, że wyjątkiem jest tu migracja na taryfy LongPlay 69 i 99. W tym przypadku, osoby migrujące na te taryfy przysługują benefity wynikające z Oferty Promocyjnej Stan Darmowy w LongPlay, czyli Stan Darmowy na zawsze oraz Pakiet minut do wszystkich. Sorry, zapomniałem to dodać.

Pzdr.
Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?

 #393780  autor: play4you2
 17 mar 2010, 15:24
TomekO pisze:Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?
Ogólnie Masz rację, ale przy migracji tylko na te dwie taryfy, te ograniczenia nie dotyczą. Jest to forma promocji, która nie jest obarczona zapisem z Regulaminu o którym mówiłem. W pozostałych przypadkach przy migracji otrzymuje się tylko "gołą" taryfę.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393782  autor: emarcin
 17 mar 2010, 15:27
Kurde aż się chyba wybiorę jeszcze dziś do salonu aby zmigrować na LongPlay69 tylko czy oni będę mieli taką wiedzę skoro nawet dzwoniąc do OK za każdym razem co innego mówią?

 #393784  autor: krychs
 17 mar 2010, 15:32
W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)

 #393785  autor: TomekO
 17 mar 2010, 15:32
play4you2 pisze:
TomekO pisze:Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?
Ogólnie Masz rację, ale przy migracji tylko na te dwie taryfy, te ograniczenia nie dotyczą. Jest to forma promocji, która nie jest obarczona zapisem z Regulaminu o którym mówiłem. W pozostałych przypadkach przy migracji otrzymuje się tylko "gołą" taryfę.
To zapytam jeszcze czy migrując z OP45 (aneks bez telefonu) na Swobodny Internet 3 i taryfę LP69 otrzymam usługi Nieograniczone połączenia w Play i pakiet minut tak jak nowy klient ? To wynika z innych regulacji to wyłączenie ? Trzeba brać ofertę póki jest ;)

 #393786  autor: fidel29
 17 mar 2010, 15:39
krychs pisze:W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)
Dostaniesz ofertę jak każdy z ulicy niestety.Tak jest w Play---wczoraj spradzwone:(
Pozdrawiam

 #393789  autor: Marens
 17 mar 2010, 15:47
Worczynski pisze:Chyba Ci się Marens nie opłaca migrować
Wiem o tym.
Jedynie ma sens migrowanie do Long69, co dla mnie jest za dużym kontraktem na dzień dzisiejszy. Mogę sobie odpuścić, bo akurat wykorzystuje PRO 40 (+/- 5zł)

 #393800  autor: zawi_23
 17 mar 2010, 16:05
To ja mam takie pytanie. Posiadam Play Abonament Limitowany 70 (pierwszy jaki był w Play). Czy w związku z tym mogę się przenieść na LongPlay 69?
I jeszcze jedno. Jeżeli mogę się przenieść to czy mogę dokupić usługę zbieraj minuty...?

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #393805  autor: Worczynski
 17 mar 2010, 16:12
LongPlay 69 to znów za duże zobowiązanie, dla mnie robi różnicę 20 kilka złotych miesięcznie więcej pakować z ten interes, szczególnie, że tak jak powiedziałeś, PRO+10 złotych maksymalnie więcej płacę, a w Play znów aż tylu ziomków nie ma:)

Jazz do łez:)
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8