DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #896621  autor: Hamer-H2
 21 lis 2016, 23:14
Witam,
od 21-11-2016 do 31-12-2016r jest nowa oferta na abonament BEZ LIMITU w sieci FMmobile.
Pierwsze 6 miesięcy za 1zł potem 29,90zł miesięcznie (umowa na 24 miesiące)
-nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacionarne
-nielimitowane SMS i MMS
-internet LTE (prędkość do 300 Mb/s - najszybszy w Polsce) limit 10GB (po wykorzystaniu bez limitu 32 kbit/sek)
-aktywacja 1zł

FMmobile korzysta z zasięgu Polkomtel/PLUS.

Średni koszt miesięczy wychodzi 22,68zł :D

Chcerz skorzystać z oferty?

http://fmgroupmobile.pl/r/Qoj5xK7G/

Post nieszkodliwy- zaakceptowany.
 #896647  autor: ManiacGSM
 22 lis 2016, 08:51
pakierhakierxd pisze:Spadaj z tą reklama.

Wysłane z mojego LG-K520 przy użyciu Tapatalka
No właśnie ,nie chciałem być pierwszy który to powie. :twisted:

Ewentualnie jak masz coś do zaoferowania to w tym dziale:

http://www.telepolis.pl/forum/viewforum.php?f=17

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #896672  autor: Hamer-H2
 22 lis 2016, 11:27
Owszem jest to reklama jak prawie całe to forum. Jest to zakładka Forum "oferta abonamentowa" i ja właśnie taką przedstawiłem. Jest na tym forum wątek który porównuje oferty NO-LIMIT ale tej oferty nie uwzględnia więc o niej napisałem. Moderator prosił że jeśli znasz ofertę której nie ma w jego wątku to ją opisz a ON ją doda...

Pozdrawiam dotkniętych faktem reklamy
 #896673  autor: asdaf
 22 lis 2016, 11:32
Hamer-H2 pisze:internet LTE (prędkość do 300 Mb/s - najszybszy w Polsce) limit 10GB
A z tych 300 w realu będzie najwyżej 10-15. O limicie 10 GB nie wspominam ;)
 #896676  autor: Hamer-H2
 22 lis 2016, 11:38
Widze że są tu osoby które nie lubią jak pokazuje się konkurencja z dobrą ofertą... zaraz hejt bez żadnych potwierdzonych informacji
 #896677  autor: Hamer-H2
 22 lis 2016, 11:40
A tu mała informacja na temat testów jakie zostały wykonane odnośnie prędkości"

"Z przyjemnością informujemy że Internet mobilny od Polkomtel
został zwycięzcą testów prędkości miesięcznika „Komputer Świat".
Tym samym zachęcamy do testowania go z Nami.

LTE Advanced to technologia umożliwiająca korzystanie z internetu do 300 Mb/s,
dzięki połączaniu pasm o dwóch częstotliwościach –1800 MHz i 2600 MHz.

W testach wykonanych przez miesięcznik „Komputer Świat" które trwały od stycznia do czerwca tego roku, brało udział 68 000 osób. Dokonali oni 316 000 pomiarów prędkości, z których wynika że Internet od firmy Polkomtel jest 2 x szybszy niż w Play i 25 % lepszy niż Orange i T-Mobile.

Szczegóły testu mogą Państwo znaleźć na łamach miesięcznika Komputer Świat 10/2016

Na chwile obecną LTE Advanced dostępny jest w 79 lokalizacjach,
jednak technologia ta jest cały czas rozwijana i wzbogacana o nowe nadajniki."
 #896682  autor: Hamer-H2
 22 lis 2016, 12:01
A czy Ty wiesz że technologie LTE opatentował Plus i jak ktoś che z tego korzystać gdziekolwiek na świecie to musi im zapłacic za taką możliwość? Wiesz że jak Plus jest właścicielem technologi to podchodząc inteligentnie to siecią z którymi nie współpracuje bezpośrednio udostępnia okrojone LTE o niższej prędkości np. max 75 Mb/s zgodnie z umową. Proponuje każdemu z was sprawdzić zapis małum drukiem w innych sieciach jaką prędkość ma ich LTE.
 #896687  autor: Masterjam77
 22 lis 2016, 12:51
Hamer-H2 pisze:Witam,
od 21-11-2016 do 31-12-2016r jest nowa oferta na abonament BEZ LIMITU w sieci FMmobile.
Pierwsze 6 miesięcy za 1zł potem 29,90zł miesięcznie (umowa na 24 miesiące)
-nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacionarne
-nielimitowane SMS i MMS
-internet LTE (prędkość do 300 Mb/s - najszybszy w Polsce) limit 10GB (po wykorzystaniu bez limitu 32 kbit/sek)
-aktywacja 1zł

FMmobile korzysta z zasięgu Polkomtel/PLUS.

Średni koszt miesięczy wychodzi 22,68zł :D

Chcerz skorzystać z oferty?

http://fmgroupmobile.pl/r/Qoj5xK7G/
Wrzuć chociaż czysty link do oferty nad swoim z reflinkiem
 #896788  autor: f0ku5
 22 lis 2016, 23:21
Hamer-H2 pisze:A czy Ty wiesz że technologie LTE opatentował Plus i jak ktoś che z tego korzystać gdziekolwiek na świecie to musi im zapłacic za taką możliwość? Wiesz że jak Plus jest właścicielem technologi to podchodząc inteligentnie to siecią z którymi nie współpracuje bezpośrednio udostępnia okrojone LTE o niższej prędkości np. max 75 Mb/s zgodnie z umową. Proponuje każdemu z was sprawdzić zapis małum drukiem w innych sieciach jaką prędkość ma ich LTE.
O chłopie, odstaw te dragi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #896805  autor: Kryniczanin
 23 lis 2016, 04:49
A czy Ty wiesz że technologie LTE opatentował Plus i jak ktoś che z tego korzystać gdziekolwiek na świecie to musi im zapłacic za taką możliwość? Wiesz że jak Plus jest właścicielem technologi to podchodząc inteligentnie to siecią z którymi nie współpracuje bezpośrednio udostępnia okrojone LTE o niższej prędkości np. max 75 Mb/s zgodnie z umową. Proponuje każdemu z was sprawdzić zapis małum drukiem w innych sieciach jaką prędkość ma ich LTE.
Noooooo....nie mam pytań...
 #896812  autor: poziom
 23 lis 2016, 07:48
Hamer-H2 pisze:A czy Ty wiesz że technologie LTE opatentował Plus i jak ktoś che z tego korzystać gdziekolwiek na świecie to musi im zapłacic za taką możliwość? Wiesz że jak Plus jest właścicielem technologi to podchodząc inteligentnie to siecią z którymi nie współpracuje bezpośrednio udostępnia okrojone LTE o niższej prędkości np. max 75 Mb/s zgodnie z umową. Proponuje każdemu z was sprawdzić zapis małum drukiem w innych sieciach jaką prędkość ma ich LTE.
Prędkość definiuje ilość posiadanego przez operatorów pasma.
Polkomtel niczego nie opatentował, był pierwszy w Polsce z lte bo miał dużo pasma przez spółeczki typu mobyland/centernet które przejął Zygmunt Krok.
I tyle.
Tutaj siedzą w miarę świadomi użytkownicy więc takie bajki nie przejdą :wink:
ps. Ile musisz zebrać umów z poleceń aby zostać złotą orchideą? :-D
 #896823  autor: Gregrin
 23 lis 2016, 09:34
poziom pisze:ps. Ile musisz zebrać umów z poleceń aby zostać złotą orchideą?
Dostanie miesiąc abonamentu za 1gr.
A co do samej oferty to trzeba uczciwie przyznać ze fajna opcja. Full nolimit i 10GB za prawie 23zl nie jest źle. Wychodzi taniej (i więcej netu) niż w uważanym jako bardzo tanie premiummobile. Forum przecież po to jest żeby podawać dobre okazje tanich ofert a o tej jeszcze na forum nie czytałem a Blank tez chyba przeoczył ja w swoim zestawieniu (a może nie dodał bo to tylko promocja).

Z tym patentowaniem LTE przez plusa to spora fantazja (chyba trochę emocje poniosły przez fale oburzenia) ale poza tym oferta przedstawiona uczciwie choć może w sposób trochę reklamowy "najszybszy w Polsce" (może sam się na to złapał) no i z reflinkiem bez informowania o tym. Ale moim zdaniem to nie naciąganie a tylko jakaś korzyść dla autora. Nie rozumiem takiego oburzenia :/ Podał dobra ofert z której jeśli ktoś skorzysta będzie miał jedno abo gratis... gdzie tu krzywda albo nachalna reklama ?
 #896828  autor: Hamer-H2
 23 lis 2016, 11:04
Dziękuję za ostanią wypowiedz. Co do technologi LTE to faktycznie trochę sie zbłaźniłem ale taką informację kiedyś mi "sprzedano" i jej nie sprawdziłem. Nie zmienia to jednak faktu że jest to najszybsze LTE w tym kraju - tak wywnioskowałem szukając informacji w internecie na ten temat.

Co do moich korzyści to oczywiście takie mam ze współpracy z firmą FM.
Za każdą podpisaną umowe z mojego polecenia mój abonament jest rabatowany ze 169zł do wysokości 1gr (nie widzę w tym nic złego). Każdy abonent ma możliwość rabatować swój rachunek tak jak ja.
Co do Złotej orchidei to jeszcze trochę pracy przede mną. Na tą chwile jestem na poziomie 15% i z tego tytułu też otrzymuje ciekawe wynagrodzenie (około 1200zł).
Jeśli komuś nie odpowiada system wynagrodzeń w MLM to nie musi tego hejtować po prostu niech z tych możliwości nie korzysta. Każdy ma prawo wybrać swoją drogę w życiu. Jedni będą pracować na etacie ale z moich obserwacji wynika że jest tam mało ludzi szczęśliwych więc tą drogą nie chce iść (pracowałem 5 lat na etacie). Własny mały biznes to bardzo dużo stresu i mało czasu prywatnego w zamian za trochę lepsze pieniądze (jak wszyscy zapłacą). Własną firmę przerabiałem w 3 różnych branżach i też szczęśliwy nie byłem (tylko kasy było więcej niż na etacie) dalej zarabiam z tytułu pomocy w odszkodowaniach i posiadam małą wypożyczalnię samochodów dla swoich klientów. Podkreślam ponownie że każdy wybiera swoją drogę i jest jedyną osobą odpowiedzialną za to jak będzie miał w życiu a czas pokaże kto jak ma...

Pozdrawiam
 #896836  autor: Joe Johnson
 23 lis 2016, 12:15
Oferta fajna ale po prostu ludzie mają dystans do handlowców sieci komórkowych za ich wieloletnie naciąganie, za zbyt duży napływ informacji promocyjnych - oczywiście celowy, żeby klienta pogubić. Sam dołączyłem do tego forum, żeby unikać sprzedawców, którzy budują PR firmy.

Bądź co bądź widzę korporacyjne "zrycie czaszki" Hammera :) Ładnie mu nawciskali na szkoleniach. Nie bierzcie to jako kłamstwo z jego strony. On naprawdę w to wierzy... :)
 #896839  autor: ManiacGSM
 23 lis 2016, 12:41
Panu Hamer ,życzę samych sukcesów na drodze zawodowej (mówię to bez żadnych uszczypliwości)

Btw, robi się niezły esej w tym temacie. Ogólnie nie chcę być niemiły ,ale rynek mobilny jest nasycony i to moim zdaniem dość sporo, i ''niby'' te niecałe trzy dyszki miesięcznie to nie majątek, ale moim zdaniem (o ile dobrze odczytałem ofertę w linku) to umowa na 24 miesiące trochę zabija tą ofertę. W dzisiejszych czasach (to tylko moja opinia) ludzie albo polują na abo z fajnym telefonem ,albo jak już bez słuchawki to nie na tak długo. Mam jeden numer w pluskwie, i co roku od trzech lat ten sam manewr, umowa bez telefonu, na max 12 miesięcy. Teraz jest zbyt duża konkurencja w pre-paid'zie za również około 30 zł , żeby się pokusić na tą ofertę.
Ale powtarzam to jest tylko moje zdanie, oraz nie podaje przykładów, pojedynczych operatorów, aby nie być zbyt stronniczym.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #896895  autor: f0ku5
 23 lis 2016, 22:29
Hamer-H2 pisze:Nie zmienia to jednak faktu że jest to najszybsze LTE w tym kraju
Wręcz przeciwnie - jest najwolniejsze.
 #897274  autor: JFK2016
 25 lis 2016, 23:51
@Hamer-H2 nieźle ci się oberwało od nachalnych hejterów w sieci, oferta FM jest w tej chwili najbardziej atrakcyjna dla każdego użytkownika tel. komórkowego w abonamencie (poza ofertami dla tych którzy mają opcję umów aneksowanych z DUK od operatorów sieci Orange i Plus). Klienci sieci T-Mobile i Play marzą o takiej ofercie od swojego operatora (wystarczy przejrzeć wątki na temat przedłużenia umowy). Ceny tej oferty są tak niskie że nie jest problemem umowa na 24 miesiące (osobiście obecny aneks z Orange zawarłbym po tych kosztach nawet na 5 lat-abonament nie wiele wyższy od "ramki" dobrych papie... za 3 nr w abonamencie ...). :roll: