DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #164481  autor: matikk
 21 mar 2007, 18:21
Przedstawię wam moją sytuacje:
W dniu 5 stycznia 2007 roku w punkcie obsługi klienta Orange oddałem do naprawy gwarancyjnej telefon Benq-Siemens C81 ze względu na krótki czas działania baterii i częste zawieszanie się telefonu.W dniu 15 marca 2007r.(po 70 dniach)zwrócono mi telefon, do któego dołączono ekspertyzę.Zawierała ona stwierdzenie, że telefon posiada wadę fizyczną tkwiącą w rzeczy, uszkodzony procesor, uszkodzona bateria, usterka nie powstała z winy klienta, nie dokonano naprawy z braku części.Gdy telefon odddawałem to był"na chodzie", tylko bateria krotko trzymala i sie zawieszał.Po wizycie w serwisie nie mozna go uruchomic.
W związku z powyższym wysłałem reklamację do centrali i została ona ropatrzona negatywnie.Konsultanci na infolinii informują mnie, że należy sie zwrócić do serwisu Benq-Siemens.Ten natomiast odsyła mnie do waszej centrali.Ponowny kontakt z konsultantem informuje mnie, że mam się zwrócić do salonu w Bydgoszczy na ulicy Gdańskiej.Tam konsultant stwierdza, że nie ma możliwości wymiany na inny telefon ze względu na brak tego modelu i upadek firmy Benq-Siemens.



Proszę was o jakieś wskazówki i pomoc ponieważ nie mam już żadnych pomysłow.Czy została mi tylko walka w sądzie?
Z góry dzięuje za pomoc
Pozdro

[ Komentarz dodany przez: D@rio: 2007-03-21, 18:38 ]
Na przyszłość proszę sensowniej nazywać temat!
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 18:38 przez matikk, łącznie zmieniany 1 raz.

 #164484  autor: D@rio
 21 mar 2007, 18:36
Po raz kolejny zakładasz kolejny temat, w swojej sprawie.

Proszę kontynuować rozmowę TUTAJ .

Zamykam!

Obrazek