DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #207972  autor: Pazuzu
 30 lip 2007, 12:05
Moj d830 co jakis czas potrafi zlapac zawieszke, ratuje tylko wyjecie baterii, potem czasem nie chce sie wlaczyc, natomiast gdyz wyciagne sim odrazu sie odpala. Czy to moze byc wina karty?? Karta ma juz 2,5 roku, ostatnio ciagle byla przekladana ( 2-3 razy dziennie). Mam abo w orange, karta jeszce za czasow ideii.

 #207991  autor: ywis
 30 lip 2007, 12:44
Może być to wina karty, wymień kartę na nową, bo widać że za nowa ona nie jest, aczkolwiek 2,5 roku to nie tak wiele zaś.

 #208038  autor: D@rio
 30 lip 2007, 15:24
upgrad'uj oprogramowanie telefonu.

Obrazek

 #208177  autor: Pazuzu
 30 lip 2007, 22:48
telefon poszedl do serwisu, nawkrecalem wiecej niz bylo tak lopatologicznie zeby doszli do wniosku ze soft padl, ale nowszego niz mialem chyba nie ma bo mialem D830CBGA1. karta nowa kosztuje 25zl (zlodzieje), ale juz moge przebolec, tylko wymienilbym dopiero w pt, bo abo nie jest zarejestrowane na mnie a tego musi dokonac osoba na ktora jest Karta:/ telefon znajac zycie wroci do mnie jutro albo pojutrze (trzeba pochwalic ccs {Przynajmniej zawsze w 3 dni wyrabiali}). Jesli te zmiany softu nic nie pomoga bede musial kupic ta nowa karte, a juz chcialem wciagnac jakies microSD.