DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #55639  autor: Mariodo
 23 lut 2006, 01:00
Być może już to czytaliście, jednak jako mocno potrzebowski zaryzykowałem lekkie zawalenie waszego forum.
Na wstępie pragnę powitać szanownych forumowiczów. Piszę tu , bo jak mam nadzieję znajdują sie tu ludzie, Którzy moga mi pomóc, stąd moja prośba. Zwrócił się do mnie jeden z operatorów komórkowych z zapytaniem czy nie byłbym zainteresowany użyczeniem mu części swojej działki w celu postawienia w tym miejscu anteny z nadajnikiem. Oczywiście że chciałbym, bo jest to działka przemysłowa, a ekstra kasa. . . wiadomo. Mam jednak wątpliwości bo w pobliżu (ok 100m. obok) mieszkają ludzie, a poza tym w samych budynkach na działce też pracują ludzie. Wiem o tych antenach tylko tyle,że promienieują w niekoniecznie najzdrowszy sposób. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. Jako,że jestem kom,pletnym laikiem to prosiłbym o w miarę przystępną formę i język.
P.S. Może słyszeliście też ile można wziąć za taki wynajm i na co zwrócić szczególną uwagę w umowie.
Z góry wielkie dzięki

 #55640  autor: Rogal
 23 lut 2006, 01:12
Słuchaj ja się na tym nieznam, ale nigdy w życiu bym się nie zgodził na to żeby postawili przekaźnik na moim podwórzu :wink: