DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 33 z 73
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 73
 #969733  autor: martin87
 03 sty 2018, 10:38
T-Mobile się pomału z tego wycofuje, nawet na FB już nie spamują tą ofertą. Jak coś się sprzedaje to się podnosi cenę, jak sprzedaż spada to się obniża cenę. Obecnym klientom nie mogą podnieść ceny bez modyfikacji umowy na gorsze warunki co z automatuje dane możliwość wypowiedzenia umowy bez kary umownej (30 dni czasu na reakcję). Obecnym klientom mogą przyciąć jedynie tym FUPem bez modyfikacji umowy.
 #969789  autor: darekka
 03 sty 2018, 15:36
Ale marudzicie-było taniej trza było brać.

Prawo rynku-duży popyt(zainteresowanie ofertą/towarem zakończone podpisaniem Umowy/zakupem towaru) zawsze wpływa negatywnie na cenę(podwyżki cen towaru lub usług)-normalka.

Oferta nawet teraz nie ma sobie równiej-Play 100GB, Orange dla Firm-999GB, Plus-niby bezlimitu w LTE ale prędkości i FUP...

Co do ewentualnej podwyżki dla obecnych-jaki to problem rozwiązać w takim przypadku Umowę z winy Operatora i spłacić te 400zł.rat za router, który już będzie nasz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #969791  autor: piotrzet
 03 sty 2018, 15:41
Przecież koszty podnoszą dla nowych a nie dla tych co ofertę mają. Nie rozumiem tego płaczu z niektórych strony oferta bardzo dobrze została przyjęta to i ceny podskoczyły tym bardziej że żadnej konkurencji nie ma i mieć nie będzie w najbliższym czasie na pewno.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #970043  autor: 111
 04 sty 2018, 20:23
Miałem po świętach się pofatygować do punktu T-Mobile,nie poszedłem i teraz zapłacę w sumie prawie 150 zł więcej za umowe,bo zdrożał nie tylko abonament ale i router B525,który wcześniej był za złotówkę a teraz jest za 49 zł.
Lenistwo kosztuje czasami niestety ;-)
 #970203  autor: 111
 05 sty 2018, 17:22
Już mam :)
Necik zapitala aż miło,prawie 60 mega non stop, ping 40 czasem mniej,ogólnie rewelacja na razie,zobaczymy co będzie za jakiś czas,mam cicha nadzieję,że nie pogorszy się znacząco.
 #970306  autor: dominik920
 06 sty 2018, 11:32
pakierhakierxd pisze:Ja przeszedłem z Adsl w Netii linie Orange i ogólnie jestem zadowolony ;)
adsl już nie chcę ...
Bo oferta T-Mobile jest właśnie skierowana od osób które mają DSLA z niską prędkością i nie mogły mieć do tej pory szybszego internetu ,fakt że t-mobile ostatnio podwyższył cenę dla nowej aktywacji ale i tak jest taniej w porównaniu z neostradą od orange bo nie ma opłaty za utrzymanie łącza.
 #970404  autor: martin87
 06 sty 2018, 18:05
dominik920 pisze:Bo oferta T-Mobile jest właśnie skierowana od osób które mają DSLA z niską prędkością i nie mogły mieć do tej pory szybszego internetu ,fakt że t-mobile ostatnio podwyższył cenę dla nowej aktywacji ale i tak jest taniej w porównaniu z neostradą od orange bo nie ma opłaty za utrzymanie łącza.
30zł różnicy w cenie i lte t-mobile ma lepsze osiągi
 #970411  autor: pakierhakierxd
 06 sty 2018, 18:34
Ja miałem netie na bsa 15/1 przez ponad 10 lat tyle awarii że głowa mała, w którymś momencie pomyślałem albo założę swiwtlowod ale jak się dowiedziałem że trzeba samemu ciągnąć kabel i 400 zł zapłacić to pomyślałem że spróbuję tm i ogólnie czasem zwalnia ale zwykle 30 /8 jest :)

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #970472  autor: neoxxx
 07 sty 2018, 00:32
miałem na próbe - test w dużym mieście wojewódzkim, odległości 300, 400 i 650m od nadajników. Najbliższy nadajnik z widocznością optyczną - oferta do 60 MB/s - transfer MAXYMALNIE 21.
Niestety byłem mocno rozczarowany - wiem, że u niektórych działa znacznie lepiej.
Przyczyna to ewidentnie słaby zasięg - 1/5 kresek LTE+, -109dB

Router - moim zdaniem najciekawszy HUAWEI B528 w rozsądnej cenie (49zł). Wiem, że antena rozwiąże problem ale nie będę inwestował kolejnych 200 PLN w antenę, przy cenie urządzenia za ponad 500zł.. w centrum miasta to ma poprostu działać bez upierdliwej anteny choćbym nawet i w piwnicy i koniec.

dodatkowy "haczyk" w ofercie - cena 55zł/msc zawiera: 20zł raty za Urządzenie (24x20=480zł +49zł na start co razem daje 529zł) i 35zł za nielimitowany internet ale UWAGA! jest to promocja! po zakończeniu 2-letniego okresu promocji pomimo "spłacenia" routera - płacimy nadal 55zł czyli umowa na raty dobiega końca ale cena za internet rośnie! dla mnie to trochę żałosne i szkoda bo router bardzo mi się spodobał. Jego cena, 529zł jest zabawna bo identyczny nowy kupiłem za 280.

Zrezygnowałem po 3 dniach. Zakupiłem TEN SAM router, nówkę na allegro za 280zł!!! z FV z t-mobile. Do tego starter RBM + doładowanie 50zł/3msc. Efekt? LTE do 100GB/msc (spokojnie mi wystarcza), transfer 45-50MB/s LTE+ bez spadków, stabilnie. Urządzenie działa bez żadnych anten i mogę wszędzie ze sobą zabrać.

Za internet w T-mobile w 2-letnim okresie zapłaciłbym łącznie z urządzeniem 1369zł. Wersja z RBM przy początkowej cenie urządzenia 280zł a dalej... 17zł/msc. Nie znajdę nic lepszego.

Mimo wszystko usługę mogę poliecić o ile ktoś jest w dobrym zasięgu - u mnie tak nie było niestety i nie chciało mi się bawić w anteny więc postawiłem bardziej na komfort. Ciężko oczywiście porównać obie usług - RMB ma teoretyczne możliwe ograniczenie 100GB - mnie to odpowiada ale niektórym nie starczy nawet 10 razy tyle wiec jasna sprawa.. jeszcze jedno: uwazajcie co podpisujecie w t-mobile, bo ich zapisy w umowie to jakaś totalna kpina - podpisująć umowę, domyślnie wyrazacie zgodę na:
    Na przetwarzanie przez T-mobile moich danych osobowych dla celów marketingowych produktów i usług T-mobile po zakończeniu realizacji umowy.
    Na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych partnerów.
    Na gromadzenie przez T-mobile jakichkolwiek danych o adresach odwiedzanych stron, wykorzystywanego urządzenia, rodzaju i wersji oprogramowania z którego korzystam dla celów określania moich preferencji zakupowych wynikających z aktywności internetowej.
    Na przetwarzanie danych transmisyjnych w celach marketingowych Partnerów.
    Na przetwarzanie danych transmisyjnych w celach marketingowych T-mobile.
    Na otrzymywanie od T-mobile oraz partnerów informacji marketingowych i handlowych, przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej.
 #970476  autor: Dzejkob
 07 sty 2018, 01:13
Ja zamówiłem b525 z loombardu. Podłączyłem do prądu i patrze na diodę, że jest sygnał GSM.
Poprzedni "właściciel" nawet karty sim ze środka nie wyjął... Router odesłałem - pewnie będzie zablokowany za jakiś czas. ;]
 #970480  autor: Kryniczanin
 07 sty 2018, 07:13
Zrezygnowałem po 3 dniach. Zakupiłem TEN SAM router, nówkę na allegro za 280zł!!! z FV z t-mobile
Zrobiłeś straszną głupotę. Router jest własnością T-Mobie do czasu spłacenia rat.
  • Strona 33 z 73
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 73
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 73