DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #6573  autor: BOBSTER
 04 cze 2005, 13:48
Wie ktoś może jak dezaktywować poczte głosową w IDEi ??? Prosze o szybką pomoc , z góry dziękuje!
 #6574  autor: flus
 04 cze 2005, 15:59
Jeli korzystasz z POPa lub Jedna Idea na karte to nalezy zadzwonic pod *22 podac konsultantowi numer telefonu i kod PUK, a jesli masz Jedna Idea z rachunkiem lub MIX to zadzwonic pod *500 wybrac 1 nastepnie 2 i deaktywacja poczy glosowej.

 #6575  autor: kulboj
 04 cze 2005, 16:26
Nie wiem jak jest teraz,ale kiedys to była normalka,że po chamsku włączali poczte bez wiedzy abonenta.
Taka fajna metoda żeby wyłudzić kasę :)
Dlatego już nie jestem w idei.

 #6578  autor: Piotr
 04 cze 2005, 18:03
Cóż by można tutaj powiedzieć. Ot co po prostu stara zagrywka Ideii (jak widać przykład idzie od monopolistycznej matki TP). Włączyć coś za plecami klienta a jak jest naiwny to niech płaci.

Cenię przejrzyste zasady i usługi dlatego wielki pokłony dla Simplusa, Sami Swoi itp. gdzie pocztę głosową można sobie zablokować za pomocą wklepania z klawiatury telefonu odpowiedniego kodu. I jak by na nie spojrzeć to po prostu jest piękne :wink: 8) :D

 #6582  autor: BOBSTER
 04 cze 2005, 19:09
Wielkie dzięki pozdrawiam !!!

 #6628  autor: Gadulix
 05 cze 2005, 20:32
Ja dezaktywowałem pocztę głosową w Idei Mix przez Internet - Idea24online

 #7414  autor: ania
 23 cze 2005, 14:54
ja posiadam Pop'a ....... czy poczte można wyłaczyć tylko poprzez zadzwonienie pod *22 czy jest inny sposób?
bo słyszałam ze można sie wybrac do salonu idei i powiedzieć zeby wyłaczyli poczte... ale z tego co słyszałam to jedni mowili ze za to sie płaci a inni ze to darmowe ... wiec jak to jest ? :>

 #7439  autor: koralowiec1
 24 cze 2005, 15:14
Faktycznie jest to uszczęśliwienie na siłę. Niby użytkownik nic nie płaci za to, ale ten kto ma się do Ciebie dodzwonić się wkurza, bo akurat mu już licznik złotówkowy bije hehe. Pół biedy jak jest teraz naliczanie sekundowe, ale kiedyś to zabierało Twoim znajomym 30 s, albo 1 min w zależności jak kto miał taktowane w swojej sieci.

 #7442  autor: Irek
 24 cze 2005, 15:52
Gadulix pisze:Ja dezaktywowałem pocztę głosową w Idei Mix przez Internet - Idea24online
Ideaonline działa tylko dla Jednej Idei i Jednej Idei Mix!

 #7443  autor: Irek
 24 cze 2005, 15:53
ania pisze:ja posiadam Pop'a ....... czy poczte można wyłaczyć tylko poprzez zadzwonienie pod *22 czy jest inny sposób?
bo słyszałam ze można sie wybrac do salonu idei i powiedzieć zeby wyłaczyli poczte... ale z tego co słyszałam to jedni mowili ze za to sie płaci a inni ze to darmowe ... wiec jak to jest ? :>
W Popie tylko przez *22 :)