DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 68 z 179
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 179
 #1020365  autor: Robin560
 27 wrz 2018, 18:53
u mnie ostatnio plus (nareszcie) dogonił resztę z W3. czyli pełny zasięg LTE i prędkości powyżej 20mb/s.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1020370  autor: iphoneski
 27 wrz 2018, 19:28
piotrzet pisze:Niestety ale baza btsearch jest aktualizowana przez użytkowników i nie wiadomo do końca czy wszystko jest czy też nie tym bardziej po za miastami.
Sporo niestety nie ma, zwłaszcza w lte. Najwięcej stacji brakuje chyba w play, bo użytkownicy nie nadążają z dodawaniem nowych stacji, albo im się nie chce, albo mają to gdzieś. Ja sam nie dodaje bo z iPhone cieżko wszystko spisać zwłaszcza jadąc pociągiem ale w miarę możliwości zbieram chociaż CIDy i jakaś dobra dusza zawsze Doda.
PS. Ktoś coś wreszcie zrobi z użytkownikiem, który plecie bzdury prawie w każdym zdaniu a do tego błąd na błędzie?
 #1020381  autor: iphoneski
 27 wrz 2018, 20:27
Z plusa też wielu nie mogę znaleźć, jak się jeździ trochę po kraju to widać te braki. Chociaż porównując stan obecny i np rok 2016 to ogromny postęp pod względem LTE, wtedy znaleźć coś w tej technologii w bazie było praktycznie nierealne.
 #1021128  autor: Pabloeq
 28 wrz 2018, 19:29
Baza btsearch jest od dłuższego czasu mocno nieaktualna, jak N! przycisnęło z L2600 to praktycznie śladowe ilości tych pasm są ujęte w btsearch. To powinno być inaczej zrobione żeby z automatu z pozwoleń wydanych dodawało na mapę a użytkownicy robili tylko korekty usuwali błędy i porawiali opisy lokalizacji. Wpisywanie tego ręcznie i aktualizowanie to jest syzyfowa robota.
 #1021501  autor: habish
 29 wrz 2018, 08:46
Pabloeq pisze:To powinno być inaczej zrobione żeby z automatu z pozwoleń wydanych dodawało na mapę a użytkownicy robili tylko korekty usuwali błędy i porawiali opisy lokalizacji. Wpisywanie tego ręcznie i aktualizowanie to jest syzyfowa robota.
Brawa za fantazję... :lol:
 #1021649  autor: Pabloeq
 29 wrz 2018, 16:22
Patryk7588 pisze:Brawa za fantazję... :lol:
Nie bij braw. To że plusmuzeum jest aktualne w btsearch bo praktycznie nic się tam nie dzieje poza kosmetyką :lol: nie oznacza że nie należy jakoś inaczej rozwiązać aktualizowania btsearch, w tej chwili ta baza jest po nic.
 #1021651  autor: habish
 29 wrz 2018, 16:36
Pabloeq pisze:w tej chwili ta baza jest po nic.
Podobnie jak większość twoich postów na forum :-)
Rusz tyłek, i spisuj CIDy stacji, no chyba że tylko potrafisz narzekać, a zadanie przewyższa twoje umiejętności?
 #1021656  autor: Pabloeq
 29 wrz 2018, 16:59
Patryk7588 pisze:
Pabloeq pisze:w tej chwili ta baza jest po nic.
Podobnie jak większość twoich postów na forum :-)
Rusz tyłek, i spisuj CIDy stacji, no chyba że tylko potrafisz narzekać, a zadanie przewyższa twoje umiejętności?
No popatrz, to samo można powiedzieć o twoich "postach" służących nabijaniu licznika :-)
Mam taki plan dnia że bieganie i wystwanie pod stacjami zostawiam innym miłośnikom :lol:
Ja na nic nie narzekam, baza btsearch zwisa mi jak kilo kitu, zwracam tylko uwagę żeby inaczej rozwiązać jej aktualizowanie, nie znajdziesz w kraju tylu wolontariuszy którzy to będą ręcznie wklepywać.
 #1021658  autor: piotrzet
 29 wrz 2018, 17:08
A kto mówi, żeby to w ogóle sprawdzać i latać pod BTS? Ściągam aplikację NETMontser działa cały czas w tle co jakiś czas przesyłam pliki CLF bo bazy BTSearch. I żaden problem, a nóż widelec coś nowego może się złapie. Także żadnych specjalnych umiejętności czy poświęcenia mieć nie trzeba.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1021849  autor: Wosiu96
 30 wrz 2018, 21:27
Cześć ;) Jako były klient play a obecnie klient nju mam do was prośbę o ocenę zasięgu playa obecnego. Kusi mnie 1 z ofert playa wraz z telefonem ponieważ abonament wychodzi gratis w cenie telefonu na wolnym rynku. Jedyne czego się obawiam to zasięg playa. Będąc w tej sieci 2 lata temu w mojej lokalizacji absolutnie nie przeszkadzał mi zasięg ponieważ w moim mieście jest kilka BTS. Najbardziej denerwowały mnie wyjazdy poza miasto i przełączanie się między zasięgiem playa a roamingiem i brakiem zasięgu przez 5-10 sekund. Na bieżąco obserwuje sytuację playa i mam nadzieję, że dobiją do tych 7 tysięcy nadajników. Z góry dziękuje za pomoc.
 #1021867  autor: spotify
 30 wrz 2018, 22:43
Kup sobie kartę w kiosku za 5zł i sprawdź.
Osobiście uważam, że jeszcze mu daleko do Orange czy TMobile ale P4 szybko stawia stacje. Tydzień temu mogłeś w danym miejscu być tylko skazany na roaming a dzisiaj możesz mieć np niedawną postawioną stacje Play ;)
 #1022364  autor: forum_tg
 01 paź 2018, 11:56
Witam,

proszę o informację który operator ma najlepszy zasięg najlepiej jak by korzystał ze swoich nadajników - testy i porównania są obarczone dużym błędem.
 #1022796  autor: Pabloeq
 02 paź 2018, 00:10
forum_tg pisze:Witam,

proszę o informację który operator ma najlepszy zasięg najlepiej jak by korzystał ze swoich nadajników - testy i porównania są obarczone dużym błędem.
W skali ogólnopolskiej? Nie wiem czy ci ktoś udzieli na takie pytanie odpowiedzi. Po liczbie stacji i ich wyposażeniu myślę że to T-mobile i Orange.
 #1023137  autor: piotrzet
 02 paź 2018, 11:47
Raczej nikt ci takich danych nie udzieli w sensie sprawdzonych. Tak jak sie czyta po różnych forach to chyba najlepiej pod względem zasięgu wypada T-Mobile i Orange ale żadnych konkretnych danych, które to potwierdzą nie ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1023160  autor: darewski
 02 paź 2018, 13:01
Trudno jest to jednoznacznie określić , gdyż to zależy od miejsca zamieszkania użytkownika i jego preferencji. A tak ogólnie to zapewne ta która ma najwięcej klientów.

Jurij
  • Strona 68 z 179
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 179
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 179