DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 206 z 241
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 241

 #602155  autor: DoradcaP
 19 gru 2012, 13:06
Witam ile idzie przesylka kurierem jezeli dzisiaj przedluzyl bym umowe przez internet z playem? Oczywiscie pytam tak na oko ile to trwa:)bardzo prosze o pomoc i podpowiedz.
pozdrawiam.

 #602398  autor: Pajuch
 20 gru 2012, 15:16
DRoga P4y2 dzis z radosci nadchodzacych swiat odwiedziłem spam w mojej poczcie. Patrze i lukam, kukam i nie moge dojsc co tam jest napisane drobnym druczkiem...

Obrazek

Bardzo prosze o translacje na irish badz esperanto. To nie moze byc ze jakas oferta playa została omyłkowo zaklasyfikowana jako spam !!

;d

Z okazji swiat życze playowi aby kazdy wydrukowal owy szajs i wysłal TASMOWO na TASMOWA :)

http://cristgaming.com/pirate.swf :-D

 #602410  autor: Bagnet
 20 gru 2012, 15:56
Witam,

na wstępie chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt. :)

Ostatnio byłem strasznie zalatany/zmiana pracy itp. i dopiero teraz zorientowałem, że w T-mobile kończy mi się umowa, a dokładniej 10 stycznia.

Mocno zastanawiam się nad przejściem do Play i czy teraz jest już za późno, bo pewnie co najmniej 30 dni przed jej końcem powinienem złożyć jakieś podanie?

Ewentualnie, czy istnieje możliwość, że w salonie Play poproszę o przeniesienie numeru i oni już wszystko sami załatwią?

 #602546  autor: sa
 21 gru 2012, 02:03
Przed zakończeniem umowy zawsze należy napisać wypowiedzenie z 30dniowym wypowiedzeniem... ponieważ mamy 20 grudnia a umowa do 10 stycznia najpewniej przejdzie ci w san bezterminowej i wtedy bez problemów rozwiązujesz z 30dniowym wypowiedzeniem.Uwaga wysyłasz za potwierdzeniem odbioru przez pracownika co przyjmuje Twoje pismo najlepiej faksem i niech ci to potwierdzą bo lubią ostatnio gubić takie papiery.Tak jest wszędzie tj w play, orange, t-mobile,plusie internet więc nim cokolwiek zrobisz zacznij od tego ,a jak już wyślesz i dostaniesz jakąś odpowiedź(list e-meil,telefon przez stronę on-line na swoim koncie u opa) to możesz przyjść do salonu np.playa i powiedzieć że umowa ci się skończy tego a tego(podajesz orientacyjną datę chyba że masz ją podaną dokładnie czasami op wkręca w dodatkowy cykl rozliczeniowy bo twoje pismo wpłynęło nie wtedy kiedy trzeba lub masz rozliczenie nie na początku miesiąca itp.kłody pod nogi...) i chcesz na ten dzień by twój numer znalazł się w playu wybierasz ofertę ,telefon czy też sam sim i załatwione ,operator do którego przenosisz numer załatwia wszystkie formalności za Ciebie.

 #602697  autor: marcinj
 21 gru 2012, 21:32
Nie musisz bawić się w żadne pisanie wypowiedzeń jak nie chcesz. Możesz iść od razu do salonu innego operatora (tutaj Play). I tam podpisujesz dokument, że udzielasz pełnomocnictwa, że za Ciebie to załatwią. Dostaniesz później informację od Playa ile to potrwa. Jak tak już przenosiłem numer z abonamentu Orange do abo. Play niedawno. Okresy wypowiedzenia jednak nie przeskoczysz, w każdej sieci obowiązuje okres wypowiedzenia te ~30 dni plus jeszcze doliczają żeby zakończyć okres rozliczenia. Lepiej Tobie byłoby jeszcze w tym roku załatwić to przejście do innej sieci. Tak to byś miał być może już od lutego w nowej sieci. Jak pójdziesz po nowym roku uwzględniając 30 dni wypowiedzenia i okres rozliczeniowy (nie wiem którego dnia Ci wypada każdego miesiąca) to nawet dopiero w marcu w nowej sieci możesz wylądować. PS Mnie niedługo kończy się na drugi numer umowa t-mobile już nie mogę się doczekać aż stamtąd zwieje i jeszcze od razu drugi numer przeniosę z tak taka.

 #602936  autor: Bagnet
 23 gru 2012, 00:04
Witam,

dziękuję za Wasze odpowiedzi. Ogółem sprawa wygląda tak, że dzisiaj byłem w Play i załatwiłem wszystkie dokumenty. Jak to ładnie marcinj ujął, okresu rozliczeniowego się nie przeskoczy, dlatego przedłużyło mi się o jeden miesiąc, ale przeżyję to.

Ważne, że sprawa załatwiona, jestem zadowolony :)

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wesołych :)

 #603200  autor: forum_tg
 24 gru 2012, 14:43
moglibyście mi powiedzieć czy działa wam zamiana 5 zł na 10 zł, bo mi od kilku dni nie działa (próbowałem na 2 numerach). a na pewno minął okres 30 dni od poprzedniego uruchomienia.

 #603228  autor: mimkas
 24 gru 2012, 20:46
Działa i to bez problemu :) Mnie uruchomili dziś po kilku minutach.

 #603229  autor: zygikuleczka
 24 gru 2012, 21:06
agaak, niestety tak to już jest. zabawne czasem są te ich błędy. Ja jednak je lubie bo za każdy dostaje rekompensatę.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play
 #603410  autor: IvanSoft
 26 gru 2012, 02:30
To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie.
Moje pytanie dotyczy promocji w PLAY:

OdKODowany PLAY

W jaki sposob mozna uzyskac ten znizkowy kod? Chcialbym go uzyc jesli to bedzie mozliwe do obnizenia wysokosci abonamentu. Niedawno podpisalem umowe "Play Domowy 60" na 12 miesiecy, bez telefonu, ale gdyby to bylo mozliwe, to zmienilbym na "Domowy 300', w koncu oplata po rabacie ta sama, a minut wliczonych wiecej.

Za odpowiedz dziekuje, pozdrawiam swiatecznie.

 #603831  autor: Robaas
 27 gru 2012, 21:28
znowu posypały się smsy w play, wysyłanie kończy się błędem, dostaję wiele razy tego samego smsa, znajomi się pytają czemu im wysyła kilka razy to samo...

 #604166  autor: forum_tg
 29 gru 2012, 12:38
witam, mam pytanie, czy jak numer został przeniesiony do play, doładowany i przyznany bonus 60 zł, a jak teraz chce przenieść numer do taryfy :
Play na Kartę Rok Ważności Konta
to ten bonus zostanie zachowany, czy przepadnie?

 #604179  autor: Blank
 29 gru 2012, 13:47
tomektg, jeżeli bonus 60 zł został już przyznany, to nie przepadnie po zmianie taryfy. Przepadną jedynie ewentualne pakiety i usługi, które zdążyłeś aktywować. W przypadku pakietu 10 za 5, wyłączony zostanie jedynie jego "wskaźnik aktywacji", co oznacza, że po zmianie taryfy, będzie można go ponownie aktywować, ale ilość środków w Pakiecie Złotówek nie ulegnie zmianie.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #604224  autor: forum_tg
 29 gru 2012, 16:52
a potem trzeba jeszcze raz doładować telefon żeby konto było rok ważne?

 #604228  autor: DanielR
 29 gru 2012, 16:56
Po przeniesieniu - sprawdź taryfę bezpłatnym kodem *111*49*1# albo na Play24, można to przecież bez problemu sprawdzić. Wystarczy skontrolować stan konta. Jeśli się skrócił, to doładuj za 5 zł. :wink:
Ostatnio zmieniony 29 gru 2012, 16:57 przez DanielR, łącznie zmieniany 1 raz.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #604229  autor: Edmund
 29 gru 2012, 16:57
tomektg, jeżeli zmieniałeś taryfę z Play na Kartę 0zł w Play na Play na Kartę Rok Ważności Konta to wtedy musisz się doładować co najmniej za 5zł żeby Twoje konto było ważne rok.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #605672  autor: forum_tg
 04 sty 2013, 14:34
dzięki, zrobione i wszystko ładnie działa.

play4you, mogę prosić o przyśpieszenie rozwiązania problemu 53252630


BTW
jak wam ostatnio działa Play24? bo ja średnio co drugi dzień mam jakieś problemy (wina leży po stronie ich serwerów)\

 #605674  autor: darkangel
 04 sty 2013, 15:08
tomektg, wczoraj w godzinach wieczornych koło 17-18stej miałem problemy z zalogowaniem do Play24

 #606211  autor: deuter
 07 sty 2013, 09:34
Witam,
Poproszę o pomoc , dnia 28.12.12 wysłałem pismo do Marcina Gruszki na jego firmowego m@ila proszę chociaż o odpowiedź bo nie wiem co mam robić a nie chcę mieć zaległości wobec P4.

pozdrawiam

MZ

 #606250  autor: darkangel
 07 sty 2013, 12:48
deuter, Wątpie by Gruszka czytał twoją wypowiedź tutaj i wiedział o jaką dokładnie sprawe chodzi.
Takich co piszą do niego w jeden dzień na emaila jest wielu.
Prędzej spodziewałbym się jakiejś reakcji jakbyś na jego Blogu napisał.
  • Strona 206 z 241
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 241
  • 1
  • 204
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 241