DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #681738  autor: ciekawy
 10 gru 2013, 23:23
divhashmorex pisze:ciekawy,

Z całym szacunkiem, ale:
1) Trollujesz
2) Masz rację z tym, że to nie jest no limit
3) Trollujesz
4) Masz rację z tym, że przed ofertą należy przestrzegać
5) Trollujesz ;)
zgadzam się z numerami 2 i 4 :),

reszta jest względna, ja napewno nie troluje,

za to są ludzie budujący piramidy czy mlm jak zwą tak zwą,którym zależy na tym żeby to kupować bo mogą mieć z tego zyski i to tacy ludzie najbardziej mogą pisać że troluje i inne obraźliwe rzeczy
 #682204  autor: marcinkoleksl
 12 gru 2013, 17:21
ciekawy pisze:
divhashmorex pisze:ciekawy,
za to są ludzie budujący piramidy czy mlm jak zwą tak zwą,którym zależy na tym żeby to kupować bo mogą mieć z tego zyski i to tacy ludzie najbardziej mogą pisać że troluje i inne obraźliwe rzeczy
mam na kablu tpsa net od telestrady już ponad 5 lat i nigdy nie odczułem tego Twojego mlm i tej piramidy. napisz wprost, jaka firma Ciebie skrzywdziła?
 #682281  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 22:06
marcinkoleksl pisze:
ciekawy pisze:
divhashmorex pisze:ciekawy,
za to są ludzie budujący piramidy czy mlm jak zwą tak zwą,którym zależy na tym żeby to kupować bo mogą mieć z tego zyski i to tacy ludzie najbardziej mogą pisać że troluje i inne obraźliwe rzeczy
mam na kablu tpsa net od telestrady już ponad 5 lat i nigdy nie odczułem tego Twojego mlm i tej piramidy. napisz wprost, jaka firma Ciebie skrzywdziła?
czytaj co napisałem,
jak White usunie ten zapis z regulaminu który był cytowany wyżej to może byłbym jedną z pierwszych osób chętnych na tą oferte,a z tym zapisem w regulaminie nawet nie będę rozważał tej oferty

 #682570  autor: perdos1
 13 gru 2013, 20:11
Zastanawiałem się nad tą ofertą, bo jest ciekawa, ale później spojrzałem w swój spis połączeń.

Połączenia wykonane: 2003 min
Połączenia odebrane: 789 min

Czyli najprawdopodobniej dostałbym bana, wolę nie ryzykować.

 #682624  autor: ciekawy
 13 gru 2013, 23:22
perdos1 pisze:Zastanawiałem się nad tą ofertą, bo jest ciekawa, ale później spojrzałem w swój spis połączeń.

Połączenia wykonane: 2003 min
Połączenia odebrane: 789 min

Czyli najprawdopodobniej dostałbym bana, wolę nie ryzykować.
i to jest życie,o tym pisałem,lepiej trochę dopłacić i mieć no limit z którego cię nie wyrzucą kiedy masz więcej połączeń wykonanych niż przychodzących
 #682937  autor: marcinkoleksl
 15 gru 2013, 09:17
divhashmorex pisze:marcinkoleksl,

AD 1, naucz się cytować
AD 2, piszesz posty w ramach pracy, czy może po pracy masz takie hobby, by bronić tej "firemki"?
może Ty mnie nauczysz cytować, bronie (na razie) tej firemki bo korzystam z jej usług i jestem w miarę zadowolony. jak nie masz nic ciekawego do napisania, to zamilcz, a nie nabijasz sobie posty. przetestuje usługę i dam znać, co jest nie tak lub czy wszystko jest w porządku. już mogę Tobie napisać, ze mam zastrzeżenia do tej usługi, ale za wcześnie na wyciąganie wniosków.

 #683660  autor: mkkot
 17 gru 2013, 21:12
Ja jestem klientem multimo (BSA i WLR). Ma swoje wady, ale jest lepsza niż orange.
 #695138  autor: marcinkoleksl
 01 lut 2014, 08:18
obiecałem pewne podsumowanie tej taryfy i usług.
zacznę może od tego, iż przeniesiony numer był z p4. od razu dało się poznać lepsza jakość połączenia. był ostatnio artykuł w telepolis na ten temat, nie wnikam, bo się na tym nie znam. jest po prostu lepiej.
co do asymetrii - z telefonu korzysta osoba starsza, wszelkie limity są zachowane, wiec nie wiem, jak zachowa się operator przy przegięciach w nawiązywaniu połączeń. nie ogranicza się w dzwonieniu, ale tez dzwonią do tej osoby, wiec wychodzi niemal pol na pol.
wady: bardzo często nie działa strona tzw. bok (choć bokiem elektronicznym bym tego nie nazwał, zbyt ubogie to wszystko), chcesz sprawdzić biling a tu bardzo często nie można się zalogować. następna sprawa, to pracownicy bardzo często udzielają wymijających odpowiedzi na pytania. numer z czyjejś winy został przeniesiony z p4 z bodajże 6 dniowym opóźnieniem. na zapytanie, którego operatora jest to wina, odpisano mi tylko, ze automatyczny system przenoszenia miał awarie. mało to profesjonalne.
najważniejsze jednak, ze usługa jest niezawodna, zasięg ok, jakość połączeń również.
czyli jest ok dla normalnych osób. po 2 miesiącach obserwacji mogę polecić.