DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 45 z 72
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 72

 #730494  autor: vh
 05 lip 2014, 23:46
h659463, przenieś numer do Orange - wszystkie nieścisłości sprostujesz w salonach w max kilka godzin - a z Orange przejdziesz kodem do Nju.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power

 #730788  autor: thonka
 07 lip 2014, 14:19
czyli najprościej tak jak myślałem.
I całe szczęście, bo nie trzeba będzie chodzić 2 razy.

Dzięki za pomoc :)

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #731599  autor: h659463
 10 lip 2014, 11:45
Tylko, to ma być do Nju na abonament. Właściwie już jest. Do karty z Nju mam przypisany tymczasowy nr, po przeniesieniu z plusa zostałby zastąpiony tym z plusa.

Jeśli pójdę do salonu Orange aby do Orange przenieść nr z Plusa to od razu powiedzą mi, czy jest problem z przeniesieniem, czy nie?

Biorę pod uwagę, że w plusie celowo wprowadzili jakąś drobną pomyłkę (aby nie udało się przeniesienie) a mówią, że dane zgadzają się z tymi co im podałam, jednocześnie chcą namówić mnie na abonament w plusie.

 #731605  autor: artix
 10 lip 2014, 12:00
Nikt z nas Ci nie powie, u którego operatora masz błąd. Albo w danych we wniosku o przeniesienie, które podałaś w Orange, albo w zarejestrowanym numerze w Plusie. W salonie Orange Ci nie powiedzą, gdzie dokładnie był błąd, bo nie dostają takiej informacji od operatora oddającego numer. Nie masz papierów z zarejestrowania numeru w Plusie i wniosku o przeniesienie?

 #731608  autor: h659463
 10 lip 2014, 12:09
Z plusa nic nie mam. Jakbym miała to bym sobie porównała dane znak po znaku.
Istnieje możliwość aby w plusie wydrukowali dane na które zarejestrowana jest karta, czy to tylko ich dobra wola?

 #731610  autor: artix
 10 lip 2014, 12:17
Jeśli nie, to powiedz, że chcesz to zobaczyć u nich na monitorze. A jeśli nie ufasz tym z salonu, to jeszcze jest możliwość potwierdzenia danych u nich na infolinii, przynajmniej ja tak parę razy sprawdzałem i poprawiałem dane, tyle że w Heyah. Więc jeśli masz możliwość, to dzwoń.

 #732946  autor: darrkie
 16 lip 2014, 11:33
A powiedzcie ile średnio może trwac przeniesnienie numeru z orange na kartę na abo w tmobile (karta zarejestrowana) ???

 #732951  autor: artix
 16 lip 2014, 11:51
Średnio jeden dzień
 #733679  autor: samel007
 19 lip 2014, 16:57
no np obecnie jestem w plusie i chce przenieś numer np do play a potem np do orange

 #733686  autor: KA
 19 lip 2014, 17:42
Na kartę to co jakieś 2 doby, zależy od sieci.
 #734124  autor: invisible
 22 lip 2014, 08:09
Witam

Chcialbym sie dowiedziec, czy istnieje mozliwosc aby przeniosl numer dziewczyny z plusa do orange na jedno konto, aby moc skorzystac z rabatu orange open? Czy jesli drugi numer jest na inna osobe to musi posiadac oddzielne konto i nie da sie tego polaczyc?

 #734125  autor: orson_dzi
 22 lip 2014, 08:15
Musisz najpierw zrobić cesję numeru na siebie w Plusie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #734126  autor: invisible
 22 lip 2014, 08:20
Dziekuje za naprowadzenie. Wlasnie przeczytalem, ze nie ma mozliwosci wykonania cesji w ofercie mix, takze opcja odpada.

 #734152  autor: orson_dzi
 22 lip 2014, 09:49
Poważnie?! :shock:

Plus chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #734193  autor: Orange Ekspert
 22 lip 2014, 11:47
Ewentualnie możesz przejść z Plusa do Orange do oferty na kartę. W ofercie na kartę zrobić cesję. Jak już numer będzie zarejestrowany na Ciebie to wtedy skorzystać z oferty abonamentowej w Orange.

Jeśli kończy Ci się umowa to możesz też dopytać w Plusie czy jeśli Twoja dziewczyna przejdzie do oferty na kartę to czy w tej ofercie będzie mogła zmienić abonenta. Jeśli tak to wtedy będziesz mógł przejść do nas z numerem, który będzie już zarejestrowany na Ciebie.

Pozdrawiam
Tomek

 #734197  autor: cyanoone
 22 lip 2014, 12:10
Można przejść do Plusa na kartę a tam można przerejestrować numer. Swoja drogą sprawdź czy SmartDom nie wyjdzie Ci taniej. Przy Plusie nie ma kompresji.
Pozdrawiam :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #734776  autor: kasia7585
 24 lip 2014, 15:18
Planuję przenieść numer z sieci play (abonament) do sieci T-mobile (abonament). Niestety, interesująca mnie oferta jest korzystniejsza w e-sklepie T-mobile (tańszy telefon). Chciałam wypełnić na stronie t-mobile formularz zgłoszeniowy, ale wcześniej poszłam dowiedzieć się do salonu, jak wygląda przeniesienie numeu przez internet. Pani, która tam pracuje dość jednoznacznie zniechęcała mnie do skorzystania z oferty przez internet i właściwie nie udzieliła żadnych informacji. Gdzieś na forum przeczytałam, że podczas przeniesienia numeru otrzymuje się jakiś numer tymczasowy, który w efekcie jest nowym, dodatkowym numerem telefonu i trzeba płacić dwa rachunki. Stąd moje pytania: czy orientują się państwo, jak wygląda przeniesienie numeru przez internet? tzn. wypełniam formularz na stronie internetowej, przyjeżdza kurier (czy wizyta kuriera jest bezpłatna?) z tzw. tymczasowym numerem, telefonem i umową. Jak wygląda sytuacja z tymczasowym numerem? czy ja muszę go aktywować? czy mogę dopiero włożyć kartę w chwili, kiedy operator poinforumuje mnie o tym, że przeszłam już do sieci t-mobile? Czy płaci się coś za przeniesienie numeru w t-mobile? Proszę o opinię, czy faktycznie procedury przez internet są bardziej skomplikowane i mniej bezpieczne i czy może lepiej dołożyć pieniądze i skorzystać z oferty w salonie?

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za odpowiedzi : )

 #734786  autor: orson_dzi
 24 lip 2014, 16:03
kasia7585 pisze: tzn. wypełniam formularz na stronie internetowej, przyjeżdza kurier (czy wizyta kuriera jest bezpłatna?)
No i punkt pierwszy z głowy. I bezpłatnie, tak ;) .
kasia7585 pisze:z tzw. tymczasowym numerem, telefonem i umową. Jak wygląda sytuacja z tymczasowym numerem? czy ja muszę go aktywować?
Numery tymczasowy jest, bo być musi. Twój dotychczasowy numer telefonu z Play musi gdzieś zostać przeniesiony. Po to jest numer tymczasowy. Na karcie z T-Mobile, którą dostaniesz, w momencie przeniesienia numeru pojawi się Twój numer z Play, zastępując na niej numer tymczasowy.
Tymczasowy numer będzie aktywny w ciągu 7 dni od podpisania umowy, zazwyczaj góra na drugi dzień. Nie chcesz, to nie ma konieczności korzystania z niego.
kasia7585 pisze:Czy płaci się coś za przeniesienie numeru w t-mobile?
Nie.
kasia7585 pisze: czy faktycznie procedury przez internet są bardziej skomplikowane i mniej bezpieczne i czy może lepiej dołożyć pieniądze i skorzystać z oferty w salonie?
Wygląda to tak samo. Bardziej niebezpiecznie w salonie, bo jeszcze się w czymś walną i wtedy będą cyrki ;) .

Ze względu na numer tymczasowy, z którym będzie naliczany abonament, przeniesienie numeru najlepiej zgłaszać nie wcześniej jak dwa miesiące przed końcem umowy. W ogóle najlepiej góra miesiąc przed końcem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #734951  autor: kasia7585
 25 lip 2014, 10:02
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź : ) Pozdrawiam serdecznie!

 #735034  autor: user_delete34
 25 lip 2014, 15:42
orson_dzi pisze:Ze względu na numer tymczasowy, z którym będzie naliczany abonament, przeniesienie numeru najlepiej zgłaszać nie wcześniej jak dwa miesiące przed końcem umowy. W ogóle najlepiej góra miesiąc przed końcem.
Czy to nie jest czasem tak, że (w przypadku umowy 2-letniej) np. tydzień przed końcem umowy jest już za późno na zakończenie jej po 24 miesiącach od jej rozpoczęcia i choć umowa przejdzie zaraz na bezterminową, muszę opłacić 1 miesiąc ponad kontrakt? Wydawało mi się, że obowiązuje miesięczny termin wypowiedzenia.
  • Strona 45 z 72
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 72
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 72