DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #384308  autor: orangeman
 31 sty 2010, 15:17
Witam. Kupiłem telefon na allegro telefon W810i za śmieszne pieniądze i dostałem do niego słuchawki :) Sprzedający pisze, że są oryginalne i że dostał je z telefonem, ale ja wolę się upewnić. Grają jak na mój gust dobrze. Bass jest ''soczysty'' Szczególnie interesuje mnie płytka na pilociku. Czy ma ona tak wyglądać? Wszystkie załączone zdjęcia przedstawiają mój zestaw słuchawkowy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 #384313  autor: orangeman
 31 sty 2010, 15:30
Na razie nie mam możliwości zrobienia lepszych :( Widziałem już kilka takich poradników jak podał Hettman. Według nich słuchawki są oryginalne. Najbardziej ciekawi mnie ten znaczek ''4'' w kwadraciku, na płytce...

 #384315  autor: hettman
 31 sty 2010, 15:34
orangeman pisze:Ciekawi mnie ten znaczek ''4'' w kwadraciku
jezeli ta "4"na plytce jest czysto wykonana i "rowna",brak jest "nadlewow"plastiku i ostrych krawedzi na sluchawkach,gumki sa "aksamitne" napisy rowne a izolacja wejscia(zdjecie5) jest bez fald,nadlewow itp. to mozna uwazac ze sa oryginalne

 #384568  autor: orangeman
 01 lut 2010, 16:18
Słuchawki okazały się oryginalne. Porównałem płytkę z oryginałem kolegi i była dokładnie taka sama. Dzięki za pomoc :-D