DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1173773  autor: soqq__
 23 cze 2024, 21:54
Cześć, od tygodnia mam problem z moim światłowodem. Mam rozdzielony światłowód na pasma 2.4GHz i 5GHz (używam 5GHz). Tydzień temu zaktualizowałem grę i jak ją włączyłem to odłączyło mi sieć (3 razy po włączeniu gry po aktualizacji wywalało wifi, więc raczej to przez to). Od tamtego czasu nie pokazuje mi się sieć 5GHz. Na innych urządzeniach pokazuje się sieć 5GHz i można się z nią połączyć. Do tego mogę włączyć hotspota z sieci 5GHz, i korzystać w ten sposób z 5GHz na komputerze, ale hotspot jest dużo słabszy od Wifi.

Już resetowałem ustawienia sieci (w ustawieniach, oraz w cmd), resetowałem router, próbowałem łączyć przez WPS, dodawałem sieć ręcznie, ustawiłem preferowane pasmo karty sieciowej na 5GHz, majstrowałem w panelu administracyjnym routera i nic to nie dało. Nie mam kabla ethernetowego, i nie mam jak go pociągnąć od routera.

Chciałem, żeby format kompa był ostatecznością.

Windows 10 Home 64 bit
intel(r) dual band wireless-ac 7265
wersja 19.51.50.2
 #1174189  autor: marcin19883
 30 cze 2024, 13:52
A co to za gra, co wifi rozłącza? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, żeby gra wpływała na sterowniki czy ustawienia od hardware. Jeśli pobierałeś z nieznanego źródła czy piracką, to pewnie jakiś wirus.
 #1175058  autor: soqq__
 14 lip 2024, 19:24
Gra to EA FC 24. Znajomi nie wierzyli, to udostępniłem im ekran, wszedłem do gierki i od razu dostałem tak jakby ddosa, a ping mi skakał od 500-1000. Gierkę już odinstalowałem, ale była kupiona na steam normalnie.