DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #643277  autor: user_delete34
 29 cze 2013, 15:50
_, przełączanie pomiędzy trybami jest normalne (chyba, że wcześniej w tym samym miejscu miałeś zawsze sztywno jeden tryb), chwila bez ruchu w sieci i zrzuca z HSPA+ do WCDMA. Włącz w tle pingowanie z konsoli, np
Kod: Zaznacz cały
ping -t -l 500 wp.pl
i to powinno załatwić sprawę.

Edmund, wielkie dzięki, jak najszybciej będę mógł, to je sprawdzę.

 #643333  autor: _
 29 cze 2013, 19:10
Jak wyjmę zaślepkę z gniazda antenowego i wsadze tam jakiś kawałek druta to może zyskam trochę zasięgu, jest jakaś szansa na poprawę ?

 #643397  autor: Edmund
 29 cze 2013, 23:17
Markadiusz, daj znać jak będą chodzić stery :)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #643466  autor: user_delete34
 30 cze 2013, 10:51
Edmund, dotąd zdążyłem sprawdzić właściwie tylko wykrycie modemu. Podłączyłem go z kartą aero², ale z braku sygnału nie sprawdziłem połączenia (za to wykryło mi sieć PLAYa, więc "czuje" sygnał). Podobnie nie wiem też, jak z czytnikiem kart pamięci, ale raczej wszystko pójdzie.