DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #676789  autor: mrsone5
 22 lis 2013, 10:45
Witam,

Praktycznie codziennie ktoś do mnie dzwoni spod numeru 32 728 xx xx. Domyślam się, iż jest to numer stacjonarny ale gdy próbuje oddzwonic to słyszę że "wybrany numer nie istnieje".. irytuje mnie ta sytuacja strasznie, czy da się coś z tym zrobic?

Posiadam telefon w play.

 #676803  autor: goral2099
 22 lis 2013, 11:30
To, że taki nr ci się wyświetla wcale nie znaczy, że z takiego dzwonią. Tak jak pisze Calm - blokada tego nr z poziomu telefonu jeżeli masz taką możliwość. Ale na ile to będzie skuteczne to nie wiem, bo taki nr można łatwo zmienić i od nowa zabawa...

 #676804  autor: Gamper
 22 lis 2013, 11:44
Ja miałem podobny przypadek. Koniec końców udało mi się odebrać taki telefon i okazało się że dzwonili ze SKOK-u. Tzn. numer był kompletnie inny od Twojego.

 #676810  autor: mrsone5
 22 lis 2013, 12:20
Calm7 pisze:A jaki masz telefon? Może da się zablokować ten nr?
Iphone 4, czyli nie ma możliwości identyfikacji adresata tego numeru?

 #676835  autor: goral2099
 22 lis 2013, 14:09
No musisz odebrać i poczekać, aż się przedstawi ktoś... :). Różne instytucje finansowe czy ubezpieczeniowe wydzwaniają (z ofertami itp.) z numerów, które można sobie np w centralce zmienić dowolnie, odkąd popularne stało się blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych.

 #676852  autor: user_delete45
 22 lis 2013, 15:44
odbierz, pozwól niech zaczną gadać i odłóż, zrób tak za każdym razem, w końcu przestaną dzwonić, do mnie mało kto dzwoni z banków i tego typu spamerów, bo sobie ich wychowałem, oczywiście do tego blokada numerów zastrzeżonych, blokada wysyłania jakichkolwiek wiadomości jakąkolwiek drogą (tel,sms,mail,poczta) u każdego operatora (telefonia,internet,kablówka,banki,itd.) i naprawdę nie dzwonią

 #676902  autor: mrsone5
 22 lis 2013, 18:13
Dziękuję wszystkim za pomoc. W końcu udało mi się odebrać telefon spod tego numeru (zazwyczaj po jednym sygnale połączenie było rozlaczane), okazało się że to zwykły telemarketing.. o dziwo Pani stwierdziła, że pierwszy raz do mnie dzwonią..

Temat do zamknięcia :-)