DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #677320  autor: MaTT_ZST
 24 lis 2013, 16:44
Witam, ok 3 tygodni temu kupiłem telefon Topcom Sologic A811 w markecie w Szczecinie. Przez dwa tygodnie telefon działał prawidłowo. Lecz ostatnio pojawił się problem, mimo odebrania rozmowy na telefonie pokazuje tę rozmowę jak nieodebraną. Obojętnie ile trwa taka rozmowa, może trwać 10 minut, albo 10 sekund, po odłożeniu słuchawki pokazuje nieodebrane połączenie. Nie jest to zawsze, bo czasami jest prawidłowo. Czy taki telefon podlega jakiejś reklamacji? Czy jest to wina operatora (Multimedia)? Zauważyłem iż jak ja pierwszy odłożę słuchawkę to wtedy pokazuje rozmowe jako nieodebraną.

Pozdrawiam.

 #677925  autor: pipawolowa
 27 lis 2013, 01:39
Zdecydowanie tel winny(pewnie bug w sofcie).

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein