DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
 #825920  autor: Vincenzo
 30 wrz 2015, 09:24
@ Golarz Filip Dziekuje za szybka odp. Dzwonili, ale nie moglem rozmawiac i ponoc maja dla mnie lepsza oferte od konkurencji (opisalem propozycje vectry), ale podejrzewam, ze beda chcieli mi wcisnac dodatkowo TV. TV nie chce, ale widzialem, ze z telefonem powinienem w Rewi chyba XVi moc wziac net60+tel za 38+5zł czyli za 43zl lub net30+tel za 28+5zl czyli 33zl tylko czy pozwola mi wziac nizsza predkosc niz mam bez oplaty instalacyjnej...
 #825931  autor: Golarz Filip
 30 wrz 2015, 11:06
Według zasad oczywiście, bo w tym momencie jesteś klientem, który rezygnuje z usług z UPC ( teoretycznie oczywiście ) więc propozycja którą dostajesz jest zupełnie nową umową, którą nie będzie w żaden sposób związana z poprzednią.
 #826515  autor: Damdzio
 02 paź 2015, 19:38
Witam, może mi coś ciekawego doradzicie

Mam internet FP 120mb/s za 74.99 na czas nieokreślony

Chciałbym załóżmy teraz dobrać do tego telewizję, internet może być wolniejszy niż te obecne moje 120mb/s. Co ciekawego UPC może mi zaproponować, po oczywiście złożonym wypowiedzeniu.

W ogóle jest taka możliwość aby umowa z telewizją i internetem była na 12ms/c?

Proszę o porady z Waszej strony.
 #826803  autor: jugos85
 04 paź 2015, 13:56
@Golarz Filip
Jak jeszcze tu zajrzysz, napisz co ich "przekonało": groźby o konkurencji, znajomość cennika czy może jeszcze coś innego.
Gratulacje za wynik
Witam,

Faktycznie mogłem to od razu opisać (pomocne dla innych)..
Ogólnie rozmowa trwała ponad pół godziny, Ja swoje, On swoje..
Posłuchałem rady, że inni w koło mają taniej a ja nie mogę taniej dostać.
Tylko wziąłem się na sposób.. Mając (telefon240+tv max hd+internet 120+multiroom) sprawdziłem jaki jest tego koszt w WRU XIX i powiedziałem, że koleżanka ma to samo co Pan mi proponuje za kwotę jaka wychodzi z tego WRU. Sprawdziłem również ile wychodzi za-
(tel 240+max hd+net 240 ale bez multirooma) i powiedziałem, że kolega ma taką opcje za 100zł (też z WRU XIX) No i zapytałem jaka jest różnica w kwocie internetu w pakietach x3, między 120 a 240. No i Pan powiedział, że 20zł. No to powiedziałem - jak by kolega miał zamiast netu 240 taki jak ja mam (120mb) to by płacił 80zł nie mając multirooma, który jest mi potrzebny.. Czyli u niego by wychodziło 90 z multi a mi Pan daje za 110... No i zaczął mnie przekonywać, że WRU powyżej XV dawali tylko do czerwca.. No i tak się spieraliśmy wymieniając jeszcze inne argumenty. Typu konkurencja. Że w vectrze mi dają za niecałą 100 to co On mi za ponad. On, że w UPC jest jakość na dużo wyższym poziomie - Ja, że nigdzie nie jest powiedziane, że nie będę zadowolony z jakości u innych..
Oczywiście też zapytałem dlaczego moja Babcia musiała podjąć decyzje od razu.. (że to niby była jednodniowa promocja za 130zł ^^) - ale przecież mogła odmówić - powiedział..
No i w końcu mu powiedziałem, że jednak napisze to kolejne wypowiedzenie tej umowy na odległość i zapytałem jak ma ona brzmieć i gdzie ją wysłać.. Powiedział mi i zapytał ile bym potrzebował czasu, żeby jeszcze tą propozycje przemyśleć. Powiedziałem, że nie potrzebuje czasu i że napisze to wypowiedzenie i zobaczę jeszcze pod koniec okresu umowy czy coś się zmieni bo tak jak mówiłem chcę się zmieścić w 100. Po czym powiedziałem (zgodzę się od razu i już nie będę nic kombinował jak da mi Pan tą 100 za wszystko) - poszedł się dowiadywać^^ 5 min ciszy i powiedział, że ok.
A i jeszcze gdzieś tam w środku rozmowy były argumenty, że być może w przyszłym roku wyjadę za granicę i cała usługa zostanie u Babci, która np. z internetu w ogóle nie korzysta a będzie musiała za niego płacić..

pozzdrawiam
 #829712  autor: jugos85
 18 paź 2015, 16:48
Witam, raz jeszcze..

Orientuje się ktoś czy da się wynegocjować HBO w upc bez opłaty aktywacyjnej ? Albo czy pojawiają się jakieś promocje związane z HBO w upc?

pozdro
 #829894  autor: Arkadios1983
 19 paź 2015, 15:34
Cześć,
Jestem tutaj nowy i mam takie pytanie
Czy macie jakieś fajne promocje na telewizję i internet w UPC ??
Jestem nowym klientem dla UPC
 #830169  autor: piotr89
 20 paź 2015, 16:55
Cześć jestem świeżak, potrzebuję waszej pomocy :) odnośnie przedłuzenia umowy upc.
Aktualnie mam 120mb na 12m za 79zł kończy mi się umowa już teraz.
Miałem problem z modemem chyba spalony i wymiana, i technik który umawiał montera dał mi ofertę 120mb i tv select za 90zł, pakiet podstawowy i dekoder ten zwykły nie nagrywarka.
Interesują mnie 2oferty sam net 120 albo net 120 + tv i tu od ceny zależy albo zwykły pakiet albo lepszy, co do tv to szczerze bardzo mało oglądam natomiast hbo go mnie interesuje ale wiem że tu bedzie ciężko.
Aktualnie też będę przechodził do plusa z komórka i tam jest promo 6miesięcy free oraz 50% taniej na drugi sprzęt np. tv więc też o tv od polsatu myślę.

Co byście mi proponowali, jakie ceny można dostać lepsze i czy upc tv czy może poczekać i wziąć polsat?
Pozdrawiam i proszę o fajne wypowiedzi :)
==
Czy technik może mi też te lepsze oferty zaproponować?
 #830522  autor: MrAndy
 21 paź 2015, 23:58
Może komuś się przyda - przedłużyłem właśnie umowę a właściwie podpisałem nową, po złożeniu wypowiedzenia i zamiast dotychczasowego pakietu: Internet 120 Mb/s + Max Extra HD + Tel (Minuty do wszystkich 240) za 139 zł wziąłem Internet 250 Mb/s + Max Extra HD + Horizon Go za 95 zł - umowa bezterminowa (po 24 miesiącach podwyższają o 5 zł chyba, że się ją rozwiąże i podpisze nową). W bloku mam Gigakablówkę + Vectrę + Orange (W-wa). Zgodziłem się na takie warunki właściwie bez targowania bo cena wydawała mi się rozsądna w porównaniu do dotychczasowej.
 #831573  autor: Wiola_K
 27 paź 2015, 20:24
Ile przed końcem umowy można negocjować nowe warunki?
 #831590  autor: jozwa
 27 paź 2015, 21:03
Na 30 dni przed końcem umowy musisz napisać rezygnację i czekać na telefon z UPC.
 #832022  autor: Vincenzo
 29 paź 2015, 16:41
Przedluzylem umowe z UPC na internet dostalem 2 opcje:
120Mb/s za 52.99zl na 12 miesiecy a potem na czas neiokreslony cena wyzsza o 2zl czyli 54.99zl i instalacja 29.99zl lub 60Mb/s tez na 12 miesiecy za 37.99zl a potem o 2zl wiecej czyli 39.99zl na czas nieokreslony bez oplaty za instalacje, bo takie lacze mialem. Po WiFi i tak wuiecej niz 45Mb/s ciezko z Technicolora wyciagnac, wiec wybralem opcje 60Mb/s bo nie bede bawil sie w dodatkowe routery a te 60Mb/s dla 2 komputerow i 2 teleofnow starczy spokojnie. Cena 38zl za 60MB/s tez wydaje sie atrakcyjna :)
 #832066  autor: pakus4
 29 paź 2015, 20:46
ja obecnie mam Telewizja Pakiet Max Extra HD z nagrywarką Internet Fiber Power 60 Mb/s UPC Wi-Free Telefon Minuty do wszystkich 240, UPC Phone, i płacę co miesiąc 112 zł jak myślicie do ilu mogę zejść, czy waszym zdaniem warto brać dekoder Horizon
 #832140  autor: Golarz Filip
 30 paź 2015, 10:24
Dziś UPC zaczyna wysyłać do wszystkich klientów pisma w którym jeden z punktów brzmi:

Obrazek

W dalszej części dokumentu pojawia się informacja:
W przypadku braku akceptacji zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej. Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy powinno zostać doręczone do UPC (pocztą na adres: Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub w Salonie Sprzedaży UPC) do dnia 30 listopada 2015 r. Jeśli zdecydują się Państwo rozwiązać Umowę, UPC Polska nie będzie ubiegać się o zwrot przyznanych Państwu ulg w abonamencie.
To oznacza, że prawdopodobnie będzie można zerwać każdą umowę obecnie obowiązującą w UPC.
Jest jednak małe ALE: nie wiadomo, jak będzie wyglądał cennik większość promocji WRU czyli korzystnych warunków na przedłużenie umowy bądź zatrzymanie Nas u nich, już od 1 listopada. Może być tak, że będziemy chcieli zerwać obecną umowę, by coś ugrać na korzyść dla Nas, a okaże się to niemożliwe.

Wszystko na razie jest brane na słowo honoru, bo jak wspomniałem, dziś zaczynają dopiero wysyłkę tych pism.

Jak tylko będę miał ten dokument, rozeznam się w temacie i podam dalsze informacje co robić, jak żyć ;)
 #832377  autor: Blank
 31 paź 2015, 13:48
Jak od listopada pogorszą warunki to koniec. Obecnie płacę 43 zł za internet 120 Mbps. Zapewne szybko wykorzystają okazję, i będą chcieli zwiększyć do 51 zł. Co będę mógł zrobić? A no nic, grzecznie merdać ogonkiem, bo nawet za 51 zł nie znajdę u żadnego operatora podobnych warunków.
A tak sie cieszyłem z tej umowy. Rok za 41 zł, potem 43 zł - nawet nie trzeba będzie przedłużać. A tu bęc.
Lepszych warunków na pewno nie będzie na przedłużenie, więc pozostaje tylko smutek i złość... no i nadzieja, że warunki warunkami, ale z tego punktu nie skorzystają...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #834732  autor: Vincenzo
 13 lis 2015, 11:22
divhashmorex a co to za Promocja (jaka nazwa), ze dali ci az tak tanio 120Mb/s - mi proponowali za 52.99 a po roku za 54.99zl?
 #836100  autor: Annkri
 21 lis 2015, 19:01
Witam,
jakiej ofert spodziewać się dla telewizji max extra hd + internet?
Z góry dziękuję za sugestie i pozdrawiam :D
 #836107  autor: Wiola_K
 21 lis 2015, 20:30
Ja też jestem zainteresowana. Czy telewizję chyba ten pakiet max extra hd i 60 mega dostanę za 80 zł?
 #838430  autor: www2
 05 gru 2015, 12:48
witam,

niebawem bede musial przedluzyc internet w UPC. mam tam tylko 1 usluge - 10mbit/s za 39zl na 2 lata. Czy w tej cenie jestem cos w stanie wiecej ugrac? np. 30mbit? czy to raczej male szanse

i ile by wynosilo ewentualnie takie 10mbit i telewizja najtaniej? sam pakiet pelnej analogowej by mi wystarczyl np.

wiem, ze nie jestem zbyt dochodowym klientem, ale wiecej nie potrzebuje

:smt006 dzieki za wskazowki
 #842971  autor: piotr89
 31 gru 2015, 11:15
Witam, warto napisać rezygnację bo są kompletnie inne oferty :) telefon po 2dniach ale sprawę załatwiłem do tygodnia bo miałem inne zajęcia.
Miałem 120mb na 12m płaciłem 79zł a zrobiło się 82zł, pismo rezygnacyjne i telefon.
Powiedziałem że płacę bardzo dużo jak na 21w. i to już nie te czasy co kiedyś i konkurencja proponuje sam net nawet za 40-50zł np. netia.
Ofertę będę podpisywał net120mb tv max dekoder zwykły bez nagrywarki tel60min hbo i filmbox 96zł i teraz tak za sam net 120mb tv max dekoder zwykły bez nagrywarki i tel60 bo z telefon cena taniej 10zł płacicie 65zł za filmbox 1zł bo jest promocja więc ok 5kanałów albo cinemax co wolicie 2kanały a ja do tego wziąłem hbo bo zależy mi na hbo go 30zł w sumie na początku 66zł od 5miesiąca 96 bo hbo na 2lata jak i umowa ale 4miesiące hbo free.
Oferta dla mnie super więc dalej już nie negocjowałem :)
Warto jednak ogólnie napisać rezygnację i posprawdzać inne firmy, przedłużyłem orange a w tmobile dostałbym o wiele lepsze oferty więc na przyszłość rezygnacja i szuakamy w wielu firmach, to już nie te czasy co kiedyś teraz klient rządzi.
Pozdrawiam :)
=
telefon dostałem z Katowic od upc.
=
dekoder z nagrywarka +15zł, jak bierzecie telefon -10zł poprostu większe rabaty, różnica między pakietami select a extra bodajże -10/-15zł
 #843426  autor: kaska5914
 03 sty 2016, 20:24
piotr89 pisze:Witam, warto napisać rezygnację bo są kompletnie inne oferty
warto warto
inaczej nie gadają ze stałym klientem
ciekawe jakie super oferty do ugrania będą w tym roku
a tak przy okazji chciałam wszystkim podziękować
bo poczytuję forum już od dawna dzięki Wam jest prawdziwą skarbnicą wiedzy
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25