DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

GG

 #54569  autor: togom
 18 lut 2006, 00:02
jak to jest z połączeniami telefonicznymi przez GG ? w cenniku widze 9gr/min ale nie wiem czy to na komórki,stacjonarne lub obie.
2) Czy GG wersja 7.1 -audio chodzi bez zniekształceń, zakłuceń itp
słowem czy warto zasilić konto w GG na rozmowy telefoniczne?

togom

 #54577  autor: D@rio
 18 lut 2006, 00:29
ta cena to stacjonarne.

Co do jakości...hmmm. Nie testowalem. Ale slyszałęm o lepszych rozwiązaniach typu NewFon czy IPfon :)

 #54581  autor: togom
 18 lut 2006, 00:34
D@rio pisze:ta cena to stacjonarne.

Co do jakości...hmmm. Nie testowalem. Ale slyszałęm o lepszych rozwiązaniach typu NewFon czy IPfon :)
czyli nic godnego zainteresowania - dzięki D@rio

togom

 #54584  autor: Rogal
 18 lut 2006, 00:49
togom może cię SKYPE zainteresuje :wink:
http://www.skype.pl

 #54587  autor: togom
 18 lut 2006, 01:15
[quote="Rogal"]togom może cię SKYPE zainteresuje :wink:
http://www.skype.pl[/quo

Mam skype-a dzięki , korzystam tylko z usług free
bo te programy jak widze oferują wyższe ceny rozmów jak z mojej komórki.

togom

 #54588  autor: D@rio
 18 lut 2006, 01:20
Skype jest dobre dla rozwiązań PC2PC. Jednak protokól zastosowany w rozmach czasami "wymięka" przy połączenia "SkypeOUT" ja głównie polecałbym się skupić na IPfon. To naprawde inwestycja w dobrą jakość. Dodam, że ta firma opiera swoje rozwiązania technologiczne na rozwiązaniu zaproponowanym do wykorzystania jako protokół w sieciach WCDMA (3G) :) ...
 #66426  autor: super_electric
 09 kwie 2006, 22:20
no... to działa troche dziwnie . Znam typa który tego uzywa i mówi że jak jego mamuśka rozmawia z kimś tam to przerywa :( . ..ale przy rozmowie z kimś innym hula gut . Pozdro 4@ll