DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #636714  autor: start2010
 01 cze 2013, 16:08
Witajcie, dziś właśnie zauważyłem, że w kwietniu skończyła mi się umowa z netią na internet ale nadal muszę im płacić pomimo tego, że nie dostałem od nich telefonu z nową ofertą. Czy teraz mogę do nich zadzwonić i zmienić na jakąś lepszą ofertę? Bo teraz mam 2mb za prawie 50zł a widzę, że jest np. do 4mb za 39zł ... czy nie będzie problemów ze zmianą?

 #636717  autor: zygikuleczka
 01 cze 2013, 16:19
start2010 pisze:ale nadal muszę im płacić pomimo tego, że nie dostałem od nich telefonu z nową ofertą.
O ile nie powiesz tego w rozmowie to nie powinno być problemów aby skorzystać z nowej oferty.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play