DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #644488  autor: wook
 04 lip 2013, 01:55
potrzebuje tanich połączeń USA - PL, najlepiej by osoba dzwoniąca do mnie z USA płaciła jak za lokalną rozmowe, coś o magicJack, używa ktoś? Jakaś lepsza metoda? Nie mam stacjonarnego, jedynie komórki w orange i play, osoba dzwoniąca do mnie z USA ma tam stacjonarny. Rozmowy były by praktycznie tylko przezemnie odbierane (np. tylko sygnał by włączyć komputer i skype). Jak myślicie czy jeżeli ta osoba z usa da tylko sygnał i ja nie odbiore to czy policzy za połączenie?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #644491  autor: poziom
 04 lip 2013, 03:20
Za strzałki nie powinno liczyć nic.

Co chcesz osiągnąć? tylko strzałkowanie czy tanie rozmowy też w obydwie strony?

Ja specjalnie w play wziąłem sobie nr stacjonarny podczepiony pod sim'a za 6zl miesięcznie.

Wykonywanie połączeń na ten numer jest praktycznie za darmo, np. kolega w UK ma ze stacjonarki no limit na całą europe, a z komórki mnóstwo pakietów lub nawet w o2 (call me number) i vecton ( landline on the go) możliwość wykupienia polskiego numeru stacjonarnego który będzie podczepiony pod angielski :-D

Osoba z którą chcesz się kontaktować może zmigrować do google voice i dzwonić na polskie komórki za 10ct. Ty do niej możesz dzwonisz po voipie wdzwanianym za 5gr.
Ewentualnie dostęp wdzwaniany:
https://support.google.com/voice/answer/115079?hl=pl
dzwoni na swój nr google i wybiera nr do Polski, stacjonarki 2ct/min, komórki 10ct/min

 #644493  autor: wook
 04 lip 2013, 03:56
strzałka by włączyć skype, rozmowe główn a prowadził bym już przez skype

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #644568  autor: poziom
 04 lip 2013, 14:16
To niech ci puści strzałke i sprawdźcie czy pociągnie cokolwiek np. za samą inicjalizacje połączenia.

 #646820  autor: mic987
 13 lip 2013, 18:21
Cześć
ja korzystam z www.localphone.com . Bezproblemowa rejestracja, na numer czekałem 3 dni. Utrzymanie numeru w strefie numeracyjnej USA (w moim przypadku numer z chicago) 0,99$/ m-c. Wpłacam 12$ na rok (paypal) i mam numer z USA. Można zainstalować apke w smatfonie albo w kompie i normalnie rozmawiać (ja kupiłem sobie tel voip siemensa i mam stacjonarkę. Dzwoniący z USA dzwoni jakby dzwonił lokalnie (jeśli lokalne ma za darmo to dzwoni za darmo oczywiście :) a rozmawia z Polską :). Usługa działa bezproblemowo, żona gada po kilka godzin dziennie. Koszt rozmów wychodzących z naszego numeru to też jakieś grosze są (do usa to chyba niecały cent / min). Jakbyś chciał skorzytać to użyj tego linka

http://www.localphone.com/?rb=kE36ZP90R ... w8sXLBMqME

podobno wpadnie mi 10% przy najbliższym doładowaniu.
W razie pytań służę pomocą.

 #677709  autor: Vodoo48
 26 lis 2013, 13:24
Heja. Ja do rodzinki w Bostonie dzwonię ze swojej komórki z Polski przez alenumer. Nie muszę się z żadnym operatorem wiązać umową albo dokupować jakichś starterów albo kart, tylko wybieram 2222 8 2040, odsłuchuje komunikat i wprowadzam nr ciotki (działa i na komórki i na domowe). Dzwonię ZA DARMO, tylko muszę mieć u siebie aktywne darmowe minuty na telefony stacjonarne. Warto wypróbować tą opcję.

 #681477  autor: darkangel
 10 gru 2013, 02:19
wook, nie wiem czy coś takiego wchodzi w gre, ale jeśli osoba z USA miałaby możliwość zakupu SIM LycaMobile i Ty też miałyś starter tej firmy tylko że PL, to mógłbyś za darmo do niej dzwonić.
Oferta co prawda ważna do 31 grudnia, ale znając życie to przedłużą.

Ogólnie LycaMobile jest tania do USA, zarówno z USA do Polski jak i z Polski do USA (rozmowy poza siecią Lyca)

 #681510  autor: wook
 10 gru 2013, 11:06
Właśnie wybrałem Lycamobile i dzwonie by włączyła tam osoba Skype i dopiero rozmawiam, więc jest tanio

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #681518  autor: colombo
 10 gru 2013, 11:30
A Pl - USA za 0,05/min może być? alenumer

 #683511  autor: Vodoo48
 17 gru 2013, 10:41
no ale teraz dzwonię za 0,00zł/min do USA:) przez alenumer właśnie;p cała procedura jak pisałem już wcześniej:) dla mnie rewelacja a znajomi, którym też polecam są szalenie zadowoleni. Dzwonią nie tylko do Stanów za free, ale do Niemiec i Szwecji też (bo tam swoje pociechy mają).

 #683951  autor: Janek33
 19 gru 2013, 12:11
Ja do tego celu używam tylko skype :) za darmo i jakość dobra (dysponuję łączem 30Mb/s)

 #683985  autor: pacza
 19 gru 2013, 14:55
ja tez przez alenumer od jakiegoś czasu dzwonie i wszystko dziala jak nalezy. nic mi z konta nie pobiera, jest tak jak pisze vodoo